Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksandra Wojtala Zagłębie Sosnowiec 10 225 22.50
2. Martyna Jasiulewicz Zagłębie Sosnowiec 10 188 18.80
3. Aleksandra Zięmborska MUKS Poznań 11 159 14.45
4. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań 9 157 17.44
5. Anna Wińkowska GTK Arka Gdynia 10 137 13.70
6. Weronika Woźniak MUKS Poznań 11 132 12.00
7. Liliana Banaszak Enea AZS Poznań 9 125 13.89
8. Weronika Papiernik MUKS Poznań 11 123 11.18
9. Karolina Zuziak Zagłębie Sosnowiec 10 119 11.90
10. Natalia Łopińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 118 13.11
11. Magdalena Szymkiewicz GTK Arka Gdynia 10 118 11.80
12. Wiktoria Keller Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 6 114 19.00
13. Katarzyna Kocaj Zagłębie Sosnowiec 10 106 10.60
14. Magdalena Kowalewska MUKS Poznań 11 105 9.55
15. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 103 11.44
16. Marta Wieczyńska MMKS Katarzynki Toruń 6 102 17.00
17. Karolina Podkańska MMKS Katarzynki Toruń 6 95 15.83
18. Aleksandra Pszczolarska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 90 10.00
19. Paula Duchnowska Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 8 90 11.25
20. Marta Marcinkowska GTK Arka Gdynia 10 87 8.70
21. Uliana Datsko AZS Uniwersytet Warszawski 8 86 10.75
22. Olga Trzeciak AZS Uniwersytet Warszawski 8 86 10.75
23. Wiktoria Kuczyńska Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 9 81 9.00
24. Anna Walczak TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 80 16.00
25. Marta Stawicka Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 10 79 7.90
26. Katarzyna Świeżak AZS Uniwersytet Warszawski 10 79 7.90
27. Natalia Błaszczak MUKS Poznań 11 78 7.09
28. Emilia Kośla Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 6 77 12.83
29. Eliza Łakoma MUKS Poznań 11 75 6.82
30. Sylwia Wojtylas Zagłębie Sosnowiec 10 75 7.50
31. Julia Piestrzyńska GTK Arka Gdynia 10 73 7.30
32. Weronika Piechowiak Enea AZS Poznań 9 71 7.89
33. Natalia Gwizdała Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 10 69 6.90
34. Natalia Bucyk AZS Uniwersytet Warszawski 10 69 6.90
35. Aleksandra Lorenz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 69 7.67
36. Paulina Pilichowska MUKS Poznań 11 67 6.09
37. Syanne Mohamed Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 10 65 6.50
38. Alicja Rogozińska Enea AZS Poznań 9 65 7.22
39. Aleksandra Iwaniuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 5 65 13.00
40. Martyna Janusz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 64 7.11
41. Magdalena Szkop MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 5 64 12.80
42. Natalia Ławicka Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 10 63 6.30
43. Klaudia Niedźwiedzka Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 9 62 6.89
44. Julia Niemojewska GTK Arka Gdynia 10 62 6.20
45. Pola Kaźmierczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 62 6.89
46. Aleksandra Welenc MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 5 61 12.20
47. Wiktoria Zając MOSiR Bochnia 5 60 12.00
48. Karolina Matkowska Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 9 58 6.44
49. Weronika Preihs AZS Uniwersytet Warszawski 10 57 5.70
50. Wiktoria Duchnowska AZS Uniwersytet Warszawski 8 55 6.88
51. Zuzanna Urban MMKS Katarzynki Toruń 6 53 8.83
52. Natalia Mazur MOSiR Bochnia 5 52 10.40
53. Joanna Kobylińska Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 9 52 5.78
54. Malina Piasecka Enea AZS Poznań 10 52 5.20
55. Kamila Płatek AZS Uniwersytet Warszawski 10 51 5.10
56. Julia Bazan GTK Arka Gdynia 10 51 5.10
57. Aisza Buczek MOSiR Bochnia 5 51 10.20
58. Julia Fortuna MOSiR Bochnia 5 50 10.00
59. Wiktoria Jastrzębska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 5 48 9.60
60. Karolina Cimoch AZS Uniwersytet Warszawski 10 47 4.70
61. Maja Haponik Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 10 46 4.60
62. Dominika Paczóska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 5 46 9.20
63. Marika Grzegorowska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 45 9.00
64. Anna Przyszlak Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 10 45 4.50
65. Aleksandra Klimas MOSiR Bochnia 5 42 8.40
66. Anna Adamczyk Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 10 41 4.10
67. Julia Natkaniec MOSiR Bochnia 5 40 8.00
68. Justyna Rudzka GTK Arka Gdynia 9 40 4.44
69. Aleksandra Kuczyńska Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 6 39 6.50
70. Monika Malinowska MOSiR Bochnia 3 39 13.00
71. Alicja Jarząb UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 39 4.33
72. Klaudia Marciniak TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 39 7.80
73. Wiktoria Mendyk Zagłębie Sosnowiec 8 38 4.75
74. Anna Jasińska Enea AZS Poznań 10 38 3.80
75. Magdalena Szulc GTK Arka Gdynia 10 37 3.70
76. Alicja Kopiec Zagłębie Sosnowiec 10 35 3.50
77. Kinga Potraca MUKS Poznań 11 34 3.09
78. Wiktoria Kowalczuk Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 34 17.00
79. Wiktoria Zasada Basket 25 Bydgoszcz 2 34 17.00
80. Martyna Cieminska MMKS Katarzynki Toruń 6 32 5.33
81. Alicja Kościukiewicz Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 9 31 3.44
82. Ida Wiśniewska AZS Uniwersytet Warszawski 10 31 3.10
83. Hanna Marciniak TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 31 6.20
84. Weronika Jarecka Enea AZS Poznań 10 30 3.00
85. Wiktoria Ozga Zagłębie Sosnowiec 10 28 2.80
86. Aleksandra Ster TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 28 5.60
87. Ewelina Śmiałek Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 9 28 3.11
88. Maja Parzeńska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 27 5.40
89. Dominika Grzenkowicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 7 27 3.86
90. Alicja Żytkowska GTK Arka Gdynia 10 27 2.70
91. Ewa Kielar Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 9 26 2.89
92. Agata Szmyrka GTK Arka Gdynia 10 25 2.50
93. Paulina Hantys MUKS Poznań 8 24 3.00
94. Wiktoria Marcinów Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 23 11.50
95. Nina Łozowska Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 23 11.50
96. Natalia Ferenc Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 23 11.50
97. Martyna Gruszka Zagłębie Sosnowiec 9 22 2.44
98. Weronika Karpiszuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 5 22 4.40
99. Aleksandra Dec MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 5 22 4.40
100. Aleksandra Olęcka Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 7 21 3.00
101. Barbara Brzezińska MMKS Katarzynki Toruń 6 20 3.33
102. Natalia Kołodziejczak Enea AZS Poznań 5 19 3.80
103. Marta Duda Enea AZS Poznań 8 18 2.25
104. Bogna Marciniak TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 17 3.40
105. Oliwia Kuzubska Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 17 8.50
106. Gabriela Rak MOSiR Bochnia 4 17 4.25
107. Klaudia Dudek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 15 1.88
108. Olga Jędrzejczak Enea AZS Poznań 8 15 1.88
109. Katarzyna Jagła Zagłębie Sosnowiec 5 14 2.80
110. Melanie Korandji Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 5 14 2.80
111. Aneta Rola Basket 25 Bydgoszcz 2 13 6.50
112. Zuzanna Ciecierska AZS Uniwersytet Warszawski 6 13 2.17
113. Wiktoria Sobiech Basket 25 Bydgoszcz 1 13 13.00
114. Maja Wołowicz TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 12 2.40
115. Izabela Zdrodowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 3 12 4.00
116. Aleksandra Zając MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 3 12 4.00
117. Wiktoria Maślanka MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 4 11 2.75
118. Zuzanna Piwkowska Basket 25 Bydgoszcz 2 11 5.50
119. Aleksandra Piasecka Enea AZS Poznań 10 11 1.10
120. Monika Ziobro AZS Uniwersytet Warszawski 6 10 1.67
121. Weronika Dudek Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 6 10 1.67
122. Ines Żubkowska MMKS Katarzynki Toruń 6 10 1.67
123. Aleksandra Szostakiewicz AZS Uniwersytet Warszawski 5 9 1.80
124. Agata Świątkowska Basket 25 Bydgoszcz 2 9 4.50
125. Małgorzata Siatkowska Enea AZS Poznań 5 8 1.60
126. Karolina Wiewiórska MMKS Katarzynki Toruń 6 8 1.33
127. Roksana Sobiech Basket 25 Bydgoszcz 2 7 3.50
128. Jagoda Winiecka Basket 25 Bydgoszcz 2 7 3.50
129. Zuzanna Przybylska Basket 25 Bydgoszcz 2 7 3.50
130. Jagoda Jarzynowska MMKS Katarzynki Toruń 6 6 1.00
131. Agata Kowalczyk AZS Uniwersytet Warszawski 7 5 0.71
132. Wiktoria Dąbrowska Basket 25 Bydgoszcz 2 5 2.50
133. Alicja Gieracka Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 4 2.00
134. Natalia Skierska Basket 25 Bydgoszcz 2 4 2.00
135. Magdalena Starczewska Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 4 2.00
136. Natalia Marta Micek Zagłębie Sosnowiec 5 3 0.60
137. Kamila Nawrocka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 3 0.33
138. Agnieszka Krawiec MOSiR Bochnia 3 2 0.67
139. Agnieszka Blum MOSiR Bochnia 3 2 0.67
140. Katarzyna Szpera UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 2 0.40
141. Dorota Świercz MOSiR Bochnia 4 2 0.50
142. Bianka Bałwas UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 2 0.33
143. Milena Kwiatkowska Basket 25 Bydgoszcz 2 2 1.00
144. Zuzanna Woźniak TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 2 0.40
145. Dominika Izydorska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 1 0.20
146. Kinga Szlosek MMKS Katarzynki Toruń 3 0 0.00
147. Dominika Niećko Basket 25 Bydgoszcz 2 0 0.00
148. Maja Śmigaj Citronex UKS Basket Zgorzelec 1 0 0.00
149. Julia Wodniak MMKS Katarzynki Toruń 4 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę