statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maja Pietrzak MKS Tęcza Leszno 11 195 17.73
2. Oliwia Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 188 18.80
3. Eda Balkan MUKS Piaseczno 11 164 14.91
4. Klaudia Węcłaś MUKS Piaseczno 11 157 14.27
5. Wiktoria Skrzypczak MKS Tęcza Leszno 11 152 13.82
6. Daria Ryzińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 139 13.90
7. Marta Jurczak MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 10 134 13.40
8. Natalia Ferenc Citronex UKS Basket Zgorzelec 11 128 11.64
9. Martyna Kurkowiak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 125 12.50
10. Oliwia Urbanowicz Citronex UKS Basket Zgorzelec 11 124 11.27
11. Zuzanna Lemieszek MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 10 122 12.20
12. Natalia Donica UKS La Basket Warszawa 10 117 11.70
13. Paulina Piwowar MKS MOS Deichmann Wrocław 11 115 10.45
14. Wiktoria Kowalczuk Citronex UKS Basket Zgorzelec 11 114 10.36
15. Emilia Tołtyżewska UKS La Basket Warszawa 10 112 11.20
16. Jagna Sosińska MKS MOS Deichmann Wrocław 11 111 10.09
17. Maja Kozłowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 111 11.10
18. Julita Michniewicz Citronex UKS Basket Zgorzelec 11 110 10.00
19. Marcelina Harasimowicz Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 99 9.90
20. Martyna Stefańska MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 8 90 11.25
21. Weronika Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 89 8.90
22. Marta Sztąberska KKS Olsztyn 3 88 29.33
23. Paulina Majewska Citronex UKS Basket Zgorzelec 11 88 8.00
24. Klaudia Wnorowska Basket GO Przemyśl 6 87 14.50
25. Daria Gebert GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 6 87 14.50
26. Wiktoria Jastrzębska UKS La Basket Warszawa 10 83 8.30
27. Natalia Skorczyk MKS Tęcza Leszno 11 82 7.45
28. Wiktoria Piotrowska MUKS Poznań 6 82 13.67
29. Katarzyna Drelicharz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 80 8.00
30. Zuzanna Duda MKS Tęcza Leszno 11 78 7.09
31. Paulina Kamińska KS Pogoń Ruda Śląska 3 75 25.00
32. Hanna Kierzkowska UKS Trójka Żyrardów 6 75 12.50
33. Martyna Wohlfeil MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz 6 75 12.50
34. Paulina Banaszak MKS Tęcza Leszno 11 74 6.73
35. Karolina Żyła MUKS Piaseczno 11 72 6.55
36. Julia Owca Wisła CanPack Kraków 6 71 11.83
37. Klaudia Hajbowicz MUKS Piaseczno 11 70 6.36
38. Julia Zalewska MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 10 68 6.80
39. Urszula Ciechomska MUKS Piaseczno 11 67 6.09
40. Kaja Pastuszyńska GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 6 66 11.00
41. Aleksandra Mitrowska UKS Trójka Żyrardów 5 65 13.00
42. Daria Trębowicz MKS MOS Deichmann Wrocław 11 65 5.91
43. Aleksandra Zając MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 6 62 10.33
44. Monika Harasimów MKS MOS Deichmann Wrocław 11 61 5.55
45. Kornelia Bukowczan GUKS Gwarek Pawłowice 3 61 20.33
46. Wiktoria Ruszczyńska MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz 6 60 10.00
47. Julia Dresler KKS Pro-Basket Kutno 6 60 10.00
48. Martyna Adamczewska Citronex UKS Basket Zgorzelec 11 59 5.36
49. Marta Masłowska MUKS Poznań 6 59 9.83
50. Karolina Wiewiórska MMKS Katarzynki Toruń 6 58 9.67
51. Oliwia Trzymkowska MMKS Katarzynki Toruń 6 57 9.50
52. Martyna Cieminska MMKS Katarzynki Toruń 6 57 9.50
53. Natalia Szymańska MUKS Poznań 6 57 9.50
54. Amelia Sadłowska GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 6 56 9.33
55. Dorota Jakubowicz UKS La Basket Warszawa 10 56 5.60
56. Patrycja Długosz MKS MOS Deichmann Wrocław 11 55 5.00
57. Paula Ptak MKS MOS Deichmann Wrocław 11 55 5.00
58. Katarzyna Józwik Basket GO Przemyśl 6 54 9.00
59. Gabriela Pietluch MKS MOS Deichmann Wrocław 11 53 4.82
60. Patrycja Obiegała UKS La Basket Warszawa 10 52 5.20
61. Pola Borkowska MKS MOS Deichmann Wrocław 11 52 4.73
62. Emilia Cepuchowicz Wisła CanPack Kraków 4 52 13.00
63. Klaudia Mojek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 52 5.20
64. Angelika Plich MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz 6 51 8.50
65. Magdalena Matrac Wisła CanPack Kraków 6 50 8.33
66. Joanna Zbierska Enea AZS Poznań 3 50 16.67
67. Paulina Jasińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 9 49 5.44
68. Zuzanna Przybylska MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz 6 49 8.17
69. Aleksandra Rok KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 3 49 16.33
70. Wiktoria Michalik Wisła CanPack Kraków 6 49 8.17
71. Aleksandra Koczorowska MKS Tęcza Leszno 11 48 4.36
72. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów 5 48 9.60
73. Adrianna Lasek MUKS Piaseczno 8 46 5.75
74. Paulina Matoga Wisła CanPack Kraków 6 46 7.67
75. Nina Brzustowska Enea AZS Poznań 3 46 15.33
76. Gabriela Nadolska KKS Pro-Basket Kutno 6 45 7.50
77. Karolina Pułkotycka GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 6 44 7.33
78. Oliwia Dolacińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 44 4.40
79. Julia Gorzelnik Basket GO Przemyśl 6 43 7.17
80. Miriam Michalczuk MKS Basket Chrobry Głogów 3 43 14.33
81. Julia Chudy UKS Basket Dąbrówka 3 43 14.33
82. Katarzyna Rzepka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 43 4.30
83. Karolina Dżochowska MLKS-MOS Rzeszów 3 43 14.33
84. Blanca Szczygieł MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz 6 42 7.00
85. Klaudia Tao Anh GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 6 41 6.83
86. Gabriela Złotkowska MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 10 41 4.10
87. Zuzanna Kuczyńska MMKS Katarzynki Toruń 6 39 6.50
88. Weronika Zalewska KKS Pro-Basket Kutno 6 38 6.33
89. Paulina Leszczyńska MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 10 38 3.80
90. Gabriela Czermak MUKS Poznań 6 38 6.33
91. Natalia Lipska UKS La Basket Warszawa 10 38 3.80
92. Wiktoria Kozłowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 38 3.80
93. Gabriela Krzywania MKS MOS Deichmann Wrocław 11 38 3.45
94. Sandra Walachowska MKS Tęcza Leszno 11 37 3.36
95. Maja Frąckiewicz RMKS Rybnik 3 36 12.00
96. Julia Beringer MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz 6 36 6.00
97. Matylda Głowacka UKS Trójka Żyrardów 6 36 6.00
98. Julia Wilbik GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 6 36 6.00
99. Oliwia Adrianna Piasecka MMKS Katarzynki Toruń 6 34 5.67
100. Paulina Poniszewska KKS Pro-Basket Kutno 6 34 5.67
101. Benita Bystryk Citronex UKS Basket Zgorzelec 11 33 3.00
102. Zofia Arkabuz UKS Trójka Żyrardów 6 33 5.50
103. Katarzyna Bogusz UKS La Basket Warszawa 10 33 3.30
104. Nicole Gryzińska MUKS Poznań 6 33 5.50
105. Oliwia Mackiewicz ULPKS Iskra Konstantynów 3 32 10.67
106. Jagoda Wieczorek MUKS Poznań 6 32 5.33
107. Ewa Błońska MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 10 32 3.20
108. Karolina Chrząszcz UMKS Gracz Starachowice 3 31 10.33
109. Anna Majchrzak Enea AZS Poznań 3 31 10.33
110. Oliwia Dyja KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 3 31 10.33
111. Weronika Socha KSKK Koszalin 3 31 10.33
112. Julia Kujawa MUKS Poznań 6 30 5.00
113. Hanna Kobylarz MKS Basket Chrobry Głogów 3 30 10.00
114. Wiktoria Semko Basket GO Przemyśl 6 30 5.00
115. Julia Kozłowska UKS La Basket Warszawa 7 29 4.14
116. Natalia Rudzińska RMKS Rybnik 3 29 9.67
117. Maria Grudzień Alles Basket Głowno 3 28 9.33
118. Nikola Mucha UKS Siódemka Sopot 3 28 9.33
119. Emilia Kanarek MKS MOS Deichmann Wrocław 9 28 3.11
120. Jagoda Jasińska KK Młode Lwice Gdańsk 3 28 9.33
121. Kornelia Lisińska KK Młode Lwice Gdańsk 3 27 9.00
122. Oliwia Kimont UKS Huragan Wołomin 3 27 9.00
123. Oliwia Gołębiowska UKS Huragan Wołomin 3 26 8.67
124. Oliwia Kot Alles Basket Głowno 3 26 8.67
125. Oliwia Lotko KKS Olsztyn 3 26 8.67
126. Kinga Stasinowska KKS Pro-Basket Kutno 6 26 4.33
127. Natalia Szadzińska KSKK Koszalin 3 25 8.33
128. Aleksandra Kowalska UKS Trójka Żyrardów 6 25 4.17
129. Liwia Adach MKS Tęcza Leszno 11 25 2.27
130. Joanna Konarska UKS Trójka Żyrardów 6 25 4.17
131. Patrycja Banaszak MKS Tęcza Leszno 11 25 2.27
132. Wiktoria Jeromin UKS Huragan Wołomin 3 25 8.33
133. Julia Miler-Kuciapa MLKS-MOS Rzeszów 3 25 8.33
134. Aniela Kijanka MUKS Poznań 6 24 4.00
135. Weronika Bożek MUKS Piaseczno 11 24 2.18
136. Anna Przyszlak UKS Siódemka Sopot 3 24 8.00
137. Oliwia Sosnowska Enea AZS Poznań 3 24 8.00
138. Weronika Żelisławska MKS Tęcza Leszno 11 24 2.18
139. Zofia Wartecka MUKS Poznań 6 24 4.00
140. Weronika Łońska UKS Siódemka Sopot 3 24 8.00
141. Julia Dencikowska ULPKS Iskra Konstantynów 3 23 7.67
142. Magdalena Bieniek UKS Basket Dąbrówka 3 23 7.67
143. Emily Kalenik KK Młode Lwice Gdańsk 3 23 7.67
144. Magda Jakoniuk ULPKS Iskra Konstantynów 3 23 7.67
145. Diana Zawadzka MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 10 22 2.20
146. Natalia Kobza MUKS Piaseczno 9 22 2.44
147. Małgorzata Brelik MLKS-MOS Rzeszów 3 22 7.33
148. Wiktoria Pawelczyk Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 22 2.20
149. Karolina Ciska KS Pogoń Ruda Śląska 3 22 7.33
150. Karolina Kamińska MUKS Poznań 6 22 3.67
151. Julia Adamczyk UMKS Gracz Starachowice 3 22 7.33
152. Oliwia Pełka KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 3 22 7.33
153. Zuzanna Senenko Enea AZS Poznań 3 22 7.33
154. Julia Bartosz Wisła CanPack Kraków 6 21 3.50
155. Hanan Jabbari UKS La Basket Warszawa 10 21 2.10
156. Adrianna Radwańska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 21 2.10
157. Natalia Kowalczyk GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 6 21 3.50
158. Karolina Błońska MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 10 21 2.10
159. Olga Ziara MMKS Katarzynki Toruń 6 21 3.50
160. Aleksandra Zemła Wisła CanPack Kraków 6 21 3.50
161. Zuzanna Ludwiczuk UKS Trójka Żyrardów 6 21 3.50
162. Amelia Mentel GUKS Gwarek Pawłowice 3 20 6.67
163. Wiktoria Prokop MKS Basket Chrobry Głogów 3 20 6.67
164. Milena Budner KKS Pro-Basket Kutno 6 20 3.33
165. Julia Piątek Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 7 19 2.71
166. Amelia Czwakiel MLKS-MOS Rzeszów 3 19 6.33
167. Oliwia Włodarczyk MUKS Piaseczno 9 19 2.11
168. Katarzyna Płotka GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 6 19 3.17
169. Agnieszka Skowron MKS MOS Deichmann Wrocław 10 19 1.90
170. Karolina Kosturkiewicz MKS Basket Chrobry Głogów 3 19 6.33
171. Oliwia Szczurek Wisła CanPack Kraków 6 18 3.00
172. Laura Migas KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 3 18 6.00
173. Oliwia Zawadka UKS La Basket Warszawa 10 18 1.80
174. Paulina Krawczyk KKS Pro-Basket Kutno 6 18 3.00
175. Zuzanna Bartyska KK Młode Lwice Gdańsk 3 18 6.00
176. Karolina Uherek GUKS Gwarek Pawłowice 3 18 6.00
177. Gabriela Wyrozębska MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 10 18 1.80
178. Dominika Walda UKS Siódemka Sopot 3 18 6.00
179. Konstancja Proniewicz UKS Huragan Wołomin 3 18 6.00
180. Iga Gejcyg UKS Trójka Żyrardów 5 18 3.60
181. Zofia Czerniawska MKS Basket Chrobry Głogów 3 18 6.00
182. Oliwia Niedźwiecka UKS Huragan Wołomin 3 18 6.00
183. Katarzyna Włodarczyk Wisła CanPack Kraków 6 18 3.00
184. Wiktoria Łepska KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 3 17 5.67
185. Aleksandra Kasperska UMKS Gracz Starachowice 3 17 5.67
186. Natalia Gwiaździńska GUKS Gwarek Pawłowice 3 17 5.67
187. Klaudia Świąntek ULPKS Iskra Konstantynów 3 17 5.67
188. Angelika Gierszewska KS Pogoń Ruda Śląska 3 17 5.67
189. Sandra Makurat UKS Siódemka Sopot 3 17 5.67
190. Agnieszka Gromadzińska KKS Olsztyn 3 17 5.67
191. Natalia Gołofit KKS Pro-Basket Kutno 6 16 2.67
192. Paula Gmurek UKS Trójka Żyrardów 6 16 2.67
193. Karolina Barnaś UKS Basket Dąbrówka 3 16 5.33
194. Martyna Strzelecka MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz 6 16 2.67
195. Oliwia Grzelewska UKS La Basket Warszawa 10 15 1.50
196. Martyna Olesiewicz KKS Olsztyn 3 15 5.00
197. Jagoda Jarzynowska MMKS Katarzynki Toruń 6 15 2.50
198. Julia Terlikowska GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 6 15 2.50
199. Barbara Brzezińska MMKS Katarzynki Toruń 6 15 2.50
200. Renata Trzop RMKS Rybnik 3 15 5.00
201. Natalia Michalak Alles Basket Głowno 3 14 4.67
202. Zuzanna Jarosz UKS Basket Dąbrówka 2 14 7.00
203. Agnieszka Grzebielucha UKS Siódemka Sopot 2 14 7.00
204. Paulina Glac Basket GO Przemyśl 6 14 2.33
205. Natalia Gąsiorek KSKK Koszalin 3 14 4.67
206. Patrycja Waleszczak KK Młode Lwice Gdańsk 3 13 4.33
207. Weronika Kilar MLKS-MOS Rzeszów 3 13 4.33
208. Hanna Tryzno KSKK Koszalin 3 13 4.33
209. Karolina Szulczak UKS La Basket Warszawa 5 13 2.60
210. Nikola Żak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 9 13 1.44
211. Gabriela Ramian MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 13 1.30
212. Oliwia Kurecka GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 5 13 2.60
213. Alicja Kruszewska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 7 13 1.86
214. Maja Jankowska UKS Siódemka Sopot 3 12 4.00
215. Wiktoria Lip Citronex UKS Basket Zgorzelec 11 12 1.09
216. Oliwia Kuzubska Citronex UKS Basket Zgorzelec 11 12 1.09
217. Klaudia Matczak KS Pogoń Ruda Śląska 3 12 4.00
218. Wiktoria Kacperska KKS Pro-Basket Kutno 4 12 3.00
219. Dominika Ullmann GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 4 12 3.00
220. Anna Laskowska MUKS Piaseczno 11 12 1.09
221. Weronika Zblewska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 8 12 1.50
222. Klaudia Woźniak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 11 1.10
223. Maria Kochmańska Basket GO Przemyśl 6 11 1.83
224. Wiktoria Mikulska UKS Huragan Wołomin 2 11 5.50
225. Oliwia Łabuńska Basket GO Przemyśl 6 11 1.83
226. Natalia Olejnik MKS Basket Chrobry Głogów 3 11 3.67
227. Marta Mleczko RMKS Rybnik 3 11 3.67
228. Emilia Bartoszek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 11 1.10
229. Marta Płóciniczak MKS MOS Deichmann Wrocław 7 11 1.57
230. Zuzanna Parol Alles Basket Głowno 3 11 3.67
231. Julita Kwiatkowska KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 3 11 3.67
232. Oliwia Kobus MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz 6 10 1.67
233. Andżelika Kuchta Enea AZS Poznań 3 10 3.33
234. Olga Stachniak GUKS Gwarek Pawłowice 3 10 3.33
235. Weronika Krajewska MUKS Poznań 5 10 2.00
236. Barbara Śmiertka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 10 1.00
237. Weronika Wachowska KSKK Koszalin 3 10 3.33
238. Emilia Śląska MLKS-MOS Rzeszów 3 10 3.33
239. Katarzyna Śmiertka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 9 10 1.11
240. Wiktoria Wojtczak KKS Pro-Basket Kutno 6 9 1.50
241. Julia Góra RMKS Rybnik 3 9 3.00
242. Martyna Rutkowska UKS Huragan Wołomin 3 9 3.00
243. Julia Gregorczyk KSKK Koszalin 3 9 3.00
244. Natalia Makowska MMKS Katarzynki Toruń 6 9 1.50
245. Weronika Poślada UKS Huragan Wołomin 2 9 4.50
246. Oliwia Lepczyńska Enea AZS Poznań 3 9 3.00
247. Magdalena Ptak UKS Huragan Wołomin 3 9 3.00
248. Zuzanna Poliszak Basket GO Przemyśl 6 8 1.33
249. Karolina Rutnowska MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz 6 8 1.33
250. Oliwia Szymańska MMKS Katarzynki Toruń 6 8 1.33
251. Zuzanna Kwiecień MLKS-MOS Rzeszów 3 8 2.67
252. Adrianna Bernacka KSKK Koszalin 3 8 2.67
253. Gabriela Olechnowicz KKS Olsztyn 3 8 2.67
254. Izabela Birkos KKS Olsztyn 3 8 2.67
255. Ewelina Kitkowska KKS Olsztyn 3 8 2.67
256. Aleksandra Staś UMKS Gracz Starachowice 3 8 2.67
257. Amelia Kuper Alles Basket Głowno 3 8 2.67
258. Aleksandra Okulicka UKS Basket Dąbrówka 3 8 2.67
259. Karina Wołoszyn KK Młode Lwice Gdańsk 3 8 2.67
260. Laura Pietruch KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 3 8 2.67
261. Nina Kaźmierczak GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 4 8 2.00
262. Weronika Kassin UKS Siódemka Sopot 3 8 2.67
263. Kornelia Jaworska UKS Basket Dąbrówka 3 7 2.33
264. Paula Poniży Wisła CanPack Kraków 6 7 1.17
265. Wiktoria Habura RMKS Rybnik 3 7 2.33
266. Natalia Glochowska UKS La Basket Warszawa 6 7 1.17
267. Nikola Tomasik KKS Pro-Basket Kutno 6 7 1.17
268. Kornelia Ross KK Młode Lwice Gdańsk 3 7 2.33
269. Karolina Dąbrowska UKS Huragan Wołomin 3 6 2.00
270. Julia Ziąbska UKS Trójka Żyrardów 6 6 1.00
271. Olga Gabryś KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 3 6 2.00
272. Nicola Banaś RMKS Rybnik 3 6 2.00
273. Barbara Wartecka MUKS Poznań 3 6 2.00
274. Patrycja Maria Witkowska Enea AZS Poznań 3 6 2.00
275. Aleksandra Szpecht MLKS-MOS Rzeszów 3 6 2.00
276. Angelika Sławik KS Pogoń Ruda Śląska 3 6 2.00
277. Maja Komaszyńska KKS Olsztyn 2 6 3.00
278. Łucja Ograbek KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 3 6 2.00
279. Martyna Fabianowska MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz 6 6 1.00
280. Zuzanna Choińska MKS Basket Chrobry Głogów 3 6 2.00
281. Elżbieta Ellis KSKK Koszalin 3 6 2.00
282. Zuzanna Szremska Alles Basket Głowno 3 6 2.00
283. Justyna Krosny RMKS Rybnik 3 6 2.00
284. Klaudia Gulba UMKS Gracz Starachowice 3 6 2.00
285. Lidia Krzyżewska KKS Olsztyn 3 6 2.00
286. Wiktoria Bulik KS Pogoń Ruda Śląska 3 6 2.00
287. Julita Szewczyk GUKS Gwarek Pawłowice 3 6 2.00
288. Karolina Górka Wisła CanPack Kraków 6 5 0.83
289. Dominika Smołka RMKS Rybnik 3 5 1.67
290. Zofia Gotthardt Citronex UKS Basket Zgorzelec 11 5 0.45
291. Magdalena Zibrow MKS Basket Chrobry Głogów 3 5 1.67
292. Kamila Pilarska MUKS Piaseczno 7 5 0.71
293. Julia Hołownia KK Młode Lwice Gdańsk 3 5 1.67
294. Małgorzata Andrzejuk ULPKS Iskra Konstantynów 3 5 1.67
295. Natalia Mosakowska KSKK Koszalin 3 5 1.67
296. Dominika Szombara MLKS-MOS Rzeszów 3 5 1.67
297. Patrycja Czaja UKS Basket Dąbrówka 2 4 2.00
298. Marta Jasnoch KS Pogoń Ruda Śląska 3 4 1.33
299. Magdalena Wienke KS Pogoń Ruda Śląska 3 4 1.33
300. Miriam Przysiężna RMKS Rybnik 3 4 1.33
301. Łucja Dziadowiec UKS Basket Dąbrówka 3 4 1.33
302. Aleksandra Kosiarska UMKS Gracz Starachowice 3 4 1.33
303. Kalina Kozłowska UKS Siódemka Sopot 3 4 1.33
304. Lena Bielawa KK Młode Lwice Gdańsk 3 4 1.33
305. Marcelina Motyka MLKS-MOS Rzeszów 3 4 1.33
306. Natalia Kostrzewska Alles Basket Głowno 3 4 1.33
307. Eliza Raflik Enea AZS Poznań 3 4 1.33
308. Oliwia Rychły GUKS Gwarek Pawłowice 3 4 1.33
309. Patrycja Serafin UKS Trójka Żyrardów 6 4 0.67
310. Kornelia Broda ULPKS Iskra Konstantynów 3 4 1.33
311. Paulina Wojcieszek KS Pogoń Ruda Śląska 3 4 1.33
312. Magdalena Olszyńska Alles Basket Głowno 2 4 2.00
313. Natalia Bałdys KS Pogoń Ruda Śląska 3 4 1.33
314. Luiza Banachowska KK Młode Lwice Gdańsk 3 4 1.33
315. Natalia Kierył MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 6 3 0.50
316. Maja Adamczewska KSKK Koszalin 3 3 1.00
317. Zuzanna Bałdyga KKS Olsztyn 3 3 1.00
318. Iga Nalberczyńska Alles Basket Głowno 3 3 1.00
319. Aleksandra Jagieła UMKS Gracz Starachowice 3 3 1.00
320. Kornelia Miler MKS Basket Chrobry Głogów 3 2 0.67
321. Wiktoria Zarzycka Basket GO Przemyśl 6 2 0.33
322. Roksana Pocheć UMKS Gracz Starachowice 3 2 0.67
323. Wiktoria Bąk MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 2 0.20
324. Karolina Głazowska UMKS Gracz Starachowice 3 2 0.67
325. Marta Mitura ULPKS Iskra Konstantynów 3 2 0.67
326. Iga Fabijańska UMKS Gracz Starachowice 3 2 0.67
327. Aleksandra Banaszek UKS Huragan Wołomin 3 2 0.67
328. Karolina Cisak Alles Basket Głowno 3 2 0.67
329. Klaudia Matusiewicz UKS Huragan Wołomin 3 2 0.67
330. Marta Szcześniak Alles Basket Głowno 3 2 0.67
331. Patrycja Kajrys MKS Basket Chrobry Głogów 3 2 0.67
332. Dominika Kurek KSKK Koszalin 2 2 1.00
333. Karina Dudko ULPKS Iskra Konstantynów 3 2 0.67
334. Jagoda Grudzińska MMKS Katarzynki Toruń 4 2 0.50
335. Patrycja Woźniak UKS Siódemka Sopot 2 2 1.00
336. Karolina Herman GUKS Gwarek Pawłowice 3 2 0.67
337. Aleksandra Kochanowicz Basket GO Przemyśl 6 2 0.33
338. Anna Zawalska Basket GO Przemyśl 5 2 0.40
339. Marta Grabska GUKS Gwarek Pawłowice 3 2 0.67
340. Patrycja Kisielewska GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 3 2 0.67
341. Lena Golubińska KKS Olsztyn 3 2 0.67
342. Maja Przywitowska UKS Siódemka Sopot 3 2 0.67
343. Aleksandra Strąg UKS Basket Dąbrówka 2 2 1.00
344. Martyna Przybylska KKS Olsztyn 3 1 0.33
345. Kaja Woźniak MKS Pałac Młodzieży Tarnów 9 1 0.11
346. Anna Celińska ULPKS Iskra Konstantynów 3 1 0.33
347. Nadia Chojnacka UKS Siódemka Sopot 3 1 0.33
348. Natalia Adamus Alles Basket Głowno 2 1 0.50
349. Kornelia Hromada MKS Tęcza Leszno 7 1 0.14
350. Alicja Petyniak GUKS Gwarek Pawłowice 3 0 0.00
351. Izabela Czogalik RMKS Rybnik 2 0 0.00
352. Klara Pachulska KK Młode Lwice Gdańsk 3 0 0.00
353. Oliwia Izienicka MKS Basket Chrobry Głogów 3 0 0.00
354. Juliana Nowicka MKS Basket Chrobry Głogów 3 0 0.00
355. Natalia Szałaj KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 3 0 0.00
356. Natalia Adamska Enea AZS Poznań 3 0 0.00
357. Klaudia Zaczyńska UKS Basket Dąbrówka 2 0 0.00
358. Aida Miazek Alles Basket Głowno 2 0 0.00
359. Emilia Mielczarska GUKS Gwarek Pawłowice 3 0 0.00
360. Małgorzata Kuzenin KSKK Koszalin 3 0 0.00
361. Emilia Paluch ULPKS Iskra Konstantynów 2 0 0.00
362. Aleksandra Pracz MLKS-MOS Rzeszów 2 0 0.00
363. Katarzyna Dziendziel GUKS Gwarek Pawłowice 3 0 0.00
364. Julia Rolka UMKS Gracz Starachowice 3 0 0.00
365. Sara Lisiecka Enea AZS Poznań 3 0 0.00
366. Karolina Płaza UKS Basket Dąbrówka 3 0 0.00
367. Zofia Baranowska RMKS Rybnik 3 0 0.00
368. Natalia Kwiecień KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 3 0 0.00
369. Martyna Michalska MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz 4 0 0.00
370. Karolina Nawrat KS Pogoń Ruda Śląska 3 0 0.00
371. Aleksandra Nitychoruk ULPKS Iskra Konstantynów 2 0 0.00
372. Gabriela Kurnyta MLKS-MOS Rzeszów 2 0 0.00
373. Oliwia Konsur Citronex UKS Basket Zgorzelec 6 0 0.00
374. Justyna Andziak KKS Pro-Basket Kutno 4 0 0.00
375. Wiktoria Kowalik Basket GO Przemyśl 4 0 0.00
376. Katarzyna Gembska UMKS Gracz Starachowice 3 0 0.00
377. Karolina Strąg UKS Basket Dąbrówka 3 0 0.00
378. Martyna Pawłowska MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz 3 0 0.00
379. Joanna Kosiak KS Pogoń Ruda Śląska 2 0 0.00
380. Maria Brosowska KK Młode Lwice Gdańsk 3 0 0.00
381. Weronika Tymoszuk ULPKS Iskra Konstantynów 3 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę