Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Magdalena Szymkiewicz GTK Arka Gdynia 11 195 17.73
2. Weronika Piechowiak Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 8 164 20.50
3. Alicja Janczak SKS 12 Warszawa 10 159 15.90
4. Aleksandra Zmierczak Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 146 13.27
5. Klaudia Walkowska UKS Huragan Wołomin 6 127 21.17
6. Alicja Rogozińska Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 8 126 15.75
7. Aleksandra Ustowska GTK Arka Gdynia 11 126 11.45
8. Marta Masłowska MUKS Poznań 9 121 13.44
9. Zuzanna Krupa Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 119 11.90
10. Oliwia Flaszak UKS Lider Swarzędz 10 118 11.80
11. Magdalena Szulc GTK Arka Gdynia 11 117 10.64
12. Marta Stawicka Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 108 9.82
13. Konstancja Banucha Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 107 9.73
14. Joanna Kobylińska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 106 13.25
15. Natalia Byczyk MUKS Poznań 10 106 10.60
16. Alicja Żytkowska GTK Arka Gdynia 11 106 9.64
17. Paulina Hantys MUKS Poznań 9 105 11.67
18. Wiktoria Grobelska SKS 12 Warszawa 10 103 10.30
19. Wiktoria Flaszak UKS Lider Swarzędz 10 102 10.20
20. Anna Adamczyk Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 102 10.20
21. Wiktoria Sobiech Basket 25 I Bydgoszcz 6 99 16.50
22. Wiktoria Woźniak SKS 12 Warszawa 10 98 9.80
23. Aleksandra Żukowska UKS Lider Swarzędz 10 97 9.70
24. Marta Duda MMKS Katarzynki Toruń 6 97 16.17
25. Martyna Kowalska MKS Tęcza Leszno 6 96 16.00
26. Wiktoria Plackowska UKS Lider Swarzędz 10 95 9.50
27. Aleksandra Kuczyńska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 95 11.88
28. Weronika Jarecka Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 8 92 11.50
29. Aleksandra Pszczolarska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 90 12.86
30. Małgorzata Pawlak SKS 12 Warszawa 10 89 8.90
31. Zuzanna Klugmann GTK Arka Gdynia 11 86 7.82
32. Justyna Różańska MUKS Poznań 10 86 8.60
33. Julia Karolina Michalik MUKS Poznań 9 85 9.44
34. Agata Szmyrka GTK Arka Gdynia 11 81 7.36
35. Weronika Dudek Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 81 10.13
36. Róża Rogowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 6 80 13.33
37. Klaudia Kozłowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 78 11.14
38. Maja Pietrzak MKS Tęcza Leszno 6 77 12.83
39. Zuzanna Urban MMKS Katarzynki Toruń 6 76 12.67
40. Klaudia Rusinek UKS Huragan Wołomin 6 75 12.50
41. Zofia Owczarek SKS 12 Warszawa 10 75 7.50
42. Julia Bazan GTK Arka Gdynia 8 69 8.63
43. Vanessa Engele SKS 12 Warszawa 10 69 6.90
44. Małgorzata Błachowicz Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 8 68 8.50
45. Anna Przyszlak Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 68 6.18
46. Pola Kaźmierczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 67 9.57
47. Magdalena Maksymowicz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 66 11.00
48. Malina Piasecka UKS Lider Swarzędz 7 65 9.29
49. Oliwia Trzymkowska MMKS Katarzynki Toruń 6 65 10.83
50. Klaudia Stachura MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 65 10.83
51. Ewa Kielar Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 63 7.88
52. Alicja Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 3 62 20.67
53. Aleksandra Teler GTK Arka Gdynia 9 62 6.89
54. Oliwia Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 62 10.33
55. Aleksandra Welenc MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 3 61 20.33
56. Kornelia Bukowczan Wisła CanPack Kraków 6 60 10.00
57. Roksana Sobiech Basket 25 I Bydgoszcz 5 60 12.00
58. Karolina Giżyńska MUKS Poznań 10 59 5.90
59. Martyna Gajoch Wisła CanPack Kraków 6 57 9.50
60. Aneta Rola Basket 25 I Bydgoszcz 6 57 9.50
61. Agata Świątkowska Basket 25 I Bydgoszcz 6 56 9.33
62. Olga Jędrzejczak Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 8 55 6.88
63. Anna Jasińska MKS MOS Elektrotim Wrocław 3 55 18.33
64. Martyna Pająk Wisła CanPack Kraków 6 55 9.17
65. Sara Marczyk MOSiR Bochnia 3 55 18.33
66. Julia Kobus MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 6 55 9.17
67. Zuzanna Ciecierska UKS Huragan Wołomin 6 55 9.17
68. Daniela Gankowska UKS Huragan Wołomin 6 54 9.00
69. Anna Pietkiewicz UKS Huragan Wołomin 6 54 9.00
70. Aleksandra Oleszkiewicz Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 8 52 6.50
71. Daria Gebert GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 3 52 17.33
72. Klaudia Trochonowicz Kanokajaki Basket 51 Lublin 3 51 17.00
73. Joanna Byczkowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 6 51 8.50
74. Małgorzata Struzik KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 3 50 16.67
75. Weronika Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 49 8.17
76. Julia Matuszewska MKS Tęcza Leszno 6 49 8.17
77. Ines Żubkowska MMKS Katarzynki Toruń 6 49 8.17
78. Aleksandra Mitrowska UKS Trójka Żyrardów 3 48 16.00
79. Maja Haponik Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 48 4.36
80. Zuzanna Piwkowska Basket 25 I Bydgoszcz 6 47 7.83
81. Paulina Rybacka MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 6 46 7.67
82. Wiktoria Jastrzębska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 3 46 15.33
83. Wiktoria Skrzypczak MKS Tęcza Leszno 6 46 7.67
84. Patrycja Pyka Wisła CanPack Kraków 6 45 7.50
85. Ewelina Śmiałek Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 44 5.50
86. Emilia Tołtyżewska UKS Nowa Wieś 3 44 14.67
87. Agata Straszewska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 44 5.50
88. Patrycja Rogalska Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 44 4.89
89. Julia Świętochowska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 43 7.17
90. Julia Owca Wisła CanPack Kraków 6 43 7.17
91. Julia Myszkowska UKS Trójka Żyrardów 3 43 14.33
92. Zuzanna Paradowska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 3 42 14.00
93. Wiktoria Zasada Basket 25 I Bydgoszcz 6 41 6.83
94. Emilia Kośla UKS Nowa Wieś 2 38 19.00
95. Aleksandra Arczewska MKS Tęcza Leszno 4 38 9.50
96. Katarzyna Szpera UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 38 5.43
97. Gabriela Targosz MKS Tęcza Leszno 5 38 7.60
98. Karolina Grzywa Wisła CanPack Kraków 5 38 7.60
99. Martyna Urbaniak UKS Lider Swarzędz 10 37 3.70
100. Martyna Janusz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 37 6.17
101. Anna Klonowska GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 3 37 12.33
102. Emanuela Lekka MOSiR Bochnia 3 36 12.00
103. Martyna Finc Basket 25 I Bydgoszcz 6 35 5.83
104. Karolina Laube MUKS Poznań 10 35 3.50
105. Maja Maćkowiak WSTK Wschowa 3 35 11.67
106. Jesika Wohlfeil MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 6 34 5.67
107. Jagoda Wieczorek MUKS Poznań 8 34 4.25
108. Marcelina Harasimowicz Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 7 34 4.86
109. Marcelina Jagodzińska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 6 33 5.50
110. Nina Łozowska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 32 10.67
111. Sandra Surdyka UKS Piłsudczyk Brzeg 3 32 10.67
112. Julia Stachiewicz MOSiR Przeworsk 3 32 10.67
113. Natalia Feliczak Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 31 3.88
114. Wiktoria Mendyk KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 3 30 10.00
115. Zofia Dąbrowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 30 5.00
116. Katarzyna Jagła KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 3 30 10.00
117. Martyna Radzicka Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 29 4.83
118. Agata Piastowska Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 29 2.64
119. Weronika Błachowicz Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 8 29 3.63
120. Wiktoria Marcinów Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 29 9.67
121. Zuzanna Kaczmarczyk MUKS Poznań 5 28 5.60
122. Daria Zach UKS Huragan Wołomin 6 28 4.67
123. Karolina Wiewiórska MMKS Katarzynki Toruń 6 28 4.67
124. Agnieszka Skowron MKS MOS Elektrotim Wrocław 3 27 9.00
125. Oliwia Urbanowicz Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 26 8.67
126. Wiktoria Przepiórka SKS 12 Warszawa 9 26 2.89
127. Kornelia Szeremeta MKS MOS Elektrotim Wrocław 3 26 8.67
128. Ada Wójcik MUKS Poznań 8 26 3.25
129. Natalia Liszkowska Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 8 26 3.25
130. Aleksandra Zając MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 3 26 8.67
131. Natalia Kołodziejczak Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 8 25 3.13
132. Weronika Krajewska MUKS Poznań 6 25 4.17
133. Aleksandra Homza GTK Arka Gdynia 8 25 3.13
134. Patrycja Borawska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 24 4.00
135. Julia Zdanowska UKS Trójka Żyrardów 3 24 8.00
136. Iga Radwan SKS 12 Warszawa 8 24 3.00
137. Daria Trębowicz MKS MOS Elektrotim Wrocław 3 24 8.00
138. Julia Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 24 4.00
139. Wiktoria Kowalczuk Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 24 12.00
140. Astrid Mbolela Ilunga SKS 12 Warszawa 9 23 2.56
141. Karolina Dżochowska MLKS-MOS Rzeszów 3 23 7.67
142. Alicja Głąbikowska UKS Nowa Wieś 3 23 7.67
143. Zuzanna Duda MKS Tęcza Leszno 6 23 3.83
144. Maria Sala MOSiR Przeworsk 3 23 7.67
145. Klaudia Tao Anh GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 3 22 7.33
146. Julia Cieśla Wisła CanPack Kraków 6 22 3.67
147. Daria Nogal Basket 25 I Bydgoszcz 6 22 3.67
148. Natalia Kowalczyk GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 3 21 7.00
149. Gabriela Czekaj MOSiR Bochnia 2 21 10.50
150. Oliwia Niedźwiecka UKS Huragan Wołomin 6 21 3.50
151. Katarzyna Skrzypczak UKS Nowa Wieś 3 21 7.00
152. Maja Jasińska SKS 12 Warszawa 10 21 2.10
153. Nikola Ponikowska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 3 21 7.00
154. Julia Rudyk UKS Piłsudczyk Brzeg 3 21 7.00
155. Magdalena Kuraś MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 20 4.00
156. Wiktoria Dąbrowska Basket 25 I Bydgoszcz 6 20 3.33
157. Magdalena Cabała MOSiR Bochnia 3 20 6.67
158. Laura Pawłowska MMKS Katarzynki Toruń 6 20 3.33
159. Lidia Otręba MLKS-MOS Rzeszów 3 20 6.67
160. Bianka Bałwas UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 20 2.86
161. Zuzanna Obrzanowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 6 19 3.17
162. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów 3 19 6.33
163. Patrycja Szczecińska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 6 19 3.17
164. Vittoria Conte KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 3 19 6.33
165. Kaja Pastuszyńska GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 3 18 6.00
166. Wiktoria Michalik Wisła CanPack Kraków 6 18 3.00
167. Małgorzata Brelik MLKS-MOS Rzeszów 3 18 6.00
168. Aleksandra Kozłowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 17 3.40
169. Natalia Traczewska MKS MOS Elektrotim Wrocław 3 17 5.67
170. Magdalena Krzewska UKS Nowa Wieś 3 17 5.67
171. Agata Jędrzejewska Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 7 17 2.43
172. Maja Wesołowska UKS Nowa Wieś 3 17 5.67
173. Hanna Oleksy Wisła CanPack Kraków 6 16 2.67
174. Martyna Adamczewska Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 16 8.00
175. Samanta Sienkiewicz UKS Nowa Wieś 3 16 5.33
176. Martyna Cieminska MMKS Katarzynki Toruń 3 16 5.33
177. Karolina Pułkotycka GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 3 16 5.33
178. Aleksandra Guzenda UKS Piłsudczyk Brzeg 3 16 5.33
179. Weronika Jójka MUKS Poznań 9 16 1.78
180. Wiktoria Ozga KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 3 15 5.00
181. Natalia Ferenc Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 15 7.50
182. Karolina Przybyła MOSiR Bochnia 3 15 5.00
183. Weronika Zaborowska GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 3 15 5.00
184. Wiktoria Turek UKS Lider Swarzędz 6 15 2.50
185. Zuzanna Winiatowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 6 15 2.50
186. Maja Trudnowska GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 3 15 5.00
187. Agata Żaglewska WSTK Wschowa 3 15 5.00
188. Barbara Ośko Kanokajaki Basket 51 Lublin 3 15 5.00
189. Katarzyna Dajos Kanokajaki Basket 51 Lublin 3 14 4.67
190. Nicola Obrodzka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 14 3.50
191. Oliwia Kuzubska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 14 4.67
192. Wiktoria Krzykowska Basket 25 I Bydgoszcz 6 14 2.33
193. Maryla Balawender MOSiR Przeworsk 3 14 4.67
194. Łucja Gósz MLKS-MOS Rzeszów 3 13 4.33
195. Martyna Gruszka KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 3 13 4.33
196. Klaudia Giełeta Basket 25 I Bydgoszcz 3 13 4.33
197. Martyna Stefańska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 3 13 4.33
198. Amelia Czwakiel MLKS-MOS Rzeszów 3 13 4.33
199. Zuzanna Kowalska MKS Tęcza Leszno 6 13 2.17
200. Magdalena Ptak UKS Huragan Wołomin 4 13 3.25
201. Katarzyna Koźlik MKS Tęcza Leszno 6 13 2.17
202. Barbara Niemiec MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 5 12 2.40
203. Martyna Kolbusz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 12 2.00
204. Patrycja Machajska MLKS-MOS Rzeszów 3 12 4.00
205. Wiktoria Maślanka MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 3 12 4.00
206. Aleksandra Podsiadło MOSiR Bochnia 3 11 3.67
207. Agnieszka Krawiec MOSiR Bochnia 3 11 3.67
208. Gabriela Sosińska UKS Trójka Żyrardów 3 11 3.67
209. Julia Miler-Kuciapa MLKS-MOS Rzeszów 3 11 3.67
210. Jagna Sosińska MKS MOS Elektrotim Wrocław 3 11 3.67
211. Natalia Glochowska UKS Nowa Wieś 3 10 3.33
212. Katarzyna Szubińska SKS 12 Warszawa 6 10 1.67
213. Magdalena Czubaszek Kanokajaki Basket 51 Lublin 2 10 5.00
214. Paulina Kuczyk MKS Tęcza Leszno 3 10 3.33
215. Julia Ogonowska UKS Trójka Żyrardów 3 10 3.33
216. Julia Misko Basket 25 I Bydgoszcz 4 9 2.25
217. Aleksandra Dec MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 3 9 3.00
218. Wiktoria Walczak UKS Piłsudczyk Brzeg 3 9 3.00
219. Marta Jurczak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 3 9 3.00
220. Sylwia Krzanowska MOSiR Przeworsk 3 9 3.00
221. Wiktoria Płudowska WSTK Wschowa 3 8 2.67
222. Julia Redzimska GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 3 8 2.67
223. Aleksandra Nyrka Kanokajaki Basket 51 Lublin 3 8 2.67
224. Marta Kasołka UKS Lider Swarzędz 8 8 1.00
225. Julia Batorska Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 7 8 1.14
226. Julia Rękoś WSTK Wschowa 3 8 2.67
227. Natalia Skorczyk MKS Tęcza Leszno 3 7 2.33
228. Mariola Dzikowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 3 7 2.33
229. Sandra Duda WSTK Wschowa 3 7 2.33
230. Joanna Panek Wisła CanPack Kraków 6 7 1.17
231. Dorota Świercz MOSiR Bochnia 3 7 2.33
232. Wiktoria Wierzbicka Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 5 6 1.20
233. Zuzanna Hołub MOSiR Przeworsk 3 6 2.00
234. Benita Bystryk Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 6 2.00
235. Marika Antoniuk WSTK Wschowa 3 6 2.00
236. Samanta Duda WSTK Wschowa 3 6 2.00
237. Kinga Kokosza UKS Huragan Wołomin 6 6 1.00
238. Katarzyna Płotka GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 3 6 2.00
239. Daria Bukowska Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 4 6 1.50
240. Patrycja Kisielewska GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 3 6 2.00
241. Agata Młyńska UKS Nowa Wieś 3 6 2.00
242. Julia Gołda MOSiR Przeworsk 2 6 3.00
243. Julianna Rembisz MLKS-MOS Rzeszów 3 6 2.00
244. Katarzyna Kosztowniak UKS Piłsudczyk Brzeg 3 6 2.00
245. Hanna Kierzkowska UKS Trójka Żyrardów 3 6 2.00
246. Weronika Kilar MLKS-MOS Rzeszów 3 6 2.00
247. Dominika Rubach UKS Lider Swarzędz 10 6 0.60
248. Agata Krzywińska UKS Lider Swarzędz 9 5 0.56
249. Zofia Świtała MKS MOS Elektrotim Wrocław 3 5 1.67
250. Gabriela Ramian MKS Pałac Młodzieży Tarnów 5 5 1.00
251. Magdalena Starczewska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 5 1.67
252. Weronika Wilk MOSiR Bochnia 3 5 1.67
253. Zofia Markowicz MOSiR Przeworsk 3 5 1.67
254. Barbara Brzezińska MMKS Katarzynki Toruń 5 5 1.00
255. Paulina Gajek WSTK Wschowa 3 4 1.33
256. Paulina Zalewska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 4 1.33
257. Zofia Traka UKS Piłsudczyk Brzeg 2 4 2.00
258. Krystyna Arkabuz UKS Trójka Żyrardów 2 3 1.50
259. Aleksandra Mielnicka MKS MOS Elektrotim Wrocław 3 3 1.00
260. Weronika Dziura UKS Huragan Wołomin 4 3 0.75
261. Marta Środecka MKS Tęcza Leszno 3 3 1.00
262. Sandra Szczerbińska UKS Trójka Żyrardów 2 3 1.50
263. Izabela Król Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 7 3 0.43
264. Natalia Marta Micek KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 3 3 1.00
265. Aleksandra Pniewska UKS Nowa Wieś 3 3 1.00
266. Karolina Nowicka UKS Huragan Wołomin 4 3 0.75
267. Aleksandra Rój MKS MOS Elektrotim Wrocław 3 3 1.00
268. Emilia Bartoszek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 3 1.00
269. Aleksandra Szpecht MLKS-MOS Rzeszów 3 2 0.67
270. Paulina Wionczek UKS Piłsudczyk Brzeg 3 2 0.67
271. Martyna Fołta MOSiR Przeworsk 3 2 0.67
272. Julia Ciesielska WSTK Wschowa 2 2 1.00
273. Julia Ufnal UKS Huragan Wołomin 3 2 0.67
274. Wiktoria Mucha WSTK Wschowa 3 2 0.67
275. Aleksandra Rok KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 3 2 0.67
276. Julia Terlikowska GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański 3 2 0.67
277. Emilia Śląska MLKS-MOS Rzeszów 3 2 0.67
278. Nikola Wieczorek WSTK Wschowa 2 2 1.00
279. Oliwia Szymańska MMKS Katarzynki Toruń 6 2 0.33
280. Adna Omanić MMKS Katarzynki Toruń 4 2 0.50
281. Katarzyna Piszewska WSTK Wschowa 3 2 0.67
282. Natalia Lipińska MLKS-MOS Rzeszów 3 1 0.33
283. Paulina Banaszak MKS Tęcza Leszno 6 1 0.17
284. Weronika Sokoll MMKS Katarzynki Toruń 4 1 0.25
285. Daria Radziszewska MKS MOS Elektrotim Wrocław 3 1 0.33
286. Sara Kazarnowicz UKS Nowa Wieś 2 0 0.00
287. Marta Malicka MMKS Katarzynki Toruń 3 0 0.00
288. Monika Kowalska WSTK Wschowa 2 0 0.00
289. Oliwia Tryc MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 3 0 0.00
290. Angelika Sarlińska MOSiR Bochnia 3 0 0.00
291. Karolina Kupczyk Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 4 0 0.00
292. Martyna Lasek MOSiR Przeworsk 3 0 0.00
293. Agnieszka Blum MOSiR Bochnia 2 0 0.00
294. Zuzanna Parnicka UKS Piłsudczyk Brzeg 2 0 0.00
295. Justyna Kołodziejska UKS Piłsudczyk Brzeg 2 0 0.00
296. Iga Hołub MOSiR Przeworsk 2 0 0.00
297. Alicja Gieracka Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 0 0.00
298. Lidia Antolak UKS Trójka Żyrardów 3 0 0.00
299. Zuzanna Kulas MOSiR Przeworsk 2 0 0.00
300. Patrycja Banaszak MKS Tęcza Leszno 3 0 0.00
301. Zuzanna Kierońska MOSiR Bochnia 2 0 0.00
302. Zuzanna Wróbel UKS Piłsudczyk Brzeg 3 0 0.00
303. Julia Mirkiewicz MOSiR Przeworsk 2 0 0.00
304. Zuzanna Trznadel Kanokajaki Basket 51 Lublin 3 0 0.00
305. Karolina Domaradzka UKS Nowa Wieś 3 0 0.00
306. Miriana Sikora Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 0 0.00
307. Natalia Nyrka Kanokajaki Basket 51 Lublin 3 0 0.00
308. Martyna Marciniak UKS Piłsudczyk Brzeg 3 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę