statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Adrian Szajek Basket Team w Opalenicy 6 140 23.33
2. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 6 125 20.83
3. Jakub Kęsik MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 124 20.67
4. Antoni Michalski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 122 20.33
5. Damian Krużyński Twarde Pierniki Toruń 6 118 19.67
6. Aleksy Janiec UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 118 19.67
7. Iwo Maćkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 6 117 19.50
8. Jan Jakubiak Basket Team w Opalenicy 6 111 18.50
9. Piotr Korczyński KS Korona Kraków 6 104 17.33
10. Szymon Kołakowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 99 16.50
11. Igor Bladoszewski TKM Włocławek 6 97 16.17
12. Tomasz Kucal MKK Basket Koszalin 6 95 15.83
13. Tomasz Kwieciński ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 92 15.33
14. Bartosz Kapustka KS Korona Kraków 6 91 15.17
15. Mateusz Głodek WKK Wrocław 6 91 15.17
16. Wojciech Seliga Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 89 14.83
17. Dawid Bury MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 89 14.83
18. Jakub Andrzejewski TKM Włocławek 6 87 14.50
19. Bartosz Stępień ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 83 13.83
20. Antoni Siewruk MKK Basket Koszalin 6 81 13.50
21. Wiktor Kępka MKS Start SA Lublin 3 80 26.67
22. Igor Krzych UKS MOSM Bytom 6 79 13.17
23. Kamil Barnuś Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 77 25.67
24. Oliwier Niedzielski UKS MOSM Bytom 5 76 15.20
25. Jan Sokołowski MKK Basket Koszalin 6 72 12.00
26. Mateusz Jakubiak Basket Team w Opalenicy 6 72 12.00
27. Marek Kozyra ŁKS AZS UŁ SG Łódź 5 71 14.20
28. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 3 71 23.67
29. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 3 70 23.33
30. Wiktor Kozal Basket Team w Opalenicy 6 70 11.67
31. Aleksander Busz UKS Regis Wieliczka 3 69 23.00
32. Szymon Paluch WKK Wrocław 4 67 16.75
33. Jakub Zydroń KS Korona Kraków 6 65 10.83
34. Krystian Kosim ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 65 10.83
35. Aleksander Wiśniewski Biofarm Basket Junior Poznań 5 63 12.60
36. Dawid Bykowski TKM Włocławek 6 63 10.50
37. Piotr Droś TKM Włocławek 6 63 10.50
38. Konstanty Hasiak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 5 63 12.60
39. Łukasz Grodzki Biofarm Basket Junior Poznań 6 62 10.33
40. Filip Wójcik WKK Wrocław 6 62 10.33
41. Bartosz Jadaś WKK Wrocław 6 60 10.00
42. Hubert Łałak UKS 7 Trefl Sopot 3 60 20.00
43. Mikołaj Rutkowski Basket Team w Opalenicy 6 59 9.83
44. Sebastian Kamiński Decka Pelplin 3 58 19.33
45. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 3 58 19.33
46. Michał Grzeszak Wilki Morskie Szczecin 3 58 19.33
47. Bartosz Sitek MKS Ochota Warszawa 3 57 19.00
48. Hubert Sękowski Twarde Pierniki Toruń 6 57 9.50
49. Miłosz Machała MKK Basket Koszalin 6 55 9.17
50. Jakub Więckowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 54 18.00
51. Hubert Kołtun Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 54 9.00
52. Mateusz Najman KS Sudety Jelenia Góra 3 53 17.67
53. Wojciech Nojszewski MKS Ochota Warszawa 3 53 17.67
54. Wiktor Kania UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 52 8.67
55. Eryk Noszczyński KS Korona Kraków 6 52 8.67
56. Tymoteusz Pszczoła MKS Start SA Lublin 3 51 17.00
57. Mateusz Lisewski Twarde Pierniki Toruń 6 51 8.50
58. Alan Duda Energa MJMS Słupsk 3 51 17.00
59. Maksymilian Gajek ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 50 8.33
60. Michał Nowak WKK Wrocław 4 49 12.25
61. Aleksander Garbacz MKS Ochota Warszawa 3 49 16.33
62. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza 3 49 16.33
63. Bartosz Brzozowski GAK Gdynia 3 49 16.33
64. Jan Bosowicz Twarde Pierniki Toruń 6 48 8.00
65. Kamil Szostak Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 5 48 9.60
66. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 6 48 8.00
67. Grzegorz Kaczmarek MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 47 7.83
68. Bartosz Olechnowicz Energa MJMS Słupsk 3 47 15.67
69. Aleksander Wiśniewski Wilki Morskie Szczecin 3 47 15.67
70. Patryk Rosołowski KS Rosa-Sport Radom 3 46 15.33
71. Jakub Czworowski UKS 7 Trefl Sopot 3 46 15.33
72. Bartłomiej Górka Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 45 7.50
73. Daniel Soroka WKK Wrocław 6 44 7.33
74. Jan Czorny MKKS Rybnik 3 43 14.33
75. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom 5 43 8.60
76. Jakub Kunc Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 42 14.00
77. Damian Urbański MKS Dąbrowa Górnicza 3 42 14.00
78. Jędrzej Błaszak Basket Team w Opalenicy 6 42 7.00
79. Mikołaj Kot MKS Grójec 3 42 14.00
80. Wiktor Banaś Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 41 6.83
81. Szymon Kamrowski Decka Pelplin 3 41 13.67
82. Igor Legierski MKKS Rybnik 3 40 13.33
83. Piotr Kruszyński Biofarm Basket Junior Poznań 6 40 6.67
84. Tymoteusz Kozina Biofarm Basket Junior Poznań 6 38 6.33
85. Ilian Węgrowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 38 12.67
86. Paweł Gawin Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 37 6.17
87. Eryk Wylegała Biofarm Basket Junior Poznań 6 37 6.17
88. Wiktor Górzyński KS Rosa-Sport Radom 3 36 12.00
89. Piotr Spigarski GAK Gdynia 3 36 12.00
90. Szymon Kuziora Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 36 12.00
91. Marcin Puchalski Biofarm Basket Junior Poznań 6 35 5.83
92. Oliwier Duchnowski KS Rosa-Sport Radom 3 35 11.67
93. Oliwier Szczęsny MKS Grójec 3 34 11.33
94. Łukasz Panasiuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 34 11.33
95. Jakub Sarna UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 33 5.50
96. Amadeusz Łupiński MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 32 5.33
97. Eryk Adamiec Energa MJMS Słupsk 3 32 10.67
98. Patryk Łukaszewski GAK Gdynia 3 32 10.67
99. Paweł Pietryk KS Sudety Jelenia Góra 3 32 10.67
100. Dawid Turosz Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 31 10.33
101. Maciej Włudarski TKM Włocławek 6 31 5.17
102. Sebastian Kolański MKK Basket Gorzów Wielkopolski 6 30 5.00
103. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 5 30 6.00
104. Michał Szandurski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 30 10.00
105. Adam Lisewski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 30 5.00
106. Jakub Koralewski Wilki Morskie Szczecin 3 29 9.67
107. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 5 29 5.80
108. Witold Węgliński GAK Gdynia 2 29 14.50
109. Krystian Włoszczyński KS Sudety Jelenia Góra 3 29 9.67
110. Aleksander Worzała Decka Pelplin 3 29 9.67
111. Filip Tymiński KS Sudety Jelenia Góra 3 28 9.33
112. Faris Omanić Twarde Pierniki Toruń 6 28 4.67
113. Adam Kalinowski Energa MJMS Słupsk 3 28 9.33
114. Kacper Koc ŁKS AZS UŁ SG Łódź 6 28 4.67
115. Wiktor Łukasik TKM Włocławek 6 27 4.50
116. Wiktor Jaszczerski UKS 7 Trefl Sopot 3 27 9.00
117. Jan Śmiglak Biofarm Basket Junior Poznań 3 27 9.00
118. Kacper Koralewicz KS Sudety Jelenia Góra 3 27 9.00
119. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 5 27 5.40
120. Michał Grzesiak MKS Start SA Lublin 3 27 9.00
121. Jakub Wójcicki WKK Wrocław 6 26 4.33
122. Przemysław Rosiak MKS Start SA Lublin 3 26 8.67
123. Kacper Dudziński Basket Team w Opalenicy 6 26 4.33
124. Jakub Wojciechowski MKS Ochota Warszawa 3 26 8.67
125. Kacper Świderski BSK Kadet Biała Podlaska 3 26 8.67
126. Piotr Wojciechowski UKS Regis Wieliczka 3 26 8.67
127. Eryk Świtalski Energa MJMS Słupsk 3 25 8.33
128. Kamil Kubiak WKK Wrocław 5 25 5.00
129. Maksym Wieczorek Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 25 8.33
130. Maciej Golda MKKS Rybnik 3 25 8.33
131. Mateusz Halecki BSK Kadet Biała Podlaska 3 25 8.33
132. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 3 24 8.00
133. Karol Nornicki Twarde Pierniki Toruń 6 24 4.00
134. Mateusz Mularczyk Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 24 4.00
135. Kacper Smagur UKS Regis Wieliczka 3 24 8.00
136. Bartłomiej Wesołowski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 5 23 4.60
137. Kasper Październy Biofarm Basket Junior Poznań 6 23 3.83
138. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 6 23 3.83
139. Jan Dziadowicz UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 23 3.83
140. Kacper Poradzki MKS Grójec 3 22 7.33
141. Bartosz Górnicki KS Rosa-Sport Radom 3 22 7.33
142. Nikodem Nalecziński Decka Pelplin 3 22 7.33
143. Michał Świąder KS Korona Kraków 6 22 3.67
144. Marcin Bankowicz UKS Regis Wieliczka 3 22 7.33
145. Paweł Kossowski BSK Kadet Biała Podlaska 3 21 7.00
146. Bartłomiej Lefek Twarde Pierniki Toruń 6 21 3.50
147. Karol Mucha KS Korona Kraków 6 21 3.50
148. Paweł Wróbel MKK Basket Gorzów Wielkopolski 5 21 4.20
149. Michał Szczepkowski UKS 7 Trefl Sopot 3 21 7.00
150. Dominik Krakowiak KS Rosa-Sport Radom 3 20 6.67
151. Kacper Kaźmierski Wilki Morskie Szczecin 3 20 6.67
152. Krzysztof Kiwacz MKK Basket Koszalin 6 20 3.33
153. Olivier Czekała Basket Team w Opalenicy 3 20 6.67
154. Jan Kryśko MKS Ochota Warszawa 2 19 9.50
155. Kosma Kłagisz MKS Ochota Warszawa 3 19 6.33
156. Dawid Wiktorski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 19 6.33
157. Aleks Najder Biofarm Basket Junior Poznań 6 19 3.17
158. Kacper Jurgiewicz MKK Basket Gorzów Wielkopolski 5 19 3.80
159. Maksym Kołodziej Wilki Morskie Szczecin 3 18 6.00
160. Błażej Lisek KS Rosa-Sport Radom 3 18 6.00
161. Wiktor Paczkowski Wilki Morskie Szczecin 3 18 6.00
162. Sebastian Nikoniuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 18 6.00
163. Franciszek Przybytniak MKS Grójec 3 18 6.00
164. Dawid Pietrusiński MKS Grójec 3 18 6.00
165. Szymon Tabiś KS Korona Kraków 3 17 5.67
166. Dawid Grodzki Biofarm Basket Junior Poznań 5 17 3.40
167. Oskar Borkowski UKS 7 Trefl Sopot 3 16 5.33
168. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 3 16 5.33
169. Dominik Stasiak MKS Grójec 3 16 5.33
170. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 6 15 2.50
171. Igor Stolarz MKK Basket Koszalin 6 15 2.50
172. Bartłomiej Kwieciński MKS Grójec 3 15 5.00
173. Maciej Ślusarczyk MKK Basket Koszalin 6 15 2.50
174. Patryk Dochniak WKK Wrocław 3 15 5.00
175. Miłosz Ziółkowski Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 15 5.00
176. Jakub Treder Decka Pelplin 3 15 5.00
177. Bartłomiej Cania MKS Grójec 3 15 5.00
178. Wiktor Strzemecki KS Sudety Jelenia Góra 3 14 4.67
179. Michał Szabelski TKM Włocławek 6 14 2.33
180. Jakub Rak MKS Grójec 3 14 4.67
181. Michał Przyludzki UKS 7 Trefl Sopot 3 13 4.33
182. Jędrzej Hamerla MKS Ochota Warszawa 3 13 4.33
183. Oliwier Szczepański TKM Włocławek 3 13 4.33
184. Aleksy Chwedczuk UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 13 2.60
185. Maksymilian Wiech KS Korona Kraków 3 12 4.00
186. Marcin Sacha Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 12 2.00
187. Filip Szturo KS Sudety Jelenia Góra 3 12 4.00
188. Dominik Korbiel KS Korona Kraków 5 12 2.40
189. Jan Wachowicz MKS Start SA Lublin 3 12 4.00
190. Szymon Starczewski KS Sudety Jelenia Góra 3 11 3.67
191. Wiktor Imienowski Decka Pelplin 2 11 5.50
192. Michał Ślusarczyk UKS Regis Wieliczka 3 11 3.67
193. Maksym Szponer GAK Gdynia 3 11 3.67
194. Dominik Martusewicz MKK Basket Koszalin 6 10 1.67
195. Mateusz Kudzia WKK Wrocław 3 10 3.33
196. Szymon Kilian WKK Wrocław 6 10 1.67
197. Tomasz Cieślak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 10 3.33
198. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 3 10 3.33
199. Maciej Wojciechowski TKM Włocławek 5 9 1.80
200. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom 3 9 3.00
201. Paweł Brudło Twarde Pierniki Toruń 6 9 1.50
202. Maksymilian Stadler MKS Dąbrowa Górnicza 3 9 3.00
203. Michał Romanowski GAK Gdynia 2 8 4.00
204. Kacper Maksoń Twarde Pierniki Toruń 3 8 2.67
205. Kacper Rutkowski KS Korona Kraków 5 8 1.60
206. Wiktor Siemianiuk UKS 7 Trefl Sopot 3 8 2.67
207. Wiktor Rodziewicz KS Sudety Jelenia Góra 3 7 2.33
208. Kacper Świtacz MKS Start SA Lublin 3 7 2.33
209. Kamil Czub Basket Team w Opalenicy 3 7 2.33
210. Jakub Stupnicki Wilki Morskie Szczecin 3 7 2.33
211. Damian Gabara ŁKS AZS UŁ SG Łódź 3 7 2.33
212. Wiktor Malek Energa MJMS Słupsk 3 7 2.33
213. Mateusz Żuławski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 7 2.33
214. Igor Dąbrowski KS Sudety Jelenia Góra 3 7 2.33
215. Bartłomiej Dumka UKS Regis Wieliczka 3 7 2.33
216. Krystian Szortyka TKM Włocławek 4 6 1.50
217. Michał Jagodziński WKK Wrocław 4 6 1.50
218. Kacper Kozal Basket Team w Opalenicy 6 6 1.00
219. Krystian Łuczak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 5 6 1.20
220. Michał Wawrzkiewicz Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 6 2.00
221. Jakub Greń UKS MOSM Bytom 3 6 2.00
222. Kamil Witczak UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 4 6 1.50
223. Igor Marcinkowski Twarde Pierniki Toruń 6 6 1.00
224. Krystian Serwacki Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 6 2.00
225. Stanisław Kwiatkowski Twarde Pierniki Toruń 6 6 1.00
226. Maciej Piątkowski Energa MJMS Słupsk 2 6 3.00
227. Oskar Brodziuk MKK Basket Gorzów Wielkopolski 5 5 1.00
228. Maciej Szalak MKS Start SA Lublin 3 5 1.67
229. Maksymilian Schubert GAK Gdynia 3 5 1.67
230. Igor Perzanowski UKS 7 Trefl Sopot 2 5 2.50
231. Michał Radkiewicz BSK Kadet Biała Podlaska 3 5 1.67
232. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 3 5 1.67
233. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza 3 5 1.67
234. Filip Bochra MKK Basket Koszalin 3 4 1.33
235. Klaudiusz Koniecko GAK Gdynia 3 4 1.33
236. Norbert Kaliciński MKS Grójec 3 4 1.33
237. Konrad Woźniak UKS Regis Wieliczka 3 4 1.33
238. Adam Pękacki MKS Grójec 3 4 1.33
239. Kacper Urbański Twarde Pierniki Toruń 6 4 0.67
240. Jakub Sudoł Kuźnia SMS Stalowa Wola 2 4 2.00
241. Dominik Rubaj BSK Kadet Biała Podlaska 2 4 2.00
242. Bartosz Jończyk ŁKS AZS UŁ SG Łódź 4 4 1.00
243. Mateusz Zach Energa MJMS Słupsk 2 4 2.00
244. Adam Świerzyński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 4 0.67
245. Leon Śliwicki GAK Gdynia 3 4 1.33
246. Michał Matusiak TKM Włocławek 3 4 1.33
247. Szymon Szyc BSK Kadet Biała Podlaska 3 4 1.33
248. Igor Adamski Energa MJMS Słupsk 2 3 1.50
249. Przemysław Mazurowski UKS 7 Trefl Sopot 3 3 1.00
250. Marcel Żurawicz Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 3 1.00
251. Tymoteusz Sternicki GAK Gdynia 3 3 1.00
252. Dominik Miecznikowski Decka Pelplin 3 3 1.00
253. Jakub Kulupa BSK Kadet Biała Podlaska 3 3 1.00
254. Jędrzej Jackowski KS Korona Kraków 4 3 0.75
255. Jakub Trześniewski KS Rosa-Sport Radom 3 2 0.67
256. Igor Rudzki BSK Kadet Biała Podlaska 2 2 1.00
257. Kamil Rajca Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 2 0.67
258. Mateusz Niziołek WKK Wrocław 4 2 0.50
259. Szymon Jutrzenka Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 2 0.67
260. Krystian Banaszczak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 5 2 0.40
261. Alan Bulec Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 2 0.67
262. Dawid Adamski Wilki Morskie Szczecin 3 2 0.67
263. Bartosz Kozioł UKS Regis Wieliczka 3 2 0.67
264. Kajetan Wójcik KS Rosa-Sport Radom 2 2 1.00
265. Łukasz Hendrych MKS Ochota Warszawa 3 2 0.67
266. Maksym Gerszkow Wilki Morskie Szczecin 3 2 0.67
267. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza 3 2 0.67
268. Szymon Karłowicz UKS 7 Trefl Sopot 3 2 0.67
269. Filip Karczemny KS Rosa-Sport Radom 3 2 0.67
270. Mikołaj Kopyto Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 1 0.33
271. Jakub Skorupa KS Sudety Jelenia Góra 2 1 0.50
272. Piotr Sułkowski KS Rosa-Sport Radom 2 1 0.50
273. Patryk Wasiura Energa MJMS Słupsk 2 1 0.50
274. Kacper Tylek UKS Regis Wieliczka 3 1 0.33
275. Franciszek Ciszewski UKS Regis Wieliczka 2 0 0.00
276. Szymon Białek Wilki Morskie Szczecin 2 0 0.00
277. Mateusz Czechowski Decka Pelplin 2 0 0.00
278. Jakub Szczupacki UKS Regis Wieliczka 2 0 0.00
279. Sebastian Nurzyński BSK Kadet Biała Podlaska 2 0 0.00
280. Jan Fabisiak KS Rosa-Sport Radom 2 0 0.00
281. Jakub Nosal UKS Regis Wieliczka 3 0 0.00
282. Bartosz Stosik Decka Pelplin 2 0 0.00
283. Jakub Lamek Decka Pelplin 2 0 0.00
284. Miłosz Kicki Wilki Morskie Szczecin 3 0 0.00
285. Igor Gralak MKK Basket Gorzów Wielkopolski 4 0 0.00
286. Igor Strzałkowski KS Rosa-Sport Radom 3 0 0.00
287. Szymon Naczk GAK Gdynia 2 0 0.00
288. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza 2 0 0.00
289. Mikołaj Pacholski MKK Basket Gorzów Wielkopolski 3 0 0.00
290. Jakub Sucharski Wilki Morskie Szczecin 2 0 0.00
291. Łukasz Sznajder GAK Gdynia 2 0 0.00
292. Szymon Rusin MKS Grójec 3 0 0.00
293. Wojciech Bulcewicz KS Sudety Jelenia Góra 2 0 0.00
294. Jakub Nowak Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 0 0.00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę