Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Emilia Kośla UKS La Basket Warszawa 11 252 22.91
2. Wiktoria Kuczyńska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 212 21.20
3. Weronika Hipp MKS MOS Procom System Wrocław 8 205 25.63
4. Martyna Kowalska MKS Tęcza Leszno 10 187 18.70
5. Wiktoria Grobelska UKS La Basket Warszawa 11 172 15.64
6. Maja Pietrzak MKS Tęcza Leszno 9 152 16.89
7. Kornelia Szeremeta MKS MOS Procom System Wrocław 8 147 18.38
8. Julia Piestrzyńska PTK OrtoMedSport Pabianice 9 133 14.78
9. Justyna Różańska KKS Olsztyn 6 131 21.83
10. Joanna Kobylińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 129 12.90
11. Vanessa Engele UKS La Basket Warszawa 11 128 11.64
12. Natalia Janitzka PTK OrtoMedSport Pabianice 11 125 11.36
13. Maja Jasińska UKS La Basket Warszawa 11 123 11.18
14. Wiktoria Ginda VBW GTK Gdynia 8 122 15.25
15. Aleksandra Kuczyńska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 122 12.20
16. Ewa Kielar PTK OrtoMedSport Pabianice 11 120 10.91
17. Zuzanna Kulińska VBW GTK Gdynia 8 116 14.50
18. Weronika Dolewa PTK OrtoMedSport Pabianice 11 114 10.36
19. Julia Strymecka RMKS Rybnik 6 112 18.67
20. Martyna Dolewa PTK OrtoMedSport Pabianice 11 111 10.09
21. Marta Sztąberska KKS Olsztyn 6 106 17.67
22. Alicja Rogozińska MKS MOS Procom System Wrocław 8 98 12.25
23. Natalia Feliczak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 96 9.60
24. Oliwia Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 94 9.40
25. Gaja Włodarczyk PTK OrtoMedSport Pabianice 11 92 8.36
26. Aleksandra Ustowska Bat Kartuzy 6 91 15.17
27. Paulina Mrowińska UKS Kormoran Sieraków 6 91 15.17
28. Aleksandra Arczewska MKS Tęcza Leszno 10 89 8.90
29. Alicja Żytkowska VBW GTK Gdynia 8 88 11.00
30. Julia Bazan MLKS-MOS Rzeszów 3 88 29.33
31. Karolina Kupczyk Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 87 8.70
32. Weronika Dudek Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 87 8.70
33. Wanessa Krzętowska UKS Kormoran Sieraków 6 87 14.50
34. Aleksandra Jojczyk UKS Żak Nowy Sącz 6 85 14.17
35. Agata Piastowska Bat Kartuzy 10 80 8.00
36. Wiktoria Wierzbicka Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 79 7.90
37. Małgorzata Struzik RMKS Rybnik 6 78 13.00
38. Magdalena Szymkiewicz Basketstal Bryza Pruszcz Gdański 4 77 19.25
39. Pola Kaźmierczak RMKS Rybnik 6 77 12.83
40. Monika Zdrada KKS Olsztyn 6 74 12.33
41. Zofia Owczarek SKS 12 Warszawa 6 73 12.17
42. Julia Jażdżewska Basketstal Bryza Pruszcz Gdański 6 72 12.00
43. Julia Kluziak MKS MOS Katowice 3 72 24.00
44. Karolina Laszota MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 71 7.10
45. Nikola Ponikowska RMKS Rybnik 6 69 11.50
46. Klaudia Stachura MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 68 6.80
47. Anna Adamczyk Bat Kartuzy 10 67 6.70
48. Weronika Piechowiak Enea AZS Poznań 3 67 22.33
49. Anna Prętkiewicz UKS Kormoran Sieraków 6 67 11.17
50. Małgorzata Byczkowska VBW GTK Gdynia 8 66 8.25
51. Emilia Jabłońska Basketstal Bryza Pruszcz Gdański 6 66 11.00
52. Katarzyna Nowak UKS Żak Nowy Sącz 6 64 10.67
53. Klaudia Beze PTK OrtoMedSport Pabianice 11 64 5.82
54. Patrycja Szczecińska UKS Kormoran Sieraków 6 64 10.67
55. Weronika Adamczyk Bat Kartuzy 7 63 9.00
56. Alicja Płotka Bat Kartuzy 7 59 8.43
57. Marta Stawicka KKS Olsztyn 6 59 9.83
58. Natalia Kurach MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 3 58 19.33
59. Gabriela Kluczyńska SKS 12 Warszawa 4 58 14.50
60. Wiktoria Skrzypczak MKS Tęcza Leszno 10 58 5.80
61. Patrycja Kuczmańska Basketstal Bryza Pruszcz Gdański 6 57 9.50
62. Anna Pietkiewicz UKS Huragan Wołomin 3 56 18.67
63. Magdalena Obrocka MKS MOS Procom System Wrocław 8 56 7.00
64. Aneta Litwic Bat Kartuzy 10 54 5.40
65. Wiktoria Feryńska UKS Żak Nowy Sącz 6 54 9.00
66. Klaudia Walkowska UKS Huragan Wołomin 3 54 18.00
67. Wiktoria Marcinów Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 53 17.67
68. Karolina Gródek UKS Żak Nowy Sącz 6 52 8.67
69. Aleksandra Pszczolarska UKS Piomar Brzeg 3 52 17.33
70. Julia Janczyk UKS Kormoran Sieraków 6 51 8.50
71. Zuzanna Paradowska RMKS Rybnik 6 49 8.17
72. Wiktoria Jastrzębska UKS La Basket Warszawa 10 47 4.70
73. Oktawia Brandyk UKS Kormoran Sieraków 4 47 11.75
74. Agata Szmyrka MKS MOS Procom System Wrocław 8 45 5.63
75. Klaudia Szmycińska MMKS Katarzynki Toruń 3 43 14.33
76. Magdalena Kuraś MKS Pałac Młodzieży Tarnów 10 43 4.30
77. Julia Stankiewicz Widzew Łódź 3 42 14.00
78. Aleksandra Teler VBW GTK Gdynia 8 42 5.25
79. Maria Maksymiuk UKS Orlik-2 Biała Podlaska 3 41 13.67
80. Natalia Dominiak UKS La Basket Warszawa 11 41 3.73
81. Marta Duda MMKS Katarzynki Toruń 3 41 13.67
82. Daria Zach UKS Huragan Wołomin 3 41 13.67
83. Katarzyna Hyży MKS MOS Procom System Wrocław 7 41 5.86
84. Alicja Jarząb UKS Piomar Brzeg 3 41 13.67
85. Maria Sieczka MKS Gwardia Wrocław 3 41 13.67
86. Martyna Rogowska VBW GTK Gdynia 8 40 5.00
87. Anna Grzyb UKS Żak Nowy Sącz 6 39 6.50
88. Paulina Kuczyk MKS Tęcza Leszno 10 39 3.90
89. Astrid Mbolela Ilunga SKS 12 Warszawa 5 39 7.80
90. Agata Hildebrandt Bat Kartuzy 10 38 3.80
91. Zuzanna Kowalska MKS Tęcza Leszno 10 38 3.80
92. Marcelina Harasimowicz Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 6 38 6.33
93. Martyna Janusz UKS Piomar Brzeg 3 38 12.67
94. Zuzanna Klugmann VBW GTK Gdynia 8 38 4.75
95. Dominika Soroka UKS Piomar Brzeg 3 37 12.33
96. Gabriela Kosior SKS 12 Warszawa 6 37 6.17
97. Magdalena Szulc MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 3 36 12.00
98. Małgorzata Błachowicz Enea AZS Poznań 3 36 12.00
99. Natalia Siemko Basketstal Bryza Pruszcz Gdański 6 35 5.83
100. Natalia Smantek Enea AZS Poznań 3 35 11.67
101. Gabriela Targosz MKS Tęcza Leszno 10 34 3.40
102. Kaja Legaczyńska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 34 11.33
103. Martyna Częścik SKS 12 Warszawa 5 32 6.40
104. Hanna Baran UKS 51 Lublin 3 30 10.00
105. Marcelina Jagodzińska MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 3 29 9.67
106. Julia Matuszewska MKS Tęcza Leszno 10 29 2.90
107. Dominika Grzenkowicz Bat Kartuzy 10 28 2.80
108. Paulina Dominiak UKS Orlik-2 Biała Podlaska 3 28 9.33
109. Weronika Błachowicz Enea AZS Poznań 3 28 9.33
110. Aleksandra Przybyszewska Basketstal Bryza Pruszcz Gdański 6 28 4.67
111. Paulina Nycz MKS Gwardia Wrocław 3 28 9.33
112. Katarzyna Orzel UKS La Basket Warszawa 11 27 2.45
113. Zuzanna Urban MMKS Katarzynki Toruń 3 27 9.00
114. Nina Łozowska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 27 9.00
115. Roksana Sobiech MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 3 27 9.00
116. Anna Tas MKS MOS Procom System Wrocław 8 26 3.25
117. Julia Nowakowska MKS MOS Katowice 3 26 8.67
118. Agata Straszewska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 7 25 3.57
119. Daria Semerak VBW GTK Gdynia 8 25 3.13
120. Weronika Jarecka Enea AZS Poznań 3 24 8.00
121. Izabela Filipek VBW GTK Gdynia 8 23 2.88
122. Patrycja Rogalska Wisła CanPack Kraków 3 23 7.67
123. Zuzanna Winiatowska MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 3 22 7.33
124. Joanna Czepiec Wisła CanPack Kraków 3 22 7.33
125. Zofia Staruch KKS Olsztyn 6 21 3.50
126. Marta Thammavong MKS MOS Katowice 3 21 7.00
127. Marta Zdrodowska MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 3 21 7.00
128. Julia Jeleńczak SKS 12 Warszawa 6 21 3.50
129. Paulina Zalewska MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 3 20 6.67
130. Aleksandra Królikowska Widzew Łódź 3 20 6.67
131. Anna Jasińska MKS MOS Procom System Wrocław 8 20 2.50
132. Wiktoria Zienkiewicz Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 20 6.67
133. Julia Czarnocka UKS Orlik-2 Biała Podlaska 3 20 6.67
134. Natalia Stropek MLKS-MOS Rzeszów 3 20 6.67
135. Wiktoria Błaszczyk MKS Gwardia Wrocław 3 20 6.67
136. Julia Sibińska Widzew Łódź 3 19 6.33
137. Anna Charytoniuk UKS Orlik-2 Biała Podlaska 3 19 6.33
138. Paulina Szwej PTK OrtoMedSport Pabianice 8 19 2.38
139. Zuzanna Rzeszutek UKS Kormoran Sieraków 6 19 3.17
140. Maja Haponik MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 3 18 6.00
141. Wiktoria Woźniak SKS 12 Warszawa 6 18 3.00
142. Paulina Stromecka UKS La Basket Warszawa 8 18 2.25
143. Klaudia Jankowiak Enea AZS Poznań 3 17 5.67
144. Marcelina Marjankowska UKS Huragan Wołomin 3 17 5.67
145. Weronika Łuc Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 8 17 2.13
146. Wiktoria Ozga Widzew Łódź 3 17 5.67
147. Zuzanna Pacak Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 17 5.67
148. Hanna Oleksy MKS MOS Katowice 3 17 5.67
149. Natalia Radomyska SKS 12 Warszawa 6 17 2.83
150. Agata Jędrzejewska Enea AZS Poznań 3 16 5.33
151. Natalia Śniada PTK OrtoMedSport Pabianice 9 16 1.78
152. Kinga Lewandowska UKS Piomar Brzeg 3 16 5.33
153. Aleksandra Schuster MKS Pałac Młodzieży Tarnów 9 16 1.78
154. Joanna Mączka UKS Kormoran Sieraków 6 16 2.67
155. Nicola Obrodzka RMKS Rybnik 6 15 2.50
156. Gabriela Górniak Wisła CanPack Kraków 3 15 5.00
157. Klaudia Tokarczyk UKS Żak Nowy Sącz 6 15 2.50
158. Zuzanna Januszke Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 9 15 1.67
159. Julia Świętochowska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 9 15 1.67
160. Karolina Dżochowska MLKS-MOS Rzeszów 3 15 5.00
161. Klaudia Trochonowicz UKS 51 Lublin 3 15 5.00
162. Marta Lisiecka SKS 12 Warszawa 6 15 2.50
163. Ines Żubkowska MMKS Katarzynki Toruń 3 15 5.00
164. Weronika Pająk MKS Gwardia Wrocław 3 15 5.00
165. Julia Serednicka PTK OrtoMedSport Pabianice 7 14 2.00
166. Roksana Brandyk UKS Kormoran Sieraków 6 14 2.33
167. Matylda Kubacka Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 6 14 2.33
168. Paulina Rybacka MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 3 13 4.33
169. Wiktoria Guzowska Basketstal Bryza Pruszcz Gdański 3 13 4.33
170. Lidia Otręba MLKS-MOS Rzeszów 3 13 4.33
171. Zuzanna Wielgus Widzew Łódź 3 13 4.33
172. Paulina Pastusiak MKS Gwardia Wrocław 3 13 4.33
173. Kamila Naumiuk UKS Orlik-2 Biała Podlaska 3 13 4.33
174. Amelia Czwakiel MLKS-MOS Rzeszów 3 13 4.33
175. Oliwia Przysiężny RMKS Rybnik 6 12 2.00
176. Wiktoria Maślanka MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 3 12 4.00
177. Patrycja Żurawska MMKS Katarzynki Toruń 3 12 4.00
178. Nicola Grzeszczyk MKS Tęcza Leszno 6 12 2.00
179. Kinga Stachowska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 12 4.00
180. Julia Batorska Basketstal Bryza Pruszcz Gdański 6 12 2.00
181. Maria Srebro MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 12 2.00
182. Julia Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 7 12 1.71
183. Ewelina Śmiałek MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 3 11 3.67
184. Wiktoria Sobiech MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 3 11 3.67
185. Karolina Bochenek UKS Piomar Brzeg 3 11 3.67
186. Aleksandra Rój MKS MOS Procom System Wrocław 7 11 1.57
187. Łucja Gósz MLKS-MOS Rzeszów 3 11 3.67
188. Oliwia Trzymkowska MMKS Katarzynki Toruń 3 10 3.33
189. Sara Pająk MKS MOS Procom System Wrocław 5 10 2.00
190. Barbara Niemiec MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 2 10 5.00
191. Aleksandra Chruściel UKS Huragan Wołomin 3 10 3.33
192. Marta Nawrocka MKS MOS Procom System Wrocław 8 10 1.25
193. Aleksandra Skoczeń UKS Żak Nowy Sącz 6 10 1.67
194. Emilia Korona KKS Olsztyn 6 10 1.67
195. Maria Haładyna SKS 12 Warszawa 6 10 1.67
196. Julia Ufnal UKS Huragan Wołomin 3 10 3.33
197. Michalina Bebyn MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 3 9 3.00
198. Natalia Banaszczyk UKS La Basket Warszawa 11 9 0.82
199. Katarzyna Swoboda MKS MOS Katowice 3 9 3.00
200. Zuzanna Malinowska UKS Piomar Brzeg 3 9 3.00
201. Daria Radziszewska MKS MOS Procom System Wrocław 5 9 1.80
202. Emilia Bołbot Widzew Łódź 3 9 3.00
203. Klaudia Warmińska RMKS Rybnik 4 9 2.25
204. Barbara Ośko UKS 51 Lublin 3 9 3.00
205. Aleksandra Zmierczak Basketstal Bryza Pruszcz Gdański 6 8 1.33
206. Natalia Pawłowska Widzew Łódź 3 8 2.67
207. Weronika Wójcik Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 5 8 1.60
208. Michalina Mofina MKS MOS Katowice 3 8 2.67
209. Magdalena Kowalska Widzew Łódź 3 8 2.67
210. Marika Tomiak Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 8 2.67
211. Paulina Lisowska UKS Żak Nowy Sącz 5 8 1.60
212. Maja Przygodzka KKS Olsztyn 6 8 1.33
213. Natalia Marzec Wisła CanPack Kraków 3 8 2.67
214. Martyna Gajoch Wisła CanPack Kraków 3 8 2.67
215. Katarzyna Dajos UKS 51 Lublin 3 8 2.67
216. Paulina Denkiewicz UKS 51 Lublin 3 8 2.67
217. Julia Socha UKS 51 Lublin 3 8 2.67
218. Michalina Figiel SKS 12 Warszawa 3 8 2.67
219. Maja Łysek MKS Gwardia Wrocław 3 8 2.67
220. Dagmara Roszkowska Bat Kartuzy 8 7 0.88
221. Daria Majkowska Bat Kartuzy 6 7 1.17
222. Daniela Gankowska UKS Huragan Wołomin 3 7 2.33
223. Maria Pacyna Wisła CanPack Kraków 3 7 2.33
224. Weronika Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 7 1.17
225. Katarzyna Szkarłat UKS Żak Nowy Sącz 6 7 1.17
226. Marta Pyzowska UKS Piomar Brzeg 3 7 2.33
227. Zofia Traka UKS Piomar Brzeg 3 7 2.33
228. Michalina Wiśniewska MMKS Katarzynki Toruń 3 6 2.00
229. Olga Goś MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 3 6 2.00
230. Julia Iwińska SKS 12 Warszawa 5 6 1.20
231. Natalia Masiuda Wisła CanPack Kraków 3 6 2.00
232. Zofia Dąbrowska UKS Orlik-2 Biała Podlaska 3 5 1.67
233. Julia Kobus MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 3 5 1.67
234. Paulina Grobelna Widzew Łódź 3 5 1.67
235. Wiktoria Michalik Wisła CanPack Kraków 3 5 1.67
236. Patrycja Łęgowik MKS Gwardia Wrocław 3 5 1.67
237. Dominika Bargiel MKS Gwardia Wrocław 3 5 1.67
238. Agnieszka Blok Bat Kartuzy 6 4 0.67
239. Inka Kaczor RMKS Rybnik 4 4 1.00
240. Julia Wawrysiewicz UKS Orlik-2 Biała Podlaska 3 4 1.33
241. Aleksandra Ambroziak Widzew Łódź 2 4 2.00
242. Adrianna Ambroziak Widzew Łódź 3 4 1.33
243. Natalia Kołodziejczak Enea AZS Poznań 2 4 2.00
244. Karolina Czyrak UKS Orlik-2 Biała Podlaska 3 4 1.33
245. Karolina Stolarz MKS MOS Katowice 3 4 1.33
246. Marta Sczendzina MKS MOS Katowice 2 4 2.00
247. Martyna Kolbusz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 8 4 0.50
248. Martyna Połedniok MKS MOS Katowice 3 4 1.33
249. Maria Ćwiklińska UKS 51 Lublin 3 4 1.33
250. Zuzanna Duda MKS Tęcza Leszno 7 4 0.57
251. Oliwia Grzenkowicz Bat Kartuzy 9 3 0.33
252. Nikola Łukiańska Widzew Łódź 3 3 1.00
253. Oliwia Tryc UKS La Basket Warszawa 11 3 0.27
254. Weronika Gajda Wisła CanPack Kraków 3 3 1.00
255. Weronika Szek UKS La Basket Warszawa 8 3 0.38
256. Agata Omylak MKS Gwardia Wrocław 3 3 1.00
257. Nikola Adamczyk MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 3 2 0.67
258. Jesika Wohlfeil MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 3 2 0.67
259. Zuzanna Żera RMKS Rybnik 4 2 0.50
260. Michalina Grzybek MKS MOS Katowice 2 2 1.00
261. Urszula Jaroń Wisła CanPack Kraków 3 2 0.67
262. Joanna Byczkowska VBW GTK Gdynia 5 2 0.40
263. Magdalena Czubaszek UKS 51 Lublin 3 2 0.67
264. Zofia Rojowska UKS 51 Lublin 3 2 0.67
265. Anna Frankowska Enea AZS Poznań 2 2 1.00
266. Klaudia Broniewska VBW GTK Gdynia 4 2 0.50
267. Martyna Cieminska MMKS Katarzynki Toruń 2 2 1.00
268. Rozalia Krasoń MLKS-MOS Rzeszów 2 2 1.00
269. Zuzanna Pudło MKS MOS Procom System Wrocław 4 2 0.50
270. Karolina Grzywa Wisła CanPack Kraków 2 2 1.00
271. Kinga Klusko MKS Gwardia Wrocław 3 2 0.67
272. Maria Korsak KKS Olsztyn 3 1 0.33
273. Zuzanna Chudowicz UKS Orlik-2 Biała Podlaska 3 1 0.33
274. Róża Rogowska MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz 3 0 0.00
275. Weronika Długiewicz Enea AZS Poznań 3 0 0.00
276. Laura Pawłowska MMKS Katarzynki Toruń 2 0 0.00
277. Aleksandra Pielach UKS Huragan Wołomin 3 0 0.00
278. Agata Janowska UKS Orlik-2 Biała Podlaska 2 0 0.00
279. Patrycja Kozioł UKS Orlik-2 Biała Podlaska 3 0 0.00
280. Wiktoria Panasewicz Basketstal Bryza Pruszcz Gdański 3 0 0.00
281. Małgorzata Beata Mykała MKS MOS Katowice 2 0 0.00
282. Aneta Leśnicka UKS Żak Nowy Sącz 4 0 0.00
283. Eliza Kokot UKS Kormoran Sieraków 6 0 0.00
284. Karolina Nowicka UKS Huragan Wołomin 2 0 0.00
285. Aleksandra Dzierżawa UKS Huragan Wołomin 2 0 0.00
286. Magdalena Starczewska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 0 0.00
287. Julia Gurajdowska Basketstal Bryza Pruszcz Gdański 5 0 0.00
288. Milena Jegiazarian Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 0 0.00
289. Aleksandra Dec MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski 3 0 0.00
290. Łucja Czarnecka KKS Olsztyn 3 0 0.00
291. Olga Jędrzejczak Enea AZS Poznań 3 0 0.00
292. Paulina Budych Enea AZS Poznań 2 0 0.00
293. Julia Kukułka Wisła CanPack Kraków 3 0 0.00
294. Julia Miler-Kuciapa MLKS-MOS Rzeszów 3 0 0.00
295. Oliwia Kimont UKS Huragan Wołomin 2 0 0.00
296. Magdalena Karwowska KKS Olsztyn 3 0 0.00
297. Katarzyna Góra MKS Gwardia Wrocław 3 0 0.00
298. Dominika Frączek UKS 51 Lublin 3 0 0.00
299. Zuzanna Kotowicz UKS 51 Lublin 3 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę