Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jan Nowicki Basket Team Suchy Las 11 244 22.18
2. Paweł Sowiński Twarde Pierniki Toruń 11 227 20.64
3. Szymon Nowicki UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 220 22.00
4. Mikołaj Zawrotniak UKS AK Komorów 11 210 19.09
5. Kacper Mysiorek BC Swiss Krono Żary 11 210 19.09
6. Kacper Kozłowicz Energa Adkonis Słupsk 10 202 20.20
7. Jakub Mysiorek BC Swiss Krono Żary 11 173 15.73
8. Jakub Osiński MUKS Hutnik Warszawa 10 147 14.70
9. Maciej Karolonek UKS AK Komorów 11 145 13.18
10. Igor Urban Basket Team Suchy Las 11 141 12.82
11. Justin Kaczorek UKS SP 27 Katowice 10 141 14.10
12. Mateusz Frąc UKS SP 27 Katowice 10 125 12.50
13. Benedykt Mydłowski MUKS Hutnik Warszawa 10 124 12.40
14. Kajetan Kuczawski UKS SP 27 Katowice 10 123 12.30
15. Jakub Ucieszyński MKS Dąbrowa Górnicza 6 123 20.50
16. Piotr Szczęsny Basket Team Suchy Las 11 113 10.27
17. Łukasz Kowalczyk BC Swiss Krono Żary 11 112 10.18
18. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 6 112 18.67
19. Kacper Jaworski Exact Systems Śląsk Wrocław 6 109 18.17
20. Miłosz Toczek UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 106 10.60
21. Mateusz Kowalski Twarde Pierniki Toruń 11 102 9.27
22. Jakub Kornatka TKM Włocławek 6 100 16.67
23. Mateusz Samiec KS Sudety Jelenia Góra 6 98 16.33
24. Janusz Ratowski UKS AK Komorów 11 98 8.91
25. Piotr Mieloch Basket Team Suchy Las 11 95 8.64
26. Filip Giec Energa Adkonis Słupsk 9 95 10.56
27. Hubert Kutek KS Spójnia Stargard 6 94 15.67
28. Kacper Reczyński BC Swiss Krono Żary 11 92 8.36
29. Karol Rakszawa MKKS Rybnik 6 89 14.83
30. Mateusz Biernacki Energa Adkonis Słupsk 10 88 8.80
31. Adrian Adamowicz ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 86 14.33
32. Milan Żeromski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 85 14.17
33. Michał Zięcina UKS SP 27 Katowice 10 83 8.30
34. Maksymilian Siwik UKS SP 27 Katowice 10 82 8.20
35. Mateusz Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza 6 81 13.50
36. Kacper Szybiński MKKS Rybnik 5 80 16.00
37. Jakub Piętowski Polonia Warszawa 3 78 26.00
38. Rafał Szpakowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 75 12.50
39. Patryk Szweda Twarde Pierniki Toruń 11 74 6.73
40. Jan Pisarski UKS Regis Wieliczka 3 73 24.33
41. Cezary Zabrocki UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 73 7.30
42. Wojciech Wierzchowski ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 72 12.00
43. Jakub Dobrzyński UKS AK Komorów 11 72 6.55
44. Filip Rutkowski MUKS Hutnik Warszawa 10 71 7.10
45. Michał Stelmach UKS AK Komorów 10 71 7.10
46. Michał Dowiatt MUKS Hutnik Warszawa 10 69 6.90
47. Sebastian Marchlewski Basket Team Suchy Las 11 69 6.27
48. Kacper Wilk UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 69 6.90
49. Jakub Szumert MUKS Hutnik Warszawa 9 69 7.67
50. Borys Mikita KS Sudety Jelenia Góra 6 68 11.33
51. Hubert Orpel Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 68 11.33
52. Filip Kowalczyk UKS AK Komorów 11 67 6.09
53. Sebastian Jankowski BC Swiss Krono Żary 11 66 6.00
54. Nikodem Biliński TKM Włocławek 6 65 10.83
