GTK Gliwice najlepszym zespołem w Polsce w kategorii do lat 19 mężczyzn. W finale podopieczni Andrzeja Bartosza pokonali Exact Systems Śląsk Wrocław. Brąz dla Asseco Arka U19 Gdynia, która w meczu o trzecie miejsce zwyciężyli WKK Wrocław. MVP turnieju finałowego został Aleksander Wiśniewski z GTK Gliwice.
33
Maciej Garwol
Pogoń Prudnik
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Pogoń Prudnik | 35 | 362 | 571:55 | 94 / 126 | 46 / 148 | 140 / 274 | 36 / 48 | 30 | 35 | 65 | 58 | 89 | 52 | 46 | 38 | 4 | 4 | 335 | 337 |
2021/2022 | IgnerHome Basket Nysa | 30 | 372 | 786:40 | 82 / 150 | 49 / 143 | 131 / 293 | 61 / 91 | 32 | 48 | 80 | 73 | 78 | 72 | 44 | 48 | 1 | 10 | 338 | 134 |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 71 | 167:23 | 12 / 23 | 12 / 49 | 24 / 72 | 11 / 16 | 4 | 8 | 12 | 7 | 23 | 10 | 7 | 16 | 2 | 2 | 48 | 86 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 14 | 135 | 306:50 | 17 / 39 | 29 / 72 | 46 / 111 | 14 / 18 | 15 | 18 | 33 | 11 | 32 | 18 | 22 | 10 | 1 | 2 | 99 | -26 |
2018/2019 | AZS Basket Nysa | 12 | 33 | 60:17 | 5 / 7 | 4 / 11 | 9 / 18 | 11 / 13 | 1 | 5 | 6 | 4 | 16 | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 | 30 | 11 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | 2 | 38 | 73:02 | 9 / 17 | 5 / 18 | 14 / 35 | 5 / 6 | 3 | 4 | 7 | 2 | 7 | 11 | 9 | 3 | 1 | 2 | 20 | -51 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pogoń Prudnik | 10 | 8 | 22:39 | 0 / 0 | 2 / 8 | 2 / 8 | 2 / 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 12 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Opolskie | 4 | 30 | 95:34 | 11 / 35 | 2 / 33 | 13 / 68 | 2 / 4 | 6 | 23 | 29 | 7 | 12 | 9 | 35 | 14 | 13 | 5 | 1 | -125 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Pogoń Prudnik | 35 | 10.3 | 16:20 | 74.6 | 31.1 | 51.1 | 75.0 | 0.90 | 1.00 | 1.90 | 1.7 | 2.50 | 1.50 | 1.3 | 1.10 | 0.10 | 0.10 | 9.6 | 9.6 |
2021/2022 | IgnerHome Basket Nysa | 30 | 12.4 | 26:13 | 54.7 | 34.3 | 44.7 | 67.0 | 1.10 | 1.60 | 2.70 | 2.4 | 2.60 | 2.40 | 1.5 | 1.60 | 0.00 | 0.30 | 11.3 | 4.5 |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 7.1 | 16:44 | 52.2 | 24.5 | 33.3 | 68.8 | 0.40 | 0.80 | 1.20 | 0.7 | 2.30 | 1.00 | 0.7 | 1.60 | 0.20 | 0.20 | 4.8 | 8.6 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 14 | 9.6 | 21:55 | 43.6 | 40.3 | 41.4 | 77.8 | 1.10 | 1.30 | 2.40 | 0.8 | 2.30 | 1.30 | 1.6 | 0.70 | 0.10 | 0.10 | 7.1 | -1.9 |
2018/2019 | AZS Basket Nysa | 12 | 2.8 | 05:01 | 71.4 | 36.4 | 50.0 | 84.6 | 0.10 | 0.40 | 0.50 | 0.3 | 1.30 | 0.80 | 0.3 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 2.5 | 0.9 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | 2 | 19.0 | 36:31 | 52.9 | 27.8 | 40.0 | 83.3 | 1.50 | 2.00 | 3.50 | 1.0 | 3.50 | 5.50 | 4.5 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 10.0 | -25.5 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pogoń Prudnik | 10 | 0.8 | 02:15 | 0.0 | 25.0 | 25.0 | 66.7 | 0.10 | 0.20 | 0.30 | 0.0 | 0.00 | 0.10 | 0.1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.3 | 1.2 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Opolskie | 4 | 7.5 | 23:53 | 31.4 | 6.1 | 19.1 | 50.0 | 1.50 | 5.80 | 7.30 | 1.8 | 3.00 | 2.30 | 8.8 | 3.50 | 3.30 | 1.30 | 0.3 | -31.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pogoń Prudnik (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
29.04.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 84 : 75 P | 6 | 12:47 | 3/3 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | -5 | |||||
26.04.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 99 : 106 P | 4 | 12:37 | 2/2 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | |||||
22.04.2023 | OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów (d) | 89 : 68 W | 5 | 10:08 | 1/1 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 12 | |||||
19.04.2023 | OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów (w) | 90 : 87 P | 3 | 13:47 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | |||||
15.04.2023 | OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów (d) | 101 : 92 W | 15 | 12:43 | 3/4 | 75.0 | 3/4 | 75.0 | 6/8 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 13 | 8 | |||||
05.04.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 54 : 84 W | 10 | 17:00 | 2/4 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 14 | 17 | |||||
02.04.2023 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (d) | 123 : 71 W | 18 | 17:47 | 3/3 | 100.0 | 4/9 | 44.4 | 7/12 | 58.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 20 | 25 | |||||
25.03.2023 | Team-Plast KK Oleśnica (w) | 79 : 100 W | 20 | 22:29 | 4/5 | 80.0 | 4/5 | 80.0 | 8/10 | 80.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 19 | 1 | |||||
22.03.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 98 : 75 W | 9 | 16:04 | 1/4 | 25.0 | 1/3 | 33.3 | 2/7 | 28.6 | 4/5 | 80.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | |||||
18.03.2023 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 74 : 85 W | 5 | 08:22 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | |||||
11.03.2023 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) | 106 : 59 W | 18 | 23:50 | 3/5 | 60.0 | 4/10 | 40.0 | 7/15 | 46.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 6 | 4 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 20 | 22 | |||||
05.03.2023 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 56 : 102 W | 15 | 24:53 | 4/4 | 100.0 | 1/6 | 16.7 | 5/10 | 50.0 | 4/5 | 80.0 | 1 | 3 | 4 | 7 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 20 | 25 | |||||
25.02.2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód (d) | 93 : 72 W | 3 | 12:42 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -10 | |||||
22.02.2023 | WKK II Wrocław (w) | 61 : 82 W | 30 | 31:30 | 9/11 | 81.8 | 2/11 | 18.2 | 11/22 | 50.0 | 6/8 | 75.0 | 2 | 4 | 6 | 3 | 3 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 26 | 23 | |||||
15.02.2023 | KS 27 Katowice (d) | 87 : 69 W | 0 | 05:11 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | -8 | |||||
10.02.2023 | CM Magnolia KKS Siechnice (d) | 108 : 75 W | 13 | 20:10 | 3/5 | 60.0 | 2/5 | 40.0 | 5/10 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 14 | 17 | |||||
28.01.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 92 : 80 W | 2 | 11:19 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -12 | |||||
22.01.2023 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (w) | 70 : 88 W | 11 | 15:08 | 3/3 | 100.0 | 1/4 | 25.0 | 4/7 | 57.1 | 2/4 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 16 | |||||
14.01.2023 | BC Swiss Krono Żary (d) | 88 : 78 W | 6 | 13:46 | 1/2 | 50.0 | 1/5 | 20.0 | 2/7 | 28.6 | 1/2 | 50.0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -5 | |||||
08.01.2023 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (w) | 90 : 75 P | 2 | 09:48 | 1/1 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -13 | |||||
18.12.2022 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (w) | 63 : 93 W | 13 | 16:08 | 5/6 | 83.3 | 1/2 | 50.0 | 6/8 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 14 | 18 | |||||
10.12.2022 | Team-Plast KK Oleśnica (d) | 101 : 65 W | 14 | 15:57 | 4/5 | 80.0 | 2/7 | 28.6 | 6/12 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 14 | |||||
07.12.2022 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 72 : 86 W | 9 | 21:08 | 3/3 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 4/6 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | 20 | |||||
03.12.2022 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 98 : 64 W | 5 | 18:20 | 1/3 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 18 | |||||
26.11.2022 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (w) | 64 : 81 W | 9 | 16:34 | 3/3 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 4/6 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | 12 | |||||
19.11.2022 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 92 : 70 W | 25 | 23:42 | 7/8 | 87.5 | 3/7 | 42.9 | 10/15 | 66.7 | 2/2 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 27 | 22 | |||||
12.11.2022 | MKS Sokół Marbo Międzychód (w) | 96 : 83 P | 7 | 15:30 | 2/3 | 66.7 | 1/3 | 33.3 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | |||||
06.11.2022 | WKK II Wrocław (d) | 92 : 63 W | 10 | 16:53 | 1/2 | 50.0 | 2/7 | 28.6 | 3/9 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 23 | |||||
02.11.2022 | KS 27 Katowice (w) | 77 : 59 P | 8 | 15:05 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 3/3 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | |||||
30.10.2022 | CM Magnolia KKS Siechnice (w) | 56 : 112 W | 15 | 16:33 | 5/5 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 5/8 | 62.5 | 5/6 | 83.3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 17 | 25 | |||||
22.10.2022 | Basket Club Obra Kościan (d) | 96 : 62 W | 9 | 20:12 | 3/4 | 75.0 | 1/5 | 20.0 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | 24 | |||||
15.10.2022 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 66 : 88 W | 12 | 18:52 | 4/7 | 57.1 | 1/5 | 20.0 | 5/12 | 41.7 | 1/2 | 50.0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 9 | 14 | |||||
08.10.2022 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (d) | 96 : 74 W | 16 | 17:15 | 3/3 | 100.0 | 3/6 | 50.0 | 6/9 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 18 | 12 | |||||
01.10.2022 | BC Swiss Krono Żary (w) | 67 : 81 W | 4 | 13:49 | 2/4 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | |||||
25.09.2022 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) | 93 : 61 W | 11 | 13:56 | 3/4 | 75.0 | 1/3 | 33.3 | 4/7 | 57.1 | 2/2 | 100.0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 12 | 15 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 31:30 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | celny rzut za 2 | 9 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | wykonywany rzut za 2 | 11 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 29.04.2023 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 84 : 75 | celny rzut za 3 | 4 | 02.04.2023 | 2LM | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 123 : 71 | wykonywany rzut za 3 | 11 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | skuteczność za 3 | 80.0000 | 25.03.2023 | 2LM | Team-Plast KK Oleśnica | 79 : 100 | celny rzut z gry | 11 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | wykonywany rzut za gry | 22 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | skuteczność z gry | 80.0000 | 25.03.2023 | 2LM | Team-Plast KK Oleśnica | 79 : 100 | celny rzut wolny | 6 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | wykonywany rzut wolny | 8 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 10.02.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 108 : 75 | punkty | 30 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | zbiórki w ataku | 3 | 15.10.2022 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 66 : 88 | zbiórki w obronie | 4 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | zbiórki | 6 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | asysty | 7 | 05.03.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 56 : 102 | faule | 5 | 12.11.2022 | 2LM | MKS Sokół Marbo Międzychód | 96 : 83 | faule wymuszone | 6 | 22.02.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 61 : 82 | straty | 4 | 06.11.2022 | 2LM | WKK II Wrocław | 92 : 63 | przechwyty | 3 | 11.03.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 106 : 59 | bloki | 1 | 29.04.2023 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 84 : 75 | bloki otrzymane | 2 | 15.10.2022 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 66 : 88 | asysty/straty | 5.0000 | 02.04.2023 | 2LM | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 123 : 71 | przechwyty/straty | 3.0000 | 19.11.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 92 : 70 | eval | 27 | 19.11.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 92 : 70 | +/- | 25 | 02.04.2023 | 2LM | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 123 : 71 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | Exact Systems Śląsk I Wrocław | Juniorzy starsi |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | TBS Śląsk II Wrocław | 1 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2019/2020 | Pogoń Prudnik | 1 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | AZS Basket Nysa | 2 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | MKS Otmuchów | 2 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | Opolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |