Dobiegła końca rywalizacja w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w sezonie 2023/2024. Na zakończenie rywalizacji poznaliśmy najlepsze drużyny w koszykówce 3x3 do lat 23. Wśród kobiet zwyciężyła MG 13 Politechnika 2 Gdańsk, zaś wśród mężczyzn Sokoły 3x3 Ostrów Mazowiecka.
92
Michał Lis
AZS AGH Kraków
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 38 | 366 | 1136:59 | 68 / 126 | 62 / 160 | 130 / 286 | 44 / 67 | 10 | 76 | 86 | 126 | 100 | 76 | 79 | 34 | 1 | 8 | 355 | 102 |
2022/2023 | AZS AGH Kraków | 31 | 358 | 868:15 | 58 / 144 | 54 / 167 | 112 / 311 | 80 / 96 | 8 | 60 | 68 | 128 | 52 | 104 | 90 | 42 | 2 | 12 | 293 | -119 |
2022/2023 | Oknoplast AZS AGH II Kraków | 2 | 20 | 43:28 | 4 / 6 | 4 / 8 | 8 / 14 | 0 / 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 15 | -11 |
2021/2022 | Rawlplug Sokół Łańcut | 44 | 248 | 657:59 | 49 / 104 | 38 / 102 | 87 / 206 | 36 / 52 | 9 | 42 | 51 | 91 | 70 | 73 | 85 | 21 | 1 | 7 | 192 | 6 |
2020/2021 | Asseco Arka U19 Gdynia | 10 | 82 | 186:55 | 23 / 44 | 7 / 19 | 30 / 63 | 15 / 19 | 8 | 18 | 26 | 25 | 15 | 19 | 16 | 15 | 0 | 2 | 95 | 100 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2022/2023 | Suzuki Arka Gdynia | 6 | 12 | 39:03 | 2 / 5 | 2 / 7 | 4 / 12 | 2 / 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 | 7 | -9 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 22 | 209 | 473:39 | 47 / 88 | 27 / 64 | 74 / 152 | 34 / 44 | 14 | 31 | 45 | 102 | 44 | 50 | 68 | 32 | 2 | 9 | 234 | 165 |
2019/2020 | Trefl II Sopot | 18 | 81 | 317:53 | 15 / 42 | 13 / 40 | 28 / 82 | 12 / 25 | 2 | 23 | 25 | 58 | 24 | 38 | 32 | 16 | 0 | 5 | 81 | -26 |
2018/2019 | Trefl II Sopot | 17 | 52 | 168:37 | 6 / 12 | 9 / 39 | 15 / 51 | 13 / 16 | 4 | 11 | 15 | 22 | 15 | 16 | 12 | 5 | 0 | 0 | 43 | -14 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Trefl Sopot | 10 | 37 | 145:52 | 9 / 19 | 6 / 19 | 15 / 38 | 1 / 3 | 3 | 22 | 25 | 27 | 20 | 10 | 15 | 4 | 1 | 2 | 54 | 62 |
2018/2019 | Trefl Sopot | 6 | 13 | 50:53 | 5 / 9 | 1 / 5 | 6 / 14 | 0 / 3 | 4 | 6 | 10 | 13 | 5 | 4 | 10 | 4 | 0 | 0 | 19 | 57 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Trefl Sopot | 8 | 43 | 108:49 | 13 / 28 | 2 / 14 | 15 / 42 | 11 / 16 | 6 | 9 | 15 | 37 | 11 | 13 | 15 | 16 | 0 | 1 | 64 | 92 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | 8 | 112 | 186:42 | 29 / 53 | 12 / 48 | 41 / 101 | 18 / 28 | 4 | 13 | 17 | 20 | 23 | 21 | 20 | 13 | 3 | 3 | 75 | 51 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | UKS 7 Trefl Sopot | 11 | 136 | 245:00 | 39 / 80 | 13 / 43 | 52 / 123 | 19 / 32 | 8 | 27 | 35 | 46 | 18 | 41 | 30 | 31 | 3 | 0 | 137 | 78 |
2014/2015 | UKS 7 Trefl Sopot | 6 | 43 | 111:00 | 10 / 23 | 6 / 23 | 16 / 46 | 5 / 10 | 3 | 8 | 11 | 9 | 12 | 12 | 10 | 8 | 1 | 0 | 27 | 68 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 38 | 9.6 | 29:55 | 54.0 | 38.8 | 45.5 | 65.7 | 0.30 | 2.00 | 2.30 | 3.3 | 2.60 | 2.00 | 2.1 | 0.90 | 0.00 | 0.20 | 9.3 | 2.7 |
2022/2023 | AZS AGH Kraków | 31 | 11.5 | 28:00 | 40.3 | 32.3 | 36.0 | 83.3 | 0.30 | 1.90 | 2.20 | 4.1 | 1.70 | 3.40 | 2.9 | 1.40 | 0.10 | 0.40 | 9.5 | -3.8 |
2022/2023 | Oknoplast AZS AGH II Kraków | 2 | 10.0 | 21:44 | 66.7 | 50.0 | 57.1 | 0.0 | 0.00 | 1.50 | 1.50 | 1.0 | 2.50 | 0.00 | 2.5 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 7.5 | -5.5 |
2021/2022 | Rawlplug Sokół Łańcut | 44 | 5.6 | 14:57 | 47.1 | 37.3 | 42.2 | 69.2 | 0.20 | 1.00 | 1.20 | 2.1 | 1.60 | 1.70 | 1.9 | 0.50 | 0.00 | 0.20 | 4.4 | 0.1 |
2020/2021 | Asseco Arka U19 Gdynia | 10 | 8.2 | 18:41 | 52.3 | 36.8 | 47.6 | 78.9 | 0.80 | 1.80 | 2.60 | 2.5 | 1.50 | 1.90 | 1.6 | 1.50 | 0.00 | 0.20 | 9.5 | 10.0 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2022/2023 | Suzuki Arka Gdynia | 6 | 2.0 | 06:30 | 40.0 | 28.6 | 33.3 | 66.7 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.3 | 1.00 | 0.70 | 0.3 | 0.50 | 0.20 | 0.00 | 1.2 | -1.5 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 22 | 9.5 | 21:31 | 53.4 | 42.2 | 48.7 | 77.3 | 0.60 | 1.40 | 2.00 | 4.6 | 2.00 | 2.30 | 3.1 | 1.50 | 0.10 | 0.40 | 10.6 | 7.5 |
2019/2020 | Trefl II Sopot | 18 | 4.5 | 17:39 | 35.7 | 32.5 | 34.1 | 48.0 | 0.10 | 1.30 | 1.40 | 3.2 | 1.30 | 2.10 | 1.8 | 0.90 | 0.00 | 0.30 | 4.5 | -1.4 |
2018/2019 | Trefl II Sopot | 17 | 3.1 | 09:55 | 50.0 | 23.1 | 29.4 | 81.2 | 0.20 | 0.60 | 0.90 | 1.3 | 0.90 | 0.90 | 0.7 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 2.5 | -0.8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Trefl Sopot | 10 | 3.7 | 14:35 | 47.4 | 31.6 | 39.5 | 33.3 | 0.30 | 2.20 | 2.50 | 2.7 | 2.00 | 1.00 | 1.5 | 0.40 | 0.10 | 0.20 | 5.4 | 6.2 |
2018/2019 | Trefl Sopot | 6 | 2.2 | 08:28 | 55.6 | 20.0 | 42.9 | 0.0 | 0.70 | 1.00 | 1.70 | 2.2 | 0.80 | 0.70 | 1.7 | 0.70 | 0.00 | 0.00 | 3.2 | 9.5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Trefl Sopot | 8 | 5.4 | 13:36 | 46.4 | 14.3 | 35.7 | 68.8 | 0.80 | 1.10 | 1.90 | 4.6 | 1.40 | 1.60 | 1.9 | 2.00 | 0.00 | 0.10 | 8.0 | 11.5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | 8 | 14.0 | 23:20 | 54.7 | 25.0 | 40.6 | 64.3 | 0.50 | 1.60 | 2.10 | 2.5 | 2.90 | 2.60 | 2.5 | 1.60 | 0.40 | 0.40 | 9.4 | 6.4 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | UKS 7 Trefl Sopot | 11 | 12.4 | 22:16 | 48.8 | 30.2 | 42.3 | 59.4 | 0.70 | 2.50 | 3.20 | 4.2 | 1.60 | 3.70 | 2.7 | 2.80 | 0.30 | 0.00 | 12.5 | 7.1 |
2014/2015 | UKS 7 Trefl Sopot | 6 | 7.2 | 18:30 | 43.5 | 26.1 | 34.8 | 50.0 | 0.50 | 1.30 | 1.80 | 1.5 | 2.00 | 2.00 | 1.7 | 1.30 | 0.20 | 0.00 | 4.5 | 11.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS AGH Kraków (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
25.03.2023 | SKS Starogard Gdański (w) | 88 : 83 P | 4 | 15:08 | 1/4 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 2/5 | 40.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | |||||
18.03.2023 | GKS Tychy (d) | 77 : 91 P | 12 | 26:29 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 3/8 | 37.5 | 4/4 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 | -4 | |||||
12.03.2023 | PGE Turów Zgorzelec (w) | 69 : 78 W | 16 | 38:06 | 1/7 | 14.3 | 4/6 | 66.7 | 5/13 | 38.5 | 2/2 | 100.0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 12 | 7 | |||||
08.03.2023 | Start II Lublin (w) | 64 : 106 W | 20 | 22:59 | 1/4 | 25.0 | 6/8 | 75.0 | 7/12 | 58.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 24 | 30 | |||||
04.03.2023 | KKS Polonia Warszawa (d) | 71 : 79 P | 6 | 31:22 | 0/4 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 2/10 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | -3 | |||||
01.03.2023 | Weegree AZS Politechnika Opolska (w) | 90 : 84 P | 9 | 26:50 | 2/3 | 66.7 | 1/5 | 20.0 | 3/8 | 37.5 | 2/3 | 66.7 | 0 | 1 | 1 | 9 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 13 | -8 | |||||
26.02.2023 | Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych (d) | 88 : 95 P | 11 | 27:24 | 1/4 | 25.0 | 2/4 | 50.0 | 3/8 | 37.5 | 3/3 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 11 | 2 | 5 | 4 | 2 | 0 | 1 | 19 | -3 | |||||
11.02.2023 | MKKS Żak Koszalin (d) | 74 : 72 W | 8 | 32:38 | 0/3 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 2/10 | 20.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 6 | 6 | 9 | 2 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 12 | 8 | |||||
08.02.2023 | WKK Wrocław (d) | 81 : 76 W | 19 | 26:15 | 3/5 | 60.0 | 3/6 | 50.0 | 6/11 | 54.5 | 4/4 | 100.0 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4 | 7 | 2 | 3 | 0 | 0 | 23 | 3 | |||||
04.02.2023 | Enea Basket Poznań (w) | 90 : 85 P | 14 | 32:45 | 4/5 | 80.0 | 0/8 | 0.0 | 4/13 | 30.8 | 6/6 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | -11 | |||||
28.01.2023 | BS Polonia Bytom (d) | 79 : 76 W | 17 | 38:06 | 4/11 | 36.4 | 2/9 | 22.2 | 6/20 | 30.0 | 3/4 | 75.0 | 1 | 5 | 6 | 4 | 0 | 6 | 3 | 4 | 0 | 2 | 13 | 10 | |||||
25.01.2023 | HydroTruck Radom (w) | 90 : 81 P | 5 | 22:54 | 1/2 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | -1 | -23 | |||||
18.01.2023 | Dziki Warszawa (d) | 73 : 89 P | 11 | 29:48 | 3/6 | 50.0 | 1/7 | 14.3 | 4/13 | 30.8 | 2/3 | 66.7 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 4 | 2 | 0 | 3 | 3 | -17 | |||||
15.01.2023 | Sensation Kotwica Kołobrzeg (w) | 66 : 75 W | 23 | 30:53 | 1/4 | 25.0 | 5/9 | 55.6 | 6/13 | 46.2 | 6/6 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 18 | 7 | |||||
07.01.2023 | WKS Śląsk II Wrocław (d) | 63 : 59 W | 16 | 29:48 | 1/5 | 20.0 | 4/10 | 40.0 | 5/15 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 5 | 4 | 5 | 0 | 0 | 10 | 8 | |||||
04.01.2023 | Miasto Szkła Krosno (d) | 74 : 73 W | 15 | 30:22 | 1/4 | 25.0 | 3/7 | 42.9 | 4/11 | 36.4 | 4/4 | 100.0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 12 | 15 | |||||
17.12.2022 | Decka Pelplin (w) | 99 : 80 P | 13 | 26:57 | 1/4 | 25.0 | 2/5 | 40.0 | 3/9 | 33.3 | 5/6 | 83.3 | 0 | 1 | 1 | 6 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 10 | -22 | |||||
14.12.2022 | SKS Starogard Gdański (d) | 61 : 66 P | 10 | 31:30 | 2/4 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 12 | -5 | |||||
10.12.2022 | GKS Tychy (w) | 94 : 73 P | 2 | 21:05 | 0/1 | 0.0 | 0/6 | 0.0 | 0/7 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | -2 | -3 | |||||
03.12.2022 | PGE Turów Zgorzelec (d) | 79 : 75 W | 2 | 18:42 | 1/1 | 100.0 | 0/4 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | -3 | |||||
28.11.2022 | KKS Polonia Warszawa (w) | 72 : 70 P | 9 | 26:26 | 2/4 | 50.0 | 1/6 | 16.7 | 3/10 | 30.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | |||||
20.11.2022 | Weegree AZS Politechnika Opolska (d) | 63 : 72 P | 4 | 22:46 | 1/3 | 33.3 | 0/5 | 0.0 | 1/8 | 12.5 | 2/2 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | -4 | |||||
16.11.2022 | Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych (w) | 86 : 70 P | 9 | 20:31 | 2/5 | 40.0 | 1/1 | 100.0 | 3/6 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | -21 | |||||
11.11.2022 | Start II Lublin (d) | 78 : 74 W | 14 | 25:08 | 4/6 | 66.7 | 2/5 | 40.0 | 6/11 | 54.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 11 | -15 | |||||
05.11.2022 | MKKS Żak Koszalin (w) | 86 : 88 W | 5 | 25:56 | 1/4 | 25.0 | 0/4 | 0.0 | 1/8 | 12.5 | 3/4 | 75.0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | -11 | |||||
02.11.2022 | WKK Wrocław (w) | 89 : 69 P | 16 | 27:41 | 5/8 | 62.5 | 2/3 | 66.7 | 7/11 | 63.6 | 0/1 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 12 | -10 | |||||
29.10.2022 | Enea Basket Poznań (d) | 86 : 82 W | 13 | 36:32 | 2/9 | 22.2 | 1/5 | 20.0 | 3/14 | 21.4 | 6/6 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 2 | 5 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 | -1 | |||||
21.10.2022 | BS Polonia Bytom (w) | 77 : 88 W | 22 | 27:39 | 4/4 | 100.0 | 4/4 | 100.0 | 8/8 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 22 | -3 | |||||
15.10.2022 | HydroTruck Radom (d) | 71 : 80 P | 8 | 26:29 | 2/3 | 66.7 | 1/5 | 20.0 | 3/8 | 37.5 | 1/4 | 25.0 | 0 | 4 | 4 | 3 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | -24 | |||||
12.10.2022 | Dziki Warszawa (w) | 77 : 64 P | 10 | 35:03 | 3/5 | 60.0 | 1/5 | 20.0 | 4/10 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 6 | 1 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 11 | -10 | |||||
01.10.2022 | Sensation Kotwica Kołobrzeg (d) | 81 : 92 P | 15 | 34:03 | 3/9 | 33.3 | 0/4 | 0.0 | 3/13 | 23.1 | 9/9 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7 | -13 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 38:06 | 12.03.2023 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 69 : 78 | celny rzut za 2 | 5 | 02.11.2022 | 1LM | WKK Wrocław | 89 : 69 | wykonywany rzut za 2 | 11 | 28.01.2023 | 1LM | BS Polonia Bytom | 79 : 76 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 03.12.2022 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 79 : 75 | celny rzut za 3 | 6 | 08.03.2023 | 1LM | Start II Lublin | 64 : 106 | wykonywany rzut za 3 | 10 | 07.01.2023 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 63 : 59 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 16.11.2022 | 1LM | Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych | 86 : 70 | celny rzut z gry | 8 | 21.10.2022 | 1LM | BS Polonia Bytom | 77 : 88 | wykonywany rzut za gry | 20 | 28.01.2023 | 1LM | BS Polonia Bytom | 79 : 76 | skuteczność z gry | 100.0000 | 21.10.2022 | 1LM | BS Polonia Bytom | 77 : 88 | celny rzut wolny | 9 | 01.10.2022 | 1LM | Sensation Kotwica Kołobrzeg | 81 : 92 | wykonywany rzut wolny | 9 | 01.10.2022 | 1LM | Sensation Kotwica Kołobrzeg | 81 : 92 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 18.03.2023 | 1LM | GKS Tychy | 77 : 91 | punkty | 23 | 15.01.2023 | 1LM | Sensation Kotwica Kołobrzeg | 66 : 75 | zbiórki w ataku | 2 | 04.01.2023 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 74 : 73 | zbiórki w obronie | 6 | 11.02.2023 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 74 : 72 | zbiórki | 6 | 11.02.2023 | 1LM | MKKS Żak Koszalin | 74 : 72 | asysty | 11 | 26.02.2023 | 1LM | Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych | 88 : 95 | faule | 4 | 12.03.2023 | 1LM | PGE Turów Zgorzelec | 69 : 78 | faule wymuszone | 7 | 08.02.2023 | 1LM | WKK Wrocław | 81 : 76 | straty | 6 | 29.10.2022 | 1LM | Enea Basket Poznań | 86 : 82 | przechwyty | 5 | 07.01.2023 | 1LM | WKS Śląsk II Wrocław | 63 : 59 | bloki | 1 | 04.01.2023 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 74 : 73 | bloki otrzymane | 3 | 18.01.2023 | 1LM | Dziki Warszawa | 73 : 89 | asysty/straty | 4.5000 | 01.03.2023 | 1LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 90 : 84 | przechwyty/straty | 1.5000 | 08.02.2023 | 1LM | WKK Wrocław | 81 : 76 | eval | 24 | 08.03.2023 | 1LM | Start II Lublin | 64 : 106 | +/- | 30 | 08.03.2023 | 1LM | Start II Lublin | 64 : 106 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Weegree AZS Politechnika Opolska | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Oknoplast AZS AGH II Kraków | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Suzuki Arka Gdynia | Energa Basket Liga |
2022/2023 | AZS AGH Kraków | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Rawlplug Sokół Łańcut | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Asseco Arka U19 Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2020/2021 | Asseco Arka Gdynia U19 | Liga Juniorów Starszych |
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Trefl Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2019/2020 | Trefl Sopot | Liga Juniorów |
2019/2020 | Trefl Sopot | Liga Juniorów Starszych |
2019/2020 | Trefl II Sopot | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Trefl 1LO Sopot | Liga Juniorów |
2018/2019 | Trefl 1LO Sopot | Liga Juniorów Starszych |
2018/2019 | Trefl Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2018/2019 | Trefl Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2018/2019 | Trefl II Sopot | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | UKS Siódemka I Sopot | Liga Juniorów Młodszych |
2017/2018 | Trefl 1LO Sopot | Liga Juniorów |
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2016/2017 | UKS 7 Trefl II Sopot | Liga Juniorów Młodszych |
2015/2016 | UKS 7 Trefl Sopot | U14M Finał Strefowy |
2015/2016 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga Kadetów Młodszych |
2015/2016 | UKS 7 Trefl II Sopot | Liga Kadetów |
2015/2016 | UKS 7 Trefl Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2014/2015 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga Kadetów Młodszych |
2014/2015 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga Młodzików |
2014/2015 | UKS 7 Trefl Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2013/2014 | GTK Gdynia | Liga U12M |
2013/2014 | GTK Asseco II Gdynia | Liga Kadetów Młodszych |
2013/2014 | GTK Asseco I Gdynia | Liga Kadetów Młodszych |
2013/2014 | GTK Asseco II Gdynia | Liga Kadetów Młodszych |
2013/2014 | GTK Asseco II Gdynia | Liga Juniorów Młodszych |
2012/2013 | GTK I Gdynia | Liga U11M |
2012/2013 | UKS Kielno | Liga U12M |
2012/2013 | UKS Kielno | Liga Kadetów Młodszych |