statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Gabriela Zaron MUKS Piaseczno 11 231 21.00
2. Wiktoria Stasiak PTK OrtoMedSport Pabianice 10 199 19.90
3. Dominika Ullmann GTS Straszyn 11 191 17.36
4. Katarzyna Grzywna UKS Trójka Żyrardów 11 171 15.55
5. Łucja Grządziela GTS Straszyn 11 169 15.36
6. Julia Jeziorna MKS Polkowice 6 147 24.50
7. Milena Jarkiewicz UKS Trójka Żyrardów 11 133 12.09
8. Karolina Ułan UKS Trójka Żyrardów 11 122 11.09
9. Zofia Przybylska MUKS Poznań 11 121 11.00
10. Anastazja Owczarzak MUKS Poznań 11 116 10.55
11. Dominika Bednarek Olimpia Wodzisław Śląski 10 114 11.40
12. Aida Miazek Widzew Łódź 9 111 12.33
13. Kornelia Ignerska MUKS Poznań 11 109 9.91
14. Julia Niżyńska MKS MOS Deichmann Wrocław 10 103 10.30
15. Amelia Kuper PTK OrtoMedSport Pabianice 10 100 10.00
16. Nela Charynek GTS Straszyn 11 99 9.00
17. Pola Nilsson GTS Straszyn 11 96 8.73
18. Julia Wnorowska UKS Trójka Ełk 6 96 16.00
19. Natalia Chrzanowska MUKS Piaseczno 11 94 8.55
20. Lena Bielawa KK Młode Lwice Gdańsk 6 91 15.17
21. Laura Stukator Olimpia Wodzisław Śląski 10 88 8.80
22. Katarzyna Zieniewicz MKS MOS Deichmann Wrocław 10 87 8.70
23. Anna Juszczyk Olimpia Wodzisław Śląski 10 86 8.60
24. Oliwia Wojtasik UKS Trójka Żyrardów 11 86 7.82
25. Oliwia Janicka Widzew Łódź 10 85 8.50
26. Weronika Owczarek UKS Trójka Żyrardów 11 85 7.73
27. Natalia Wieczorek Widzew Łódź 10 84 8.40
28. Martyna Antkiewicz GTS Straszyn 11 84 7.64
29. Karolina Nowak MKS MOS Deichmann Wrocław 10 84 8.40
30. Kaja Niewiadomska Widzew Łódź 10 84 8.40
31. Weronika Kassin UKS Siódemka Sopot 6 83 13.83
32. Majka Stefaniak Olimpia Wodzisław Śląski 10 80 8.00
33. Martyna Kuriata MKS Polkowice 6 79 13.17
34. Maja Strugarek MKS MOS Deichmann Wrocław 10 78 7.80
35. Aleksandra Burzyńska MUKS Poznań 9 75 8.33
36. Wiktoria Uławska PTK OrtoMedSport Pabianice 10 75 7.50
37. Rozalia Jaworowska MUKS Piaseczno 11 74 6.73
38. Oliwia Stawczyk UKS Trójka Żyrardów 11 73 6.64
39. Martyna Radel UKS Trójka Ełk 6 72 12.00
40. Karolina Szarszaniewicz MKS MOS Deichmann Wrocław 10 72 7.20
41. Bianka Napierała MUKS Poznań 11 69 6.27
42. Vanessa Turek Olimpia Wodzisław Śląski 10 68 6.80
43. Zuzanna Uszyńska MUKS Piaseczno 11 67 6.09
44. Wiktoria Szych UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 67 11.17
45. Wiktoria Jakubiec PTK OrtoMedSport Pabianice 10 65 6.50
46. Zuzanna Prochuń PTK OrtoMedSport Pabianice 10 65 6.50
47. Oliwia Jankowska KK Młode Lwice Gdańsk 6 64 10.67
48. Laura Banaszczyk PTK OrtoMedSport Pabianice 10 64 6.40
49. Maja Kusiak KU AZS UMCS Lublin 3 62 20.67
50. Weronika Kobza MUKS Piaseczno 11 61 5.55
51. Anna Kamieniak PTK OrtoMedSport Pabianice 10 61 6.10
52. Karolina Królczewska MMKS Katarzynki Toruń 3 60 20.00
53. Maria Pyrzowska MUKS Poznań 11 59 5.36
54. Kasandra Grabiec MKS Tęcza Leszno 5 59 11.80
55. Julia Zaraza MKS Polkowice 6 59 9.83
56. Daria Łapińska UKS Trójka Żyrardów 7 58 8.29
57. Maja Sitek MUKS Poznań 10 58 5.80
58. Aleksandra Michalczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 57 19.00
59. Adrianna Bogusiewicz Widzew Łódź 10 55 5.50
60. Iga Lewandowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 55 9.17
61. Agata Bąk Olimpia Wodzisław Śląski 9 54 6.00
62. Nikola Więcek MOSiR Bochnia 6 54 9.00
63. Oliwia Lebek UKS Siódemka Sopot 6 54 9.00
64. Zofia Nowacka MKS Tęcza Leszno 6 54 9.00
65. Martyna Kapłon MKS MOS Deichmann Wrocław 10 54 5.40
66. Oliwia Sokołowska UKS Trójka Żyrardów 11 53 4.82
67. Luiza Burakowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 51 8.50
68. Nikola Tomasik KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 2 51 25.50
69. Michalina Jałocha MUKS Poznań 11 51 4.64
70. Joanna Krawczyk PTK OrtoMedSport Pabianice 10 50 5.00
71. Aleksandra Stachowska MKS Tęcza Leszno 6 50 8.33
72. Julia Kolarz MOSiR Bochnia 6 49 8.17
73. Natalia Żak MUKS Piaseczno 11 49 4.45
74. Natalia Franczyk Olimpia Wodzisław Śląski 10 49 4.90
75. Klaudia Pastwa KU AZS UMCS Lublin 3 47 15.67
76. Adrianna Ryng MKS MOS Deichmann Wrocław 9 46 5.11
77. Inga Molewska MKS Tęcza Leszno 6 45 7.50
78. Maja Zębala MOSiR Bochnia 6 45 7.50
79. Oliwia Polaszek MKS Tęcza Leszno 6 45 7.50
80. Justyna Łukasik MKS MOS Deichmann Wrocław 10 44 4.40
81. Paula Jaszewska MKS Tęcza Leszno 6 44 7.33
82. Michelle Chura Quispe MUKS Poznań 10 44 4.40
83. Marta Marschk GTS Straszyn 11 43 3.91
84. Lilija Kołbun Basket 25 Bydgoszcz 3 43 14.33
85. Oliwia Pladzyk KS Wichoś Jelenia Góra 3 43 14.33
86. Maria Stolarska MOSiR Bochnia 6 43 7.17
87. Weronika Steblecka Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 4 43 10.75
88. Dominika Linda KK Młode Lwice Gdańsk 6 43 7.17
89. Patrycja Sadlik KS Wichoś Jelenia Góra 3 42 14.00
90. Wiktoria Kaczmarek UKS Trójka Żyrardów 11 42 3.82
91. Agata Tomczak MUKS Poznań 11 42 3.82
92. Sonia Skoczeń UKS Żak Nowy Sącz 3 42 14.00
93. Marita Gula UKS Siódemka Sopot 6 41 6.83
94. Klara Kujawczyk UKS Siódemka Sopot 6 41 6.83
95. Aleksandra Wilk SPZ WJM Gmina Krasne 3 41 13.67
96. Julia Skrzypczak MKS Tęcza Leszno 6 41 6.83
97. Dobrochna Bogus MKS Polkowice 6 40 6.67
98. Natalia Pozdrowicz UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 39 6.50
99. Monika Kowalska MOSiR Bochnia 6 38 6.33
100. Zuzanna Dropińska UKS Trójka Żyrardów 11 38 3.45
101. Michalina Fierka UKS Bat Kartuzy 3 38 12.67
102. Katarzyna Bukowska KK Młode Lwice Gdańsk 6 37 6.17
103. Marzena Zarach GTS Straszyn 10 37 3.70
104. Kamila Berus MUKS Piaseczno 11 37 3.36
105. Dominika Mazurek MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 37 12.33
106. Karolina Klim GTS Straszyn 11 36 3.27
107. Maja Malinowska UKS Huragan Wołomin 3 36 12.00
108. Klaudia Łabińska MKS Tęcza Leszno 6 36 6.00
109. Zuzanna Andrzejak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 36 7.20
110. Natalia Kowalik MOSiR Bochnia 6 36 6.00
111. Aleksandra Pławsiuk Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 5 36 7.20
112. Klaudia Góral Wisła CanPack Kraków 3 35 11.67
113. Wiktoria Klupś UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 34 5.67
114. Iga Klimańska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 34 5.67
115. Nikola Littwin UKS Bat Kartuzy 3 34 11.33
116. Natalia Rutkowska UKS Siódemka Sopot 6 33 5.50
117. Natalia Kwiecień MKS MOS Katowice 3 33 11.00
118. Klaudia Łepska MKS MOS Deichmann Wrocław 10 32 3.20
119. Oliwia Laciuga UKS Żak Nowy Sącz 3 32 10.67
120. Karolina Żelazna MMKS Katarzynki Toruń 3 32 10.67
121. Nicola Lubecka KS Wichoś Jelenia Góra 3 32 10.67
122. Natalia Dziadul KSKK Koszalin 3 31 10.33
123. Aleksandra Stasiełowicz UKS Trójka Ełk 6 31 5.17
124. Ada Kownacka GTS Straszyn 11 31 2.82
125. Natalia Skarżyńska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 30 5.00
126. Weronika Brzycka Basket 25 Bydgoszcz 3 30 10.00
127. Magda Bernacka Olimpia Wodzisław Śląski 10 29 2.90
128. Kornelia Kasztelan MUKS Poznań 8 29 3.63
129. Róża Lekka MOSiR Bochnia 6 29 4.83
130. Natalia Gruz UKS Siódemka Sopot 6 29 4.83
131. Emilia Sroka Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 29 4.83
132. Amelia Aleksandrow UKS Siódemka Sopot 6 29 4.83
133. Amelia Ziajska MKS MOS Katowice 3 28 9.33
134. Martyna Ussorowska Basket 25 Bydgoszcz 3 28 9.33
135. Weronika Płonka UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 28 4.67
136. Zuzanna Lis MMKS Katarzynki Toruń 3 27 9.00
137. Emilia Konieczny SPZ WJM Gmina Krasne 3 27 9.00
138. Kinga Bursa Wisła CanPack Kraków 3 27 9.00
139. Sandra Pędziwiatr PTK OrtoMedSport Pabianice 9 27 3.00
140. Karolina Barc KK Młode Lwice Gdańsk 5 26 5.20
141. Daria Bączyk MUKS Piaseczno 11 26 2.36
142. Iga Florkiewicz MOSiR Bochnia 6 26 4.33
143. Sandra Hracka ISWJ Wisła 3 25 8.33
144. Maja Pyrdoł MKS MOS Katowice 3 25 8.33
145. Aleksandra Ejdys UKS Trójka Ełk 6 25 4.17
146. Zuzanna Stasiak Widzew Łódź 10 24 2.40
147. Alicja Małkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 5 23 4.60
148. Magdalena Nowicka KSKK Koszalin 3 23 7.67
149. Wiktoria Pawlus Olimpia Wodzisław Śląski 10 23 2.30
150. Patrycja Dybowska MUKS Piaseczno 11 23 2.09
151. Inga Patrzałek Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 23 3.83
152. Magdalena Gajek GTS Straszyn 11 23 2.09
153. Natalia Orlicka Wisła CanPack Kraków 3 22 7.33
154. Dominika Szwindowska UKS Siódemka Sopot 6 22 3.67
155. Alicja Rytelewska UKS Trójka Ełk 6 22 3.67
156. Julia Chuchla SPZ WJM Gmina Krasne 3 22 7.33
157. Natalia Wróblewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 21 7.00
158. Julia Gracz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 21 7.00
159. Natalia Forster Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 21 3.50
160. Julia Werwińska MKS Tęcza Leszno 6 21 3.50
161. Amelia Gajek MOSiR Bochnia 6 21 3.50
162. Laura Weber Basket 25 Bydgoszcz 3 21 7.00
163. Aleksandra Stepnowska UKS Huragan Wołomin 3 21 7.00
164. Lidia Guścin MKS Polkowice 6 21 3.50
165. Wiktoria Kobylińska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 20 6.67
166. Anna Kołacińska Widzew Łódź 10 20 2.00
167. Julia Brzeska UKS Bat Kartuzy 3 20 6.67
168. Wiktoria Zabawa MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 20 6.67
169. Oliwia Matys UKS Trójka Ełk 5 20 4.00
170. Julia Zduniak MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 20 6.67
171. Martyna Roćko Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 20 3.33
172. Gabriela Wajda MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 20 6.67
173. Karolina Korcyl MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 19 6.33
174. Natalia Borsuk MKS MOS Deichmann Wrocław 8 19 2.38
175. Maria Józefowicz KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 19 6.33
176. Oliwia Młodzik MKS Polkowice 6 19 3.17
177. Julia Kędzierska UKS Trójka Ełk 6 19 3.17
178. Joanna Rybak KS Wichoś Jelenia Góra 3 19 6.33
179. Natalia Bajerska UKS Huragan Wołomin 3 19 6.33
180. Agnieszka Bartoszyńska MMKS Katarzynki Toruń 3 19 6.33
181. Karolina Kiraga ISWJ Wisła 3 18 6.00
182. Aleksandra Montuło KS Wichoś Jelenia Góra 3 18 6.00
183. Aleksandra Urban SPZ WJM Gmina Krasne 3 18 6.00
184. Nikola Dziedzic UKS Huragan Wołomin 3 18 6.00
185. Natalia Kuchta UKS Huragan Wołomin 3 18 6.00
186. Martyna Brodowska UKS Trójka Ełk 6 18 3.00
187. Hanna Baran MKS MOS Deichmann Wrocław 10 18 1.80
188. Marta Grabska ISWJ Wisła 3 18 6.00
189. Antonina Machola UKS Bat Kartuzy 3 18 6.00
190. Katarzyna Piorun MKS MOS Katowice 3 18 6.00
191. Oliwia Szwindowska UKS Siódemka Sopot 4 18 4.50
192. Pola Popowicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 17 5.67
193. Emilia Jurczak MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 17 5.67
194. Nikola Kacprzyk - Rosiak Widzew Łódź 10 17 1.70
195. Katarzyna Skrzyniarz Wisła CanPack Kraków 3 17 5.67
196. Milena Raczyńska KK Młode Lwice Gdańsk 6 17 2.83
197. Olga Prokopińska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 17 5.67
198. Vanessa Rachuta UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 16 2.67
199. Hanna Wójcik MKS MOS Katowice 3 16 5.33
200. Sylwia Słowik MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 16 5.33
201. Antonina Kończak Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 5 16 3.20
202. Marta Groth UKS Siódemka Sopot 3 16 5.33
203. Dominika Górlikowska UKS Bat Kartuzy 3 16 5.33
204. Izabela Rębisz KSKK Koszalin 3 15 5.00
205. Ada Klaper MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 15 5.00
206. Julia Wadas MKS Polkowice 6 15 2.50
207. Maja Kot MOSiR Bochnia 4 15 3.75
208. Katarzyna Bajus MKS Polkowice 5 15 3.00
209. Maria Brosowska KK Młode Lwice Gdańsk 3 15 5.00
210. Otylia Suchocka UKS Huragan Wołomin 3 15 5.00
211. Zuzanna Spychalska KSKK Koszalin 3 15 5.00
212. Patrycja Nowakowska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 14 4.67
213. Martyna Królikowska KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 14 4.67
214. Agnieszka Kusiak UKS Bat Kartuzy 3 14 4.67
215. Julia Kowalska Wisła CanPack Kraków 3 14 4.67
216. Martyna Kupczyk MUKS Poznań 7 14 2.00
217. Martyna Gajda Wisła CanPack Kraków 3 14 4.67
218. Karolina Marszałek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 14 4.67
219. Laila El Kady GTS Straszyn 6 13 2.17
220. Malwina Pułkotycka UKS Siódemka Sopot 6 13 2.17
221. Natalia Gola MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 13 4.33
222. Marta Mulska MMKS Katarzynki Toruń 2 13 6.50
223. Konstancja Puzdrowska UKS Bat Kartuzy 3 13 4.33
224. Julia Gęsiarz MKS MOS Katowice 3 13 4.33
225. Gabriela Jenerałek MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 13 4.33
226. Zuzanna Tracz MMKS Katarzynki Toruń 3 12 4.00
227. Natalia Kaca UKS Trójka Ełk 6 12 2.00
228. Katarzyna Mazur MKS MOS Katowice 3 12 4.00
229. Magdalena Kapusta MKS Polkowice 3 12 4.00
230. Julia Sieczka UKS Trójka Żyrardów 11 12 1.09
231. Emilia Nocoń Wisła CanPack Kraków 3 12 4.00
232. Paulina Kuffel MUKS Poznań 8 12 1.50
233. Alicja Sobczyk KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 12 4.00
234. Klaudia Olczyk PTK OrtoMedSport Pabianice 6 12 2.00
235. Oliwia Harmasz KU AZS UMCS Lublin 3 12 4.00
236. Natalia Jankowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 12 4.00
237. Natalia Śliwińska Widzew Łódź 10 12 1.20
238. Natalia Iszczuk MUKS Piaseczno 11 12 1.09
239. Martyna Brzeźniak KS Wichoś Jelenia Góra 2 12 6.00
240. Julia Wawrzeniak MKS Tęcza Leszno 5 11 2.20
241. Paulina Rudnik UKS Huragan Wołomin 3 11 3.67
242. Martyna Główczak KS Wichoś Jelenia Góra 3 11 3.67
243. Martyna Gnerowicz KK Młode Lwice Gdańsk 6 11 1.83
244. Nadia Zawierucha KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 11 3.67
245. Wiktoria Bemowska UKS Bat Kartuzy 3 11 3.67
246. Zuzanna Stępień MKS Polkowice 6 11 1.83
247. Maja Wołkowycka MKS MOS Katowice 3 11 3.67
248. Laura Domańska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 11 3.67
249. Zuzanna Woźniak Basket 25 Bydgoszcz 3 11 3.67
250. Gabriela Zaborowska SPZ WJM Gmina Krasne 3 11 3.67
251. Julia Rychert UKS Bat Kartuzy 3 11 3.67
252. Magdalena Wińska KU AZS UMCS Lublin 3 10 3.33
253. Joanna Walkowska KK Młode Lwice Gdańsk 6 10 1.67
254. Zuzanna Dudek KSKK Koszalin 3 10 3.33
255. Małgorzata Stępkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 4 10 2.50
256. Patrycja Socha KSKK Koszalin 3 10 3.33
257. Olimpia Chorąży MMKS Katarzynki Toruń 3 10 3.33
258. Amelia Pawlikowska Basket 25 Bydgoszcz 3 10 3.33
259. Kinga Kotewicz Basket 25 Bydgoszcz 3 10 3.33
260. Julia Łotarewicz Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 10 3.33
261. Oliwia Witkowska KSKK Koszalin 3 10 3.33
262. Natalia Mokras UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 10 1.67
263. Aleksandra Bednarczyk MKS Tęcza Leszno 6 10 1.67
264. Oliwia Płóciennik UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 10 1.67
265. Natalia Otfinowska Wisła CanPack Kraków 3 9 3.00
266. Lena Talaronek UKS Trójka Ełk 5 9 1.80
267. Laura Brawańska Olimpia Wodzisław Śląski 10 9 0.90
268. Nikola Biernat MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 9 3.00
269. Weronika Wiśniewska UKS Trójka Żyrardów 8 9 1.13
270. Martyna Kwoka Wisła CanPack Kraków 3 9 3.00
271. Natalia Magdziak KSKK Koszalin 3 9 3.00
272. Izabela Danielewicz UKS Trójka Ełk 6 9 1.50
273. Karolina Grądzka KU AZS UMCS Lublin 3 9 3.00
274. Klaudia Białoskórska KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 9 3.00
275. Martyna Kanarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 9 3.00
276. Katarzyna Gębura KS Wichoś Jelenia Góra 3 8 2.67
277. Hanna Izydorek SPZ WJM Gmina Krasne 3 8 2.67
278. Helena Lisiecka PTK OrtoMedSport Pabianice 8 8 1.00
279. Martyna Klimas MKS MOS Katowice 3 8 2.67
280. Wiktoria Kuczyńska UKS Siódemka Sopot 3 8 2.67
281. Urszula Słupska MKS MOS Katowice 3 8 2.67
282. Zofia Motyl UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 8 1.33
283. Julia Baczyńska UKS Żak Nowy Sącz 3 8 2.67
284. Nadia Mayer Wisła CanPack Kraków 3 8 2.67
285. Wiktoria Jabłońska KK Młode Lwice Gdańsk 5 8 1.60
286. Julia Latos MKS Polkowice 5 8 1.60
287. Elżbieta Podżorska ISWJ Wisła 3 8 2.67
288. Karolina Konieczna KK Młode Lwice Gdańsk 6 8 1.33
289. Liliana Arsenicz ISWJ Wisła 3 7 2.33
290. Oliwia Romano KS Wichoś Jelenia Góra 3 7 2.33
291. Marta Piątkowska Basket 25 Bydgoszcz 3 7 2.33
292. Paulina Czachorowska MMKS Katarzynki Toruń 3 7 2.33
293. Zuzanna Grabowska UKS Huragan Wołomin 3 7 2.33
294. Zuzanna Frandt MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 7 2.33
295. Weronika Łopacka UKS Trójka Ełk 3 7 2.33
296. Aleksandra Jazłowiecka-Świstek Olimpia Wodzisław Śląski 9 7 0.78
297. Nadia Barańska Widzew Łódź 10 7 0.70
298. Agnieszka Szczepańska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 6 2.00
299. Nina Skrzypak MOSiR Bochnia 4 6 1.50
300. Natalia Mróz UKS Żak Nowy Sącz 3 6 2.00
301. Nina Zatyka UKS Bat Kartuzy 3 6 2.00
302. Maja Bocian KU AZS UMCS Lublin 3 6 2.00
303. Natalia Nadratowska MOSiR Bochnia 5 6 1.20
304. Lidia Kownacka GTS Straszyn 7 6 0.86
305. Wiktoria Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 3 6 2.00
306. Magdalena Góżdż KU AZS UMCS Lublin 3 6 2.00
307. Malwina Miler KU AZS UMCS Lublin 3 6 2.00
308. Zofia Maciejko MUKS Piaseczno 11 6 0.55
309. Magda Barabasz ISWJ Wisła 3 6 2.00
310. Emilia Wawrzon MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 6 2.00
311. Zuzanna Chraplewska Basket 25 Bydgoszcz 3 5 1.67
312. Jessica Antosiewicz KSKK Koszalin 3 5 1.67
313. Daria Borys MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 2 5 2.50
314. Julia Żurawska KK Młode Lwice Gdańsk 6 5 0.83
315. Klaudia Jagiełło MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 5 1.67
316. Aleksandra Graczyk Widzew Łódź 10 5 0.50
317. Maja Groszyk UKS Huragan Wołomin 3 5 1.67
318. Alicja Tomczuk MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 2 5 2.50
319. Eliza Adamczewska PTK OrtoMedSport Pabianice 9 4 0.44
320. Agata Martynek ISWJ Wisła 3 4 1.33
321. Lena Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 4 1.33
322. Wiktoria Głębocka UKS Trójka Ełk 3 4 1.33
323. Aleksandra Kopacz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 4 1.33
324. Magdalena Bury ISWJ Wisła 3 4 1.33
325. Zuzanna Pypowska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 3 0.50
326. Alicja Opłotna UKS Huragan Wołomin 2 3 1.50
327. Alicja Bukowska MMKS Katarzynki Toruń 3 3 1.00
328. Natalia Pidgaynyi UKS Huragan Wołomin 2 3 1.50
329. Natalia Rosińska Basket 25 Bydgoszcz 3 3 1.00
330. Weronika Ciak MMKS Katarzynki Toruń 3 3 1.00
331. Maja Gabryś KSKK Koszalin 3 3 1.00
332. Łucja Blum MKS MOS Deichmann Wrocław 7 2 0.29
333. Zuzanna Kmieciak Widzew Łódź 9 2 0.22
334. Marta Jodełka MUKS Piaseczno 10 2 0.20
335. Zuzanna Musielak MKS Tęcza Leszno 3 2 0.67
336. Barbara Jamiołowska KU AZS UMCS Lublin 2 2 1.00
337. Maja Buś MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 2 1.00
338. Katarzyna Dziendziel ISWJ Wisła 3 2 0.67
339. Julia Górska MKS Polkowice 6 2 0.33
340. Karolina Leśniak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 2 0.40
341. Weronika Szewczyk Olimpia Wodzisław Śląski 7 2 0.29
342. Wiktoria Synoś SPZ WJM Gmina Krasne 3 2 0.67
343. Karolina Herman ISWJ Wisła 3 2 0.67
344. Nadia Klimek UKS Żak Nowy Sącz 3 2 0.67
345. Nikola Goral KU AZS UMCS Lublin 2 2 1.00
346. Inga Hebda MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 2 0.67
347. Monika Kawa SPZ WJM Gmina Krasne 3 2 0.67
348. Oliwia Łubińska KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 2 0.67
349. Karolina Kuźmicka UKS Siódemka Sopot 5 2 0.40
350. Julia Jędrzejczak KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 2 0.67
351. Kinga Witek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 2 0.67
352. Karolina Guzik MKS MOS Katowice 2 2 1.00
353. Daria Jakubczyk SPZ WJM Gmina Krasne 3 2 0.67
354. Alicja Petyniak ISWJ Wisła 3 2 0.67
355. Natalia Domaszk UKS Bat Kartuzy 3 1 0.33
356. Amelia Góral KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 1 0.33
357. Gabriela Pabian Wisła CanPack Kraków 3 1 0.33
358. Łucja Tokarczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 1 0.33
359. Patrycja Wełna GTS Straszyn 6 0 0.00
360. Natalia Kaczmarek UKS Siódemka Sopot 3 0 0.00
361. Angelika Mosoń KS Wichoś Jelenia Góra 3 0 0.00
362. Wiktoria Szymczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
363. Julia Ryfun KSKK Koszalin 3 0 0.00
364. Oliwia Kołodziej UKS Huragan Wołomin 2 0 0.00
365. Natalia Turek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 0 0.00
366. Maja Sakra SPZ WJM Gmina Krasne 3 0 0.00
367. Emilia Król UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
368. Zuzanna Urban KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 2 0 0.00
369. Urszula Wilk SPZ WJM Gmina Krasne 3 0 0.00
370. Milena Starbała KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 3 0 0.00
371. Wiktoria Kot MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0 0.00
372. Julia Rojewska KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 2 0 0.00
373. Wiktoria Zegzda UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
374. Katarzyna Mirek KS Wichoś Jelenia Góra 3 0 0.00
375. Oliwia Krężel Basket 25 Bydgoszcz 2 0 0.00
376. Michalina Miler KU AZS UMCS Lublin 2 0 0.00
377. Wiktoria Danicka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0 0.00
378. Antonina Daniewska KU AZS UMCS Lublin 2 0 0.00
379. Julia Zięba MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 0 0.00
380. Julia Wołodkowicz KSKK Koszalin 3 0 0.00
381. Natalia Szymczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00
382. Daria Słaby SPZ WJM Gmina Krasne 2 0 0.00
383. Emilia Więcek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 0 0.00
384. Marlena Borowiecka KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 2 0 0.00
385. Klaudia Palej MOSiR Bochnia 3 0 0.00
386. Monika Lewtak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0 0.00
387. Martyna Banach Basket 25 Bydgoszcz 3 0 0.00
388. Oliwia Pastwa KU AZS UMCS Lublin 3 0 0.00
389. Alicja Świętoniowska UKS Bat Kartuzy 2 0 0.00
390. Klaudia Lipka UKS Huragan Wołomin 3 0 0.00
391. Izabela Fałowska Wisła CanPack Kraków 2 0 0.00
392. Kinga Nowaczyk UKS Żak Nowy Sącz 3 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę