statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Martyna Stasiuk KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 28 510 18.21
2. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 21 457 21.76
3. Klaudia Sosnowska Panattoni Europe Lider Pruszków 28 436 15.57
4. Joanna Markiewicz KKS Olsztyn 22 421 19.14
5. Weronika Telenga KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 27 414 15.33
6. Daria Walczak MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 23 404 17.57
7. Patrycja Klatt MUKS Poznań 25 392 15.68
8. Anna Pawłowska AZS Uniwersytet Warszawski 23 376 16.35
9. Anna Kuncewicz-Dąbek SKK Polonia Warszawa 21 371 17.67
10. Magdalena Grzelak Grot TomiQ Pabianice 22 361 16.41
11. Karina Szczurewska AZS UG 28 359 12.82
12. Agata Stępień AZS UG 28 346 12.36
13. Paulina Kuras AZS UG 27 344 12.74
14. Aleksandra Pietraszek Tęcza Leszno 25 342 13.68
15. Patrycja Jastrzębska Olimpia Wodzisław Śląski 19 342 18.00
16. Aleksandra Ustowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 40 341 8.53
17. Jastina Kosalewicz AZS UG 28 341 12.18
18. Lucyna Kotonowicz Mon-Pol Płock 24 339 14.13
19. Alicja Wawrzyniak Panattoni Europe Lider Pruszków 29 322 11.10
20. Natalia Danych Grot TomiQ Pabianice 22 322 14.64
21. Ksenia Woźniak KKS Olsztyn 22 308 14.00
22. Aleksandra Dziwińska KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 28 304 10.86
23. Marzena Marciniak Panattoni Europe Lider Pruszków 27 300 11.11
24. Pola Dmochewicz AZS Uniwersytet Warszawski 23 299 13.00
25. Joanna Kobylińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 19 291 15.32
26. Małgorzata Zuchora KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 26 282 10.85
27. Natalia Klimek SMS PZKosz Łomianki 21 280 13.33
28. Magdalena Szkop Mon-Pol Płock 24 277 11.54
29. Aleksandra Pszczolarska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 36 276 7.67
30. Marta Marcinkowska Arka II Gdynia 22 269 12.23
31. Magdalena Pisera Tęcza Leszno 25 268 10.72
32. Żaneta Szczęśniak AZS UG 28 266 9.50
33. Aleksandra Wojtala KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 28 261 9.32
34. Aleksandra Zięmborska Enea AZS II Poznań 21 253 12.05
35. Wiktoria Keller Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 12 251 20.92
36. Katarzyna Szyller Panattoni Europe Lider Pruszków 28 251 8.96
37. Agnieszka Misiek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 23 250 10.87
38. Klaudia Rutkowska Olimpia Wodzisław Śląski 17 250 14.71
39. Justyna Pytlarczyk Mon-Pol Płock 24 249 10.38
40. Aleksandra Mońko KKS Olsztyn 22 247 11.23
41. Magdalena Szymkiewicz Arka II Gdynia 19 246 12.95
42. Weronika Woźniak MUKS Poznań 25 234 9.36
43. Emilia Kośla SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 19 230 12.11
44. Julia Bazan SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 30 229 7.63
45. Kaciaryna Pratasewicz Good Lood AZS PK Kraków 25 228 9.12
46. Weronika Papiernik MUKS Poznań 24 227 9.46
47. Sylwia Siemienas Mon-Pol Płock 23 222 9.65
48. Julia Tyszkiewicz Tęcza Leszno 14 221 15.79
49. Anna Wińkowska SMS PZKosz Łomianki 27 221 8.19
50. Marta Wdowiuk MUKS Poznań 19 221 11.63
51. Paula Duchnowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 20 220 11.00
52. Łucja Grzenkowicz SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 28 218 7.79
53. Aleksandra Lorenz MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 22 213 9.68
54. Justyna Kowalska SKK Polonia Warszawa 22 212 9.64
55. Aleksandra Kuczyńska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 21 209 9.95
56. Katarzyna Świeżak AZS Uniwersytet Warszawski 19 208 10.95
57. Olga Trzeciak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 19 207 10.89
58. Marta Dobrowolska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 23 207 9.00
59. Marlena Deko MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 22 206 9.36
60. Aleksandra Kędzierska Panattoni Europe Lider Pruszków 29 205 7.07
61. Marta Sztąberska KKS Olsztyn 22 202 9.18
62. Karolina Budeń Tęcza Leszno 25 198 7.92
63. Kaja Wróblewska Enea AZS II Poznań 21 198 9.43
64. Jagoda Szczęsna Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 21 197 9.38
65. Angelika Kuras AZS UG 26 195 7.50
66. Alicja Kościukiewicz Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 22 194 8.82
67. Patrycja Kaczor KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 28 194 6.93
68. Karolina Stawińska Arka II Gdynia 21 193 9.19
69. Anna Krawiec Good Lood AZS PK Kraków 24 192 8.00
70. Grażyna Witkoś MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 20 190 9.50
71. Konstancja Banucha SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 28 187 6.68
72. Weronika Piechowiak Enea AZS II Poznań 20 187 9.35
73. Kamila Ciężadło Good Lood AZS PK Kraków 25 186 7.44
74. Kinga Piędel MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 23 184 8.00
75. Aleksandra Kaja SKK Polonia Warszawa 21 184 8.76
76. Magdalena Ratajczak MUKS Poznań 25 183 7.32
77. Natalia Łopińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19 181 9.53
78. Justyna Hołtyn Tęcza Leszno 25 181 7.24
79. Wiktoria Duchnowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 22 179 8.14
80. Agata Rafałowicz Good Lood AZS PK Kraków 24 174 7.25
81. Martyna Jasiulewicz KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 26 172 6.62
82. Agnieszka Krzywoń Good Lood AZS PK Kraków 24 171 7.13
83. Alicja Rogozińska Enea AZS II Poznań 18 171 9.50
84. Natalia Popiół Good Lood AZS PK Kraków 19 169 8.89
85. Karolina Olszewska MUKS Poznań 25 168 6.72
86. Zuzanna Wrzesień SKK Polonia Warszawa 21 165 7.86
87. Natalia Tyczkowska Mon-Pol Płock 24 163 6.79
88. Karolina Wilk Good Lood AZS PK Kraków 19 162 8.53
89. Martyna Kowalska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 35 161 4.60
90. Natalia Żukowska KKS Olsztyn 22 158 7.18
91. Pola Kaźmierczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19 157 8.26
92. Kinga Potraca Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 22 155 7.05
93. Anita Plucińska Mon-Pol Płock 24 154 6.42
94. Magdalena Kowalewska MUKS Poznań 25 153 6.12
95. Natalia Bucyk Mon-Pol Płock 24 152 6.33
96. Marta Nowicka Enea AZS II Poznań 13 149 11.46
97. Natalia Gwizdała Politechnika Gdańska II 12 148 12.33
98. Marta Duda SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 33 146 4.42
99. Julia Piestrzyńska Arka II Gdynia 16 141 8.81
100. Adrianna Kalinowska KKS Olsztyn 22 141 6.41
101. Izabela Błajda SKK Polonia Warszawa 22 140 6.36
102. Liliana Banaszak SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 20 139 6.95
103. Zuzanna Rudenko SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 27 138 5.11
104. Monika Skrzecz AZS Uniwersytet Warszawski 13 137 10.54
105. Kinga Dzierbicka Panattoni Europe Lider Pruszków 19 137 7.21
106. Paulina Pilichowska MUKS Poznań 24 136 5.67
107. Alicja Grabska Good Lood AZS PK Kraków 15 134 8.93
108. Patrycja Gałka MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 23 133 5.78
109. Sylwia Bujniak Politechnika Gdańska II 11 133 12.09
110. Edyta Faleńczyk Mon-Pol Płock 17 132 7.76
111. Karolina Matkowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 19 131 6.89
112. Daria Kowalczyk Grot TomiQ Pabianice 22 129 5.86
113. Katarzyna Szpera UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 20 129 6.45
114. Monika Bieniek Panattoni Europe Lider Pruszków 28 126 4.50
115. Kinga Bączek AZS UG 28 126 4.50
116. Anna Bekasiewicz SKK Polonia Warszawa 14 125 8.93
117. Joanna Szałecka Grot TomiQ Pabianice 21 123 5.86
118. Kinga Banach Good Lood AZS PK Kraków 21 122 5.81
119. Eliza Łakoma Tęcza Leszno 25 121 4.84
120. Katarzyna Pawlik Olimpia Wodzisław Śląski 20 115 5.75
121. Joanna Czarnecka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 14 115 8.21
122. Patrycja Szczecińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 23 114 4.96
123. Katarzyna Homoncik Good Lood AZS PK Kraków 23 113 4.91
124. Aleksandra Arczewska Tęcza Leszno 24 110 4.58
125. Magdalena Szulc SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 30 106 3.53
126. Weronika Dudek Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 22 106 4.82
127. Justyna Rudzka Arka II Gdynia 19 104 5.47
128. Natalia Ławicka Politechnika Gdańska II 16 104 6.50
129. Marianna Duszkiewicz Politechnika Gdańska II 13 104 8.00
130. Natalia Błaszczak MUKS Poznań 25 103 4.12
131. Karolina Formella AZS UG 15 102 6.80
132. Ewa Canert MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 23 101 4.39
133. Aleksandra Owca Good Lood AZS PK Kraków 18 99 5.50
134. Natalia Rusińska Olimpia Wodzisław Śląski 18 99 5.50
135. Marta Klementowska MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 21 97 4.62
136. Natalia Feliczak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 23 97 4.22
137. Konstancja Karaś MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 23 94 4.09
138. Karolina Zuziak KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 27 94 3.48
139. Joanna Twardowska Grot TomiQ Pabianice 14 93 6.64
140. Celina Kwietoń MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 22 93 4.23
141. Wiktoria Hałubek MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 19 92 4.84
142. Bożena Puter SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 18 92 5.11
143. Wiktoria Wierzbicka Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 21 91 4.33
144. Karolina Stefańczyk Enea AZS II Poznań 11 89 8.09
145. Milena Krzyżaniak AZS Uniwersytet Warszawski 12 87 7.25
146. Agata Ostrowska Politechnika Gdańska II 13 87 6.69
147. Katarzyna Śmietańska Politechnika Gdańska II 11 86 7.82
148. Agata Majka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 21 86 4.10
149. Gabriela Piech AZS Uniwersytet Warszawski 20 85 4.25
150. Katarzyna Chodkowska AZS Uniwersytet Warszawski 17 84 4.94
151. Anna Adamczyk Politechnika Gdańska II 16 80 5.00
152. Ida Wiśniewska AZS Uniwersytet Warszawski 20 79 3.95
153. Agnieszka Feja MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 17 78 4.59
154. Sara Wróblewska Enea AZS II Poznań 21 77 3.67
155. Marta Mistygacz Panattoni Europe Lider Pruszków 20 77 3.85
156. Martyna Janusz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19 77 4.05
157. Alicja Franckowiak Tęcza Leszno 16 76 4.75
158. Alicja Żytkowska Arka II Gdynia 19 76 4.00
159. Justyna Samulak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 22 75 3.41
160. Agnieszka Myślak Panattoni Europe Lider Pruszków 20 72 3.60
161. Zuzanna Krupa Politechnika Gdańska II 18 72 4.00
162. Alicja Kopiec KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 23 71 3.09
163. Patrycja Kirsz Grot TomiQ Pabianice 21 69 3.29
164. Alicja Płotka Arka II Gdynia 21 67 3.19
165. Sonia Frojdenfal SKK Polonia Warszawa 21 67 3.19
166. Ilona Płaczkiewicz SKK Polonia Warszawa 20 66 3.30
167. Angelika Ostasiewicz SKK Polonia Warszawa 17 65 3.82
168. Aleksandra Zmierczak Politechnika Gdańska II 13 63 4.85
169. Syanne Mohamed Politechnika Gdańska II 16 62 3.88
170. Marta Stawicka Politechnika Gdańska II 16 61 3.81
171. Maria Cichy Olimpia Wodzisław Śląski 20 60 3.00
172. Katarzyna Krajewska Panattoni Europe Lider Pruszków 20 58 2.90
173. Kamila Borkowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 15 57 3.80
174. Justyna Kocon Olimpia Wodzisław Śląski 19 56 2.95
175. Klaudia Kozłowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19 56 2.95
176. Aleksandra Olęcka Politechnika Gdańska II 12 56 4.67
177. Kamila Cicha Grot TomiQ Pabianice 15 55 3.67
178. Ewelina Śmiałek Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 12 54 4.50
179. Marlena Jurzica Olimpia Wodzisław Śląski 16 53 3.31
180. Ewa Kielar Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 21 53 2.52
181. Karolina Zaborska Panattoni Europe Lider Pruszków 16 51 3.19
182. Julia Myszkowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 17 51 3.00
183. Weronika Jarecka Enea AZS II Poznań 11 49 4.45
184. Klaudia Kucharska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 23 49 2.13
185. Karolina Strzelczyk Politechnika Gdańska II 11 48 4.36
186. Nicola Obrodzka SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 18 48 2.67
187. Magdalena Jabłońska Olimpia Wodzisław Śląski 17 45 2.65
188. Zuzanna Klugmann Arka II Gdynia 16 44 2.75
189. Agata Straszewska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 15 43 2.87
190. Agata Maciejewska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 43 3.91
191. Karolina Kupczyk Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 13 43 3.31
192. Patrycja Krzyszczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 21 43 2.05
193. Angelika Stefan MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 17 40 2.35
194. Olga Jędrzejczak Enea AZS II Poznań 11 40 3.64
195. Monika Ziobro AZS Uniwersytet Warszawski 20 38 1.90
196. Anna Górska AZS UG 25 38 1.52
197. Marta Kulak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 37 2.85
198. Weronika Karpiszuk Mon-Pol Płock 21 36 1.71
199. Aleksandra Piasecka Enea AZS II Poznań 19 34 1.79
200. Kamila Płatek AZS Uniwersytet Warszawski 15 34 2.27
201. Maja Haponik Politechnika Gdańska II 13 32 2.46
202. Wiktoria Wesołowska Politechnika Gdańska II 11 32 2.91
203. Laura Dubaj Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 18 32 1.78
204. Dominika Paczóska Mon-Pol Płock 16 31 1.94
205. Wiktoria Bałdyga KKS Olsztyn 21 31 1.48
206. Klaudia Dudek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 20 28 1.40
207. Wiktoria Kozłowska Enea AZS II Poznań 15 27 1.80
208. Laura Cichy Olimpia Wodzisław Śląski 18 27 1.50
209. Martyna Boniecka Grot TomiQ Pabianice 17 26 1.53
210. Sylwia Wojtylas KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 15 26 1.73
211. Olga Lemańska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 15 24 1.60
212. Agnieszka Ostrowska AZS UG 17 23 1.35
213. Aleksandra Brambor Tęcza Leszno 23 22 0.96
214. Kamila Żukowska KKS Olsztyn 22 21 0.95
215. Paulina Hnida Olimpia Wodzisław Śląski 14 18 1.29
216. Dominika Szczygieł Grot TomiQ Pabianice 12 18 1.50
217. Wiktoria Skuzińska AZS Uniwersytet Warszawski 22 18 0.82
218. Wiktoria Boks SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 16 18 1.13
219. Monika Zdrada KKS Olsztyn 13 16 1.23
220. Joanna Rudenko SKK Polonia Warszawa 13 15 1.15
221. Aleksandra Pląsek AZS Uniwersytet Warszawski 17 13 0.76
222. Julia Matuszewska Tęcza Leszno 14 9 0.64
223. Maja Michniewicz MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 14 8 0.57
224. Gabriela Targosz Tęcza Leszno 14 2 0.14

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę