terminarz

1 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 75 : 80 Sokół Łańcut
23.09.2017 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Polfarmex Kutno 86 : 74 WKS Śląsk Wrocław
23.09.2017 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Pogoń Prudnik 76 : 64 SKK Siedlce
23.09.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 84 : 58 KK Warszawa
23.09.2017 18:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
Spójnia Stargard 85 : 65 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
23.09.2017 18:00 | OSiR, Stargard
Siarka Tarnobrzeg 72 : 81 GKS Tychy
23.09.2017 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 49 : 69 Biofarm Basket Poznań
23.09.2017 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
KSK Noteć Inowrocław 58 : 102 Jamalex Polonia 1912 Leszno
24.09.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
2 kolejka
SKK Siedlce 63 : 69 Energa Kotwica Kołobrzeg
30.09.2017 16:00 | ARMS, Siedlce
Sokół Łańcut 85 : 71 KK Warszawa
30.09.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 89 : 52 KSK Noteć Inowrocław
30.09.2017 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 71 : 88 Spójnia Stargard
30.09.2017 18:30 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
GKS Tychy 103 : 76 Pogoń Prudnik
30.09.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
Jamalex Polonia 1912 Leszno 97 : 61 Siarka Tarnobrzeg
30.09.2017 19:00 | Trapez, Leszno
WKS Śląsk Wrocław 70 : 56 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
30.09.2017 20:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
Enea Astoria Bydgoszcz 62 : 73 Polfarmex Kutno
01.10.2017 17:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
3 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 79 : 98 Enea Astoria Bydgoszcz
07.10.2017 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Pogoń Prudnik 63 : 75 Jamalex Polonia 1912 Leszno
07.10.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Spójnia Stargard 92 : 67 Sokół Łańcut
07.10.2017 18:00 | OSiR, Stargard
Siarka Tarnobrzeg 85 : 78 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
07.10.2017 18:30 | MOSiR, Tarnobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 89 : 81 GKS Tychy
07.10.2017 19:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
KK Warszawa 56 : 72 WKS Śląsk Wrocław
08.10.2017 15:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
Biofarm Basket Poznań 86 : 72 SKK Siedlce
08.10.2017 15:00 | CityZen, Poznań
KSK Noteć Inowrocław 71 : 94 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
08.10.2017 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
4 kolejka
Jamalex Polonia 1912 Leszno 92 : 75 Energa Kotwica Kołobrzeg
13.10.2017 20:00 | Trapez, Leszno
Sokół Łańcut 92 : 77 KSK Noteć Inowrocław
14.10.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Polfarmex Kutno 57 : 43 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
14.10.2017 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 71 : 72 Pogoń Prudnik
14.10.2017 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 72 : 88 Siarka Tarnobrzeg
14.10.2017 18:30 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
GKS Tychy 95 : 91 Biofarm Basket Poznań
14.10.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
WKS Śląsk Wrocław 94 : 100 Spójnia Stargard
15.10.2017 19:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
KK Warszawa 76 : 86 Enea Astoria Bydgoszcz
15.10.2017 19:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
5 kolejka
Biofarm Basket Poznań 71 : 68 Jamalex Polonia 1912 Leszno
18.10.2017 17:00 | CityZen, Poznań
Polfarmex Kutno 62 : 25 KK Warszawa
18.10.2017 18:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Spójnia Stargard 89 : 84 Enea Astoria Bydgoszcz
18.10.2017 18:00 | OSiR, Stargard
KSK Noteć Inowrocław 74 : 66 WKS Śląsk Wrocław
18.10.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Energa Kotwica Kołobrzeg 67 : 80 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
18.10.2017 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
SKK Siedlce 90 : 97 GKS Tychy
18.10.2017 18:00 | ARMS, Siedlce
Pogoń Prudnik 67 : 84 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
18.10.2017 18:30 | Obuwnik, Prudnik
Siarka Tarnobrzeg 63 : 82 Sokół Łańcut
18.10.2017 19:00 | MOSiR, Tarnobrzeg
6 kolejka
Biofarm Basket Poznań 72 : 82 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
21.10.2017 17:00 | ,
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 87 : 62 Energa Kotwica Kołobrzeg
21.10.2017 17:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
Enea Astoria Bydgoszcz 118 : 61 KSK Noteć Inowrocław
21.10.2017 17:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 70 : 90 KK Warszawa
21.10.2017 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Polfarmex Kutno 75 : 79 Spójnia Stargard
21.10.2017 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Jamalex Polonia 1912 Leszno 94 : 87 SKK Siedlce
21.10.2017 18:00 | Trapez, Leszno
WKS Śląsk Wrocław 73 : 100 Siarka Tarnobrzeg
21.10.2017 20:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
Pogoń Prudnik 75 : 88 Sokół Łańcut
22.10.2017 17:00 | Obuwnik, Prudnik
7 kolejka
Energa Kotwica Kołobrzeg 77 : 85 Sokół Łańcut
09.10.2017 19:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Pogoń Prudnik 69 : 74 WKS Śląsk Wrocław
28.10.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Spójnia Stargard 91 : 61 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
28.10.2017 18:00 | OSiR, Stargard
GKS Tychy 85 : 108 Jamalex Polonia 1912 Leszno
28.10.2017 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
Siarka Tarnobrzeg 77 : 68 Enea Astoria Bydgoszcz
28.10.2017 18:30 | MOSiR, Tarnobrzeg
KSK Noteć Inowrocław 56 : 70 Polfarmex Kutno
29.10.2017 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
SKK Siedlce 71 : 72 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
29.10.2017 18:00 | ARMS, Siedlce
Biofarm Basket Poznań 77 : 83 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
14.01.2018 17:00 | CityZen, Poznań
8 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 90 : 84 KSK Noteć Inowrocław
04.11.2017 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Sokół Łańcut 83 : 70 Biofarm Basket Poznań
04.11.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Polfarmex Kutno 82 : 76 Siarka Tarnobrzeg
04.11.2017 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 92 : 71 GKS Tychy
04.11.2017 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
WKS Śląsk Wrocław 73 : 74 Energa Kotwica Kołobrzeg
04.11.2017 18:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
Enea Astoria Bydgoszcz 101 : 69 Pogoń Prudnik
04.11.2017 18:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
KK Warszawa 83 : 95 Spójnia Stargard
05.11.2017 15:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 76 : 62 SKK Siedlce
05.11.2017 16:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
9 kolejka
Biofarm Basket Poznań 77 : 82 WKS Śląsk Wrocław
08.11.2017 17:00 | CityZen, Poznań
KSK Noteć Inowrocław 65 : 63 KK Warszawa
08.11.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
SKK Siedlce 78 : 91 Sokół Łańcut
08.11.2017 18:00 | ARMS, Siedlce
Pogoń Prudnik 55 : 85 Polfarmex Kutno
08.11.2017 18:30 | Obuwnik, Prudnik
Siarka Tarnobrzeg 75 : 70 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
08.11.2017 19:00 | MOSiR, Tarnobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 83 : 80 Enea Astoria Bydgoszcz
08.11.2017 19:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
GKS Tychy 91 : 96 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
08.11.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
Jamalex Polonia 1912 Leszno 99 : 80 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
08.11.2017 19:00 | Trapez, Leszno
10 kolejka
KK Warszawa 72 : 91 Siarka Tarnobrzeg
11.11.2017 13:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 62 : 70 Pogoń Prudnik
11.11.2017 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Sokół Łańcut 81 : 74 GKS Tychy
11.11.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Polfarmex Kutno 100 : 84 Energa Kotwica Kołobrzeg
11.11.2017 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Spójnia Stargard 94 : 71 KSK Noteć Inowrocław
11.11.2017 18:00 | OSiR, Stargard
Jamalex Polonia 1912 Leszno 79 : 68 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
11.11.2017 19:30 | Trapez, Leszno
WKS Śląsk Wrocław 84 : 63 SKK Siedlce
11.11.2017 20:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
Enea Astoria Bydgoszcz 69 : 68 Biofarm Basket Poznań
12.11.2017 17:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
11 kolejka
Biofarm Basket Poznań 72 : 64 Polfarmex Kutno
18.11.2017 17:00 | CityZen, Poznań
Jamalex Polonia 1912 Leszno 79 : 49 Sokół Łańcut
18.11.2017 17:00 | Trapez, Leszno
Siarka Tarnobrzeg 80 : 86 Spójnia Stargard
18.11.2017 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg
SKK Siedlce 85 : 79 Enea Astoria Bydgoszcz
18.11.2017 18:00 | ARMS, Siedlce
GKS Tychy 96 : 88 WKS Śląsk Wrocław
18.11.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
Pogoń Prudnik 77 : 63 KK Warszawa
19.11.2017 17:00 | Obuwnik, Prudnik
Energa Kotwica Kołobrzeg 60 : 63 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
19.11.2017 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 62 : 64 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
19.11.2017 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
12 kolejka
WKS Śląsk Wrocław 86 : 96 Jamalex Polonia 1912 Leszno
24.11.2017 20:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 63 : 71 Biofarm Basket Poznań
25.11.2017 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Sokół Łańcut 87 : 81 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
25.11.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Polfarmex Kutno 65 : 67 SKK Siedlce
25.11.2017 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Spójnia Stargard 82 : 65 Pogoń Prudnik
25.11.2017 18:00 | OSiR, Stargard
KSK Noteć Inowrocław 60 : 78 Siarka Tarnobrzeg
25.11.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
GKS Tychy 103 : 94 Enea Astoria Bydgoszcz
25.11.2017 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
KK Warszawa 71 : 76 Energa Kotwica Kołobrzeg
26.11.2017 18:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
13 kolejka
Biofarm Basket Poznań 86 : 82 KK Warszawa
02.12.2017 17:00 | CityZen, Poznań
Pogoń Prudnik 81 : 74 KSK Noteć Inowrocław
02.12.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Energa Kotwica Kołobrzeg 82 : 89 Spójnia Stargard
02.12.2017 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
SKK Siedlce 71 : 58 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
02.12.2017 18:00 | ARMS, Siedlce
GKS Tychy 80 : 93 Polfarmex Kutno
02.12.2017 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 81 : 82 WKS Śląsk Wrocław
02.12.2017 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 66 : 86 Sokół Łańcut
02.12.2017 18:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
Jamalex Polonia 1912 Leszno 82 : 67 Enea Astoria Bydgoszcz
02.12.2017 19:00 | Trapez, Leszno
14 kolejka
WKS Śląsk Wrocław 77 : 89 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
29.11.2017 19:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
Enea Astoria Bydgoszcz 75 : 82 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
06.12.2017 18:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Polfarmex Kutno 73 : 69 Jamalex Polonia 1912 Leszno
06.12.2017 18:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Spójnia Stargard 89 : 61 Biofarm Basket Poznań
06.12.2017 18:00 | OSiR, Stargard
KSK Noteć Inowrocław 73 : 89 Energa Kotwica Kołobrzeg
06.12.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Siarka Tarnobrzeg 84 : 78 Pogoń Prudnik
06.12.2017 19:00 | MOSiR, Tarnobrzeg
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 59 : 56 GKS Tychy
06.12.2017 19:30 | Hala OSiR, Kłodzko
KK Warszawa 69 : 79 SKK Siedlce
06.12.2017 20:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
15 kolejka
Biofarm Basket Poznań 57 : 61 KSK Noteć Inowrocław
09.12.2017 17:00 | CityZen, Poznań
Sokół Łańcut 66 : 59 WKS Śląsk Wrocław
09.12.2017 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Energa Kotwica Kołobrzeg 85 : 76 Siarka Tarnobrzeg
09.12.2017 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
GKS Tychy 83 : 73 KK Warszawa
09.12.2017 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
Jamalex Polonia 1912 Leszno 79 : 57 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
09.12.2017 18:00 | Trapez, Leszno
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 75 : 59 Enea Astoria Bydgoszcz
09.12.2017 18:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
SKK Siedlce 93 : 96 Spójnia Stargard
09.12.2017 19:00 | ARMS, Siedlce
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 55 : 86 Polfarmex Kutno
10.12.2017 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
16 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 80 : 75 Sokół Łańcut
16.12.2017 17:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 76 : 66 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
16.12.2017 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Polfarmex Kutno 59 : 57 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
16.12.2017 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Pogoń Prudnik 92 : 65 Energa Kotwica Kołobrzeg
16.12.2017 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Spójnia Stargard 102 : 74 GKS Tychy
16.12.2017 18:00 | OSiR, Stargard
KSK Noteć Inowrocław 69 : 56 SKK Siedlce
16.12.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Siarka Tarnobrzeg 79 : 76 Biofarm Basket Poznań
16.12.2017 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg
KK Warszawa 65 : 78 Jamalex Polonia 1912 Leszno
17.12.2017 13:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
17 kolejka
WKS Śląsk Wrocław 89 : 71 Enea Astoria Bydgoszcz
20.12.2017 19:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
Sokół Łańcut 78 : 57 Polfarmex Kutno
21.12.2017 18:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Jamalex Polonia 1912 Leszno 76 : 67 Spójnia Stargard
21.12.2017 20:00 | Trapez, Leszno
GKS Tychy 104 : 62 KSK Noteć Inowrocław
22.12.2017 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 103 : 86 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
22.12.2017 18:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 80 : 46 KK Warszawa
22.12.2017 19:00 | Hala Znicz, Pruszków
Biofarm Basket Poznań 88 : 89 Pogoń Prudnik
23.12.2017 15:00 | CityZen, Poznań
SKK Siedlce 86 : 77 Siarka Tarnobrzeg
23.12.2017 16:00 | ARMS, Siedlce
18 kolejka
Biofarm Basket Poznań 85 : 81 Energa Kotwica Kołobrzeg
06.01.2018 17:00 | CityZen, Poznań
Sokół Łańcut 86 : 72 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
06.01.2018 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 79 : 103 Spójnia Stargard
06.01.2018 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
Jamalex Polonia 1912 Leszno 84 : 67 KSK Noteć Inowrocław
06.01.2018 18:00 | Trapez, Leszno
GKS Tychy 91 : 70 Siarka Tarnobrzeg
06.01.2018 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
SKK Siedlce 97 : 67 Pogoń Prudnik
06.01.2018 18:00 | ARMS, Siedlce
KK Warszawa 72 : 103 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
07.01.2018 14:30 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
WKS Śląsk Wrocław 57 : 79 Polfarmex Kutno
07.01.2018 18:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
19 kolejka
Polfarmex Kutno 65 : 63 Enea Astoria Bydgoszcz
13.01.2018 16:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 88 : 72 WKS Śląsk Wrocław
13.01.2018 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Pogoń Prudnik 86 : 91 GKS Tychy
13.01.2018 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Siarka Tarnobrzeg 74 : 94 Jamalex Polonia 1912 Leszno
13.01.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg
KSK Noteć Inowrocław 65 : 91 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
13.01.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Spójnia Stargard 81 : 78 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
13.01.2018 18:00 | OSiR, Stargard
Energa Kotwica Kołobrzeg 81 : 68 SKK Siedlce
14.01.2018 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
KK Warszawa 78 : 71 Sokół Łańcut
14.01.2018 17:30 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
20 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 89 : 90 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
20.01.2018 17:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Sokół Łańcut 78 : 101 Spójnia Stargard
20.01.2018 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
WKS Śląsk Wrocław 89 : 53 KK Warszawa
20.01.2018 18:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 96 : 73 KSK Noteć Inowrocław
20.01.2018 18:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 84 : 75 Siarka Tarnobrzeg
20.01.2018 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
Jamalex Polonia 1912 Leszno 81 : 65 Pogoń Prudnik
20.01.2018 18:00 | Trapez, Leszno
SKK Siedlce 75 : 77 Biofarm Basket Poznań
20.01.2018 18:00 | ARMS, Siedlce
GKS Tychy 99 : 75 Energa Kotwica Kołobrzeg
20.01.2018 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
21 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 83 : 75 Polfarmex Kutno
24.01.2018 19:30 | Hala OSiR, Kłodzko
Energa Kotwica Kołobrzeg 72 : 87 Jamalex Polonia 1912 Leszno
26.01.2018 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Biofarm Basket Poznań 87 : 93 GKS Tychy
27.01.2018 17:00 | CityZen, Poznań
Enea Astoria Bydgoszcz 96 : 55 KK Warszawa
27.01.2018 17:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Pogoń Prudnik 67 : 83 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
27.01.2018 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Siarka Tarnobrzeg 77 : 87 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
27.01.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg
KSK Noteć Inowrocław 72 : 91 Sokół Łańcut
27.01.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Spójnia Stargard 77 : 69 WKS Śląsk Wrocław
27.01.2018 18:00 | OSiR, Stargard
22 kolejka
KK Warszawa 66 : 80 Polfarmex Kutno
17.01.2018 20:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
Sokół Łańcut 85 : 81 Siarka Tarnobrzeg
31.01.2018 18:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Enea Astoria Bydgoszcz 76 : 88 Spójnia Stargard
31.01.2018 18:30 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
WKS Śląsk Wrocław 89 : 76 KSK Noteć Inowrocław
31.01.2018 19:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 84 : 59 Pogoń Prudnik
31.01.2018 19:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 88 : 81 Energa Kotwica Kołobrzeg
31.01.2018 19:00 | Hala Znicz, Pruszków
GKS Tychy 96 : 76 SKK Siedlce
31.01.2018 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
Jamalex Polonia 1912 Leszno 82 : 63 Biofarm Basket Poznań
31.01.2018 20:00 | Trapez, Leszno
23 kolejka
Energa Kotwica Kołobrzeg 83 : 82 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
03.02.2018 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Sokół Łańcut 79 : 71 Pogoń Prudnik
03.02.2018 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
SKK Siedlce 77 : 97 Jamalex Polonia 1912 Leszno
03.02.2018 18:00 | ARMS, Siedlce
Siarka Tarnobrzeg 73 : 71 WKS Śląsk Wrocław
03.02.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg
KSK Noteć Inowrocław 61 : 98 Enea Astoria Bydgoszcz
03.02.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
KK Warszawa 79 : 67 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
04.02.2018 15:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 88 : 90 Biofarm Basket Poznań
04.02.2018 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
Spójnia Stargard 98 : 75 Polfarmex Kutno
04.02.2018 17:00 | OSiR, Stargard
24 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 87 : 74 Siarka Tarnobrzeg
10.02.2018 17:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Polfarmex Kutno 76 : 61 KSK Noteć Inowrocław
10.02.2018 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 80 : 71 SKK Siedlce
10.02.2018 18:00 | Hala Znicz, Pruszków
Jamalex Polonia 1912 Leszno 90 : 83 GKS Tychy
11.02.2018 19:30 | Trapez, Leszno
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 90 : 89 Biofarm Basket Poznań
12.02.2018 19:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
WKS Śląsk Wrocław 98 : 100 Pogoń Prudnik
14.02.2018 18:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 74 : 96 Spójnia Stargard
14.02.2018 19:30 | Hala OSiR, Kłodzko
Sokół Łańcut 76 : 62 Energa Kotwica Kołobrzeg
26.03.2018 17:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut
25 kolejka
KSK Noteć Inowrocław 74 : 69 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
17.02.2018 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Biofarm Basket Poznań 86 : 75 Sokół Łańcut
17.02.2018 17:00 | CityZen, Poznań
Pogoń Prudnik 83 : 90 Enea Astoria Bydgoszcz
17.02.2018 17:30 | Obuwnik, Prudnik
GKS Tychy 104 : 97 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
17.02.2018 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
Energa Kotwica Kołobrzeg 77 : 82 WKS Śląsk Wrocław
17.02.2018 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg 61 : 86 Polfarmex Kutno
17.02.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg
Spójnia Stargard 75 : 79 KK Warszawa
18.02.2018 17:30 | OSiR, Stargard
SKK Siedlce 79 : 84 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
18.02.2018 19:00 | ARMS, Siedlce
26 kolejka
Polfarmex Kutno 74 : 59 Pogoń Prudnik
21.02.2018 18:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
WKS Śląsk Wrocław 92 : 87 Biofarm Basket Poznań
21.02.2018 18:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
Sokół Łańcut 85 : 83 SKK Siedlce
21.02.2018 18:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut
Enea Astoria Bydgoszcz 96 : 80 Energa Kotwica Kołobrzeg
21.02.2018 18:30 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 81 : 83 GKS Tychy
21.02.2018 19:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 76 : 68 Jamalex Polonia 1912 Leszno
21.02.2018 19:00 | Hala Znicz, Pruszków
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 71 : 80 Siarka Tarnobrzeg
21.02.2018 19:30 | Hala OSiR, Kłodzko
KK Warszawa 73 : 85 KSK Noteć Inowrocław
21.02.2018 20:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
27 kolejka
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 79 : 66 Jamalex Polonia 1912 Leszno
24.02.2018 17:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
Biofarm Basket Poznań 83 : 62 Enea Astoria Bydgoszcz
24.02.2018 17:00 | CityZen, Poznań
Pogoń Prudnik 94 : 87 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
24.02.2018 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Energa Kotwica Kołobrzeg 58 : 77 Polfarmex Kutno
24.02.2018 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg 66 : 80 KK Warszawa
24.02.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg
KSK Noteć Inowrocław 68 : 81 Spójnia Stargard
24.02.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
GKS Tychy 104 : 83 Sokół Łańcut
24.02.2018 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
SKK Siedlce 78 : 83 WKS Śląsk Wrocław
25.02.2018 14:00 | ARMS, Siedlce
28 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 87 : 75 SKK Siedlce
03.03.2018 17:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 83 : 58 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
03.03.2018 17:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
Spójnia Stargard 74 : 73 Siarka Tarnobrzeg
03.03.2018 18:00 | OSiR, Stargard
Sokół Łańcut 81 : 77 Jamalex Polonia 1912 Leszno
03.03.2018 18:00 | MOSiR Łańcut, Łańcut
KK Warszawa 94 : 76 Pogoń Prudnik
04.03.2018 17:30 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
WKS Śląsk Wrocław 94 : 86 GKS Tychy
04.03.2018 20:30 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
Polfarmex Kutno 72 : 76 Biofarm Basket Poznań
07.03.2018 18:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 79 : 57 Energa Kotwica Kołobrzeg
07.03.2018 19:30 | Hala OSiR, Kłodzko
29 kolejka
Biofarm Basket Poznań 73 : 43 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
10.03.2018 17:00 | CityZen, Poznań
Pogoń Prudnik 77 : 80 Spójnia Stargard
10.03.2018 17:30 | Obuwnik, Prudnik
Jamalex Polonia 1912 Leszno 61 : 79 WKS Śląsk Wrocław
10.03.2018 18:00 | Trapez, Leszno
Siarka Tarnobrzeg 77 : 70 KSK Noteć Inowrocław
10.03.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg
SKK Siedlce 57 : 75 Polfarmex Kutno
10.03.2018 19:30 | ARMS, Siedlce
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 83 : 73 Sokół Łańcut
11.03.2018 17:00 | Hala Znicz, Pruszków
Enea Astoria Bydgoszcz 99 : 75 GKS Tychy
11.03.2018 17:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Energa Kotwica Kołobrzeg 72 : 70 KK Warszawa
11.03.2018 17:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
30 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 84 : 59 SKK Siedlce
17.03.2018 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Enea Astoria Bydgoszcz 89 : 79 Jamalex Polonia 1912 Leszno
17.03.2018 17:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Polfarmex Kutno 64 : 79 GKS Tychy
17.03.2018 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Sokół Łańcut 84 : 66 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
17.03.2018 17:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
KSK Noteć Inowrocław 68 : 90 Pogoń Prudnik
17.03.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Spójnia Stargard 92 : 76 Energa Kotwica Kołobrzeg
17.03.2018 18:30 | OSiR, Stargard
KK Warszawa 74 : 102 Biofarm Basket Poznań
18.03.2018 15:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
WKS Śląsk Wrocław 82 : 81 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
18.03.2018 18:30 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
31 kolejka
Biofarm Basket Poznań 72 : 74 Spójnia Stargard
21.03.2018 17:00 | CityZen, Poznań
Energa Kotwica Kołobrzeg 76 : 56 KSK Noteć Inowrocław
21.03.2018 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Pogoń Prudnik 81 : 70 Siarka Tarnobrzeg
21.03.2018 18:30 | Obuwnik, Prudnik
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 93 : 75 WKS Śląsk Wrocław
21.03.2018 19:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
GKS Tychy 102 : 79 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
21.03.2018 19:00 | Hala Sportowa, Tychy
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 85 : 69 Enea Astoria Bydgoszcz
21.03.2018 20:00 | Hala Znicz, Pruszków
Jamalex Polonia 1912 Leszno 73 : 62 Polfarmex Kutno
21.03.2018 20:00 | Trapez, Leszno
SKK Siedlce 75 : 80 KK Warszawa
21.03.2018 20:00 | ARMS, Siedlce
32 kolejka
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 70 : 81 Jamalex Polonia 1912 Leszno
24.03.2018 17:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 86 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
24.03.2018 17:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Polfarmex Kutno 95 : 88 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
24.03.2018 17:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
KSK Noteć Inowrocław 84 : 88 Biofarm Basket Poznań
24.03.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Spójnia Stargard 87 : 65 SKK Siedlce
24.03.2018 18:00 | OSiR, Stargard
Siarka Tarnobrzeg 75 : 86 Energa Kotwica Kołobrzeg
24.03.2018 18:30 | MOSiR, Tarnobrzeg
WKS Śląsk Wrocław 65 : 85 Sokół Łańcut
24.03.2018 19:00 | Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Wrocław
KK Warszawa 78 : 100 GKS Tychy
25.03.2018 15:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
33 kolejka
Sokół Łańcut 81 : 71 Enea Astoria Bydgoszcz
29.03.2018 15:30 | MOSiR Łańcut, Łańcut
GKS Tychy 100 : 91 Spójnia Stargard
29.03.2018 18:00 | Hala Sportowa, Tychy
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 86 : 74 Polfarmex Kutno
30.03.2018 18:00 | Hala AWF im. Bronisława Czecha, Kraków
SKK Siedlce 86 : 68 KSK Noteć Inowrocław
30.03.2018 18:00 | ARMS, Siedlce
Energa Kotwica Kołobrzeg 88 : 67 Pogoń Prudnik
30.03.2018 18:30 | Hala Milenium, Kołobrzeg
Biofarm Basket Poznań 84 : 71 Siarka Tarnobrzeg
31.03.2018 15:00 | CityZen, Poznań
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 63 : 61 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
31.03.2018 16:00 | Hala Znicz, Pruszków
Jamalex Polonia 1912 Leszno 96 : 65 KK Warszawa
31.03.2018 16:00 | Trapez, Leszno
34 kolejka
Pogoń Prudnik 93 : 97 Biofarm Basket Poznań
08.04.2018 18:00 | Obuwnik, Prudnik
Siarka Tarnobrzeg 81 : 95 SKK Siedlce
08.04.2018 18:00 | MOSiR, Tarnobrzeg
KSK Noteć Inowrocław 72 : 78 GKS Tychy
08.04.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Spójnia Stargard 78 : 85 Jamalex Polonia 1912 Leszno
08.04.2018 18:00 | OSiR, Stargard
KK Warszawa 63 : 75 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
08.04.2018 18:00 | Zespół Obiektów Sportowych Hawajska, Warszawa
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 92 : 90 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
08.04.2018 18:00 | Hala OSiR, Kłodzko
Polfarmex Kutno 58 : 78 Sokół Łańcut
08.04.2018 18:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Enea Astoria Bydgoszcz 73 : 71 WKS Śląsk Wrocław
08.04.2018 18:00 | Hala Sportowa "Arena" Bydgoszcz, Bydgoszcz
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę