1 kolejka |
|
|
KKS Agapit Olsztyn
|
72
:
66
|
AZS UMCS II Lublin
|
02.10.2021 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany |
GTK II Gdynia
|
47
:
64
|
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
02.10.2021 13:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia |
AZS Uniwersytet Gdański
|
76
:
66
|
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
02.10.2021 14:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk |
AZS Uniwersytet Warszawski
|
80
:
73
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
02.10.2021 17:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa |
UKS Huragan Wołomin
|
60
:
69
|
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
02.10.2021 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin |
Mon-Pol Płock
|
65
:
74
|
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
03.10.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock |
2 kolejka |
|
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
81
:
52
|
SMS PZKosz Łomianki
|
09.10.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
AZS Uniwersytet Warszawski
|
60
:
53
|
KKS Agapit Olsztyn
|
09.10.2021 16:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa |
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
66
:
59
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
09.10.2021 16:30 | Hala Powiatowa, Pabianice |
Mon-Pol Płock
|
67
:
64
|
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
09.10.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock |
AZS UMCS II Lublin
|
76
:
34
|
UKS Huragan Wołomin
|
10.10.2021 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
79
:
34
|
GTK II Gdynia
|
10.10.2021 16:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski |
3 kolejka |
|
|
UKS Huragan Wołomin
|
53
:
55
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
15.10.2021 18:30 | OSiR Huragan, Wołomin |
KKS Agapit Olsztyn
|
107
:
67
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
16.10.2021 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany |
GTK II Gdynia
|
65
:
74
|
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
16.10.2021 13:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia |
AZS Uniwersytet Gdański
|
73
:
55
|
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
16.10.2021 14:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk |
SMS PZKosz Łomianki
|
39
:
89
|
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
16.10.2021 16:30 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki |
Mon-Pol Płock
|
43
:
56
|
AZS UMCS II Lublin
|
16.10.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock |
4 kolejka |
|
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
42
:
61
|
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
23.10.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
AZS UMCS II Lublin
|
65
:
21
|
GTK II Gdynia
|
23.10.2021 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
KKS Agapit Olsztyn
|
89
:
67
|
UKS Huragan Wołomin
|
23.10.2021 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany |
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
60
:
38
|
SMS PZKosz Łomianki
|
23.10.2021 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice |
AZS Uniwersytet Gdański
|
59
:
47
|
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
24.10.2021 14:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk |
AZS Uniwersytet Warszawski
|
64
:
80
|
Mon-Pol Płock
|
24.10.2021 17:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa |
5 kolejka |
|
|
SMS PZKosz Łomianki
|
49
:
60
|
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
28.10.2021 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki |
AZS Uniwersytet Gdański
|
75
:
45
|
AZS UMCS II Lublin
|
30.10.2021 13:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk |
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
70
:
27
|
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
30.10.2021 16:00 | Hala Znicz, Pruszków |
Mon-Pol Płock
|
72
:
74
|
KKS Agapit Olsztyn
|
30.10.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock |
GTK II Gdynia
|
62
:
68
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
31.10.2021 13:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia |
UKS Huragan Wołomin
|
69
:
83
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
31.10.2021 18:30 | OSiR Huragan, Wołomin |
6 kolejka |
|
|
KKS Agapit Olsztyn
|
75
:
81
|
GTK II Gdynia
|
06.11.2021 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany |
AZS Uniwersytet Warszawski
|
78
:
89
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
06.11.2021 16:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa |
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
84
:
80
|
SMS PZKosz Łomianki
|
06.11.2021 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki |
UKS Huragan Wołomin
|
62
:
52
|
Mon-Pol Płock
|
06.11.2021 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin |
AZS Politechnika Gdańsk
|
68
:
67
|
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
07.11.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
80
:
53
|
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
07.11.2021 15:00 | Hala Znicz, Pruszków |
7 kolejka |
|
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
88
:
74
|
KKS Agapit Olsztyn
|
10.11.2021 19:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk |
SMS PZKosz Łomianki
|
48
:
59
|
AZS UMCS II Lublin
|
11.11.2021 15:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki |
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
88
:
45
|
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
11.11.2021 15:00 | Hala Znicz, Pruszków |
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
56
:
67
|
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
11.11.2021 16:00 | Hala Powiatowa, Pabianice |
Mon-Pol Płock
|
79
:
67
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
11.11.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock |
GTK II Gdynia
|
54
:
60
|
UKS Huragan Wołomin
|
17.11.2021 19:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia |
8 kolejka |
|
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
60
:
57
|
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
13.11.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
57
:
81
|
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
13.11.2021 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki |
Mon-Pol Płock
|
83
:
81
|
GTK II Gdynia
|
13.11.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock |
AZS UMCS II Lublin
|
54
:
66
|
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
13.11.2021 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
AZS Uniwersytet Warszawski
|
70
:
57
|
SMS PZKosz Łomianki
|
14.11.2021 14:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa |
UKS Huragan Wołomin
|
46
:
73
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
14.11.2021 15:00 | OSiR Huragan, Wołomin |
9 kolejka |
|
|
SMS PZKosz Łomianki
|
41
:
68
|
KKS Agapit Olsztyn
|
20.11.2021 16:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki |
Mon-Pol Płock
|
61
:
65
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
20.11.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock |
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
81
:
35
|
AZS UMCS II Lublin
|
20.11.2021 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice |
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
71
:
44
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
20.11.2021 18:00 | Hala Znicz, Pruszków |
GTK II Gdynia
|
58
:
78
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
21.11.2021 13:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia |
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
72
:
42
|
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
21.11.2021 18:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski |
10 kolejka |
|
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
81
:
64
|
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
27.11.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
AZS UMCS II Lublin
|
67
:
55
|
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
27.11.2021 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
KKS Agapit Olsztyn
|
65
:
82
|
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
27.11.2021 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany |
GTK II Gdynia
|
50
:
78
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
27.11.2021 14:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia |
UKS Huragan Wołomin
|
59
:
46
|
SMS PZKosz Łomianki
|
27.11.2021 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin |
AZS Uniwersytet Warszawski
|
55
:
73
|
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
27.11.2021 18:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa |
11 kolejka |
|
|
SMS PZKosz Łomianki
|
69
:
66
|
Mon-Pol Płock
|
30.11.2021 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki |
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
80
:
75
|
KKS Agapit Olsztyn
|
01.12.2021 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice |
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
70
:
65
|
AZS UMCS II Lublin
|
01.12.2021 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki |
AZS Uniwersytet Gdański
|
73
:
47
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
01.12.2021 19:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk |
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
87
:
41
|
UKS Huragan Wołomin
|
01.12.2021 19:00 | Hala Znicz, Pruszków |
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
59
:
60
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
01.12.2021 19:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski |
12 kolejka |
|
|
KKS Agapit Olsztyn
|
92
:
66
|
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
04.12.2021 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany |
UKS Huragan Wołomin
|
66
:
69
|
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
04.12.2021 14:30 | OSiR Huragan, Wołomin |
Mon-Pol Płock
|
63
:
85
|
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
04.12.2021 17:00 | ZS nr 1, Płock |
AZS Politechnika Gdańsk
|
65
:
54
|
AZS UMCS II Lublin
|
04.12.2021 20:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
GTK II Gdynia
|
58
:
44
|
SMS PZKosz Łomianki
|
05.12.2021 13:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia |
AZS Uniwersytet Warszawski
|
97
:
62
|
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
05.12.2021 16:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa |
13 kolejka |
|
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
77
:
29
|
SMS PZKosz Łomianki
|
11.12.2021 13:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk |
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
65
:
52
|
Mon-Pol Płock
|
11.12.2021 15:00 | Hala Powiatowa, Pabianice |
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
56
:
83
|
KKS Agapit Olsztyn
|
11.12.2021 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki |
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
80
:
58
|
UKS Huragan Wołomin
|
12.12.2021 16:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski |
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
92
:
37
|
GTK II Gdynia
|
12.12.2021 17:00 | Hala Znicz, Pruszków |
AZS UMCS II Lublin
|
63
:
64
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
12.12.2021 19:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
14 kolejka |
|
|
AZS UMCS II Lublin
|
59
:
67
|
KKS Agapit Olsztyn
|
18.12.2021 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
68
:
45
|
GTK II Gdynia
|
18.12.2021 13:00 | Hala Powiatowa, Pabianice |
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
70
:
56
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
18.12.2021 20:00 | Hala Znicz, Pruszków |
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
58
:
74
|
Mon-Pol Płock
|
19.12.2021 16:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski |
AZS Politechnika Gdańsk
|
70
:
73
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
06.01.2022 19:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
75
:
69
|
UKS Huragan Wołomin
|
19.01.2022 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki |
15 kolejka |
|
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
69
:
60
|
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
05.12.2021 17:30 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk |
KKS Agapit Olsztyn
|
69
:
60
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
21.12.2021 18:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany |
UKS Huragan Wołomin
|
60
:
78
|
AZS UMCS II Lublin
|
03.01.2022 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin |
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
71
:
77
|
Mon-Pol Płock
|
05.01.2022 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki |
GTK II Gdynia
|
45
:
70
|
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
06.01.2022 14:30 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia |
SMS PZKosz Łomianki
|
72
:
62
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
23.02.2022 18:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki |
16 kolejka |
|
|
AZS UMCS II Lublin
|
55
:
58
|
Mon-Pol Płock
|
08.01.2022 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
78
:
49
|
SMS PZKosz Łomianki
|
08.01.2022 18:00 | Hala Znicz, Pruszków |
AZS Politechnika Gdańsk
|
95
:
100
|
KKS Agapit Olsztyn
|
09.01.2022 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
51
:
52
|
GTK II Gdynia
|
09.01.2022 13:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki |
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
57
:
51
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
09.01.2022 16:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski |
AZS Uniwersytet Warszawski
|
71
:
75
|
UKS Huragan Wołomin
|
11.01.2022 18:15 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa |
17 kolejka |
|
|
Mon-Pol Płock
|
70
:
66
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
15.01.2022 17:30 | ZS nr 1, Płock |
SMS PZKosz Łomianki
|
59
:
82
|
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
19.01.2022 17:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki |
GTK II Gdynia
|
87
:
51
|
AZS UMCS II Lublin
|
19.01.2022 18:30 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia |
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
75
:
36
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
19.01.2022 19:00 | Hala Znicz, Pruszków |
UKS Huragan Wołomin
|
88
:
83
|
KKS Agapit Olsztyn
|
29.01.2022 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin |
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
60
:
110
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
13.03.2022 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki |
18 kolejka |
|
|
KKS Agapit Olsztyn
|
70
:
65
|
Mon-Pol Płock
|
22.01.2022 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany |
AZS UMCS II Lublin
|
35
:
47
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
22.01.2022 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
58
:
89
|
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
22.01.2022 16:00 | Hala Powiatowa, Pabianice |
AZS Politechnika Gdańsk
|
54
:
51
|
UKS Huragan Wołomin
|
22.01.2022 17:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
70
:
66
|
SMS PZKosz Łomianki
|
23.01.2022 16:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski |
AZS Uniwersytet Warszawski
|
83
:
57
|
GTK II Gdynia
|
23.02.2022 17:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa |
19 kolejka |
|
|
SMS PZKosz Łomianki
|
58
:
68
|
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
05.02.2022 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki |
AZS Uniwersytet Gdański
|
77
:
58
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
05.02.2022 14:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk |
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
80
:
56
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
05.02.2022 15:30 | Hala Powiatowa, Pabianice |
Mon-Pol Płock
|
69
:
61
|
UKS Huragan Wołomin
|
05.02.2022 17:00 | ZS nr 1, Płock |
GTK II Gdynia
|
73
:
59
|
KKS Agapit Olsztyn
|
06.02.2022 16:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia |
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
67
:
84
|
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
06.02.2022 16:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski |
20 kolejka |
|
|
AZS UMCS II Lublin
|
64
:
61
|
SMS PZKosz Łomianki
|
16.02.2022 17:00 | Zespół Szkół Nr 13 w Lublinie, Lublin |
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
52
:
93
|
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
16.02.2022 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki |
UKS Huragan Wołomin
|
85
:
60
|
GTK II Gdynia
|
16.02.2022 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin |
KKS Agapit Olsztyn
|
85
:
83
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
16.02.2022 18:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany |
AZS Politechnika Gdańsk
|
81
:
68
|
Mon-Pol Płock
|
16.02.2022 19:15 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
61
:
77
|
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
27.02.2022 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski |
21 kolejka |
|
|
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
97
:
43
|
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
19.02.2022 19:00 | Hala Powiatowa, Pabianice |
SMS PZKosz Łomianki
|
42
:
58
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
20.02.2022 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki |
GTK II Gdynia
|
67
:
70
|
Mon-Pol Płock
|
20.02.2022 13:00 | Hala gier GCS , Gdynia |
AZS Uniwersytet Gdański
|
61
:
58
|
UKS Huragan Wołomin
|
20.02.2022 16:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk |
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
83
:
68
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
20.02.2022 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski |
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
59
:
50
|
AZS UMCS II Lublin
|
20.02.2022 19:00 | Hala Znicz, Pruszków |
22 kolejka |
|
|
AZS UMCS II Lublin
|
69
:
60
|
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
12.02.2022 15:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
AZS Uniwersytet Gdański
|
72
:
61
|
Mon-Pol Płock
|
26.02.2022 11:30 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk |
KKS Agapit Olsztyn
|
91
:
60
|
SMS PZKosz Łomianki
|
26.02.2022 13:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany |
AZS Uniwersytet Warszawski
|
64
:
80
|
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
26.02.2022 14:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa |
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
57
:
63
|
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
26.02.2022 17:00 | Hala Sportowa przy SP 1 im. Jana Pawła II, Aleksandrów Łódzki |
AZS Politechnika Gdańsk
|
78
:
79
|
GTK II Gdynia
|
03.03.2022 19:15 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
23 kolejka |
|
|
SMS PZKosz Łomianki
|
79
:
65
|
UKS Huragan Wołomin
|
01.03.2022 17:30 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki |
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
78
:
56
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
05.03.2022 15:45 | Hala Powiatowa, Pabianice |
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
61
:
63
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
05.03.2022 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki |
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
90
:
68
|
KKS Agapit Olsztyn
|
05.03.2022 18:00 | Hala Znicz, Pruszków |
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
83
:
60
|
AZS UMCS II Lublin
|
06.03.2022 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski |
AZS Uniwersytet Gdański
|
74
:
68
|
GTK II Gdynia
|
17.03.2022 18:30 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia |
24 kolejka |
|
|
Mon-Pol Płock
|
74
:
50
|
SMS PZKosz Łomianki
|
09.03.2022 17:00 | ZS nr 1, Płock |
AZS UMCS II Lublin
|
65
:
49
|
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
09.03.2022 17:00 | Zespół Szkół Nr 13 w Lublinie, Lublin |
AZS Uniwersytet Warszawski
|
59
:
63
|
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
09.03.2022 17:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa |
UKS Huragan Wołomin
|
51
:
86
|
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
09.03.2022 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin |
KKS Agapit Olsztyn
|
71
:
49
|
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
09.03.2022 18:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany |
AZS Politechnika Gdańsk
|
66
:
73
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
09.03.2022 19:15 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |
25 kolejka |
|
|
SMS PZKosz Łomianki
|
67
:
63
|
GTK II Gdynia
|
12.03.2022 13:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki |
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
83
:
57
|
UKS Huragan Wołomin
|
12.03.2022 15:30 | Hala Powiatowa, Pabianice |
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
59
:
79
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
12.03.2022 17:00 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki |
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
79
:
42
|
Mon-Pol Płock
|
12.03.2022 17:00 | Hala Znicz, Pruszków |
AZS UMCS II Lublin
|
56
:
82
|
AZS Politechnika Gdańsk
|
13.03.2022 10:00 | Zespół Szkół Nr 13 w Lublinie, Lublin |
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
59
:
72
|
KKS Agapit Olsztyn
|
13.03.2022 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski |
26 kolejka |
|
|
SMS PZKosz Łomianki
|
36
:
63
|
AZS Uniwersytet Gdański
|
18.03.2022 18:00 | Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki |
GTK II Gdynia
|
72
:
84
|
Iodica TopMarket MKS Pruszków
|
20.03.2022 18:00 | Hala Microsoft, ZS nr 8, Gdynia |
Mon-Pol Płock
|
73
:
69
|
Grot F&F Automatyka Pabianice
|
20.03.2022 18:00 | ZS nr 1, Płock |
UKS Huragan Wołomin
|
59
:
61
|
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.
|
20.03.2022 18:00 | OSiR Huragan, Wołomin |
KKS Agapit Olsztyn
|
87
:
85
|
UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
|
20.03.2022 18:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji , Jeziorany |
AZS Uniwersytet Warszawski
|
77
:
80
|
AZS UMCS II Lublin
|
20.03.2022 18:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa |