U22 kobiet:Finał dla Cosinus Widzewa i ENEI AZS AJP

Dwa zespoły, które rywalizowały wcześniej w grupie A, zmierzą się w finale mistrzostw Polski do lat 22 kobiet. Łodzianki po zaciętym meczu pokonały VBW GTK, a podopieczne Roberta Pieczyraka nie dały większych szans UKS Basket Aleksandrów Łódzki.

ENEA AZS podczas turnieju w Gdyni w drodze do półfinału każde spotkanie wygrywała różnicą przynajmniej 23 punktów. Podobnie było w meczu z UKS Basket, podczas którego dwucyfrową przewagę podopieczne Roberta Pieczyraka wypracowały już w pierwszej kwarcie i nie straciły jej do końca zawodów.

O wiele bardziej wyrównany był drugi półfinał. Lepiej zaczęły go gdynianki, ale to łodzianki w czwartek kwarcie od wyniku 53:55 rzuciły 9 punktów z rzędu, dzięki czemu cieszyły się z awansu do finału.

UKS Huragan Wołomin

Wszystkie mecze odbywają się w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu, ul. Olimpijska 5/9.

Przypominamy, że wszystkie spotkania turnieju finałowego można oglądać za darmo na żywo w internecie na stronie imprezylive.pl. Wszystkie relacje są w jakości obrazu HD (1280 x 720 px) z odsłuchem z hali stereo Hi-Fi i komentarzem.

Podczas relacji w lewym górnym narożniku ekranu wyemitowana jest tablica meczowa z pełnymi nazwami zespołów, aktualnym wynikiem, czasem meczu, nr kwarty i czasem 24 sekund.