statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wiktoria Stasiak PTK OrtoMedSport Pabianice 3 75 25.00
2. Julia Jeziorna MKS Polkowice 3 65 21.67
3. Maja Kusiak KU AZS UMCS Lublin 3 62 20.67
4. Karolina Królczewska MMKS Katarzynki Toruń 3 60 20.00
5. Łucja Grządziela GTS Straszyn 3 58 19.33
6. Aleksandra Michalczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 57 19.00
7. Dominika Ullmann GTS Straszyn 3 55 18.33
8. Milena Jarkiewicz UKS Trójka Żyrardów 3 55 18.33
9. Nikola Tomasik KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 2 51 25.50
10. Gabriela Zaron MUKS Piaseczno 3 50 16.67
11. Lena Bielawa KK Młode Lwice Gdańsk 3 49 16.33
12. Julia Wnorowska UKS Trójka Ełk 3 49 16.33
13. Klaudia Pastwa KU AZS UMCS Lublin 3 47 15.67
14. Martyna Radel UKS Trójka Ełk 3 47 15.67
15. Weronika Kassin UKS Siódemka Sopot 3 45 15.00
16. Karolina Ułan UKS Trójka Żyrardów 3 44 14.67
17. Oliwia Pladzyk KS Wichoś Jelenia Góra 3 43 14.33
18. Katarzyna Grzywna UKS Trójka Żyrardów 3 43 14.33
19. Lilija Kołbun Basket 25 Bydgoszcz 3 43 14.33
20. Sonia Skoczeń UKS Żak Nowy Sącz 3 42 14.00
21. Patrycja Sadlik KS Wichoś Jelenia Góra 3 42 14.00
22. Aleksandra Wilk SPZ WJM Gmina Krasne 3 41 13.67
23. Michalina Fierka UKS Bat Kartuzy 3 38 12.67
24. Luiza Burakowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 38 12.67
25. Weronika Steblecka Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 38 12.67
26. Wiktoria Uławska PTK OrtoMedSport Pabianice 3 37 12.33
27. Dominika Mazurek MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 37 12.33
28. Maja Malinowska UKS Huragan Wołomin 3 36 12.00
29. Kaja Niewiadomska Widzew Łódź 3 35 11.67
30. Klaudia Góral Wisła CanPack Kraków 3 35 11.67
31. Nikola Littwin UKS Bat Kartuzy 3 34 11.33
32. Zofia Przybylska MUKS Poznań 3 34 11.33
33. Anastazja Owczarzak MUKS Poznań 3 34 11.33
34. Aida Miazek Widzew Łódź 2 34 17.00
35. Amelia Kuper PTK OrtoMedSport Pabianice 3 34 11.33
36. Iga Lewandowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 33 11.00
37. Dominika Bednarek Olimpia Wodzisław Śląski 3 33 11.00
38. Natalia Kwiecień MKS MOS Katowice 3 33 11.00
39. Anna Juszczyk Olimpia Wodzisław Śląski 3 33 11.00
40. Wiktoria Szych UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 3 32 10.67
41. Katarzyna Bukowska KK Młode Lwice Gdańsk 3 32 10.67
42. Nicola Lubecka KS Wichoś Jelenia Góra 3 32 10.67
43. Oliwia Laciuga UKS Żak Nowy Sącz 3 32 10.67
44. Nikola Więcek MOSiR Bochnia 3 32 10.67
45. Daria Łapińska UKS Trójka Żyrardów 3 32 10.67
46. Karolina Żelazna MMKS Katarzynki Toruń 3 32 10.67
47. Natalia Chrzanowska MUKS Piaseczno 3 32 10.67
48. Kornelia Ignerska MUKS Poznań 3 31 10.33
49. Natalia Dziadul KSKK Koszalin 3 31 10.33
50. Julia Kolarz MOSiR Bochnia 3 30 10.00
51. Nela Charynek GTS Straszyn 3 30 10.00
52. Adrianna Bogusiewicz Widzew Łódź 3 30 10.00
53. Zuzanna Prochuń PTK OrtoMedSport Pabianice 3 30 10.00
54. Pola Nilsson GTS Straszyn 3 30 10.00
55. Martyna Kuriata MKS Polkowice 3 30 10.00
56. Weronika Brzycka Basket 25 Bydgoszcz 3 30 10.00
57. Rozalia Jaworowska MUKS Piaseczno 3 29 9.67
58. Julia Zaraza MKS Polkowice 3 29 9.67
59. Laura Banaszczyk PTK OrtoMedSport Pabianice 3 29 9.67
60. Oliwia Stawczyk UKS Trójka Żyrardów 3 29 9.67
61. Inga Molewska MKS Tęcza Leszno 3 28 9.33
62. Karolina Nowak MKS MOS Deichmann Wrocław 3 28 9.33
63. Martyna Antkiewicz GTS Straszyn 3 28 9.33
64. Martyna Ussorowska Basket 25 Bydgoszcz 3 28 9.33
65. Amelia Ziajska MKS MOS Katowice 3 28 9.33
66. Natalia Pozdrowicz UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 3 27 9.00
67. Martyna Kapłon MKS MOS Deichmann Wrocław 3 27 9.00
68. Dobrochna Bogus MKS Polkowice 3 27 9.00
69. Zuzanna Lis MMKS Katarzynki Toruń 3 27 9.00
70. Agata Bąk Olimpia Wodzisław Śląski 3 27 9.00
71. Emilia Konieczny SPZ WJM Gmina Krasne 3 27 9.00
72. Laura Stukator Olimpia Wodzisław Śląski 3 27 9.00
73. Oliwia Janicka Widzew Łódź 3 27 9.00
74. Paula Jaszewska MKS Tęcza Leszno 3 27 9.00
75. Kinga Bursa Wisła CanPack Kraków 3 27 9.00
76. Julia Skrzypczak MKS Tęcza Leszno 3 25 8.33
77. Maja Pyrdoł MKS MOS Katowice 3 25 8.33
78. Kasandra Grabiec MKS Tęcza Leszno 2 25 12.50
79. Sandra Hracka ISWJ Wisła 3 25 8.33
80. Aleksandra Stasiełowicz UKS Trójka Ełk 3 25 8.33
81. Aleksandra Stachowska MKS Tęcza Leszno 3 25 8.33
82. Bianka Napierała MUKS Poznań 3 25 8.33
83. Maja Zębala MOSiR Bochnia 2 25 12.50
84. Natalia Rutkowska UKS Siódemka Sopot 3 24 8.00
85. Oliwia Wojtasik UKS Trójka Żyrardów 3 24 8.00
86. Iga Florkiewicz MOSiR Bochnia 3 24 8.00
87. Klara Kujawczyk UKS Siódemka Sopot 3 24 8.00
88. Majka Stefaniak Olimpia Wodzisław Śląski 3 24 8.00
89. Joanna Krawczyk PTK OrtoMedSport Pabianice 3 24 8.00
90. Magdalena Nowicka KSKK Koszalin 3 23 7.67
91. Oliwia Jankowska KK Młode Lwice Gdańsk 3 22 7.33
92. Karolina Szarszaniewicz MKS MOS Deichmann Wrocław 3 22 7.33
93. Klaudia Łabińska MKS Tęcza Leszno 3 22 7.33
94. Anna Kamieniak PTK OrtoMedSport Pabianice 3 22 7.33
95. Wiktoria Jakubiec PTK OrtoMedSport Pabianice 3 22 7.33
96. Natalia Orlicka Wisła CanPack Kraków 3 22 7.33
97. Julia Chuchla SPZ WJM Gmina Krasne 3 22 7.33
98. Aleksandra Stepnowska UKS Huragan Wołomin 3 21 7.00
99. Michalina Jałocha MUKS Poznań 3 21 7.00
100. Julia Gracz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 21 7.00
101. Natalia Wróblewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 21 7.00
102. Zuzanna Andrzejak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 2 21 10.50
103. Laura Weber Basket 25 Bydgoszcz 3 21 7.00
104. Gabriela Wajda MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 20 6.67
105. Weronika Owczarek UKS Trójka Żyrardów 3 20 6.67
106. Amelia Aleksandrow UKS Siódemka Sopot 3 20 6.67
107. Wiktoria Klupś UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 3 20 6.67
108. Julia Niżyńska MKS MOS Deichmann Wrocław 3 20 6.67
109. Wiktoria Kobylińska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 20 6.67
110. Julia Brzeska UKS Bat Kartuzy 3 20 6.67
111. Marita Gula UKS Siódemka Sopot 3 20 6.67
112. Weronika Kobza MUKS Piaseczno 3 20 6.67
113. Wiktoria Zabawa MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 20 6.67
114. Julia Zduniak MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 20 6.67
115. Zuzanna Dropińska UKS Trójka Żyrardów 3 20 6.67
116. Aleksandra Burzyńska MUKS Poznań 2 19 9.50
117. Natalia Bajerska UKS Huragan Wołomin 3 19 6.33
118. Agnieszka Bartoszyńska MMKS Katarzynki Toruń 3 19 6.33
119. Natalia Wieczorek Widzew Łódź 3 19 6.33
120. Aleksandra Pławsiuk Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 2 19 9.50
121. Karolina Korcyl MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 19 6.33
122. Joanna Rybak KS Wichoś Jelenia Góra 3 19 6.33
123. Oliwia Polaszek MKS Tęcza Leszno 3 19 6.33
124. Maria Józefowicz KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 19 6.33
125. Alicja Rytelewska UKS Trójka Ełk 3 19 6.33
126. Maja Sitek MUKS Poznań 2 19 9.50
127. Marta Grabska ISWJ Wisła 3 18 6.00
128. Natalia Gruz UKS Siódemka Sopot 3 18 6.00
129. Oliwia Lebek UKS Siódemka Sopot 3 18 6.00
130. Antonina Machola UKS Bat Kartuzy 3 18 6.00
131. Katarzyna Piorun MKS MOS Katowice 3 18 6.00
132. Aleksandra Urban SPZ WJM Gmina Krasne 3 18 6.00
133. Zofia Nowacka MKS Tęcza Leszno 3 18 6.00
134. Iga Klimańska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 3 18 6.00
135. Vanessa Turek Olimpia Wodzisław Śląski 3 18 6.00
136. Katarzyna Zieniewicz MKS MOS Deichmann Wrocław 3 18 6.00
137. Karolina Kiraga ISWJ Wisła 3 18 6.00
138. Aleksandra Montuło KS Wichoś Jelenia Góra 3 18 6.00
139. Nikola Dziedzic UKS Huragan Wołomin 3 18 6.00
140. Natalia Kuchta UKS Huragan Wołomin 3 18 6.00
141. Agata Tomczak MUKS Poznań 3 18 6.00
142. Olga Prokopińska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 17 5.67
143. Katarzyna Skrzyniarz Wisła CanPack Kraków 3 17 5.67
144. Pola Popowicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 17 5.67
145. Weronika Płonka UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 3 17 5.67
146. Emilia Jurczak MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 17 5.67
147. Dominika Górlikowska UKS Bat Kartuzy 3 16 5.33
148. Natalia Skarżyńska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 16 5.33
149. Sylwia Słowik MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 16 5.33
150. Hanna Wójcik MKS MOS Katowice 3 16 5.33
151. Oliwia Matys UKS Trójka Ełk 3 16 5.33
152. Natalia Franczyk Olimpia Wodzisław Śląski 3 16 5.33
153. Maja Strugarek MKS MOS Deichmann Wrocław 3 16 5.33
154. Izabela Rębisz KSKK Koszalin 3 15 5.00
155. Maria Brosowska KK Młode Lwice Gdańsk 3 15 5.00
156. Zuzanna Spychalska KSKK Koszalin 3 15 5.00
157. Michelle Chura Quispe MUKS Poznań 3 15 5.00
158. Kamila Berus MUKS Piaseczno 3 15 5.00
159. Otylia Suchocka UKS Huragan Wołomin 3 15 5.00
160. Natalia Żak MUKS Piaseczno 3 15 5.00
161. Dominika Linda KK Młode Lwice Gdańsk 3 15 5.00
162. Ada Klaper MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 15 5.00
163. Julia Kowalska Wisła CanPack Kraków 3 14 4.67
164. Karolina Marszałek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 14 4.67
165. Oliwia Sokołowska UKS Trójka Żyrardów 3 14 4.67
166. Martyna Gajda Wisła CanPack Kraków 3 14 4.67
167. Karolina Klim GTS Straszyn 3 14 4.67
168. Patrycja Nowakowska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 14 4.67
169. Martyna Królikowska KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 14 4.67
170. Dominika Szwindowska UKS Siódemka Sopot 3 14 4.67
171. Natalia Kowalik MOSiR Bochnia 2 14 7.00
172. Agnieszka Kusiak UKS Bat Kartuzy 3 14 4.67
173. Marzena Zarach GTS Straszyn 2 14 7.00
174. Amelia Gajek MOSiR Bochnia 3 14 4.67
175. Marta Mulska MMKS Katarzynki Toruń 2 13 6.50
176. Antonina Kończak Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 13 4.33
177. Konstancja Puzdrowska UKS Bat Kartuzy 3 13 4.33
178. Julia Gęsiarz MKS MOS Katowice 3 13 4.33
179. Gabriela Jenerałek MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 13 4.33
180. Vanessa Rachuta UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 3 13 4.33
181. Klaudia Łepska MKS MOS Deichmann Wrocław 3 13 4.33
182. Emilia Sroka Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 13 4.33
183. Ada Kownacka GTS Straszyn 3 13 4.33
184. Natalia Gola MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 13 4.33
185. Adrianna Ryng MKS MOS Deichmann Wrocław 3 13 4.33
186. Inga Patrzałek Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 13 4.33
187. Emilia Nocoń Wisła CanPack Kraków 3 12 4.00
188. Maria Stolarska MOSiR Bochnia 2 12 6.00
189. Martyna Brodowska UKS Trójka Ełk 3 12 4.00
190. Martyna Brzeźniak KS Wichoś Jelenia Góra 2 12 6.00
191. Magdalena Gajek GTS Straszyn 3 12 4.00
192. Alicja Sobczyk KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 12 4.00
193. Magda Bernacka Olimpia Wodzisław Śląski 3 12 4.00
194. Zuzanna Tracz MMKS Katarzynki Toruń 3 12 4.00
195. Oliwia Harmasz KU AZS UMCS Lublin 3 12 4.00
196. Anna Kołacińska Widzew Łódź 3 12 4.00
197. Katarzyna Mazur MKS MOS Katowice 3 12 4.00
198. Malwina Pułkotycka UKS Siódemka Sopot 3 12 4.00
199. Natalia Jankowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 12 4.00
200. Martyna Główczak KS Wichoś Jelenia Góra 3 11 3.67
201. Maja Wołkowycka MKS MOS Katowice 3 11 3.67
202. Laura Domańska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 11 3.67
203. Zuzanna Woźniak Basket 25 Bydgoszcz 3 11 3.67
204. Gabriela Zaborowska SPZ WJM Gmina Krasne 3 11 3.67
205. Julia Rychert UKS Bat Kartuzy 3 11 3.67
206. Paulina Rudnik UKS Huragan Wołomin 3 11 3.67
207. Justyna Łukasik MKS MOS Deichmann Wrocław 3 11 3.67
208. Zuzanna Uszyńska MUKS Piaseczno 3 11 3.67
209. Nadia Zawierucha KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 11 3.67
210. Wiktoria Bemowska UKS Bat Kartuzy 3 11 3.67
211. Julia Wadas MKS Polkowice 3 11 3.67
212. Milena Raczyńska KK Młode Lwice Gdańsk 3 11 3.67
213. Magdalena Wińska KU AZS UMCS Lublin 3 10 3.33
214. Maria Pyrzowska MUKS Poznań 3 10 3.33
215. Zuzanna Dudek KSKK Koszalin 3 10 3.33
216. Monika Kowalska MOSiR Bochnia 2 10 5.00
217. Amelia Pawlikowska Basket 25 Bydgoszcz 3 10 3.33
218. Marta Marschk GTS Straszyn 3 10 3.33
219. Oliwia Witkowska KSKK Koszalin 3 10 3.33
220. Patrycja Socha KSKK Koszalin 3 10 3.33
221. Olimpia Chorąży MMKS Katarzynki Toruń 3 10 3.33
222. Kinga Kotewicz Basket 25 Bydgoszcz 3 10 3.33
223. Lidia Guścin MKS Polkowice 3 9 3.00
224. Martyna Kwoka Wisła CanPack Kraków 3 9 3.00
225. Martyna Kanarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 9 3.00
226. Natalia Magdziak KSKK Koszalin 3 9 3.00
227. Karolina Grądzka KU AZS UMCS Lublin 3 9 3.00
228. Nikola Biernat MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 9 3.00
229. Klaudia Białoskórska KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 9 3.00
230. Natalia Otfinowska Wisła CanPack Kraków 3 9 3.00
231. Izabela Danielewicz UKS Trójka Ełk 3 9 3.00
232. Natalia Forster Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 9 3.00
233. Natalia Śliwińska Widzew Łódź 3 8 2.67
234. Urszula Słupska MKS MOS Katowice 3 8 2.67
235. Martyna Roćko Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 8 2.67
236. Julia Baczyńska UKS Żak Nowy Sącz 3 8 2.67
237. Julia Werwińska MKS Tęcza Leszno 3 8 2.67
238. Wiktoria Kuczyńska UKS Siódemka Sopot 3 8 2.67
239. Julia Kędzierska UKS Trójka Ełk 3 8 2.67
240. Katarzyna Gębura KS Wichoś Jelenia Góra 3 8 2.67
241. Hanna Izydorek SPZ WJM Gmina Krasne 3 8 2.67
242. Zuzanna Stasiak Widzew Łódź 3 8 2.67
243. Kornelia Kasztelan MUKS Poznań 3 8 2.67
244. Elżbieta Podżorska ISWJ Wisła 3 8 2.67
245. Laila El Kady GTS Straszyn 2 8 4.00
246. Hanna Baran MKS MOS Deichmann Wrocław 3 8 2.67
247. Nadia Mayer Wisła CanPack Kraków 3 8 2.67
248. Natalia Kaca UKS Trójka Ełk 3 8 2.67
249. Wiktoria Kaczmarek UKS Trójka Żyrardów 3 8 2.67
250. Zofia Motyl UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 3 8 2.67
251. Alicja Małkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 2 8 4.00
252. Róża Lekka MOSiR Bochnia 2 8 4.00
253. Helena Lisiecka PTK OrtoMedSport Pabianice 2 8 4.00
254. Martyna Klimas MKS MOS Katowice 3 8 2.67
255. Zuzanna Stępień MKS Polkowice 3 7 2.33
256. Zuzanna Grabowska UKS Huragan Wołomin 3 7 2.33
257. Zuzanna Frandt MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 7 2.33
258. Oliwia Romano KS Wichoś Jelenia Góra 3 7 2.33
259. Marta Piątkowska Basket 25 Bydgoszcz 3 7 2.33
260. Liliana Arsenicz ISWJ Wisła 3 7 2.33
261. Paulina Czachorowska MMKS Katarzynki Toruń 3 7 2.33
262. Wiktoria Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 3 6 2.00
263. Maja Bocian KU AZS UMCS Lublin 3 6 2.00
264. Maja Kot MOSiR Bochnia 2 6 3.00
265. Zofia Maciejko MUKS Piaseczno 3 6 2.00
266. Emilia Wawrzon MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 6 2.00
267. Natalia Borsuk MKS MOS Deichmann Wrocław 3 6 2.00
268. Agnieszka Szczepańska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 6 2.00
269. Natalia Mróz UKS Żak Nowy Sącz 3 6 2.00
270. Nina Zatyka UKS Bat Kartuzy 3 6 2.00
271. Wiktoria Pawlus Olimpia Wodzisław Śląski 3 6 2.00
272. Martyna Gnerowicz KK Młode Lwice Gdańsk 3 6 2.00
273. Magdalena Góżdż KU AZS UMCS Lublin 3 6 2.00
274. Malwina Miler KU AZS UMCS Lublin 3 6 2.00
275. Magda Barabasz ISWJ Wisła 3 6 2.00
276. Joanna Walkowska KK Młode Lwice Gdańsk 3 6 2.00
277. Alicja Tomczuk MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 2 5 2.50
278. Julia Wawrzeniak MKS Tęcza Leszno 2 5 2.50
279. Aleksandra Jazłowiecka-Świstek Olimpia Wodzisław Śląski 2 5 2.50
280. Julia Latos MKS Polkowice 3 5 1.67
281. Zuzanna Chraplewska Basket 25 Bydgoszcz 3 5 1.67
282. Martyna Kupczyk MUKS Poznań 2 5 2.50
283. Aleksandra Ejdys UKS Trójka Ełk 3 5 1.67
284. Paulina Kuffel MUKS Poznań 2 5 2.50
285. Jessica Antosiewicz KSKK Koszalin 3 5 1.67
286. Daria Borys MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 2 5 2.50
287. Julia Sieczka UKS Trójka Żyrardów 3 5 1.67
288. Klaudia Jagiełło MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 5 1.67
289. Nikola Kacprzyk - Rosiak Widzew Łódź 3 5 1.67
290. Maja Groszyk UKS Huragan Wołomin 3 5 1.67
291. Patrycja Dybowska MUKS Piaseczno 3 5 1.67
292. Nadia Barańska Widzew Łódź 3 5 1.67
293. Katarzyna Bajus MKS Polkowice 3 4 1.33
294. Oliwia Płóciennik UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 3 4 1.33
295. Aleksandra Kopacz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 4 1.33
296. Wiktoria Głębocka UKS Trójka Ełk 3 4 1.33
297. Wiktoria Jabłońska KK Młode Lwice Gdańsk 2 4 2.00
298. Magdalena Bury ISWJ Wisła 3 4 1.33
299. Natalia Nadratowska MOSiR Bochnia 3 4 1.33
300. Karolina Barc KK Młode Lwice Gdańsk 2 4 2.00
301. Daria Bączyk MUKS Piaseczno 3 4 1.33
302. Oliwia Młodzik MKS Polkowice 3 4 1.33
303. Aleksandra Bednarczyk MKS Tęcza Leszno 3 4 1.33
304. Lena Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 4 1.33
305. Wiktoria Maszewska MOSiR Bochnia 2 4 2.00
306. Natalia Mokras UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 3 4 1.33
307. Lidia Kownacka GTS Straszyn 2 4 2.00
308. Karolina Konieczna KK Młode Lwice Gdańsk 3 4 1.33
309. Agata Martynek ISWJ Wisła 3 4 1.33
310. Maja Gabryś KSKK Koszalin 3 3 1.00
311. Zuzanna Pypowska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 3 3 1.00
312. Natalia Rosińska Basket 25 Bydgoszcz 3 3 1.00
313. Weronika Ciak MMKS Katarzynki Toruń 3 3 1.00
314. Alicja Opłotna UKS Huragan Wołomin 2 3 1.50
315. Alicja Bukowska MMKS Katarzynki Toruń 3 3 1.00
316. Natalia Pidgaynyi UKS Huragan Wołomin 2 3 1.50
317. Aleksandra Graczyk Widzew Łódź 3 3 1.00
318. Daria Jakubczyk SPZ WJM Gmina Krasne 3 2 0.67
319. Małgorzata Stępkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 2 2 1.00
320. Inga Hebda MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 2 0.67
321. Monika Kawa SPZ WJM Gmina Krasne 3 2 0.67
322. Eliza Adamczewska PTK OrtoMedSport Pabianice 3 2 0.67
323. Oliwia Łubińska KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 2 0.67
324. Lena Talaronek UKS Trójka Ełk 2 2 1.00
325. Julia Jędrzejczak KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 2 0.67
326. Zuzanna Musielak MKS Tęcza Leszno 2 2 1.00
327. Alicja Petyniak ISWJ Wisła 3 2 0.67
328. Kinga Witek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 2 0.67
329. Łucja Blum MKS MOS Deichmann Wrocław 3 2 0.67
330. Wiktoria Synoś SPZ WJM Gmina Krasne 3 2 0.67
331. Karolina Guzik MKS MOS Katowice 2 2 1.00
332. Maja Buś MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 2 1.00
333. Nadia Klimek UKS Żak Nowy Sącz 3 2 0.67
334. Katarzyna Dziendziel ISWJ Wisła 3 2 0.67
335. Sandra Pędziwiatr PTK OrtoMedSport Pabianice 3 2 0.67
336. Karolina Kuźmicka UKS Siódemka Sopot 3 2 0.67
337. Barbara Jamiołowska KU AZS UMCS Lublin 2 2 1.00
338. Nikola Goral KU AZS UMCS Lublin 2 2 1.00
339. Natalia Iszczuk MUKS Piaseczno 3 2 0.67
340. Karolina Herman ISWJ Wisła 3 2 0.67
341. Gabriela Pabian Wisła CanPack Kraków 3 1 0.33
342. Amelia Góral KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 1 0.33
343. Natalia Domaszk UKS Bat Kartuzy 3 1 0.33
344. Łucja Tokarczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 1 0.33
345. Julia Żurawska KK Młode Lwice Gdańsk 3 1 0.33
346. Monika Lewtak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0 0.00
347. Martyna Banach Basket 25 Bydgoszcz 3 0 0.00
348. Alicja Świętoniowska UKS Bat Kartuzy 2 0 0.00
349. Wiktoria Szymczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
350. Marta Jodełka MUKS Piaseczno 3 0 0.00
351. Emilia Król UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
352. Laura Brawańska Olimpia Wodzisław Śląski 3 0 0.00
353. Zuzanna Urban KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 2 0 0.00
354. Klaudia Lipka UKS Huragan Wołomin 3 0 0.00
355. Wiktoria Zegzda UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
356. Julia Ryfun KSKK Koszalin 3 0 0.00
357. Zuzanna Kmieciak Widzew Łódź 3 0 0.00
358. Patrycja Wełna GTS Straszyn 2 0 0.00
359. Julia Górska MKS Polkowice 3 0 0.00
360. Natalia Kaczmarek UKS Siódemka Sopot 2 0 0.00
361. Natalia Szymczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
362. Angelika Mosoń KS Wichoś Jelenia Góra 3 0 0.00
363. Karolina Leśniak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 3 0 0.00
364. Michalina Miler KU AZS UMCS Lublin 2 0 0.00
365. Oliwia Kołodziej UKS Huragan Wołomin 2 0 0.00
366. Natalia Turek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 0 0.00
367. Antonina Daniewska KU AZS UMCS Lublin 2 0 0.00
368. Izabela Fałowska Wisła CanPack Kraków 2 0 0.00
369. Julia Wołodkowicz KSKK Koszalin 3 0 0.00
370. Daria Słaby SPZ WJM Gmina Krasne 2 0 0.00
371. Weronika Szewczyk Olimpia Wodzisław Śląski 2 0 0.00
372. Weronika Herner Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 2 0 0.00
373. Urszula Wilk SPZ WJM Gmina Krasne 3 0 0.00
374. Maja Sakra SPZ WJM Gmina Krasne 3 0 0.00
375. Milena Starbała KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 0 0.00
376. Weronika Piotrowicz MKS Polkowice 2 0 0.00
377. Wiktoria Kot MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0 0.00
378. Julia Rojewska KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 2 0 0.00
379. Katarzyna Mirek KS Wichoś Jelenia Góra 3 0 0.00
380. Oliwia Krężel Basket 25 Bydgoszcz 2 0 0.00
381. Wiktoria Danicka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0 0.00
382. Oliwia Pastwa KU AZS UMCS Lublin 3 0 0.00
383. Julia Zięba MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 0 0.00
384. Kinga Nowaczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
385. Emilia Więcek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 0 0.00
386. Marlena Borowiecka KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 2 0 0.00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę