1 kolejka |
|
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
75
:
80
|
Sokół Łańcut
|
23.09.2017 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
Polfarmex Kutno
|
86
:
74
|
WKS Śląsk Wrocław
|
23.09.2017 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
Pogoń Prudnik
|
76
:
64
|
SKK Siedlce
|
23.09.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
84
:
58
|
KK Warszawa
|
23.09.2017 18:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
Spójnia Stargard
|
85
:
65
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
23.09.2017 18:00 | Hala OSiR, Stargard |
Siarka Tarnobrzeg
|
72
:
81
|
GKS Tychy
|
23.09.2017 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg |
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
49
:
69
|
Biofarm Basket Poznań
|
23.09.2017 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
KSK Noteć Inowrocław
|
58
:
102
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
24.09.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
2 kolejka |
|
|
SKK Siedlce
|
63
:
69
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
30.09.2017 16:00 | ARMS, Siedlce |
Sokół Łańcut
|
85
:
71
|
KK Warszawa
|
30.09.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
89
:
52
|
KSK Noteć Inowrocław
|
30.09.2017 18:00 | Hala Znicz, Pruszków |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
71
:
88
|
Spójnia Stargard
|
30.09.2017 18:30 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
GKS Tychy
|
103
:
76
|
Pogoń Prudnik
|
30.09.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
97
:
61
|
Siarka Tarnobrzeg
|
30.09.2017 19:00 | Trapez, Leszno |
WKS Śląsk Wrocław
|
70
:
56
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
30.09.2017 20:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
Enea Astoria Bydgoszcz
|
62
:
73
|
Polfarmex Kutno
|
01.10.2017 17:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
3 kolejka |
|
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
79
:
98
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
07.10.2017 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
Pogoń Prudnik
|
63
:
75
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
07.10.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik |
Spójnia Stargard
|
92
:
67
|
Sokół Łańcut
|
07.10.2017 18:00 | Hala OSiR, Stargard |
Siarka Tarnobrzeg
|
85
:
78
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
07.10.2017 18:30 | MOSiR, Tarnobrzeg |
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
89
:
81
|
GKS Tychy
|
07.10.2017 19:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
KK Warszawa
|
56
:
72
|
WKS Śląsk Wrocław
|
08.10.2017 15:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
Biofarm Basket Poznań
|
86
:
72
|
SKK Siedlce
|
08.10.2017 15:00 | Hala AWF, Poznań |
KSK Noteć Inowrocław
|
71
:
94
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
08.10.2017 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
4 kolejka |
|
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
92
:
75
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
13.10.2017 20:00 | Trapez, Leszno |
Sokół Łańcut
|
92
:
77
|
KSK Noteć Inowrocław
|
14.10.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Polfarmex Kutno
|
57
:
43
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
14.10.2017 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
71
:
72
|
Pogoń Prudnik
|
14.10.2017 18:00 | Hala Znicz, Pruszków |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
72
:
88
|
Siarka Tarnobrzeg
|
14.10.2017 18:30 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
GKS Tychy
|
95
:
91
|
Biofarm Basket Poznań
|
14.10.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy |
WKS Śląsk Wrocław
|
94
:
100
|
Spójnia Stargard
|
15.10.2017 19:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
KK Warszawa
|
76
:
86
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
15.10.2017 19:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
5 kolejka |
|
|
Biofarm Basket Poznań
|
71
:
68
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
18.10.2017 17:00 | Hala AWF, Poznań |
Polfarmex Kutno
|
62
:
25
|
KK Warszawa
|
18.10.2017 18:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
Spójnia Stargard
|
89
:
84
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
18.10.2017 18:00 | Hala OSiR, Stargard |
KSK Noteć Inowrocław
|
74
:
66
|
WKS Śląsk Wrocław
|
18.10.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
67
:
80
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
18.10.2017 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
SKK Siedlce
|
90
:
97
|
GKS Tychy
|
18.10.2017 18:00 | ARMS, Siedlce |
Pogoń Prudnik
|
67
:
84
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
18.10.2017 18:30 | Obuwnik, Prudnik |
Siarka Tarnobrzeg
|
63
:
82
|
Sokół Łańcut
|
18.10.2017 19:00 | MOSiR, Tarnobrzeg |
6 kolejka |
|
|
Biofarm Basket Poznań
|
72
:
82
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
21.10.2017 17:00 | , |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
87
:
62
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
21.10.2017 17:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
Enea Astoria Bydgoszcz
|
118
:
61
|
KSK Noteć Inowrocław
|
21.10.2017 17:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
70
:
90
|
KK Warszawa
|
21.10.2017 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
Polfarmex Kutno
|
75
:
79
|
Spójnia Stargard
|
21.10.2017 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
94
:
87
|
SKK Siedlce
|
21.10.2017 18:00 | Trapez, Leszno |
WKS Śląsk Wrocław
|
73
:
100
|
Siarka Tarnobrzeg
|
21.10.2017 20:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
Pogoń Prudnik
|
75
:
88
|
Sokół Łańcut
|
22.10.2017 17:00 | Obuwnik, Prudnik |
7 kolejka |
|
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
77
:
85
|
Sokół Łańcut
|
09.10.2017 19:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Pogoń Prudnik
|
69
:
74
|
WKS Śląsk Wrocław
|
28.10.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik |
Spójnia Stargard
|
91
:
61
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
28.10.2017 18:00 | Hala OSiR, Stargard |
GKS Tychy
|
85
:
108
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
28.10.2017 18:00 | Hala Sportowa, Tychy |
Siarka Tarnobrzeg
|
77
:
68
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
28.10.2017 18:30 | MOSiR, Tarnobrzeg |
KSK Noteć Inowrocław
|
56
:
70
|
Polfarmex Kutno
|
29.10.2017 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
SKK Siedlce
|
71
:
72
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
29.10.2017 18:00 | ARMS, Siedlce |
Biofarm Basket Poznań
|
77
:
83
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
14.01.2018 17:00 | Hala AWF, Poznań |
8 kolejka |
|
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
90
:
84
|
KSK Noteć Inowrocław
|
04.11.2017 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
Sokół Łańcut
|
83
:
70
|
Biofarm Basket Poznań
|
04.11.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Polfarmex Kutno
|
82
:
76
|
Siarka Tarnobrzeg
|
04.11.2017 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
92
:
71
|
GKS Tychy
|
04.11.2017 18:00 | Hala Znicz, Pruszków |
WKS Śląsk Wrocław
|
73
:
74
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
04.11.2017 18:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
Enea Astoria Bydgoszcz
|
101
:
69
|
Pogoń Prudnik
|
04.11.2017 18:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
KK Warszawa
|
83
:
95
|
Spójnia Stargard
|
05.11.2017 15:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
76
:
62
|
SKK Siedlce
|
05.11.2017 16:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
9 kolejka |
|
|
Biofarm Basket Poznań
|
77
:
82
|
WKS Śląsk Wrocław
|
08.11.2017 17:00 | Hala AWF, Poznań |
KSK Noteć Inowrocław
|
65
:
63
|
KK Warszawa
|
08.11.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
SKK Siedlce
|
78
:
91
|
Sokół Łańcut
|
08.11.2017 18:00 | ARMS, Siedlce |
Pogoń Prudnik
|
55
:
85
|
Polfarmex Kutno
|
08.11.2017 18:30 | Obuwnik, Prudnik |
Siarka Tarnobrzeg
|
75
:
70
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
08.11.2017 19:00 | MOSiR, Tarnobrzeg |
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
83
:
80
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
08.11.2017 19:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
GKS Tychy
|
91
:
96
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
08.11.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
99
:
80
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
08.11.2017 19:00 | Trapez, Leszno |
10 kolejka |
|
|
KK Warszawa
|
72
:
91
|
Siarka Tarnobrzeg
|
11.11.2017 13:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
62
:
70
|
Pogoń Prudnik
|
11.11.2017 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
Sokół Łańcut
|
81
:
74
|
GKS Tychy
|
11.11.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Polfarmex Kutno
|
100
:
84
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
11.11.2017 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
Spójnia Stargard
|
94
:
71
|
KSK Noteć Inowrocław
|
11.11.2017 18:00 | Hala OSiR, Stargard |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
79
:
68
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
11.11.2017 19:30 | Trapez, Leszno |
WKS Śląsk Wrocław
|
84
:
63
|
SKK Siedlce
|
11.11.2017 20:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
Enea Astoria Bydgoszcz
|
69
:
68
|
Biofarm Basket Poznań
|
12.11.2017 17:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
11 kolejka |
|
|
Biofarm Basket Poznań
|
72
:
64
|
Polfarmex Kutno
|
18.11.2017 17:00 | Hala AWF, Poznań |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
79
:
49
|
Sokół Łańcut
|
18.11.2017 17:00 | Trapez, Leszno |
Siarka Tarnobrzeg
|
80
:
86
|
Spójnia Stargard
|
18.11.2017 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg |
SKK Siedlce
|
85
:
79
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
18.11.2017 18:00 | ARMS, Siedlce |
GKS Tychy
|
96
:
88
|
WKS Śląsk Wrocław
|
18.11.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy |
Pogoń Prudnik
|
77
:
63
|
KK Warszawa
|
19.11.2017 17:00 | Obuwnik, Prudnik |
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
60
:
63
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
19.11.2017 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
62
:
64
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
19.11.2017 17:00 | Hala Znicz, Pruszków |
12 kolejka |
|
|
WKS Śląsk Wrocław
|
86
:
96
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
24.11.2017 20:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
63
:
71
|
Biofarm Basket Poznań
|
25.11.2017 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
Sokół Łańcut
|
87
:
81
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
25.11.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Polfarmex Kutno
|
65
:
67
|
SKK Siedlce
|
25.11.2017 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
Spójnia Stargard
|
82
:
65
|
Pogoń Prudnik
|
25.11.2017 18:00 | Hala OSiR, Stargard |
KSK Noteć Inowrocław
|
60
:
78
|
Siarka Tarnobrzeg
|
25.11.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
GKS Tychy
|
103
:
94
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
25.11.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy |
KK Warszawa
|
71
:
76
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
26.11.2017 18:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
13 kolejka |
|
|
Biofarm Basket Poznań
|
86
:
82
|
KK Warszawa
|
02.12.2017 17:00 | Hala AWF, Poznań |
Pogoń Prudnik
|
81
:
74
|
KSK Noteć Inowrocław
|
02.12.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik |
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
82
:
89
|
Spójnia Stargard
|
02.12.2017 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
SKK Siedlce
|
71
:
58
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
02.12.2017 18:00 | ARMS, Siedlce |
GKS Tychy
|
80
:
93
|
Polfarmex Kutno
|
02.12.2017 18:00 | Hala Sportowa, Tychy |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
81
:
82
|
WKS Śląsk Wrocław
|
02.12.2017 18:00 | Hala Znicz, Pruszków |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
66
:
86
|
Sokół Łańcut
|
02.12.2017 18:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
82
:
67
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
02.12.2017 19:00 | Trapez, Leszno |
14 kolejka |
|
|
WKS Śląsk Wrocław
|
77
:
89
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
29.11.2017 19:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
Enea Astoria Bydgoszcz
|
75
:
82
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
06.12.2017 18:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Polfarmex Kutno
|
73
:
69
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
06.12.2017 18:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
Spójnia Stargard
|
89
:
61
|
Biofarm Basket Poznań
|
06.12.2017 18:00 | Hala OSiR, Stargard |
KSK Noteć Inowrocław
|
73
:
89
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
06.12.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
Siarka Tarnobrzeg
|
84
:
78
|
Pogoń Prudnik
|
06.12.2017 19:00 | MOSiR, Tarnobrzeg |
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
59
:
56
|
GKS Tychy
|
06.12.2017 19:30 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
KK Warszawa
|
69
:
79
|
SKK Siedlce
|
06.12.2017 20:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
15 kolejka |
|
|
Biofarm Basket Poznań
|
57
:
61
|
KSK Noteć Inowrocław
|
09.12.2017 17:00 | Hala AWF, Poznań |
Sokół Łańcut
|
66
:
59
|
WKS Śląsk Wrocław
|
09.12.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
85
:
76
|
Siarka Tarnobrzeg
|
09.12.2017 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
GKS Tychy
|
83
:
73
|
KK Warszawa
|
09.12.2017 18:00 | Hala Sportowa, Tychy |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
79
:
57
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
09.12.2017 18:00 | Trapez, Leszno |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
75
:
59
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
09.12.2017 18:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
SKK Siedlce
|
93
:
96
|
Spójnia Stargard
|
09.12.2017 19:00 | ARMS, Siedlce |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
55
:
86
|
Polfarmex Kutno
|
10.12.2017 17:00 | Hala Znicz, Pruszków |
16 kolejka |
|
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
80
:
75
|
Sokół Łańcut
|
16.12.2017 17:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
76
:
66
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
16.12.2017 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
Polfarmex Kutno
|
59
:
57
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
16.12.2017 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
Pogoń Prudnik
|
92
:
65
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
16.12.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik |
Spójnia Stargard
|
102
:
74
|
GKS Tychy
|
16.12.2017 18:00 | Hala OSiR, Stargard |
KSK Noteć Inowrocław
|
69
:
56
|
SKK Siedlce
|
16.12.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
Siarka Tarnobrzeg
|
79
:
76
|
Biofarm Basket Poznań
|
16.12.2017 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg |
KK Warszawa
|
65
:
78
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
17.12.2017 13:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
17 kolejka |
|
|
WKS Śląsk Wrocław
|
89
:
71
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
20.12.2017 19:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
Sokół Łańcut
|
78
:
57
|
Polfarmex Kutno
|
21.12.2017 18:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
76
:
67
|
Spójnia Stargard
|
21.12.2017 20:00 | Trapez, Leszno |
GKS Tychy
|
104
:
62
|
KSK Noteć Inowrocław
|
22.12.2017 18:00 | Hala Sportowa, Tychy |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
103
:
86
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
22.12.2017 18:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
80
:
46
|
KK Warszawa
|
22.12.2017 19:00 | Hala Znicz, Pruszków |
Biofarm Basket Poznań
|
88
:
89
|
Pogoń Prudnik
|
23.12.2017 15:00 | Hala AWF, Poznań |
SKK Siedlce
|
86
:
77
|
Siarka Tarnobrzeg
|
23.12.2017 16:00 | ARMS, Siedlce |
18 kolejka |
|
|
Biofarm Basket Poznań
|
85
:
81
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
06.01.2018 17:00 | Hala AWF, Poznań |
Sokół Łańcut
|
86
:
72
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
06.01.2018 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
79
:
103
|
Spójnia Stargard
|
06.01.2018 18:00 | Hala Znicz, Pruszków |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
84
:
67
|
KSK Noteć Inowrocław
|
06.01.2018 18:00 | Trapez, Leszno |
GKS Tychy
|
91
:
70
|
Siarka Tarnobrzeg
|
06.01.2018 18:00 | Hala Sportowa, Tychy |
SKK Siedlce
|
97
:
67
|
Pogoń Prudnik
|
06.01.2018 18:00 | ARMS, Siedlce |
KK Warszawa
|
72
:
103
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
07.01.2018 14:30 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
WKS Śląsk Wrocław
|
57
:
79
|
Polfarmex Kutno
|
07.01.2018 18:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
19 kolejka |
|
|
Polfarmex Kutno
|
65
:
63
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
13.01.2018 16:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
88
:
72
|
WKS Śląsk Wrocław
|
13.01.2018 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
Pogoń Prudnik
|
86
:
91
|
GKS Tychy
|
13.01.2018 17:30 | Obuwnik, Prudnik |
Siarka Tarnobrzeg
|
74
:
94
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
13.01.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg |
KSK Noteć Inowrocław
|
65
:
91
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
13.01.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
Spójnia Stargard
|
81
:
78
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
13.01.2018 18:00 | Hala OSiR, Stargard |
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
81
:
68
|
SKK Siedlce
|
14.01.2018 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
KK Warszawa
|
78
:
71
|
Sokół Łańcut
|
14.01.2018 17:30 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
20 kolejka |
|
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
89
:
90
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
20.01.2018 17:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Sokół Łańcut
|
78
:
101
|
Spójnia Stargard
|
20.01.2018 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
WKS Śląsk Wrocław
|
89
:
53
|
KK Warszawa
|
20.01.2018 18:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
96
:
73
|
KSK Noteć Inowrocław
|
20.01.2018 18:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
84
:
75
|
Siarka Tarnobrzeg
|
20.01.2018 18:00 | Hala Znicz, Pruszków |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
81
:
65
|
Pogoń Prudnik
|
20.01.2018 18:00 | Trapez, Leszno |
SKK Siedlce
|
75
:
77
|
Biofarm Basket Poznań
|
20.01.2018 18:00 | ARMS, Siedlce |
GKS Tychy
|
99
:
75
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
20.01.2018 19:00 | Hala Sportowa, Tychy |
21 kolejka |
|
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
83
:
75
|
Polfarmex Kutno
|
24.01.2018 19:30 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
72
:
87
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
26.01.2018 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Biofarm Basket Poznań
|
87
:
93
|
GKS Tychy
|
27.01.2018 17:00 | Hala AWF, Poznań |
Enea Astoria Bydgoszcz
|
96
:
55
|
KK Warszawa
|
27.01.2018 17:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Pogoń Prudnik
|
67
:
83
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
27.01.2018 17:30 | Obuwnik, Prudnik |
Siarka Tarnobrzeg
|
77
:
87
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
27.01.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg |
KSK Noteć Inowrocław
|
72
:
91
|
Sokół Łańcut
|
27.01.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
Spójnia Stargard
|
77
:
69
|
WKS Śląsk Wrocław
|
27.01.2018 18:00 | Hala OSiR, Stargard |
22 kolejka |
|
|
KK Warszawa
|
66
:
80
|
Polfarmex Kutno
|
17.01.2018 20:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
Sokół Łańcut
|
85
:
81
|
Siarka Tarnobrzeg
|
31.01.2018 18:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Enea Astoria Bydgoszcz
|
76
:
88
|
Spójnia Stargard
|
31.01.2018 18:30 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
WKS Śląsk Wrocław
|
89
:
76
|
KSK Noteć Inowrocław
|
31.01.2018 19:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
84
:
59
|
Pogoń Prudnik
|
31.01.2018 19:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
88
:
81
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
31.01.2018 19:00 | Hala Znicz, Pruszków |
GKS Tychy
|
96
:
76
|
SKK Siedlce
|
31.01.2018 19:00 | Hala Sportowa, Tychy |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
82
:
63
|
Biofarm Basket Poznań
|
31.01.2018 20:00 | Trapez, Leszno |
23 kolejka |
|
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
83
:
82
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
03.02.2018 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Sokół Łańcut
|
79
:
71
|
Pogoń Prudnik
|
03.02.2018 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
SKK Siedlce
|
77
:
97
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
03.02.2018 18:00 | ARMS, Siedlce |
Siarka Tarnobrzeg
|
73
:
71
|
WKS Śląsk Wrocław
|
03.02.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg |
KSK Noteć Inowrocław
|
61
:
98
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
03.02.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
KK Warszawa
|
79
:
67
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
04.02.2018 15:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
88
:
90
|
Biofarm Basket Poznań
|
04.02.2018 17:00 | Hala Znicz, Pruszków |
Spójnia Stargard
|
98
:
75
|
Polfarmex Kutno
|
04.02.2018 17:00 | Hala OSiR, Stargard |
24 kolejka |
|
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
87
:
74
|
Siarka Tarnobrzeg
|
10.02.2018 17:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Polfarmex Kutno
|
76
:
61
|
KSK Noteć Inowrocław
|
10.02.2018 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
80
:
71
|
SKK Siedlce
|
10.02.2018 18:00 | Hala Znicz, Pruszków |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
90
:
83
|
GKS Tychy
|
11.02.2018 19:30 | Trapez, Leszno |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
90
:
89
|
Biofarm Basket Poznań
|
12.02.2018 19:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
WKS Śląsk Wrocław
|
98
:
100
|
Pogoń Prudnik
|
14.02.2018 18:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
74
:
96
|
Spójnia Stargard
|
14.02.2018 19:30 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
Sokół Łańcut
|
76
:
62
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
26.03.2018 17:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
25 kolejka |
|
|
KSK Noteć Inowrocław
|
74
:
69
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
17.02.2018 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
Biofarm Basket Poznań
|
86
:
75
|
Sokół Łańcut
|
17.02.2018 17:00 | Hala AWF, Poznań |
Pogoń Prudnik
|
83
:
90
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
17.02.2018 17:30 | Obuwnik, Prudnik |
GKS Tychy
|
104
:
97
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
17.02.2018 18:00 | Hala Sportowa, Tychy |
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
77
:
82
|
WKS Śląsk Wrocław
|
17.02.2018 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Siarka Tarnobrzeg
|
61
:
86
|
Polfarmex Kutno
|
17.02.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg |
Spójnia Stargard
|
75
:
79
|
KK Warszawa
|
18.02.2018 17:30 | Hala OSiR, Stargard |
SKK Siedlce
|
79
:
84
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
18.02.2018 19:00 | ARMS, Siedlce |
26 kolejka |
|
|
Polfarmex Kutno
|
74
:
59
|
Pogoń Prudnik
|
21.02.2018 18:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
WKS Śląsk Wrocław
|
92
:
87
|
Biofarm Basket Poznań
|
21.02.2018 18:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
Sokół Łańcut
|
85
:
83
|
SKK Siedlce
|
21.02.2018 18:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
Enea Astoria Bydgoszcz
|
96
:
80
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
21.02.2018 18:30 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
81
:
83
|
GKS Tychy
|
21.02.2018 19:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
76
:
68
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
21.02.2018 19:00 | Hala Znicz, Pruszków |
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
71
:
80
|
Siarka Tarnobrzeg
|
21.02.2018 19:30 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
KK Warszawa
|
73
:
85
|
KSK Noteć Inowrocław
|
21.02.2018 20:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
27 kolejka |
|
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
79
:
66
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
24.02.2018 17:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
Biofarm Basket Poznań
|
83
:
62
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
24.02.2018 17:00 | Hala AWF, Poznań |
Pogoń Prudnik
|
94
:
87
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
24.02.2018 17:30 | Obuwnik, Prudnik |
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
58
:
77
|
Polfarmex Kutno
|
24.02.2018 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Siarka Tarnobrzeg
|
66
:
80
|
KK Warszawa
|
24.02.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg |
KSK Noteć Inowrocław
|
68
:
81
|
Spójnia Stargard
|
24.02.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
GKS Tychy
|
104
:
83
|
Sokół Łańcut
|
24.02.2018 19:00 | Hala Sportowa, Tychy |
SKK Siedlce
|
78
:
83
|
WKS Śląsk Wrocław
|
25.02.2018 14:00 | ARMS, Siedlce |
28 kolejka |
|
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
87
:
75
|
SKK Siedlce
|
03.03.2018 17:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
83
:
58
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
03.03.2018 17:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
Spójnia Stargard
|
74
:
73
|
Siarka Tarnobrzeg
|
03.03.2018 18:00 | Hala OSiR, Stargard |
Sokół Łańcut
|
81
:
77
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
03.03.2018 18:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
KK Warszawa
|
94
:
76
|
Pogoń Prudnik
|
04.03.2018 17:30 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
WKS Śląsk Wrocław
|
94
:
86
|
GKS Tychy
|
04.03.2018 20:30 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
Polfarmex Kutno
|
72
:
76
|
Biofarm Basket Poznań
|
07.03.2018 18:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
79
:
57
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
07.03.2018 19:30 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
29 kolejka |
|
|
Biofarm Basket Poznań
|
73
:
43
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
10.03.2018 17:00 | Hala AWF, Poznań |
Pogoń Prudnik
|
77
:
80
|
Spójnia Stargard
|
10.03.2018 17:30 | Obuwnik, Prudnik |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
61
:
79
|
WKS Śląsk Wrocław
|
10.03.2018 18:00 | Trapez, Leszno |
Siarka Tarnobrzeg
|
77
:
70
|
KSK Noteć Inowrocław
|
10.03.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg |
SKK Siedlce
|
57
:
75
|
Polfarmex Kutno
|
10.03.2018 19:30 | ARMS, Siedlce |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
83
:
73
|
Sokół Łańcut
|
11.03.2018 17:00 | Hala Znicz, Pruszków |
Enea Astoria Bydgoszcz
|
99
:
75
|
GKS Tychy
|
11.03.2018 17:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
72
:
70
|
KK Warszawa
|
11.03.2018 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
30 kolejka |
|
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
84
:
59
|
SKK Siedlce
|
17.03.2018 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
Enea Astoria Bydgoszcz
|
89
:
79
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
17.03.2018 17:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Polfarmex Kutno
|
64
:
79
|
GKS Tychy
|
17.03.2018 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
Sokół Łańcut
|
84
:
66
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
17.03.2018 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
KSK Noteć Inowrocław
|
68
:
90
|
Pogoń Prudnik
|
17.03.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
Spójnia Stargard
|
92
:
76
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
17.03.2018 18:30 | Hala OSiR, Stargard |
KK Warszawa
|
74
:
102
|
Biofarm Basket Poznań
|
18.03.2018 15:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
WKS Śląsk Wrocław
|
82
:
81
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
18.03.2018 18:30 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
31 kolejka |
|
|
Biofarm Basket Poznań
|
72
:
74
|
Spójnia Stargard
|
21.03.2018 17:00 | Hala AWF, Poznań |
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
76
:
56
|
KSK Noteć Inowrocław
|
21.03.2018 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Pogoń Prudnik
|
81
:
70
|
Siarka Tarnobrzeg
|
21.03.2018 18:30 | Obuwnik, Prudnik |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
93
:
75
|
WKS Śląsk Wrocław
|
21.03.2018 19:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
GKS Tychy
|
102
:
79
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
21.03.2018 19:00 | Hala Sportowa, Tychy |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
85
:
69
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
21.03.2018 20:00 | Hala Znicz, Pruszków |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
73
:
62
|
Polfarmex Kutno
|
21.03.2018 20:00 | Trapez, Leszno |
SKK Siedlce
|
75
:
80
|
KK Warszawa
|
21.03.2018 20:00 | ARMS, Siedlce |
32 kolejka |
|
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
70
:
81
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
24.03.2018 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
Enea Astoria Bydgoszcz
|
81
:
86
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
24.03.2018 17:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |
Polfarmex Kutno
|
95
:
88
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
24.03.2018 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
KSK Noteć Inowrocław
|
84
:
88
|
Biofarm Basket Poznań
|
24.03.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
Spójnia Stargard
|
87
:
65
|
SKK Siedlce
|
24.03.2018 18:00 | Hala OSiR, Stargard |
Siarka Tarnobrzeg
|
75
:
86
|
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
24.03.2018 18:30 | MOSiR, Tarnobrzeg |
WKS Śląsk Wrocław
|
65
:
85
|
Sokół Łańcut
|
24.03.2018 19:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław |
KK Warszawa
|
78
:
100
|
GKS Tychy
|
25.03.2018 15:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
33 kolejka |
|
|
Sokół Łańcut
|
81
:
71
|
Enea Astoria Bydgoszcz
|
29.03.2018 15:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut |
GKS Tychy
|
100
:
91
|
Spójnia Stargard
|
29.03.2018 18:00 | Hala Sportowa, Tychy |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
86
:
74
|
Polfarmex Kutno
|
30.03.2018 18:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków |
SKK Siedlce
|
86
:
68
|
KSK Noteć Inowrocław
|
30.03.2018 18:00 | ARMS, Siedlce |
Energa Kotwica Kołobrzeg
|
88
:
67
|
Pogoń Prudnik
|
30.03.2018 18:30 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Biofarm Basket Poznań
|
84
:
71
|
Siarka Tarnobrzeg
|
31.03.2018 15:00 | Hala AWF, Poznań |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
63
:
61
|
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
31.03.2018 16:00 | Hala Znicz, Pruszków |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
96
:
65
|
KK Warszawa
|
31.03.2018 16:00 | Trapez, Leszno |
34 kolejka |
|
|
Pogoń Prudnik
|
93
:
97
|
Biofarm Basket Poznań
|
08.04.2018 18:00 | Obuwnik, Prudnik |
Siarka Tarnobrzeg
|
81
:
95
|
SKK Siedlce
|
08.04.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg |
KSK Noteć Inowrocław
|
72
:
78
|
GKS Tychy
|
08.04.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław |
Spójnia Stargard
|
78
:
85
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
08.04.2018 18:00 | Hala OSiR, Stargard |
KK Warszawa
|
63
:
75
|
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
|
08.04.2018 18:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa |
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
|
92
:
90
|
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
|
08.04.2018 18:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
Polfarmex Kutno
|
58
:
78
|
Sokół Łańcut
|
08.04.2018 18:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno |
Enea Astoria Bydgoszcz
|
73
:
71
|
WKS Śląsk Wrocław
|
08.04.2018 18:00 | Hala Sportowa "SISU Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz |