Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Karina Szczurewska KKS Olsztyn 24 440 18.33
2. Żaneta Durak Enea AZS Poznań 29 436 15.03
3. Leona Jankowska Grot TomiQ Pabianice 30 431 14.37
4. Paulina Dąbkowska KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 27 421 15.59
5. Jastina Kosalewicz MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 28 407 14.54
6. Katarzyna Kenig ŁKS KK Łódź 23 401 17.43
7. Żaneta Szczęśniak MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 28 388 13.86
8. Marta Urbaniak PGE MKK Siedlce 28 377 13.46
9. Elżbieta Mukosiej PGE MKK Siedlce 28 360 12.86
10. Magdalena Idziorek Enea AZS Poznań 29 356 12.28
11. Roksana Schmidt UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 27 353 13.07
12. Joanna Markiewicz KKS Olsztyn 24 353 14.71
13. Magda Bibrzycka PGE MKK Siedlce 27 343 12.70
14. Monika Maj Baton Basket 25 Bydgoszcz 18 342 19.00
15. Magdalena Koperwas Enea AZS Poznań 26 341 13.12
16. Magdalena Parysek-Bochniak TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26 339 13.04
17. Sylwia Janas Mon-Pol Płock 24 333 13.88
18. Iwona Szarzyńska UKS Lider Swarzędz 28 330 11.79
19. Magdalena Kruszyńska AZS Uniwersytet Warszawski 24 328 13.67
20. Barbara Miśkiewicz Enea AZS Poznań 30 317 10.57
21. Angelika Stankiewicz SMS PZKosz Łomianki 19 313 16.47
22. Agnieszka Kret MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra, Ślęza Wrocław 27 309 11.44
23. Katarzyna Skwara Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 24 306 12.75
24. Monika Jasnowska Ślęza Wrocław 30 303 10.10
25. Kinga Bandyk Ślęza Wrocław 30 301 10.03
26. Agnieszka Śnieżek Ślęza Wrocław 28 297 10.61
27. Aleksandra Pietraszek UKS Lider Swarzędz 28 297 10.61
28. Ewelina Jackowska VBW Gdynia 22 297 13.50
29. Anna Wielebnowska AZS Uniwersytet Rzeszowski 25 291 11.64
30. Barbara Głocka Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin, ŁKS KK Łódź 19 289 15.21
31. Katarzyna Trzeciak TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26 289 11.12
32. Dorota Sobczyk Grot TomiQ Pabianice 30 288 9.60
33. Dominika Urbaniak UKS Lider Swarzędz 23 287 12.48
34. Justyna Pytlarczyk Mon-Pol Płock 24 280 11.67
35. Małgorzata Chomicka Ślęza Wrocław 30 279 9.30
36. Katarzyna Grześczyk UKS Lider Swarzędz 28 278 9.93
37. Marta Mistygacz AZS Uniwersytet Rzeszowski 25 275 11.00
38. Agnieszka Stypka KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 28 266 9.50
39. Edyta Faleńczyk Baton Basket 25 Bydgoszcz 23 266 11.57
40. Justyna Grabowska VBW Gdynia 23 263 11.43
41. Patrycja Kaczor KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 27 255 9.44
42. Angelika Kowalska Grot TomiQ Pabianice 30 254 8.47
43. Kinga Demczur Enea AZS Poznań 30 252 8.40
44. Agata Ostrowska Mon-Pol Płock 24 246 10.25
45. Paulina Kuras Ślęza Wrocław 28 245 8.75
46. Ewa Canert UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 28 242 8.64
47. Anita Tomaszewska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 27 240 8.89
48. Jagoda Oses AZS Uniwersytet Rzeszowski 28 231 8.25
49. Monika Lelek AZS Uniwersytet Rzeszowski 25 231 9.24
50. Katarzyna Bednarczyk UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 27 228 8.44
51. Anna Obidowska ŁKS KK Łódź 28 218 7.79
52. Karolina Formella AZS UG 22 216 9.82
53. Marta Cieślicka AZS UG 23 215 9.35
54. Iwona Polak KKS Olsztyn 24 212 8.83
55. Agnieszka Misiek TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26 209 8.04
56. Karolina Sikorska Mon-Pol Płock 24 207 8.63
57. Joanna Czarnecka Ślęza Wrocław 21 206 9.81
58. Agata Rafałowicz AZS Uniwersytet Rzeszowski 20 206 10.30
59. Joanna Twardowska Grot TomiQ Pabianice 30 203 6.77
60. Karolina Kaczmarek TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26 202 7.77
61. Monika Naczk SMS PZKosz Łomianki 24 202 8.42
62. Edyta Mielczarek TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26 200 7.69
63. Jolanta Wichłacz KKS Olsztyn 21 200 9.52
64. Katarzyna Salska PGE MKK Siedlce 26 197 7.58
65. Marta Dobrowolska PGE MKK Siedlce 28 194 6.93
66. Agata Stępień VBW Gdynia 18 189 10.50
67. Lucyna Kotonowicz Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 21 186 8.86
68. Amalia Rembiszewska SMS PZKosz Łomianki 24 186 7.75
69. Marzena Marciniak AZS Uniwersytet Warszawski 21 186 8.86
70. Aleksandra Dziwińska Grot TomiQ Pabianice 20 184 9.20
71. Aleksandra Łata Ślęza Wrocław 30 183 6.10
72. Daiva Jodeikaite UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 22 180 8.18
73. Grażyna Witkoś Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 24 179 7.46
74. Aleksandra Jagodzińska VBW Gdynia 21 179 8.52
75. Aleksandra Lampart AZS UG 24 177 7.38
76. Justyna Wróbel AZS UG 22 172 7.82
77. Sylwia Zabielewicz AZS Uniwersytet Warszawski 24 172 7.17
78. Agata Chaliburda PGE MKK Siedlce 28 172 6.14
79. Agnieszka Golemska AZS UG 16 171 10.69
80. Karolina Żurkowska TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 24 171 7.13
81. Magda Kaczmarska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 21 171 8.14
82. Kinga Wilk AZS Uniwersytet Rzeszowski 25 170 6.80
83. Anna Krajewska Grot TomiQ Pabianice 28 168 6.00
84. Natalia Danych ŁKS KK Łódź 27 168 6.22
85. Agata Krygowska TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26 162 6.23
86. Paulina Szymańska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 22 161 7.32
87. Natalia Żukowska KKS Olsztyn 24 161 6.71
88. Dorota Arodź MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 16 159 9.94
89. Monika Bieniek AZS Uniwersytet Warszawski 23 154 6.70
90. Kamila Podgórna VBW Gdynia 23 153 6.65
91. Justyna Jaworska KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 28 151 5.39
92. Monika Krawczyszyn-Samiec MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 28 150 5.36
93. Monika Radomska AZS Uniwersytet Warszawski 20 149 7.45
94. Magdalena Dedio UKS Lider Swarzędz 28 148 5.29
95. Paulina Lewińska UKS Lider Swarzędz 28 147 5.25
96. Alicja Wawrzyniak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 25 145 5.80
97. Katarzyna Kosałka KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 28 145 5.18
98. Marta Błaszczyk Grot TomiQ Pabianice 29 145 5.00
99. Karolina Hogendorf AZS Uniwersytet Rzeszowski 25 143 5.72
100. Agnieszka Modelska ŁKS KK Łódź 21 139 6.62
101. Aleksandra Wajler SMS PZKosz Łomianki 23 133 5.78
102. Elżbieta Giedrojć Enea AZS Poznań 22 132 6.00
103. Monika Buczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 23 129 5.61
104. Magdalena Grzelak ŁKS KK Łódź 21 128 6.10
105. Agnieszka Myślak MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 27 126 4.67
106. Karolina Strzelczyk Baton Basket 25 Bydgoszcz 21 123 5.86
107. Karolina Stanek Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 16 120 7.50
108. Monika Skrzecz Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 23 120 5.22
109. Monika Tomkiewicz AZS UG 23 120 5.22
110. Lidia Niedzielska PGE MKK Siedlce 24 119 4.96
111. Sylwia Bujniak SMS PZKosz Łomianki 14 118 8.43
112. Patrycja Jastrzębska VBW Gdynia 23 116 5.04
113. Daria Rudzińska Baton Basket 25 Bydgoszcz 23 114 4.96
114. Kamila Cicha ŁKS KK Łódź 16 113 7.06
115. Joanna Maryniewska VBW Gdynia 22 112 5.09
116. Kinga Piędel KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 26 112 4.31
117. Agnieszka Krzywoń PGE MKK Siedlce 28 111 3.96
118. Agnieszka Haryńska AZS UG 24 111 4.63
119. Dominika Spittal KKS Olsztyn 21 107 5.10
120. Marlena Deko KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 26 105 4.04
121. Aleksandra Krzysztofik VBW Gdynia 18 105 5.83
122. Magdalena Pisera ŁKS KK Łódź 27 104 3.85
123. Kinga Bączek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 26 100 3.85
124. Dagmara Moszak Mon-Pol Płock 24 99 4.13
125. Izabella Tkacz AZS Uniwersytet Warszawski 21 97 4.62
126. Joanna Grymek SMS PZKosz Łomianki 23 96 4.17
127. Agnieszka Lichomska AZS Uniwersytet Warszawski 22 95 4.32
128. Renata Piestrzyńska Grot TomiQ Pabianice 25 95 3.80
129. Katarzyna Sobczyńska AZS Uniwersytet Warszawski 22 95 4.32
130. Małgorzata Kudłak TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 24 94 3.92
131. Natalia Tyczkowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 26 94 3.62
132. Jowita Ossowska SMS PZKosz Łomianki 21 94 4.48
133. Iwona Winnicka Ślęza Wrocław 24 91 3.79
134. Ksenia Woźniak KKS Olsztyn 24 91 3.79
135. Monika Paradowska MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 27 89 3.30
136. Klaudia Kąsek AZS Uniwersytet Rzeszowski 22 87 3.95
137. Daria Walczak Baton Basket 25 Bydgoszcz 16 85 5.31
138. Klaudia Niedźwiedzka Baton Basket 25 Bydgoszcz 17 85 5.00
139. Aneta Burandt KKS Olsztyn 21 85 4.05
140. Ilona Jasnowska Mon-Pol Płock 12 83 6.92
141. Zuzanna Sklepowicz SMS PZKosz Łomianki 21 82 3.90
142. Weronika Telenga Enea AZS Poznań 15 78 5.20
143. Emilia Rutkowska UKS Lider Swarzędz 25 77 3.08
144. Magdalena Hertmanowska Baton Basket 25 Bydgoszcz 21 76 3.62
145. Marta Piątek ŁKS KK Łódź 15 75 5.00
146. Sandra Nowicka TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26 74 2.85
147. Paulina Adamowicz UKS Lider Swarzędz 26 67 2.58
148. Justyna Owczarek AZS Uniwersytet Warszawski 18 66 3.67
149. Joanna Szałecka Grot TomiQ Pabianice 29 66 2.28
150. Agata Olejnik ŁKS KK Łódź 23 64 2.78
151. Marcelina Pawlikowska Baton Basket 25 Bydgoszcz 21 64 3.05
152. Dominika Jankowska AZS Uniwersytet Warszawski 16 63 3.94
153. Małgorzata Czaska TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 25 61 2.44
154. Martyna Pyka SMS PZKosz Łomianki 18 60 3.33
155. Beata Predehl VBW Gdynia, AZS UG 12 58 4.83
156. Paulina Kutycka Mon-Pol Płock 23 56 2.43
157. Paulina Babij UKS Lider Swarzędz 17 54 3.18
158. Małgorzata Zuchora Ślęza Wrocław 20 52 2.60
159. Karolina Łodygowska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 14 52 3.71
160. Marta Jachowska AZS UG 21 52 2.48
161. Magdalena Iwanowicz UKS Lider Swarzędz 21 51 2.43
162. Agata Opolska AZS Uniwersytet Warszawski 20 51 2.55
163. Paulina Czachor UKS Lider Swarzędz 26 50 1.92
164. Paulina Olszak MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 23 47 2.04
165. Natalia Gwarda SMS PZKosz Łomianki 18 46 2.56
166. Klaudia Sikora KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 23 43 1.87
167. Agnieszka Czmochowska Ślęza Wrocław 27 43 1.59
168. Olivia Olesiewicz Baton Basket 25 Bydgoszcz 13 42 3.23
169. Agnieszka Piwowarczyk AZS Uniwersytet Rzeszowski 24 42 1.75
170. Agnieszka Feja KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 22 39 1.77
171. Karolina Hajduk KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 26 39 1.50
172. Aleksandra Mysińska SMS PZKosz Łomianki 13 39 3.00
173. Anna Ussorowska AZS UG 17 36 2.12
174. Anna Szelwicka KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 19 33 1.74
175. Patrycja Szpakowska Baton Basket 25 Bydgoszcz 20 33 1.65
176. Olga Pacyńska UKS Lider Swarzędz 16 32 2.00
177. Dominika Cilińdź Baton Basket 25 Bydgoszcz 14 29 2.07
178. Magdalena Ratajczak Enea AZS Poznań 17 28 1.65
179. Katarzyna Smajda-Młodnicka MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 21 28 1.33
180. Karolina Stawińska SMS PZKosz Łomianki 13 25 1.92
181. Dagmara Palewicz MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 20 25 1.25
182. Anna Todys KKS Olsztyn 22 22 1.00
183. Justyna Okulska Grot TomiQ Pabianice 15 22 1.47
184. Dominika Paczkowska PGE MKK Siedlce 15 20 1.33
185. Anita Górecka Mon-Pol Płock 21 18 0.86
186. Pamela Stachnik Ślęza Wrocław 21 17 0.81
187. Katarzyna Derkowska VBW Gdynia 18 16 0.89
188. Amelia Wełnicka KKS Olsztyn 18 15 0.83
189. Adrianna Budzisz VBW Gdynia 15 13 0.87
190. Karolina Wilamowska Mon-Pol Płock 13 11 0.85
191. Patrycja Iwan Mon-Pol Płock 12 8 0.67
192. Marta Sokołowska VBW Gdynia 17 7 0.41
193. Aleksandra Gruchot Mon-Pol Płock 17 2 0.12

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę