Wpadka AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

Spotkanie w Krakowie to było starcie dwóch niepokonanych w drugiej lidze drużyn, ale do Grodu Kraka najwyraźniej nie dotarł jeden zespół. AZS PWSW MCS Daniel skończył mecz z dorobkiem zaledwie 39 punktów, trafiając tylko 1 z 14 rzutów za trzy punkty oraz 4 z 15 z linii rzutów wolnych. Dodatkowo goście, w których składzie nie brakuje ogranych w pierwszej i drugiej lidze graczy, popełnili 26 strat.

news

Syntex Księżak Łowicz celuje w tym sezonie w co najmniej ćwierćfinał rozgrywek, ale w inauguracyjnej serii spotkań nie dał rady pokonać na własnym parkiecie Żubrów Białystok. Dwa tygodnie później ludzie Roberta Kucharka zwyciężyli jednak inny zespół z Podlasia - także z aspiracjami - KKS Tur Bielsk Podlaski. Z dobrej strony zaprezentował się Karol Dębski (22 pkt, 10 zbiórek i 6 przechwytów).

Po 11 sezonach spędzonych w pierwszej lidze (1963 punktów i awans do PLK z Legią), pierwszy mecz w drugoligowym Hutniku Warszawa rozegrał Grzegorz Malewski. 33-letni skrzydłowy w 22 minuty oddał 17 rzutów, a mecz zakończył z dorobkiem 9 punktów. Jego zespół przegrał jednak w Radomiu 74:102.

WYNIKI TRZECIEJ KOLEJKI

udostępnij