statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 168 21.00
2. Wiktoria Keller Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 162 20.25
3. Katarzyna Świeżak AZS Uniwersytet Warszawski 7 138 19.71
4. Aleksandra Pszczolarska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 129 16.13
5. Marta Wdowiuk MUKS Poznań 7 115 16.43
6. Aleksandra Wojtala KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 6 115 19.17
7. Martyna Jasiulewicz KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 6 110 18.33
8. Katarzyna Śmietańska Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 7 108 15.43
9. Weronika Woźniak MUKS Poznań 7 108 15.43
10. Pola Dmochewicz AZS Uniwersytet Warszawski 7 105 15.00
11. Paulina Pilichowska MUKS Poznań 7 103 14.71
12. Alicja Kopiec KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 99 14.14
13. Łucja Grzenkowicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 7 98 14.00
14. Aleksandra Zięmborska Enea AZS Poznań 7 97 13.86
15. Klaudia Niedźwiedzka Wisła CanPack Kraków 8 95 11.88
16. Kinga Banach Wisła CanPack Kraków 8 91 11.38
17. Marta Nowicka Enea AZS Poznań 7 86 12.29
18. Karolina Matkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 81 10.13
19. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań 7 80 11.43
20. Weronika Papiernik MUKS Poznań 7 78 11.14
21. Natalia Łopińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 77 9.63
22. Natalia Błaszczak MUKS Poznań 7 75 10.71
23. Jagoda Szczęsna Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 73 9.13
24. Bożena Puter Wisła CanPack Kraków 8 72 9.00
25. Natalia Popiół Wisła CanPack Kraków 8 72 9.00
26. Paula Duchnowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 68 8.50
27. Weronika Piechowiak Enea AZS Poznań 8 66 8.25
28. Karolina Zuziak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 66 9.43
29. Emilia Kośla UKS Nowa Wieś 3 66 22.00
30. Aleksandra Parzeńska Enea AZS Poznań 7 64 9.14
31. Natalia Ławicka Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 7 63 9.00
32. Kamila Płatek AZS Uniwersytet Warszawski 7 63 9.00
33. Joanna Kobylińska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 7 62 8.86
34. Alicja Grabska Wisła CanPack Kraków 8 62 7.75
35. Weronika Preihs MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 57 19.00
36. Julia Niemojewska Enea AZS Poznań 7 56 8.00
37. Alicja Rogozińska Enea AZS Poznań 8 55 6.88
38. Katarzyna Kocaj Basket 25 Bydgoszcz 3 54 18.00
39. Olga Trzeciak Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 53 6.63
40. Sylwia Wojtylas KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 52 7.43
41. Zuzanna Krupa Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 7 52 7.43
42. Maja Haponik Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 7 51 7.29
43. Pola Kaźmierczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 48 6.86
44. Magdalena Szymkiewicz GTK Arka Gdynia 3 47 15.67
45. Paulina Kuczyńska Basket 25 Bydgoszcz 3 46 15.33
46. Marta Duda MMKS Katarzynki Toruń 3 44 14.67
47. Wiktoria Duchnowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 7 43 6.14
48. Natalia Gzinka Widzew Łódź 3 42 14.00
49. Marta Wieczyńska MMKS Katarzynki Toruń 3 42 14.00
50. Roksana Płonka MMKS Katarzynki Toruń 3 42 14.00
51. Anna Kudelska Widzew Łódź 3 41 13.67
52. Natalia Gwizdała Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 4 41 10.25
53. Klaudia Walkowska AZS Uniwersytet Warszawski 7 40 5.71
54. Monika Malinowska Wisła CanPack Kraków 8 40 5.00
55. Kaja Wróblewska Enea AZS Poznań 7 39 5.57
56. Aleksandra Iwaniuk Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 7 37 5.29
57. Nicola Obrodzka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 37 4.63
58. Liliana Banaszak Enea AZS Poznań 6 37 6.17
59. Anna Matras Widzew Łódź 3 36 12.00
60. Magdalena Kowalewska MUKS Poznań 7 36 5.14
61. Zofia Wrona UKS Nowa Wieś 3 35 11.67
62. Justyna Samulak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 34 4.86
63. Anna Adamczyk Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 7 33 4.71
64. Weronika Mazur Wisła CanPack Kraków 7 33 4.71
65. Marta Marcinkowska GTK Arka Gdynia 3 32 10.67
66. Wiktoria Stępień Widzew Łódź 3 31 10.33
67. Aleksandra Owca Wisła CanPack Kraków 8 30 3.75
68. Aleksandra Lorenz KS Wichoś Jelenia Góra 3 30 10.00
69. Weronika Pawlak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 30 4.29
70. Martyna Janusz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 30 3.75
71. Paulina Rybacka MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 29 9.67
72. Zuzanna Roszczyk UKS Nowa Wieś 3 28 9.33
73. Angelika Stefan KS Wichoś Jelenia Góra 3 27 9.00
74. Marta Stawicka Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 26 4.33
75. Agata Maciejewska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 26 3.25
76. Kaja Jaguś UKS Nowa Wieś 3 26 8.67
77. Aleksandra Prokop KS Wichoś Jelenia Góra 3 25 8.33
78. Julia Dzieduszyńska KSK Stal Brzeg 2 25 12.50
79. Wiktoria Sobiech Basket 25 Bydgoszcz 3 25 8.33
80. Karolina Stawińska GTK Arka Gdynia 3 25 8.33
81. Martyna Kotula Enea AZS Poznań 6 24 4.00
82. Karolina Cimoch AZS Uniwersytet Warszawski 5 23 4.60
83. Patrycja Gałka KS Wichoś Jelenia Góra 3 23 7.67
84. Paulina Niedziółka Basket 25 Bydgoszcz 3 23 7.67
85. Agata Kowalczyk AZS Uniwersytet Warszawski 7 22 3.14
86. Magdalena Szulc GTK Arka Gdynia 3 22 7.33
87. Klaudia Dudek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 21 3.00
88. Zuzanna Winiatowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 21 7.00
89. Aleksandra Ustowska GTK Arka Gdynia 3 21 7.00
90. Julia Bazan GTK Arka Gdynia 3 20 6.67
91. Katarzyna Szpera UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 20 3.33
92. Wiktoria Rzeźnik Widzew Łódź 3 19 6.33
93. Magdalena Ruta Wisła CanPack Kraków 6 19 3.17
94. Wiktoria Wiśniowska KSK Stal Brzeg 3 19 6.33
95. Julia Kobus MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 18 6.00
96. Julia Piestrzyńska GTK Arka Gdynia 3 17 5.67
97. Weronika Dudek Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 7 17 2.43
98. Sandra Straszak KSK Stal Brzeg 3 16 5.33
99. Aleksandra Kazarnowicz UKS Nowa Wieś 3 16 5.33
100. Justyna Różańska MUKS Poznań 5 16 3.20
101. Jesika Wohlfeil MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 15 5.00
102. Róża Rogowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 15 5.00
103. Zuzanna Obrzanowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 15 5.00
104. Katarzyna Owczarek Widzew Łódź 3 15 5.00
105. Katarzyna Skrzypczak UKS Nowa Wieś 3 15 5.00
106. Ines Żubkowska MMKS Katarzynki Toruń 3 15 5.00
107. Aleksandra Błasiak KSK Stal Brzeg 3 15 5.00
108. Zuzanna Urban MMKS Katarzynki Toruń 3 15 5.00
109. Kinga Potraca Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 8 14 1.75
110. Maria Wybraniec Widzew Łódź 3 13 4.33
111. Wiktoria Zasada Basket 25 Bydgoszcz 3 13 4.33
112. Wiktoria Mendyk KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 4 13 3.25
113. Magdalena Libront KSK Stal Brzeg 3 13 4.33
114. Konstancja Karaś KS Wichoś Jelenia Góra 3 13 4.33
115. Syanne Mohamed Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 13 2.17
116. Justyna Rudzka GTK Arka Gdynia 3 13 4.33
117. Agata Szmyrka GTK Arka Gdynia 3 12 4.00
118. Ida Wiśniewska AZS Uniwersytet Warszawski 7 12 1.71
119. Agata Świątkowska Basket 25 Bydgoszcz 3 12 4.00
120. Monika Morgiel KSK Stal Brzeg 3 12 4.00
121. Natalia Życka UKS Nowa Wieś 3 11 3.67
122. Aleksandra Olęcka Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 11 2.20
123. Klaudia Gołębiewska AZS Uniwersytet Warszawski 5 11 2.20
124. Katarzyna Jagła KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 4 10 2.50
125. Klaudia Kozłowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 10 2.00
126. Wiktoria Janiec KSK Stal Brzeg 3 10 3.33
127. Aneta Rola Basket 25 Bydgoszcz 3 9 3.00
128. Paulina Hantys MUKS Poznań 6 9 1.50
129. Alicja Szloser GTK Arka Gdynia 3 9 3.00
130. Wiktoria Hałubek KS Wichoś Jelenia Góra 3 8 2.67
131. Kamila Nawrocka Wisła CanPack Kraków 6 8 1.33
132. Wiktoria Skuzińska AZS Uniwersytet Warszawski 6 8 1.33
133. Magdalena Kowalska Widzew Łódź 2 8 4.00
134. Monika Ziobro AZS Uniwersytet Warszawski 7 8 1.14
135. Alicja Żytkowska GTK Arka Gdynia 2 7 3.50
136. Aleksandra Szostakiewicz AZS Uniwersytet Warszawski 6 7 1.17
137. Wiktoria Kozłowska Enea AZS Poznań 4 7 1.75
138. Sara Wróblewska Enea AZS Poznań 6 7 1.17
139. Magdalena Błysz MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 7 2.33
140. Celina Kwietoń KS Wichoś Jelenia Góra 3 7 2.33
141. Weronika Szymczyk UKS Nowa Wieś 3 7 2.33
142. Laura Pawłowska MMKS Katarzynki Toruń 3 6 2.00
143. Anna Międzybrodzka KSK Stal Brzeg 3 6 2.00
144. Natalia Szymczak KSK Stal Brzeg 3 5 1.67
145. Karolina Masłowska MUKS Poznań 4 5 1.25
146. Paulina Zalewska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 5 1.67
147. Julia Hatalska Wisła CanPack Kraków 6 5 0.83
148. Natalia Pawłowska Widzew Łódź 2 5 2.50
149. Marcelina Jagodzińska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 3 4 1.33
150. Marcela Rybkiewicz KS Wichoś Jelenia Góra 3 4 1.33
151. Wiktoria Ozga Widzew Łódź 2 4 2.00
152. Wiktoria Stala KSK Stal Brzeg 3 3 1.00
153. Zuzanna Piwkowska Basket 25 Bydgoszcz 3 2 0.67
154. Magdalena Krzewska UKS Nowa Wieś 3 2 0.67
155. Wiktoria Krzykowska Basket 25 Bydgoszcz 3 2 0.67
156. Barbara Niemiec MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 2 2 1.00
157. Wiktoria Ozga KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 5 2 0.40
158. Martyna Finc Basket 25 Bydgoszcz 3 0 0.00
159. Sara Janiec KSK Stal Brzeg 3 0 0.00
160. Martyna Michalska KSK Stal Brzeg 3 0 0.00
161. Wiktoria Dąbrowska Basket 25 Bydgoszcz 3 0 0.00
162. Dorota Jakubowicz UKS Nowa Wieś 3 0 0.00
163. Łucja Popiacka UKS Nowa Wieś 3 0 0.00
164. Adna Omanić MMKS Katarzynki Toruń 3 0 0.00
165. Delfina Misiuna Basket 25 Bydgoszcz 3 0 0.00
166. Marta Malicka MMKS Katarzynki Toruń 2 0 0.00
167. Katarzyna Dżochowska Widzew Łódź 2 0 0.00
168. Weronika Sokoll MMKS Katarzynki Toruń 3 0 0.00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę