statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Klaudia Niedźwiedzka Basket 25 Bydgoszcz 8 162 20.25
2. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 149 14.90
3. Paulina Kuczyńska Basket 25 Bydgoszcz 9 147 16.33
4. Sylwia Bujniak Cosinus Widzew Łódź 10 146 14.60
5. Daria Stelmach Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 9 139 15.44
6. Martyna Pyka Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 127 14.11
7. Aleksandra Zięmborska Enea AZS Poznań 9 122 13.56
8. Natalia Danych UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 122 12.20
9. Weronika Telenga UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 121 12.10
10. Martyna Kotula Enea AZS Poznań 9 106 11.78
11. Amalia Rembiszewska VBW GTK Gdynia 8 104 13.00
12. Gabriela Piech UKS Huragan Wołomin 7 103 14.71
13. Wiktoria Zapart Cosinus Widzew Łódź 10 102 10.20
14. Jowita Ossowska VBW GTK Gdynia 8 100 12.50
15. Magdalena Pisera Cosinus Widzew Łódź 10 100 10.00
16. Katarzyna Kocaj Basket 25 Bydgoszcz 9 97 10.78
17. Wiktoria Keller Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 96 9.60
18. Kamila Podgórna VBW GTK Gdynia 8 93 11.63
19. Karolina Brzozowska Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 93 10.33
20. Karolina Poboży UKS Huragan Wołomin 5 91 18.20
21. Marta Nowicka Enea AZS Poznań 9 91 10.11
22. Jagoda Szczęsna Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 89 8.90
23. Danuta Puter Wisła CanPack Kraków 5 88 17.60
24. Patrycja Klatt MUKS Poznań 4 86 21.50
25. Paulina Niedziółka Basket 25 Bydgoszcz 6 85 14.17
26. Pola Dmochewicz UKS Huragan Wołomin 6 84 14.00
27. Karolina Matkowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 9 84 9.33
28. Klaudia Gertchen Cosinus Widzew Łódź 10 83 8.30
29. Anna Pawłowska UKS Huragan Wołomin 6 80 13.33
30. Aleksandra Dul Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 9 80 8.89
31. Adriana Kopciuch Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 8 79 9.88
32. Karina Gzinka Cosinus Widzew Łódź 8 78 9.75
33. Alicja Szloser Enea AZS Poznań 9 78 8.67
34. Anna Kudelska Cosinus Widzew Łódź 9 77 8.56
35. Oliwia Radoń Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 77 8.56
36. Paula Duchnowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 7 75 10.71
37. Natalia Gzinka Cosinus Widzew Łódź 10 72 7.20
38. Julia Drop Cosinus Widzew Łódź 7 72 10.29
39. Magdalena Kowalewska MUKS Poznań 5 72 14.40
40. Magdalena Szajtauer Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 8 72 9.00
41. Liliana Banaszak Enea AZS Poznań 9 71 7.89
42. Agnieszka Myślak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 71 7.10
43. Olga Trzeciak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 70 7.00
44. Ewa Bacik Wisła CanPack Kraków 5 63 12.60
45. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań 9 63 7.00
46. Natalia Tyczkowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 60 6.00
47. Aleksandra Lorenz KS Wichoś Jelenia Góra 5 59 11.80
48. Magdalena Dźwilewska KS Wichoś Jelenia Góra 5 58 11.60
49. Martyna Batóg MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 5 56 11.20
50. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 5 56 11.20
51. Oliwia Plener Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 56 6.22
52. Klaudia Budkiewicz Cosinus Widzew Łódź 9 53 5.89
53. Bożena Puter Wisła CanPack Kraków 5 53 10.60
54. Kinga Banach Enea AZS Poznań 9 52 5.78
55. Natalia Gwizdała MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 5 51 10.20
56. Marta Marcinkowska VBW GTK Gdynia 8 51 6.38
57. Magdalena Szkop MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 5 51 10.20
58. Magdalena Ratajczak Cosinus Widzew Łódź 9 49 5.44
59. Aleksandra Szymańska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 4 47 11.75
60. Karolina Skonka Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 46 5.11
61. Katarzyna Śmietańska Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 8 44 5.50
62. Paulina Pilichowska MUKS Poznań 5 44 8.80
63. Sandra Lewkowicz KS Wichoś Jelenia Góra 5 44 8.80
64. Weronika Nowakowska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 5 44 8.80
65. Monika Malinowska Wisła CanPack Kraków 5 43 8.60
66. Karolina Stawińska VBW GTK Gdynia 8 42 5.25
67. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków 2 42 21.00
68. Marta Wieczyńska MMKS Katarzynki Toruń 3 42 14.00
69. Natalia Ławicka Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 42 4.67
70. Agata Maciejewska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 41 4.10
71. Natalia Kopiec KS Wichoś Jelenia Góra 5 41 8.20
72. Julia Niemojewska VBW GTK Gdynia 8 40 5.00
73. Klaudia Teluk MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 5 40 8.00
74. Aleksandra Iwaniuk MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 5 40 8.00
75. Weronika Papiernik MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 5 39 7.80
76. Anna Orzeł UKS Żak Nowy Sącz 2 39 19.50
77. Barbara Łachacz Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 39 13.00
78. Karolina Filipczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 39 4.33
79. Izabela Błajda SKK Polonia Warszawa 5 39 7.80
80. Justyna Kowalska SKK Polonia Warszawa 5 38 7.60
81. Kinga Kominek Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 7 38 5.43
82. Martyna Majkut SKK Polonia Warszawa 5 36 7.20
83. Kinga Jaroszewska Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 7 36 5.14
84. Patrycja Lipniacka Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 35 11.67
85. Alicja Falkowska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 5 35 7.00
86. Natalia Ryng VBW GTK Gdynia 8 35 4.38
87. Roksana Płonka MMKS Katarzynki Toruń 2 34 17.00
88. Marcelina Antosik Basket 25 Bydgoszcz 7 33 4.71
89. Natalia Błaszczak MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 5 32 6.40
90. Kaja Grygiel MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 5 31 6.20
91. Olga Kossmann SKK Polonia Warszawa 5 31 6.20
92. Marta Wrzochal Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 30 3.33
93. Aleksandra Błasiak KSK Stal Brzeg 2 29 14.50
94. Kinga Dzierbicka Cosinus Widzew Łódź 7 29 4.14
95. Anita Plucińska Enea AZS Poznań 9 28 3.11
96. Weronika Dygul Basket 25 Bydgoszcz 8 26 3.25
97. Michalina Michalak UKS SMS Łódź 2 26 13.00
98. Oliwia Karasiewicz Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 26 8.67
99. Justyna Wachowiak Wisła CanPack Kraków 5 26 5.20
100. Dominika Paczóska UKS 11 Siedlce 2 25 12.50
101. Wiktoria Rzeźnik Cosinus Widzew Łódź 6 25 4.17
102. Anna Kolad SKK Polonia Warszawa 5 25 5.00
103. Anna Rorat KSK Stal Brzeg 2 25 12.50
104. Karolina Podkańska UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 24 12.00
105. Karolina Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 5 24 4.80
106. Kinga Kowalska MMKS Katarzynki Toruń 3 23 7.67
107. Karolina Wilk AZS Politechnika Korona Kraków 2 23 11.50
108. Sandra Śniegula UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 23 11.50
109. Martyna Policha MUKS Poznań 5 22 4.40
110. Sara Wyczałkowska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 5 22 4.40
111. Kinga Leder UKS Huragan Wołomin 4 22 5.50
112. Dorota Rybczyńska Basket 25 Bydgoszcz 8 21 2.63
113. Natalia Łopińska UKS SMS Łódź 2 21 10.50
114. Anna Krawiec AZS Politechnika Korona Kraków 2 20 10.00
115. Agata Siwińska Enea AZS Poznań 8 20 2.50
116. Zofia Korczak-Komorowska Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 20 2.22
117. Katarzyna Chodkowska UKS Huragan Wołomin 7 19 2.71
118. Laura Dubaj Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 7 19 2.71
119. Marlena Jurzica UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 19 9.50
120. Marzena Mazur UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 17 8.50
121. Marika Jochańska KSK Stal Brzeg 1 17 17.00
122. Anna Banaszek UKS Huragan Wołomin 7 17 2.43
123. Julia Perła MUKS Poznań 5 17 3.40
124. Natalia Rozińska SKK Polonia Warszawa 5 17 3.40
125. Klaudia Łapińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 17 2.13
126. Julia Tomaszewska MMKS Katarzynki Toruń 3 17 5.67
127. Wiktoria Łozowiecka KS Wichoś Jelenia Góra 5 17 3.40
128. Aleksandra Klimas Wisła CanPack Kraków 3 16 5.33
129. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 5 16 3.20
130. Magdalena Ruta AZS Politechnika Korona Kraków 2 16 8.00
131. Natalia Popiół UKS Żak Nowy Sącz 2 16 8.00
132. Anna Górska Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 8 16 2.00
133. Karolina Olszewska MUKS Poznań 5 16 3.20
134. Wiktoria Zasada Basket 25 Bydgoszcz 7 16 2.29
135. Natalia Domańska UKS 11 Siedlce 2 15 7.50
136. Marta Tomczuk MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 4 15 3.75
137. Angelika Ostasiewicz UKS Żak Nowy Sącz 2 15 7.50
138. Katarzyna Tomaszewska Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 7 15 2.14
139. Wiktoria Skuzińska UKS Huragan Wołomin 7 15 2.14
140. Małgorzata Kniefel SKK Polonia Warszawa 5 14 2.80
141. Justyna Fura MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 5 14 2.80
142. Łucja Grzenkowicz MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 5 14 2.80
143. Natalia Rusińska UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 14 7.00
144. Kamila Płatek MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 4 14 3.50
145. Dominika Stefańska VBW GTK Gdynia 7 14 2.00
146. Wiktoria Strzelczyk MUKS Poznań 3 14 4.67
147. Martyna Borowiecka UKS SMS Łódź 2 14 7.00
148. Aleksandra Prokop KS Wichoś Jelenia Góra 5 14 2.80
149. Weronika Lejk VBW GTK Gdynia 6 13 2.17
150. Patrycja Olejnik MUKS Poznań 3 13 4.33
151. Patrycja Kryszka UKS SMS Łódź 2 13 6.50
152. Julia Dzieduszyńska KSK Stal Brzeg 2 12 6.00
153. Martyna Boniecka UKS SMS Łódź 2 12 6.00
154. Weronika Jaworska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 5 11 2.20
155. Marika Kowalczyk KS Wichoś Jelenia Góra 5 11 2.20
156. Wiktoria Kośla UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 11 1.57
157. Sonia Frojdenfal UKS Żak Nowy Sącz 2 10 5.00
158. Katarzyna Sławińska KS Wichoś Jelenia Góra 5 10 2.00
159. Aleksandra Owca AZS Politechnika Korona Kraków 2 10 5.00
160. Karolina Masłowska MUKS Poznań 3 10 3.33
161. Bibiana Puzdrowska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 3 10 3.33
162. Julia Natkaniec Wisła CanPack Kraków 5 10 2.00
163. Delfina Misiuna Basket 25 Bydgoszcz 9 9 1.00
164. Kaja Legaczyńska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 9 3.00
165. Natalia Wiaderkiewicz UKS SMS Łódź 2 9 4.50
166. Patrycja Krzyszczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 9 1.80
167. Karina Skopińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 9 1.50
168. Katarzyna Dębek UKS 11 Siedlce 2 9 4.50
169. Alicja Jóźwiak MUKS Poznań 5 9 1.80
170. Sabina Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 2 9 4.50
171. Monika Ziobro Enea AZS Poznań 8 8 1.00
172. Alicja Wierzbicka KSK Stal Brzeg 2 8 4.00
173. Wiktoria Suwik Basket 25 Bydgoszcz 9 8 0.89
174. Natalia Malaga AZS Politechnika Korona Kraków 2 8 4.00
175. Weronika Florek UKS Żak Nowy Sącz 2 8 4.00
176. Izabela Cabaj UKS 11 Siedlce 2 8 4.00
177. Adriana Urbanowicz Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 8 2.67
178. Magdalena Retman UKS 11 Siedlce 2 7 3.50
179. Diana Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 2 6 3.00
180. Dominika Pitala Wisła CanPack Kraków 5 6 1.20
181. Wiktoria Zienkiewicz Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 5 1.67
182. Aleksandra Dacka SKK Polonia Warszawa 4 5 1.25
183. Daria Ulawska MMKS Katarzynki Toruń 3 5 1.67
184. Oliwia Kukulak UKS Żak Nowy Sącz 2 5 2.50
185. Aleksandra Piechota SKK Polonia Warszawa 5 5 1.00
186. Adrianna Gajos UKS SMS Łódź 2 5 2.50
187. Martyna Banaszek-Ziemińska UKS Huragan Wołomin 7 5 0.71
188. Wiktoria Stala KSK Stal Brzeg 2 4 2.00
189. Kamila Ciężadło AZS Politechnika Korona Kraków 2 4 2.00
190. Zuzanna Szmyt MMKS Katarzynki Toruń 3 4 1.33
191. Aleksandra Guzenda KSK Stal Brzeg 2 4 2.00
192. Marlena Papuga UKS SMS Łódź 2 4 2.00
193. Monika Weitz Basket 25 Bydgoszcz 7 4 0.57
194. Paulina Lipińska UKS Żak Nowy Sącz 2 4 2.00
195. Weronika Karpiszuk UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 4 0.50
196. Zuzanna Pacak Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 3 1.00
197. Oliwia Osipiak UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 3 1.50
198. Maja Perkowska UKS Huragan Wołomin 6 3 0.50
199. Marzena Wdowska Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 3 1.50
200. Patrycja Łukasik AZS Politechnika Korona Kraków 1 2 2.00
201. Milena Sobczyk UKS SMS Łódź 2 2 1.00
202. Maria Kaczmarczyk UKS 11 Siedlce 2 2 1.00
203. Monika Górnik UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 2 1.00
204. Oliwia Murzyn Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 2 0.67
205. Patrycja Szpakowska SKK Polonia Warszawa 5 2 0.40
206. Aleksandra Pląsek UKS Huragan Wołomin 5 2 0.40
207. Jagoda Kuduk KS Wichoś Jelenia Góra 5 2 0.40
208. Katarzyna Stec UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 2 1.00
209. Dominika Cicha MMKS Katarzynki Toruń 3 2 0.67
210. Paulina Komar UKS 11 Siedlce 2 2 1.00
211. Hanna Holovkova AZS Politechnika Korona Kraków 1 2 2.00
212. Martyna Michalska KSK Stal Brzeg 2 2 1.00
213. Tatiana Biegańska UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 2 1.00
214. Sara Kwiatkowska UKS 11 Siedlce 2 2 1.00
215. Weronika Zaworska SKK Polonia Warszawa 5 1 0.20
216. Zuzanna Zubek UKS Żak Nowy Sącz 2 0 0.00
217. Katarzyna Łukasik UKS Żak Nowy Sącz 2 0 0.00
218. Patrycja Bogusz UKS 11 Siedlce 2 0 0.00
219. Natalia Biegańska UKS La-Basket Piekary Śląskie 2 0 0.00
220. Magdalena Jabłońska UKS Żak Nowy Sącz 2 0 0.00
221. Karolina Misiak UKS 11 Siedlce 1 0 0.00
222. Paulina Wionczek KSK Stal Brzeg 2 0 0.00
223. Zuzanna Wróbel KSK Stal Brzeg 2 0 0.00
224. Paulina Grzymała UKS 11 Siedlce 2 0 0.00
225. Nina Łozowska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 0 0.00
226. Paulina Lachendro UKS La-Basket Piekary Śląskie 1 0 0.00
227. Honorata Pławiak KSK Stal Brzeg 2 0 0.00
228. Marika Tomiak Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 0 0.00
229. Natalia Przybylska MMKS Katarzynki Toruń 3 0 0.00
230. Anna Myślak Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 0 0.00
231. Adrianna Policha AZS Politechnika Korona Kraków 1 0 0.00
232. Weronika Mazur AZS Politechnika Korona Kraków 1 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę