statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Marta Sztąberska KKS Olsztyn 11 365 33.18
2. Agata Makurat UKS Bat Kartuzy 11 230 20.91
3. Agata Gilmajster UKS Bat Kartuzy 11 228 20.73
4. Agnieszka Gromadzińska KKS Olsztyn 11 179 16.27
5. Dominika Ullmann GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 10 179 17.90
6. Aleksandra Mitrowska UKS Trójka Żyrardów 10 151 15.10
7. Aleksandra Żukowska UKS Lider Swarzędz 8 145 18.13
8. Wiktoria Prokop MKS Basket Chrobry Głogów 6 133 22.17
9. Daria Gebert GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 10 131 13.10
10. Wiktoria Plackowska UKS Lider Swarzędz 8 127 15.88
11. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów 10 123 12.30
12. Cyntia Formela UKS Bat Kartuzy 11 121 11.00
13. Marta Masłowska MUKS Poznań 9 120 13.33
14. Wiktoria Przepiórka SKS 12 Warszawa 6 113 18.83
15. Emilia Bołbot Widzew Łódź 6 113 18.83
16. Maja Kozłowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 7 111 15.86
17. Marcelina Harasimowicz Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 7 108 15.43
18. Daria Ryzińska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 107 13.38
19. Alicja Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 3 106 35.33
20. Hanna Kierzkowska UKS Trójka Żyrardów 10 102 10.20
21. Julita Michniewicz Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 100 12.50
22. Małgorzata Pawlak SKS 12 Warszawa 4 97 24.25
23. Martyna Przeradzka KKS Olsztyn 11 97 8.82
24. Miriam Michalczuk MKS Basket Chrobry Głogów 6 94 15.67
25. Laura Boniewska Europa Systems MKS Kusy Szczecin 6 92 15.33
26. Wiktoria Jastrzębska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 7 89 12.71
27. Natalia Rudzińska RMKS Rybnik 6 87 14.50
28. Katarzyna Józwik Basket GO Przemyśl 3 86 28.67
29. Michalina Walczak MUKS Poznań 10 85 8.50
30. Oliwia Trzymkowska MMKS Katarzynki Toruń 6 85 14.17
31. Malina Piasecka UKS Lider Swarzędz 8 84 10.50
32. Zuzanna Lemieszek MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 7 82 11.71
33. Martyna Cieminska MMKS Katarzynki Toruń 6 81 13.50
34. Maria Grudzień Widzew Łódź 6 80 13.33
35. Iga Gejcyg UKS Trójka Żyrardów 10 80 8.00
36. Karolina Chrząszcz Wisła CanPack Kraków 6 80 13.33
37. Kaja Pastuszyńska GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 10 80 8.00
38. Aleksandra Zając MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 7 80 11.43
39. Martyna Stefańska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 7 78 11.14
40. Klaudia Węcłaś MUKS Piaseczno 3 78 26.00
41. Julia Owca Wisła CanPack Kraków 6 77 12.83
42. Nicole Gryzińska MUKS Poznań 10 74 7.40
43. Wiktoria Piotrowska MUKS Poznań 8 74 9.25
44. Karolina Dżochowska MLKS-MOS Rzeszów 3 73 24.33
45. Dominika Bednarek RMKS Rybnik 6 71 11.83
46. Milena Jarkiewicz UKS Trójka Żyrardów 9 70 7.78
47. Wiktoria Barańska Europa Systems MKS Kusy Szczecin 6 69 11.50
48. Julia Górlikowska UKS Bat Kartuzy 11 68 6.18
49. Oliwia Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 66 22.00
50. Emilia Cepuchowicz Wisła CanPack Kraków 6 66 11.00
51. Jagoda Wieczorek MUKS Poznań 10 65 6.50
52. Klaudia Tao Anh GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 10 63 6.30
53. Barbara Brzezińska MMKS Katarzynki Toruń 6 63 10.50
54. Karolina Wiewiórska MMKS Katarzynki Toruń 6 61 10.17
55. Maja Frąckiewicz RMKS Rybnik 6 61 10.17
56. Karolina Kosturkiewicz MKS Basket Chrobry Głogów 6 61 10.17
57. Anna Majchrzak UKS Lider Swarzędz 8 61 7.63
58. Julia Stuleblak Widzew Łódź 6 60 10.00
59. Wanesa Furman UKS Bat Kartuzy 11 60 5.45
60. Weronika Michałowska Europa Systems MKS Kusy Szczecin 6 59 9.83
61. Natalia Kowalczyk GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 10 59 5.90
62. Natalia Juskowiak MUKS Poznań 10 58 5.80
63. Kornelia Bukowczan Wisła CanPack Kraków 6 58 9.67
64. Martyna Kurkowiak Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 56 7.00
65. Magdalena Matrac Wisła CanPack Kraków 6 53 8.83
66. Gabriela Lebiecka Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 7 51 7.29
67. Wiktoria Skrzypczak MKS Tęcza Leszno 3 48 16.00
68. Maja Pietrzak MKS Tęcza Leszno 3 48 16.00
69. Kinga Stasinowska KKS Pro-Basket Kutno 3 45 15.00
70. Klaudia Wnorowska Basket GO Przemyśl 3 44 14.67
71. Paulina Hnida RMKS Rybnik 6 44 7.33
72. Nicola Batura MUKS Poznań 7 44 6.29
73. Paulina Majewska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 44 14.67
74. Izabela Birkos KKS Olsztyn 11 44 4.00
75. Dominika Rubach UKS Lider Swarzędz 8 43 5.38
76. Wiktoria Michalik Wisła CanPack Kraków 6 42 7.00
77. Monika Harasimów MKS MOS Procom System Wrocław 3 42 14.00
78. Klaudia Hajbowicz MUKS Piaseczno 3 42 14.00
79. Magda Jakoniuk ULPKS Iskra Konstantynów 3 41 13.67
80. Ewelina Kitkowska KKS Olsztyn 10 41 4.10
81. Zofia Czerniawska MKS Basket Chrobry Głogów 6 41 6.83
82. Otylia Pawlak Widzew Łódź 6 41 6.83
83. Zuzanna Przybylska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 40 13.33
84. Zofia Wartecka MUKS Poznań 9 40 4.44
85. Barbara Szymoniak Europa Systems MKS Kusy Szczecin 6 40 6.67
86. Martyna Wohlfeil MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 39 13.00
87. Vittoria Conte RMKS Rybnik 6 39 6.50
88. Paulina Kamińska KS Pogoń Ruda Śląska 3 39 13.00
89. Joanna Byczkowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 38 12.67
90. Wiktoria Kowalczuk Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 38 12.67
91. Oliwia Malchrowicz MUKS Poznań 8 38 4.75
92. Magdalena Cabała MOSiR Bochnia 3 37 12.33
93. Anna Majkowska UKS Bat Kartuzy 11 37 3.36
94. Natalia Szymańska MUKS Poznań 9 37 4.11
95. Marta Jurczak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 7 36 5.14
96. Wiktoria Turek UKS Lider Swarzędz 8 36 4.50
97. Oliwia Mackiewicz ULPKS Iskra Konstantynów 3 36 12.00
98. Gabriela Ramian MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 35 11.67
99. Małgorzata Chojnacka Widzew Łódź 6 35 5.83
100. Jagoda Jarzynowska MMKS Katarzynki Toruń 6 35 5.83
101. Julia Kowalczyk SKS 12 Warszawa 6 34 5.67
102. Klaudia Świąntek ULPKS Iskra Konstantynów 3 34 11.33
103. Martyna Przybylska KKS Olsztyn 11 33 3.00
104. Matylda Głowacka UKS Trójka Żyrardów 9 33 3.67
105. Małgorzata Brelik MLKS-MOS Rzeszów 3 33 11.00
106. Hanna Durka SKS 12 Warszawa 6 33 5.50
107. Aleksandra Kowalska UKS Trójka Żyrardów 9 32 3.56
108. Oliwia Łabuńska Basket GO Przemyśl 3 32 10.67
109. Milena Budner KKS Pro-Basket Kutno 3 32 10.67
110. Julia Norko Europa Systems MKS Kusy Szczecin 3 31 10.33
111. Małgorzata Markowicz MKS MOS Procom System Wrocław 3 31 10.33
112. Weronika Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 31 10.33
113. Natalia Ficek MOSiR Bochnia 3 31 10.33
114. Karolina Pułkotycka GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 10 30 3.00
115. Zuzanna Duda MKS Tęcza Leszno 3 30 10.00
116. Julia Gorzelnik Basket GO Przemyśl 3 30 10.00
117. Amelia Walczak Europa Systems MKS Kusy Szczecin 6 29 4.83
118. Hanna Kobylarz MKS Basket Chrobry Głogów 5 29 5.80
119. Zuzanna Ludwiczuk UKS Trójka Żyrardów 10 28 2.80
120. Wiktoria Pawelczyk Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 7 28 4.00
121. Katarzyna Płotka GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 10 27 2.70
122. Julia Dudek GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 10 27 2.70
123. Amelia Flisak Europa Systems MKS Kusy Szczecin 6 27 4.50
124. Zofia Traka UKS Piłsudczyk Brzeg 3 27 9.00
125. Oliwia Tryc MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 7 27 3.86
126. Aleksandra Mielnicka MKS MOS Procom System Wrocław 3 26 8.67
127. Zuzanna Bałdyga KKS Olsztyn 11 26 2.36
128. Julia Dresler KKS Pro-Basket Kutno 2 26 13.00
129. Karolina Ciska KS Pogoń Ruda Śląska 3 26 8.67
130. Maria Kochmańska Basket GO Przemyśl 3 25 8.33
131. Oliwia Kuzubska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 25 8.33
132. Urszula Ciechomska MUKS Piaseczno 3 25 8.33
133. Martyna Adamczewska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 25 8.33
134. Klaudia Matczak KS Pogoń Ruda Śląska 3 25 8.33
135. Julia Wilbik UKS Bat Kartuzy 10 25 2.50
136. Kamila Downar MKS Basket Chrobry Głogów 6 24 4.00
137. Patrycja Długosz MKS MOS Procom System Wrocław 3 24 8.00
138. Dagmara Dziedzic UKS Trójka Żyrardów 10 24 2.40
139. Gabriela Kubala MOSiR Bochnia 3 24 8.00
140. Karolina Błońska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 7 23 3.29
141. Karolina Żyła MUKS Piaseczno 3 23 7.67
142. Katarzyna Koźlik MKS Tęcza Leszno 3 23 7.67
143. Oliwia Janicka Widzew Łódź 6 22 3.67
144. Oliwia Urbanowicz Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 22 7.33
145. Agata Krzywińska UKS Lider Swarzędz 8 22 2.75
146. Barbara Śmiertka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 21 7.00
147. Agnieszka Skowron MKS MOS Procom System Wrocław 3 21 7.00
148. Natalia Ferenc Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 20 10.00
149. Martyna Marciniak UKS Piłsudczyk Brzeg 3 20 6.67
150. Gabriela Nadolska KKS Pro-Basket Kutno 3 20 6.67
151. Katarzyna Śmiertka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 19 6.33
152. Nikola Tomasik KKS Pro-Basket Kutno 2 19 9.50
153. Marta Środecka MKS Tęcza Leszno 3 19 6.33
154. Julia Dencikowska ULPKS Iskra Konstantynów 3 19 6.33
155. Gabriela Złotkowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 6 19 3.17
156. Maria Ciechoń MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 18 6.00
157. Kornelia Miler MKS Basket Chrobry Głogów 6 18 3.00
158. Kornelia Broda ULPKS Iskra Konstantynów 3 18 6.00
159. Oliwia Szymańska MMKS Katarzynki Toruń 6 18 3.00
160. Gabriela Ilas Europa Systems MKS Kusy Szczecin 6 18 3.00
161. Zofia Świtała MKS MOS Procom System Wrocław 3 18 6.00
162. Oliwia Piórkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 17 2.83
163. Marta Szaroleta MUKS Poznań 9 17 1.89
164. Martyna Fabianowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 17 5.67
165. Coletta Szabłowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 2 17 8.50
166. Nikola Gałek MOSiR Bochnia 3 17 5.67
167. Nicola Banaś RMKS Rybnik 6 16 2.67
168. Małgorzata Czymerska MKS MOS Procom System Wrocław 3 15 5.00
169. Natalia Skorczyk MKS Tęcza Leszno 3 15 5.00
170. Karolina Gryszko SKS 12 Warszawa 5 15 3.00
171. Paulina Banaszak MKS Tęcza Leszno 3 15 5.00
172. Katarzyna Mroczek MOSiR Bochnia 3 15 5.00
173. Kaja Niewiadomska Widzew Łódź 6 15 2.50
174. Joanna Konarska UKS Trójka Żyrardów 10 14 1.40
175. Wiktoria Bulik KS Pogoń Ruda Śląska 3 14 4.67
176. Patrycja Czaja MOSiR Bochnia 3 14 4.67
177. Maja Olczak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 4 14 3.50
178. Sandra Dubiel MKS MOS Procom System Wrocław 2 14 7.00
179. Patrycja Częścik SKS 12 Warszawa 6 13 2.17
180. Nikola Więcek MOSiR Bochnia 3 13 4.33
181. Marta Głowacka MUKS Poznań 7 13 1.86
182. Aleksandra Proc SKS 12 Warszawa 6 13 2.17
183. Zuzanna Żytlińska MUKS Poznań 5 13 2.60
184. Marta Kasołka UKS Lider Swarzędz 8 13 1.63
185. Benita Bystryk Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 12 4.00
186. Weronika Kilar MLKS-MOS Rzeszów 3 12 4.00
187. Julia Szymkowicz Wisła CanPack Kraków 6 12 2.00
188. Oliwia Włodarczyk MUKS Piaseczno 3 11 3.67
189. Oliwia Dolacińska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 4 11 2.75
190. Julia Miler-Kuciapa MLKS-MOS Rzeszów 3 11 3.67
191. Adrianna Bogusiewicz Widzew Łódź 5 10 2.00
192. Natalia Faber KS Pogoń Ruda Śląska 3 10 3.33
193. Natalia Lipska SKS 12 Warszawa 6 10 1.67
194. Magdalena Zibrow MKS Basket Chrobry Głogów 6 10 1.67
195. Zofia Klara Fornalik UKS Lider Swarzędz 5 10 2.00
196. Angelika Gierszewska KS Pogoń Ruda Śląska 3 10 3.33
197. Emanuela Despet MOSiR Bochnia 3 10 3.33
198. Zofia Arkabuz UKS Trójka Żyrardów 8 10 1.25
199. Julia Zalewska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 4 10 2.50
200. Jasmine Idsardi SKS 12 Warszawa 6 9 1.50
201. Dominika Smołka RMKS Rybnik 6 9 1.50
202. Zuzanna Parnicka UKS Piłsudczyk Brzeg 3 8 2.67
203. Pola Nilsson GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 7 8 1.14
204. Izabela Kotowicz MLKS-MOS Rzeszów 3 8 2.67
205. Paulina Poniszewska KKS Pro-Basket Kutno 3 8 2.67
206. Julia Beringer MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 8 2.67
207. Julia Ziąbska UKS Trójka Żyrardów 5 8 1.60
208. Oliwia Stefaniak Widzew Łódź 5 8 1.60
209. Wiktoria Semko Basket GO Przemyśl 3 7 2.33
210. Wiktoria Kacperska KKS Pro-Basket Kutno 3 7 2.33
211. Klaudia Mojek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 7 2.33
212. Daria Trębowicz MKS MOS Procom System Wrocław 3 6 2.00
213. Emilia Kanarek MKS MOS Procom System Wrocław 3 6 2.00
214. Emilia Bartoszek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 6 2.00
215. Gabriela Wajda MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 6 2.00
216. Helena Wróblewska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 6 2.00
217. Hanan Jabbari SKS 12 Warszawa 6 6 1.00
218. Katarzyna Kosztowniak UKS Piłsudczyk Brzeg 3 6 2.00
219. Weronika Zalewska KKS Pro-Basket Kutno 3 6 2.00
220. Katarzyna Balerstet UKS Bat Kartuzy 9 6 0.67
221. Patrycja Szydlik KKS Olsztyn 10 6 0.60
222. Julia Terlikowska GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 6 6 1.00
223. Maja Komaszyńska KKS Olsztyn 7 6 0.86
224. Paulina Jasińska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 6 1.00
225. Justyna Andziak KKS Pro-Basket Kutno 3 5 1.67
226. Paulina Wojcieszek KS Pogoń Ruda Śląska 3 5 1.67
227. Amelia Gajek MOSiR Bochnia 3 5 1.67
228. Justyna Krosny RMKS Rybnik 6 5 0.83
229. Olga Łaś MUKS Piaseczno 3 5 1.67
230. Roksana Sajdak MKS MOS Procom System Wrocław 3 5 1.67
231. Justyna Kołodziejska UKS Piłsudczyk Brzeg 3 5 1.67
232. Kamila Pilarska MUKS Piaseczno 3 4 1.33
233. Zuzanna Kwiecień MLKS-MOS Rzeszów 3 4 1.33
234. Martyna Antkiewicz GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 5 4 0.80
235. Julia Góra RMKS Rybnik 5 4 0.80
236. Aleksandra Szuba UKS Lider Swarzędz 7 4 0.57
237. Kinga Dosa KS Pogoń Ruda Śląska 2 4 2.00
238. Emilia Paluch ULPKS Iskra Konstantynów 3 4 1.33
239. Lidia Krzyżewska KKS Olsztyn 10 4 0.40
240. Liwia Adach MKS Tęcza Leszno 3 4 1.33
241. Zuzanna Uniszewska SKS 12 Warszawa 4 4 1.00
242. Angelika Górniak KS Pogoń Ruda Śląska 3 4 1.33
243. Klaudia Zielińska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 4 1.33
244. Karolina Żelazna MMKS Katarzynki Toruń 5 3 0.60
245. Justyna Kural MOSiR Bochnia 3 3 1.00
246. Wiktoria Habura RMKS Rybnik 3 3 1.00
247. Amelia Czwakiel MLKS-MOS Rzeszów 3 3 1.00
248. Martyna Michalska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 3 1.00
249. Emilia Ptak MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 3 1.50
250. Klara Wesołowska MLKS-MOS Rzeszów 3 3 1.00
251. Marta Mitura ULPKS Iskra Konstantynów 3 2 0.67
252. Paulina Krawczyk KKS Pro-Basket Kutno 3 2 0.67
253. Ewa Lewandowska KS Pogoń Ruda Śląska 2 2 1.00
254. Maja Paździorko KKS Olsztyn 10 2 0.20
255. Paula Poniży Wisła CanPack Kraków 6 2 0.33
256. Wiktoria Mordak MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 2 0.67
257. Natalia Kowalik MOSiR Bochnia 3 2 0.67
258. Julia Lange Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 2 1.00
259. Patrycja Kisielewska GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 5 2 0.40
260. Maria Bołąkowska Europa Systems MKS Kusy Szczecin 5 2 0.40
261. Weronika Bożek MUKS Piaseczno 2 2 1.00
262. Magdalena Mazurowska Europa Systems MKS Kusy Szczecin 3 2 0.67
263. Wiktoria Wolan Widzew Łódź 3 2 0.67
264. Maja Śmigaj Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 2 0.67
265. Wiktoria Zarzycka Basket GO Przemyśl 2 2 1.00
266. Aleksandra Szombara MLKS-MOS Rzeszów 2 2 1.00
267. Sandra Kielak KS Pogoń Ruda Śląska 2 2 1.00
268. Aleksandra Kosińska Wisła CanPack Kraków 4 2 0.50
269. Paulina Raudner RMKS Rybnik 4 2 0.50
270. Kaja Woźniak MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 2 1.00
271. Aleksandra Trocuk UKS Piłsudczyk Brzeg 3 2 0.67
272. Wioletta Ruszczyńska SKS 12 Warszawa 3 1 0.33
273. Aleksandra Nitychoruk ULPKS Iskra Konstantynów 3 1 0.33
274. Anna Frajd UKS Piłsudczyk Brzeg 3 1 0.33
275. Weronika Żelisławska MKS Tęcza Leszno 2 0 0.00
276. Patrycja Banaszak MKS Tęcza Leszno 2 0 0.00
277. Natalia Kobza MUKS Piaseczno 2 0 0.00
278. Renata Trzop RMKS Rybnik 4 0 0.00
279. Marcelina Motyka MLKS-MOS Rzeszów 3 0 0.00
280. Aleksandra Rzeszut UKS Piłsudczyk Brzeg 2 0 0.00
281. Wiktoria Tosnowiec MUKS Piaseczno 2 0 0.00
282. Paulina Glac Basket GO Przemyśl 3 0 0.00
283. Alicja Augustyniak KS Pogoń Ruda Śląska 2 0 0.00
284. Aleksandra Kochanowicz Basket GO Przemyśl 3 0 0.00
285. Iga Gertchen MKS Tęcza Leszno 2 0 0.00
286. Marta Pyzowska UKS Piłsudczyk Brzeg 3 0 0.00
287. Marta Mierzejewska MUKS Piaseczno 3 0 0.00
288. Weronika Kaczmarek UKS Lider Swarzędz 4 0 0.00
289. Klaudia Lewandowska MMKS Katarzynki Toruń 3 0 0.00
290. Emilia Śląska MLKS-MOS Rzeszów 3 0 0.00
291. Zuzanna Kuczyńska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 0 0.00
292. Dominika Szombara MLKS-MOS Rzeszów 3 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę