|
Miasto Szkła Krosno
|
68
:
78
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
26.09.2020 18:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
89
:
78
|
Decka Pelplin
|
03.10.2020 18:00 |
|
Dziki Warszawa
|
66
:
73
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
10.10.2020 18:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
82
:
63
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
14.10.2020 18:00 |
|
Górnik Trans.eu Wałbrzych
|
90
:
69
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
17.10.2020 17:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
102
:
53
|
TS Wisła Chemart Kraków
|
24.10.2020 18:00 |
|
WKK Wrocław
|
71
:
87
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
03.12.2020 18:00 |
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
70
:
92
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
08.11.2020 17:30 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
73
:
60
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
11.11.2020 18:00 |
|
KS Księżak Łowicz
|
81
:
80
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
15.11.2020 17:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
86
:
74
|
Rawlplug Sokół Łańcut
|
20.11.2020 18:00 |
|
GKS Tychy
|
85
:
93
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
29.11.2020 18:00 |
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
70
:
98
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
05.12.2020 17:00 |
|
TBS Śląsk II Wrocław
|
73
:
77
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
11.12.2020 18:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
90
:
82
|
Pogoń Prudnik
|
19.12.2020 18:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
82
:
81
|
Miasto Szkła Krosno
|
02.01.2021 18:00 |
|
Decka Pelplin
|
83
:
82
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
09.01.2021 17:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
65
:
62
|
Dziki Warszawa
|
16.01.2021 18:00 |
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
107
:
114
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
20.01.2021 18:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
86
:
76
|
Górnik Trans.eu Wałbrzych
|
23.01.2021 18:00 |
|
TS Wisła Chemart Kraków
|
65
:
79
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
30.01.2021 18:30 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
89
:
76
|
WKK Wrocław
|
06.02.2021 18:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
72
:
60
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
13.02.2021 18:00 |
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
56
:
87
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
20.02.2021 18:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
93
:
63
|
KS Księżak Łowicz
|
27.02.2021 18:00 |
|
Rawlplug Sokół Łańcut
|
86
:
77
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
06.03.2021 17:30 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
97
:
48
|
GKS Tychy
|
13.03.2021 18:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
100
:
67
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
22.03.2021 16:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
94
:
70
|
TBS Śląsk II Wrocław
|
27.03.2021 18:00 |
|
Pogoń Prudnik
|
66
:
80
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
31.03.2021 18:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
90
:
82
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
10.04.2021 18:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
84
:
75
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
11.04.2021 18:00 |
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
65
:
85
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
17.04.2021 15:30 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
82
:
60
|
Rawlplug Sokół Łańcut
|
24.04.2021 18:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
99
:
80
|
Rawlplug Sokół Łańcut
|
25.04.2021 18:00 |
|
Rawlplug Sokół Łańcut
|
89
:
87
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
01.05.2021 17:30 |
|
Rawlplug Sokół Łańcut
|
76
:
81
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
02.05.2021 17:30 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
67
:
79
|
Górnik Trans.eu Wałbrzych
|
08.05.2021 18:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
105
:
44
|
Górnik Trans.eu Wałbrzych
|
09.05.2021 18:00 |
|
Górnik Trans.eu Wałbrzych
|
77
:
74
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
15.05.2021 19:00 |
|
Górnik Trans.eu Wałbrzych
|
52
:
76
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
16.05.2021 17:00 |
|
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
|
83
:
59
|
Górnik Trans.eu Wałbrzych
|
22.05.2021 17:00 |