55. Filip Kucharski Exact Systems Śląsk Wrocław 5 64 12.80
56. Jan Śmiglak Biofarm Basket Junior Poznań 3 64 21.33
57. Kajetan Kaczyński Basket Team Suchy Las 11 64 5.82
58. Jakub Zapart ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 64 10.67
59. Michał Zimnicki MTS Basket Kwidzyn 3 62 20.67
60. Szymon Biegański ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 61 10.17
61. Maciej Kołaczkowski UKS Regis Wieliczka 3 61 20.33
62. Wiktor Karasiński MUKS Hutnik Warszawa 10 61 6.10
63. Paweł Najman KS Sudety Jelenia Góra 6 60 10.00
64. Dominik Walenciak Twarde Pierniki Toruń 11 59 5.36
65. Bartosz Łazarski TKM Włocławek 6 59 9.83
66. Szymon Soszyński MUKS Hutnik Warszawa 10 59 5.90
67. Szymon Sikora Energa Adkonis Słupsk 10 58 5.80
68. Maksymilian Buszka MKS Dąbrowa Górnicza 6 57 9.50
69. Jakub Dura Twarde Pierniki Toruń 11 56 5.09
70. Dorian El-Ward MKS Ósemka AZS Skierniewice 3 55 18.33
71. Michał Ziółkowski Twarde Pierniki Toruń 11 54 4.91
72. Michał Krupa MKKS Żak Koszalin 3 54 18.00
73. Piotr Jagiełowicz Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 53 8.83
74. Piotr Minczyński Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 53 8.83
75. Kacper Biernacki Energa Adkonis Słupsk 10 53 5.30
76. Stanislaw Pelz MKS Dąbrowa Górnicza 6 52 8.67
77. Franciszek Szular UKS AK Komorów 11 52 4.73
78. Filip Ferens Exact Systems Śląsk Wrocław 6 51 8.50
79. Kacper Krajewski Twarde Pierniki Toruń 11 50 4.55
80. Damian Gasperowicz Energa Adkonis Słupsk 5 50 10.00
81. Kacper Żukowski Energa Adkonis Słupsk 10 50 5.00
82. Mikołaj Wróbel MUKS 1811 Unia Tarnów 3 49 16.33
83. Ernest Borowski MKKS Żak Koszalin 3 49 16.33
84. Maciej Nagel UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 49 4.90
85. Mateusz Łagowski MKS Piotrówka Radom 3 48 16.00
86. Jakub Stań ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 48 16.00
87. Bartłomiej Jaworski UKS AK Komorów 11 47 4.27
88. Marcin Mastalerz UKS SP 27 Katowice 10 46 4.60
89. Kacper Sikora UKS SP 27 Katowice 10 46 4.60
90. Jakub Bęben TKM Włocławek 6 45 7.50
91. Filip Włoszczyk MUKS Hutnik Warszawa 10 45 4.50
92. Marcel Hościłowicz BC Swiss Krono Żary 11 44 4.00
93. Łukasz Łaski UKS SP 27 Katowice 10 44 4.40
94. Jakub Kępski TKM Włocławek 6 44 7.33
95. Franciszek Soiński UKS MOSM Bytom 3 44 14.67
96. Mikołaj Banach MUKS 1811 Unia Tarnów 3 44 14.67
97. Nikodem Ratkowski KS Spójnia Stargard 5 43 8.60
98. Kacper Boczarski BC Swiss Krono Żary 11 43 3.91
99. Mateusz Żebrowski Twarde Pierniki Toruń 11 43 3.91
100. Jakub Skorupa MKKS Rybnik 6 42 7.00
101. Jakub Kundera AZS UJK Kielce 3 42 14.00
102. Bartosz Leśniak KS Oknoplast Korona Kraków 3 41 13.67
103. Aleks Najder Biofarm Basket Junior Poznań 3 41 13.67
104. Maciej Olechnowicz Energa Adkonis Słupsk 10 41 4.10
105. Łukasz Singh UKS SP 27 Katowice 7 40 5.71
106. Dawid Grodzki Biofarm Basket Junior Poznań 3 40 13.33
107. Jakub Laskowski MKS Piotrówka Radom 3 40 13.33
108. Arkadiusz Stankowski KS Sudety Jelenia Góra 6 40 6.67
109. Kacper Świec Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 40 6.67
110. Aleksander Jagiełło MUKS Hutnik Warszawa 10 40 4.00
111. Witold Czerenkiewicz UKS MOSM Bytom 3 39 13.00
112. Bartosz Dobrzyński Exact Systems Śląsk Wrocław 6 38 6.33
113. Robert Hoffmann KS Oknoplast Korona Kraków 3 38 12.67
114. Olgierd Kobiak UKS 7 Trefl Sopot 3 38 12.67
115. Mikołaj Miśkiewicz MKS Ósemka AZS Skierniewice 3 38 12.67
116. Wiktor Szewczyk Polonia Warszawa 3 37 12.33
117. Mateusz Kaźmierczak Exact Systems Śląsk Wrocław 6 37 6.17
118. Błażej Czapla MKS Piotrówka Radom 3 37 12.33
119. Dominik Basa AZS UJK Kielce 3 36 12.00
120. Michał Janczura BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 36 12.00
121. Mateusz Alochna KS Spójnia Stargard 6 36 6.00
122. Mikołaj Dencikowski BSK Kadet Biała Podlaska 3 35 11.67
123. Piotr Dołęzka BSK Kadet Biała Podlaska 3 35 11.67
124. Konstanty Sobczyński Basket Team Suchy Las 10 35 3.50
125. Sebastian Tkocz MKKS Rybnik 6 34 5.67
126. Stanisław Kohnke UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 34 3.40
127. Michał Daszke UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 34 3.40
128. Adam Łada Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 34 5.67
129. Filip Hodor Rawlplug Sokół Łańcut 3 34 11.33
130. Kamil Miernicki MUKS Hutnik Warszawa 10 34 3.40
131. Szymon Bakalarz ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 33 5.50
132. Szymon Szymański MKS Piotrówka Radom 3 33 11.00
133. Jakub Kołodziński Basket Team Suchy Las 11 33 3.00
134. Oliwier Borowski KS Spójnia Stargard 5 33 6.60
135. Robert Misiak MKS Dąbrowa Górnicza 6 33 5.50
136. Kacper Florczak KS Sudety Jelenia Góra 6 33 5.50
137. Oskar Szydlik Basket Team Suchy Las 11 32 2.91
138. Szymon Kępiński BC Swiss Krono Żary 7 32 4.57
139. Jan Łuczak MKS Ósemka AZS Skierniewice 3 31 10.33
140. Bartosz Tomczyk Exact Systems Śląsk Wrocław 6 31 5.17
141. Patryk Jaźwa Rawlplug Sokół Łańcut 3 31 10.33
142. Karol Szandurski KS Sudety Jelenia Góra 6 31 5.17
143. Maksymilian Kurowski UKS AK Komorów 10 31 3.10
144. Jan Zubek KS Spójnia Stargard 6 30 5.00
145. Aleksander Nowaczewski UKS AK Komorów 8 30 3.75
146. Mateusz Mierzwa Stowarzyszenie HoopLife Lublin 3 30 10.00
147. Alan Burcon BC Swiss Krono Żary 11 30 2.73
148. Brajan Mroczkowski UKS 7 Trefl Sopot 3 30 10.00
149. Filip Miś BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 30 10.00
150. Gracjan Świtalski Energa Adkonis Słupsk 10 29 2.90
151. Kewin Górski MTS Basket Kwidzyn 3 29 9.67
152. Szymon Kiejzik UKS 7 Trefl Sopot 3 29 9.67
153. Filip Duda BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 28 9.33
154. Michał Kołodziejski KS Spójnia Stargard 6 28 4.67
155. Aleksander Ilnicki Exact Systems Śląsk Wrocław 6 28 4.67
156. Igor Michalski MUKS 1811 Unia Tarnów 3 28 9.33
157. Aleksander Zbyszewski Basket Team Suchy Las 11 28 2.55
158. Julian Simka BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 28 9.33
159. Marcel Zirra UKS 7 Trefl Sopot 3 27 9.00
160. Kacper Lewandowski MKKS Żak Koszalin 3 27 9.00
161. Wiktor Pierzchalski ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 27 4.50
162. Jonasz Cieśla MKKS Rybnik 6 27 4.50
163. Karol Tokarz MKS Dąbrowa Górnicza 6 26 4.33
164. Antoni Hubert Energa Adkonis Słupsk 10 25 2.50
165. Krzysztof Jaroń UKS MOSM Bytom 3 25 8.33
166. Igor Mastalerz Biofarm Basket Junior Poznań 3 24 8.00
167. Szymon Osipik MKKS Żak Koszalin 3 24 8.00
168. Kacper Rynio UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 23 2.30
169. Aleks Hejmanowski BC Swiss Krono Żary 10 23 2.30
170. Piotr Glonek Stowarzyszenie HoopLife Lublin 3 23 7.67
171. Szymon Szyc BSK Kadet Biała Podlaska 3 23 7.67
172. Maksymilian Rokosz BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 23 7.67
173. Wiktor Mataczyński MKKS Żak Koszalin 3 23 7.67
174. Jędrzej Hermaszewski MTS Basket Kwidzyn 3 23 7.67
175. Adam Przybył UKS MOSM Bytom 3 23 7.67
176. Norbert Michna Rawlplug Sokół Łańcut 3 22 7.33
177. Max Żylicz UKS 7 Trefl Sopot 3 22 7.33
178. Zbigniew Krauze ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 22 3.67
179. Maciej Pilarski Polonia Warszawa 3 22 7.33
180. Kacper Korzeniowski BC Swiss Krono Żary 11 22 2.00
181. Jakub Jabłoński KS Spójnia Stargard 5 22 4.40
182. Mateusz Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 6 22 3.67
183. Kacper Janicki BSK Kadet Biała Podlaska 3 21 7.00
184. Sławomir Kapera KS Spójnia Stargard 6 20 3.33
185. Kacper Wisz Rawlplug Sokół Łańcut 3 20 6.67
186. Mateusz Grochowski Stowarzyszenie HoopLife Lublin 3 20 6.67
187. Oliwier Bógdał TKM Włocławek 6 20 3.33
188. Jakub Sadowniczyk MKS Ósemka AZS Skierniewice 3 20 6.67
189. Borys Baran Exact Systems Śląsk Wrocław 5 19 3.80
190. Kacper Balawender Rawlplug Sokół Łańcut 3 19 6.33
191. Robert Siurnik MKS Piotrówka Radom 3 18 6.00
192. Tymoteusz Gruca BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 18 6.00
193. Przemysław Gołąb MUKS 1811 Unia Tarnów 3 18 6.00
194. Alan Suchecki KS Sudety Jelenia Góra 6 18 3.00
195. Mateusz Baziak MUKS 1811 Unia Tarnów 3 18 6.00
196. Dawid Kmito MTS Basket Kwidzyn 3 18 6.00
197. Bartłomiej Ptach Energa Adkonis Słupsk 10 18 1.80
198. Jakub Jurczyk MTS Basket Kwidzyn 3 18 6.00
199. Antoni Ślufiński TKM Włocławek 5 18 3.60
200. Damian Stanisławski Exact Systems Śląsk Wrocław 6 18 3.00
201. Antoni Krawiecki Biofarm Basket Junior Poznań 3 17 5.67
202. Jakub Kaczmarek Basket Team Suchy Las 9 17 1.89
203. Radosław Skalski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 5 17 3.40
204. Krzysztof Tomala UKS MOSM Bytom 3 17 5.67
205. Jakub Cisowski UKS MOSM Bytom 3 17 5.67
206. Kacper Ambroziak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 17 2.83
207. Gabriel Haponiuk Stowarzyszenie HoopLife Lublin 3 17 5.67
208. Krystian Górlikowski KS Spójnia Stargard 6 16 2.67
209. Miłosz Polewski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 16 2.67
210. Mateusz Kękuś KS Oknoplast Korona Kraków 3 16 5.33
211. Antoni Łuczak UKS Regis Wieliczka 2 16 8.00
212. Wiktor Surma MKKS Rybnik 6 16 2.67
213. Mikołaj Rajchert UKS AK Komorów 8 16 2.00
214. Mateusz Słomiński KS Spójnia Stargard 6 16 2.67
215. Jerzy Kleczek Stowarzyszenie HoopLife Lublin 3 16 5.33
216. Michał Litwin MKKS Żak Koszalin 3 15 5.00
217. Filip Robak MUKS 1811 Unia Tarnów 3 15 5.00
218. Maciej Adamczewski BC Swiss Krono Żary 8 15 1.88
219. Marcel Jurkowski UKS 7 Trefl Sopot 3 14 4.67
220. Bartosz Zmysłowski MKS Dąbrowa Górnicza 5 14 2.80
221. Franciszek Usydus KS Oknoplast Korona Kraków 3 14 4.67
222. Antoni Bejm Polonia Warszawa 3 14 4.67
223. Tymoteusz Żerko Basket Team Suchy Las 9 14 1.56
224. Maciej Żelasko Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 13 2.17
225. Maksymilian Chojniak Polonia Warszawa 3 13 4.33
226. Oliwier Panek MKS Dąbrowa Górnicza 3 13 4.33
227. Bartosz Dziekański UKS MOSM Bytom 3 13 4.33
228. Damian Zelig MKKS Żak Koszalin 3 13 4.33
229. Maciej Pankiewicz TKM Włocławek 4 13 3.25
230. Jan Walaszek KS Oknoplast Korona Kraków 3 13 4.33
231. Rafał Waluk Exact Systems Śląsk Wrocław 6 13 2.17
232. Maciej Maj KS Oknoplast Korona Kraków 3 12 4.00
233. Bartosz Lonc Rawlplug Sokół Łańcut 3 12 4.00
234. Juliusz Markowski TKM Włocławek 5 12 2.40
235. Igor Sadowski AZS UJK Kielce 3 12 4.00
236. Szymon Dębiak Stowarzyszenie HoopLife Lublin 3 12 4.00
237. Jakub Domański MKS Piotrówka Radom 3 12 4.00
238. Jan Gorczyca KS Sudety Jelenia Góra 6 12 2.00
239. Hubert Lipiński Twarde Pierniki Toruń 11 12 1.09
240. Radosław Bednarczyk UKS SP 27 Katowice 10 12 1.20
241. Roman Olejniczak KS Sudety Jelenia Góra 6 12 2.00
242. Bartosz Bowycz Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 12 4.00
243. Jakub Kominek MTS Basket Kwidzyn 3 12 4.00
244. Maksymilian Oszako Polonia Warszawa 3 12 4.00
245. Nikodem Feruś UKS AK Komorów 7 11 1.57
246. Krystian Władyczuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 11 3.67
247. Adam Kępski MKS Dąbrowa Górnicza 5 11 2.20
248. Dominik Wesołek AZS UJK Kielce 3 11 3.67
249. Maciej Suwaluk AZS UJK Kielce 3 11 3.67
250. Mikołaj Płowy Rawlplug Sokół Łańcut 3 10 3.33
251. Bartosz Opioła MUKS 1811 Unia Tarnów 3 10 3.33
252. Jakub Jakubowski UKS SP 27 Katowice 8 10 1.25
253. Bartosz Studniarski UKS MOSM Bytom 3 10 3.33
254. Igor Chłopik Twarde Pierniki Toruń 8 10 1.25
255. Filip Antosik MKS Ósemka AZS Skierniewice 3 10 3.33
256. Nikodem Tartanus MKS Ósemka AZS Skierniewice 3 10 3.33
257. Alan Włudarski KS Spójnia Stargard 5 10 2.00
258. Szymon Słowiński MKKS Żak Koszalin 3 10 3.33
259. Hubert Twaróg MKKS Rybnik 6 10 1.67
260. Mateusz Fligiel ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 9 1.50
261. Maksymilian Pleszczyński UKS MOSM Bytom 3 9 3.00
262. Karol Grzywa Stowarzyszenie HoopLife Lublin 3 9 3.00
263. Iwo Baganc Biofarm Basket Junior Poznań 3 9 3.00
264. Aleksander Pranszke UKS 7 Trefl Sopot 3 9 3.00
265. Filip Dencikowski BSK Kadet Biała Podlaska 3 9 3.00
266. Kacper Nogowski MTS Basket Kwidzyn 3 9 3.00
267. Karol Smagur UKS Regis Wieliczka 2 9 4.50
268. Tomasz Wojtyczka TKM Włocławek 3 9 3.00
269. Wojciech Bywalec UKS MOSM Bytom 3 8 2.67
270. Goodnews Odunayo Exact Systems Śląsk Wrocław 4 8 2.00
271. Wiktor Łankiewicz Twarde Pierniki Toruń 8 8 1.00
272. Alan Lewandowski TKM Włocławek 5 8 1.60
273. Filip Gachewicz TKM Włocławek 5 8 1.60
274. Tymon Gomulak Biofarm Basket Junior Poznań 3 8 2.67
275. Daniel Federkiewicz BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 8 2.67
276. Kacper Popielewicz BSK Kadet Biała Podlaska 2 8 4.00
277. Piotr Filipów UKS Regis Wieliczka 3 8 2.67
278. Mateusz Mazur UKS MOSM Bytom 3 7 2.33
279. Eliasz Pliszka BSK Kadet Biała Podlaska 3 7 2.33
280. Adrian Gurazda KS Sudety Jelenia Góra 6 7 1.17
281. Wojciech Rzeźnik KS Oknoplast Korona Kraków 3 7 2.33
282. Jakub Gąsiorowski MTS Basket Kwidzyn 3 7 2.33
283. Mateusz Mieńko - Barczyński BSK Kadet Biała Podlaska 2 7 3.50
284. Bartosz Bękarciak MTS Basket Kwidzyn 3 7 2.33
285. Mikołaj Wrona UKS Regis Wieliczka 3 7 2.33
286. Jędrzej Musiał Exact Systems Śląsk Wrocław 4 7 1.75
287. Krzysztof Matla UKS 7 Trefl Sopot 2 6 3.00
288. Igor Jania UKS Regis Wieliczka 3 6 2.00
289. Bartłomiej Stysiek MKS Piotrówka Radom 3 6 2.00
290. Konrad Niczyporuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 6 2.00
291. Igor Gaca AZS UJK Kielce 3 6 2.00
292. Jakub Jagnieża MKS Piotrówka Radom 3 6 2.00
293. Kacper Gawroński Polonia Warszawa 3 6 2.00
294. Filip Laryś MKKS Żak Koszalin 3 6 2.00
295. Wojciech Gancarz MUKS 1811 Unia Tarnów 3 6 2.00
296. Kacper Chojniak Polonia Warszawa 3 6 2.00
297. Jędrzej Łuszcz MUKS 1811 Unia Tarnów 3 6 2.00
298. Jakub Chamielec BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 6 2.00
299. Piotr Moczała MKKS Rybnik 5 6 1.20
300. Stanisław Skowroński Biofarm Basket Junior Poznań 3 6 2.00
301. Natan Kubka Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 6 2.00
302. Filip Kępa Stowarzyszenie HoopLife Lublin 3 6 2.00
303. Adam Strojek AZS UJK Kielce 3 6 2.00
304. Mateusz Sikora MKKS Żak Koszalin 3 6 2.00
305. Marcin Mulski Twarde Pierniki Toruń 11 6 0.55
306. Michał Bobiński MTS Basket Kwidzyn 3 6 2.00
307. Mateusz Kuśka MKKS Rybnik 6 5 0.83
308. Kacper Kołek Biofarm Basket Junior Poznań 3 5 1.67
309. Maksymilian Lewandowski MKKS Żak Koszalin 3 5 1.67
310. Mateusz Rajchert BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 5 1.67
311. Mateusz Bielecki Stowarzyszenie HoopLife Lublin 3 5 1.67
312. Oliwier Rohde UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 5 0.50
313. Konrad Mateja KS Oknoplast Korona Kraków 3 5 1.67
314. Jan Chmielewski Stowarzyszenie HoopLife Lublin 3 5 1.67
315. Nikodem Mazur KS Oknoplast Korona Kraków 3 5 1.67
316. Miłosz Nowicki BSK Kadet Biała Podlaska 3 5 1.67
317. Igor Łuczkiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 6 5 0.83
318. Piotr Grzybek AZS UJK Kielce 2 5 2.50
319. Mateusz Gierek KS Oknoplast Korona Kraków 3 4 1.33
320. Łukasz Siemieniec UKS Regis Wieliczka 3 4 1.33
321. Kajetan Rabiniak MKS Piotrówka Radom 3 4 1.33
322. Filip Bijak Rawlplug Sokół Łańcut 3 4 1.33
323. Jan Krupa UKS Regis Wieliczka 3 4 1.33
324. Jędrzej Strumiłło UKS 7 Trefl Sopot 3 4 1.33
325. Konrad Wyrwicki Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 5 4 0.80
326. Jan Bartkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 3 4 1.33
327. Alan Drożdż Energa Adkonis Słupsk 7 4 0.57
328. Konrad Październy Biofarm Basket Junior Poznań 3 4 1.33
329. Kamil Targosz UKS SP 27 Katowice 5 4 0.80
330. Adam Czoska UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 4 0.40
331. Igor Wierzbicki AZS UJK Kielce 3 4 1.33
332. Mateusz Bukowiński Stowarzyszenie HoopLife Lublin 2 3 1.50
333. Mateusz Gwiździel Twarde Pierniki Toruń 6 3 0.50
334. Oskar Lesner UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 3 0.30
335. Maciej Wójcik MKS Ósemka AZS Skierniewice 3 3 1.00
336. Szymon Rechnio MKS Ósemka AZS Skierniewice 3 3 1.00
337. Patryk Górski BC Swiss Krono Żary 8 3 0.38
338. Mikołaj Duda ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 3 1.00
339. Paweł Trytko Polonia Warszawa 3 3 1.00
340. Kacper Kacprzak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 3 0.50
341. Maksymilian Sereda MUKS 1811 Unia Tarnów 3 2 0.67
342. Grzegorz Małek KS Sudety Jelenia Góra 6 2 0.33
343. Marcin Pawłowicz Biofarm Basket Junior Poznań 2 2 1.00
344. Theodore Igiehon Polonia Warszawa 3 2 0.67
345. Fabian Krawczyk KS Spójnia Stargard 3 2 0.67
346. Stanisław Strojek AZS UJK Kielce 3 2 0.67
347. Mateusz Kaliński TKM Włocławek 4 2 0.50
348. Mateusz Bryła KS Spójnia Stargard 4 2 0.50
349. Szymon Gallus TKM Włocławek 3 2 0.67
350. Jędrzej Gwóźdź MKKS Żak Koszalin 2 2 1.00
351. Tymoteusz Koszuta Rawlplug Sokół Łańcut 2 2 1.00
352. Filip Piechota MKS Ósemka AZS Skierniewice 3 2 0.67
353. Filip Półbratek UKS 7 Trefl Sopot 3 2 0.67
354. Jakub Pierzchała MUKS 1811 Unia Tarnów 3 2 0.67
355. Karol Decowski Rawlplug Sokół Łańcut 3 2 0.67
356. Maksymilian Wójcik UKS Regis Wieliczka 2 2 1.00
357. Maciej Kenig ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 2 0.67
358. Dominik Skórnicki MKS Piotrówka Radom 3 2 0.67
359. Mikołaj Sieńkowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 9 2 0.22
360. Oskar Matulski MKS Ósemka AZS Skierniewice 3 2 0.67
361. Seweryn Szmuc BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 2 0.67
362. Oskar Stoń MKS Dąbrowa Górnicza 3 2 0.67
363. Sebastian Nurzyński BSK Kadet Biała Podlaska 3 2 0.67
364. Filip Tyrakowski BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 3 2 0.67
365. Krzysztof Tomsia UKS Regis Wieliczka 3 2 0.67
366. Jakub Płoszajski Polonia Warszawa 3 2 0.67
367. Wiktor Bedla AZS UJK Kielce 3 1 0.33
368. Piotr Szczepkowski UKS 7 Trefl Sopot 2 0 0.00
369. Piotr Gajda MKS Piotrówka Radom 3 0 0.00
370. Jakub Margiciok MKKS Rybnik 6 0 0.00
371. Antoni Zarębski AZS UJK Kielce 2 0 0.00
372. Oskar Lewandowski UKS 7 Trefl Sopot 2 0 0.00
373. Kacper Witkowski MTS Basket Kwidzyn 3 0 0.00
374. Aleksander Stachurski MTS Basket Kwidzyn 2 0 0.00
375. Maksymilian Rusin MKS Ósemka AZS Skierniewice 3 0 0.00
376. Bartłomiej Domka Rawlplug Sokół Łańcut 2 0 0.00
377. Dawid Paluch Rawlplug Sokół Łańcut 2 0 0.00
378. Jakub Kocan MUKS 1811 Unia Tarnów 3 0 0.00
379. Olgierd Giemza Polonia Warszawa 2 0 0.00
380. Tymoteusz Pogorzelski UKS Regis Wieliczka 3 0 0.00
381. Igor Magiera MKKS Rybnik 4 0 0.00
382. Konrad Faryj KS Oknoplast Korona Kraków 3 0 0.00
383. Kamil Szymoniak AZS UJK Kielce 2 0 0.00
384. Dawid Kowalczuk BSK Kadet Biała Podlaska 2 0 0.00
385. Filip Mireński Stowarzyszenie HoopLife Lublin 2 0 0.00
386. Kacper Bińkowski MKS Piotrówka Radom 3 0 0.00
387. Bartosz Ptak UKS MOSM Bytom 3 0 0.00
388. Jakub Pustelnik Rawlplug Sokół Łańcut 3 0 0.00
389. Olivier Brzozowski UKS 7 Trefl Sopot 2 0 0.00
390. Paweł Szymanek Stowarzyszenie HoopLife Lublin 2 0 0.00
391. Kacper Zawadzki MKS Ósemka AZS Skierniewice 3 0 0.00
392. Gabriel Skrent BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów 2 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę