statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kacper Gordon Polonia Warszawa 10 249 24.90
2. Jakub Saramak Siarka Tarnobrzeg 10 186 18.60
3. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 10 185 18.50
4. Jakub Ambroziak Polonia Warszawa 11 177 16.09
5. Igor Rokosz Siarka Tarnobrzeg 10 169 16.90
6. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza 10 166 16.60
7. Marek Mitman Exact Systems Śląsk Wrocław 11 157 14.27
8. Kacper Marchewka Exact Systems Śląsk Wrocław 10 155 15.50
9. Szymon Sobiech Biofarm Basket Junior Poznań 8 151 18.88
10. Marcin Kowalczyk WKK Wrocław 10 150 15.00
11. Kacper Burakiewicz Exact Systems Śląsk Wrocław 11 144 13.09
12. Aleksy Janiec Siarka Tarnobrzeg 10 144 14.40
13. Szymon Szmit KS Spójnia Stargard 6 143 23.83
14. Oskar Starosta Asseco Gdynia 6 142 23.67
15. Łukasz Woźniakiewicz WKK Wrocław 10 136 13.60
16. Ahmed Kadir UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 7 133 19.00
17. Michał Mindowicz Exact Systems Śląsk Wrocław 11 130 11.82
18. Jakub Ulczyński MKS Novum Bydgoszcz 4 125 31.25
19. Wojciech Tomaszewski Biofarm Basket Junior Poznań 8 124 15.50
20. Maksymilian Formella De La Salle Politechnika Gdańska 6 121 20.17
21. Mateusz Głodek WKK Wrocław 10 119 11.90
22. Piotr Lis UKS Siódemka Sopot 8 115 14.38
23. Błażej Czerniewicz De La Salle Politechnika Gdańska 6 113 18.83
24. Michał Lis UKS Siódemka Sopot 8 112 14.00
25. Igor Milićić UKS Siódemka Sopot 8 108 13.50
26. Michał Moskal MUKS 1811 Unia Tarnów 6 106 17.67
27. Mateusz Tryba MUKS 1811 Unia Tarnów 6 105 17.50
28. Wojciech Siembiga Exact Systems Śląsk Wrocław 10 105 10.50
29. Aleksander Wiśniewski Biofarm Basket Junior Poznań 8 100 12.50
30. Maciej Pilski De La Salle Politechnika Gdańska 6 99 16.50
31. Jan Zieniewicz WKK Wrocław 7 98 14.00
32. Kacper Skup UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 7 97 13.86
33. Adam Frąckiewicz MKS Novum Bydgoszcz 6 97 16.17
34. Maciej Kurzyński Siarka Tarnobrzeg 10 96 9.60
35. Jakub Wasilewski UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 7 96 13.71
36. Jan Tomaszewski Polonia Warszawa 11 93 8.45
37. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 10 92 9.20
38. Anton Azimka Exact Systems Śląsk Wrocław 11 91 8.27
39. Mateusz Żebrok ŻAK Żory 3 90 30.00
40. Patryk Zając Biofarm Basket Junior Poznań 8 90 11.25
41. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza 10 90 9.00
42. Mikołaj Włodarczyk WKK Wrocław 8 88 11.00
43. Kamil Białachowski KS Sudety Jelenia Góra 3 87 29.00
44. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 10 86 8.60
45. Sebastian Stanisławski Polonia Warszawa 11 85 7.73
46. Roch Krawczyk Exact Systems Śląsk Wrocław 10 85 8.50
47. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 6 85 14.17
48. Nikodem Czoska UKS Siódemka Sopot 7 84 12.00
49. Zbigniew Stasieńko WKK Wrocław 10 82 8.20
50. Konrad Szymański Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 80 26.67
51. Kamil Dybka KS Spójnia Stargard 6 76 12.67
52. Daniel Krupieńczyk UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 7 76 10.86
53. Iwo Pokorski Polonia Warszawa 11 72 6.55
54. Adam Klimczak MKK Basket Koszalin 6 71 11.83
55. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 6 68 11.33
56. Jakub Świerczek MKK Basket Koszalin 6 67 11.17
57. Szymon Paluch WKK Wrocław 10 67 6.70
58. Igor Burzyński Biofarm Basket Junior Poznań 8 66 8.25
59. Mikołaj Styczeń Exact Systems Śląsk Wrocław 11 66 6.00
60. Jakub Siedlikowski UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 7 65 9.29
61. Daniel Ziółkowski UKS Siódemka Sopot 4 65 16.25
62. Olaf Perzanowski UKS Siódemka Sopot 8 65 8.13
63. Kacper Słomiński KS Spójnia Stargard 6 64 10.67
64. Piotr Niezgoda Siarka Tarnobrzeg 10 63 6.30
65. Miłosz Machała MKK Basket Koszalin 6 63 10.50
66. Adrian Szajek Basket Team w Opalenicy 3 59 19.67
67. Dawid Trela ŻAK Żory 3 58 19.33
68. Piotr Jurkowski UKS Siódemka Sopot 8 58 7.25
69. Krzysztof Kiwacz MKK Basket Koszalin 6 57 9.50
70. Bogusz Białecki MKS Novum Bydgoszcz 6 56 9.33
71. Mikołaj Koelner WKK Wrocław 10 55 5.50
72. Oliwier Wiśniewski MKS Novum Bydgoszcz 6 55 9.17
73. Hubert Łałak UKS Siódemka Sopot 8 53 6.63
74. Wiktor Kania Polonia Warszawa 11 53 4.82
75. Filip Rerak TS Wisła Kraków 3 53 17.67
76. Wit Szymański Biofarm Basket Junior Poznań 8 52 6.50
77. Igor Kordel Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 51 17.00
78. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 7 51 7.29
79. Krzysztof Deka ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 50 16.67
80. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom 6 50 8.33
81. Paweł Trypus PKK Żubry Białystok 3 50 16.67
82. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom 6 50 8.33
83. Adrian Kloch MUKS 1811 Unia Tarnów 6 47 7.83
84. Antoni Michalski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 47 15.67
85. Karol Lebiedziński TKM Włocławek 3 47 15.67
86. Jakub Janik Polonia Warszawa 9 47 5.22
87. Marcel Grudziński KS Spójnia Stargard 6 46 7.67
88. Oliwer Korolczuk KS Spójnia Stargard 6 46 7.67
89. Cezary Jankowski Energa Laminopol Słupsk 3 44 14.67
90. Maciej Łatka ŻAK Żory 3 44 14.67
91. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza 10 44 4.40
92. Andrzej Schabowski MUKS 1811 Unia Tarnów 6 43 7.17
93. Mateusz Przęczek TS Wisła Kraków 3 43 14.33
94. Sebastian Ferenczak UKS REGIS Wieliczka 3 43 14.33
95. Szymon Juźków MKK Basket Koszalin 6 42 7.00
96. Kacper Kowalczyk Asseco Gdynia 6 41 6.83
97. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 6 40 6.67
98. Wiktor Lewandowski Energa Laminopol Słupsk 3 40 13.33
99. Wojciech Jędrzejczyk UKS REGIS Wieliczka 3 40 13.33
100. Bartosz Zarembski Asseco Gdynia 5 39 7.80
101. Damian Sypniewski MKS Novum Bydgoszcz 6 38 6.33
102. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom 6 37 6.17
103. Mateusz Pochroń MUKS 1811 Unia Tarnów 6 37 6.17
104. Tomasz Nykaza UKS REGIS Wieliczka 3 36 12.00
105. Paweł Szeliga UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 7 36 5.14
106. Damian Banak MUKS 1811 Unia Tarnów 6 35 5.83
107. Aleksander Pawłowski KS Sudety Jelenia Góra 3 35 11.67
108. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza 6 35 5.83
109. Michał Drewniak Akademia HoopLife Lublin 3 35 11.67
110. Andrzej Jaworski Exact Systems Śląsk Wrocław 10 35 3.50
111. Kacper Kępa Akademia HoopLife Lublin 3 34 11.33
112. Oliwier Bednarek TKM Włocławek 3 34 11.33
113. Jakub Więckowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 34 11.33
114. Jan Szumilewicz UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 34 11.33
115. Maksymilian Ziemann Asseco Gdynia 6 33 5.50
116. Dawid Bykowski TKM Włocławek 3 33 11.00
117. Jakub Dźwigała UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 5 32 6.40
118. Tomasz Kucal MKK Basket Koszalin 6 32 5.33
119. Igor Krzych UKS MOSM Bytom 6 32 5.33
120. Filip Cebula UKS Siódemka Sopot 8 31 3.88
121. Jakub Gruszczyński Basket Team w Opalenicy 3 31 10.33
122. Aleksy Białowąs UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 30 10.00
123. Mateusz Chmielewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 30 10.00
124. Oskar Walaszek KS Sudety Jelenia Góra 3 29 9.67
125. Bartłomiej Bielski PKK Żubry Białystok 3 29 9.67
126. Eryk Moździerz WKK Wrocław 9 29 3.22
127. Mikołaj Miszczak Energa Laminopol Słupsk 3 29 9.67
128. Hubert Jaworowski PKK Żubry Białystok 3 29 9.67
129. Szymon Kołakowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 29 9.67
130. Michał Pałubicki Asseco Gdynia 6 27 4.50
131. Marcin Sutor De La Salle Politechnika Gdańska 6 27 4.50
132. Mateusz Jakubiak Basket Team w Opalenicy 3 27 9.00
133. Seweryn Dawidowicz MKS Novum Bydgoszcz 6 27 4.50
134. Michał Szabelski TKM Włocławek 3 27 9.00
135. Kamil Piekarski PKK Żubry Białystok 2 26 13.00
136. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 26 8.67
137. Mikołaj Rutkowski Basket Team w Opalenicy 3 26 8.67
138. Maciej Latos TS Wisła Kraków 3 26 8.67
139. Daniel Sekuła ŻAK Żory 2 26 13.00
140. Jakub Dyngosz UKS REGIS Wieliczka 3 26 8.67
141. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom 6 25 4.17
142. Kamil Barnuś Kuźnia Cerkamed Stalowa Wola 3 25 8.33
143. Jakub Gontarz Akademia HoopLife Lublin 3 25 8.33
144. Krzysztof Jaroszewski Biofarm Basket Junior Poznań 6 25 4.17
145. Maciej Miszczyszyn Kuźnia Cerkamed Stalowa Wola 3 24 8.00
146. Karol Zieliński TS Wisła Kraków 3 24 8.00
147. Mateusz Popowski UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 7 24 3.43
148. Maksymilian Wilczek Exact Systems Śląsk Wrocław 9 24 2.67
149. Kacper Maćkowiak Asseco Gdynia 6 24 4.00
150. Szymon Boboryko PKK Żubry Białystok 3 24 8.00
151. Jakub Anuszkiewicz MKS Novum Bydgoszcz 6 24 4.00
152. Jakub Bromber Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 24 8.00
153. Karol Nowicki Asseco Gdynia 5 24 4.80
154. Michał Godawski Kuźnia Cerkamed Stalowa Wola 3 23 7.67
155. Jan Jakubiak Basket Team w Opalenicy 3 23 7.67
156. Gracjan Kołodziej Energa Laminopol Słupsk 3 22 7.33
157. Maciej Jędrzejczyk UKS REGIS Wieliczka 2 22 11.00
158. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 10 22 2.20
159. Jan Szuba Biofarm Basket Junior Poznań 5 22 4.40
160. Stanisław Adamski Asseco Gdynia 6 22 3.67
161. Tobiasz Podleśny Siarka Tarnobrzeg 10 22 2.20
162. Mateusz Porębski De La Salle Politechnika Gdańska 6 21 3.50
163. Dominik Bednarz ŻAK Żory 3 20 6.67
164. Przemysław Hałas Akademia HoopLife Lublin 3 20 6.67
165. Oliwier Niedzielski TS Wisła Kraków 3 20 6.67
166. Bartosz Przybyła Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 20 6.67
167. Bartosz Sitek PKK Żubry Białystok 3 19 6.33
168. Filip Rafałek ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 19 6.33
169. Mateusz Grochowina Kuźnia Cerkamed Stalowa Wola 3 19 6.33
170. Tomasz Pluciński Polonia Warszawa 10 19 1.90
171. Bartłomiej Kras MUKS 1811 Unia Tarnów 6 19 3.17
172. Bartosz Olechnowicz Energa Laminopol Słupsk 3 19 6.33
173. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 18 6.00
174. Rafał Porębski TS Wisła Kraków 3 17 5.67
175. Jan Sokołowski MKK Basket Koszalin 5 17 3.40
176. Mateusz Bunia Asseco Gdynia 6 17 2.83
177. Piotr Bobka PKK Żubry Białystok 3 16 5.33
178. Karol Kołodziejczyk UKS Siódemka Sopot 8 16 2.00
179. Mateusz Janik Polonia Warszawa 6 15 2.50
180. Miłosz Ziółkowski Kuźnia Cerkamed Stalowa Wola 3 15 5.00
181. Maciej Dybała UKS REGIS Wieliczka 3 14 4.67
182. Rafał Szymański Energa Laminopol Słupsk 3 14 4.67
183. Natan Gabryś MKK Basket Koszalin 6 14 2.33
184. Rafał Radziszewski PKK Żubry Białystok 3 14 4.67
185. Witold Szczucki De La Salle Politechnika Gdańska 6 13 2.17
186. Krystian Śnieg UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 13 4.33
187. Paweł Żakowiecki Energa Laminopol Słupsk 3 13 4.33
188. Iwo Maćkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 6 13 2.17
189. Dawid Biegoń TS Wisła Kraków 3 13 4.33
190. Mikołaj Bubak Polonia Warszawa 10 13 1.30
191. Dominik Typiak Kuźnia Cerkamed Stalowa Wola 3 13 4.33
192. Mateusz Najman KS Sudety Jelenia Góra 3 12 4.00
193. Hubert Matusiak MKS Novum Bydgoszcz 6 12 2.00
194. Dawid Turosz Kuźnia Cerkamed Stalowa Wola 3 12 4.00
195. Marcin Składanowski Polonia Warszawa 9 12 1.33
196. Adam Piotrowski Biofarm Basket Junior Poznań 6 12 2.00
197. Szymon Kuziora Kuźnia Cerkamed Stalowa Wola 3 12 4.00
198. Hubert Huszcza Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 12 4.00
199. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 12 4.00
200. Patryk Przybyłek Exact Systems Śląsk Wrocław 6 11 1.83
201. Jakub Kunc Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 11 3.67
202. Łukasz Śnitko Akademia HoopLife Lublin 3 11 3.67
203. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom 5 11 2.20
204. Filip Kulawiak KS Spójnia Stargard 5 11 2.20
205. Krzysztof Kruszyński Biofarm Basket Junior Poznań 7 11 1.57
206. Łukasz Stachowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 10 5.00
207. Wojciech Oziemski KS Sudety Jelenia Góra 3 10 3.33
208. Piotr Orchowski MKK Basket Koszalin 6 10 1.67
209. Dominik Radomski De La Salle Politechnika Gdańska 6 10 1.67
210. Jakub Kawalec TS Wisła Kraków 3 10 3.33
211. Damian Jakieła KS Spójnia Stargard 6 9 1.50
212. Daniel Soroka WKK Wrocław 6 9 1.50
213. Filip Golecki Siarka Tarnobrzeg 6 9 1.50
214. Bartosz Paruch Siarka Tarnobrzeg 10 9 0.90
215. Filip Kozioł UKS REGIS Wieliczka 3 9 3.00
216. Maciej Włudarski TKM Włocławek 2 9 4.50
217. Jędrzej Błaszak Basket Team w Opalenicy 3 8 2.67
218. Jakub Dekarz PKK Żubry Białystok 3 8 2.67
219. Wiktor Kozal Basket Team w Opalenicy 3 8 2.67
220. Łukasz Szymański TS Wisła Kraków 3 8 2.67
221. Kuba Kuśmierz Akademia HoopLife Lublin 2 8 4.00
222. Mikołaj Borówka Asseco Gdynia 6 8 1.33
223. Szymon Kwiatkowski Energa Laminopol Słupsk 3 7 2.33
224. Kamil Kulik UKS Siódemka Sopot 7 7 1.00
225. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 6 7 1.17
226. Filip Adamczak MKS Novum Bydgoszcz 5 6 1.20
227. Benjamin Gabrovic UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 6 2.00
228. Adam Mikler MKS Novum Bydgoszcz 6 6 1.00
229. Szymon Pszczoła Akademia HoopLife Lublin 2 6 3.00
230. Mikołaj Rakowski TKM Włocławek 3 6 2.00
231. Bartosz Jastrzębski KS Spójnia Stargard 3 6 2.00
232. Jakub Merda ŻAK Żory 3 6 2.00
233. Rafał Jankowski TKM Włocławek 3 6 2.00
234. Łukasz Bielecki TS Wisła Kraków 3 5 1.67
235. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 5 1.67
236. Wiktor Łukasik TKM Włocławek 3 5 1.67
237. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 9 5 0.56
238. Olaf Orliński Akademia HoopLife Lublin 3 5 1.67
239. Patryk Sztandarski TS Wisła Kraków 3 5 1.67
240. Piotr Rejowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 5 1.67
241. Jan Dziadowicz UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 4 1.33
242. Paweł Staszelis UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 4 1.33
243. Karol Krukowski Akademia HoopLife Lublin 3 4 1.33
244. Tobiasz Olejniczak KS Sudety Jelenia Góra 3 4 1.33
245. Łukasz Bereśniewicz KS Sudety Jelenia Góra 3 4 1.33
246. Krystian Falęcki Energa Laminopol Słupsk 3 4 1.33
247. Marek Kozyra ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 4 1.33
248. Piotr Zieliński De La Salle Politechnika Gdańska 5 3 0.60
249. Przemysław Szczepanek Energa Laminopol Słupsk 3 3 1.00
250. Mateusz Kucharski TS Wisła Kraków 3 3 1.00
251. Michał Knapik MUKS 1811 Unia Tarnów 4 3 0.75
252. Daniel Usakowski KS Spójnia Stargard 5 3 0.60
253. Mateusz Krukowski ŻAK Żory 3 3 1.00
254. Adrian Herda WKK Wrocław 5 2 0.40
255. Igor Bladoszewski TKM Włocławek 2 2 1.00
256. Dawid Kmieć Energa Laminopol Słupsk 2 2 1.00
257. Gracjan Piekacz MKK Basket Koszalin 3 2 0.67
258. Łukasz Lipiński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 2 0.67
259. Jakub Krauze Asseco Gdynia 4 2 0.50
260. Andrzej Trytko Polonia Warszawa 9 2 0.22
261. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza 7 2 0.29
262. Brajan Sowa MUKS 1811 Unia Tarnów 6 2 0.33
263. Mikołaj Kopyto Kuźnia Cerkamed Stalowa Wola 2 2 1.00
264. Piotr Bazylko Asseco Gdynia 5 2 0.40
265. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 5 2 0.40
266. Maciej Wojciechowski TKM Włocławek 3 2 0.67
267. Kacper Dudziński Basket Team w Opalenicy 3 2 0.67
268. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 4 2 0.50
269. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 3 2 0.67
270. Piotr Wojciechowski UKS REGIS Wieliczka 3 2 0.67
271. Grzegorz Chodźko KS Spójnia Stargard 5 2 0.40
272. Alan Bulec Kuźnia Cerkamed Stalowa Wola 2 2 1.00
273. Kacper Kozal Basket Team w Opalenicy 2 2 1.00
274. Axel Ponczek De La Salle Politechnika Gdańska 5 2 0.40
275. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom 3 2 0.67
276. Jan Przemyk UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 2 2 1.00
277. Jakub Nowak Kuźnia Cerkamed Stalowa Wola 2 1 0.50
278. Szymon Goszczyński MKS Novum Bydgoszcz 3 1 0.33
279. Bartłomiej Łokas UKS REGIS Wieliczka 3 1 0.33
280. Sebastian Kędzior Energa Laminopol Słupsk 2 1 0.50
281. Jakub Trzciński UKS REGIS Wieliczka 2 0 0.00
282. Tobiasz Tyburowski ŻAK Żory 3 0 0.00
283. Marcel Skrzypczak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 0 0.00
284. Mateusz Gajewski UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 4 0 0.00
285. Filip Retecki MKS Novum Bydgoszcz 4 0 0.00
286. Olivier Czekała Basket Team w Opalenicy 2 0 0.00
287. Jakub Sarna UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 2 0 0.00
288. Dawid Bęc KS Sudety Jelenia Góra 2 0 0.00
289. Adam Janukowicz De La Salle Politechnika Gdańska 3 0 0.00
290. Stanisław Futrzyński Akademia HoopLife Lublin 3 0 0.00
291. Jakub Hajduk KS Sudety Jelenia Góra 3 0 0.00
292. Krystian Serwacki Kuźnia Cerkamed Stalowa Wola 3 0 0.00
293. Michał Makowski TKM Włocławek 3 0 0.00
294. Olivier Kleśta ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 0 0.00
295. Szymon Walkowski De La Salle Politechnika Gdańska 3 0 0.00
296. Jan Ludwicki De La Salle Politechnika Gdańska 3 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę