Różnica zaledwie dwóch wygranych dzieliła pierwszy zespół rundy zasadniczej Pogoń Prudnik od czwartej drużyny podstawowej części sezonu w grupie D 2 Ligi Mężczyzn - KS 27 Katowice. Głosami trenerów wszysktkich klubów biorących udział w rozgrywkach czołowe kluby grupy D mają swojego przedstawiciela w pierwszej piątce, ale MVP zasadniczej części sezonu został Maciej Leszczyński z BC Swiss Krono Żary, czyli siódmej drużyny rozgrywek. Wsród trenerów najwięcej głosów uzyskał Marcin Lichtański z KS 27 Katowice.
23
Ilian Węgrowski
Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | GKS Tychy | 41 | 139 | 433:00 | 41 / 85 | 7 / 32 | 48 / 117 | 36 / 56 | 12 | 48 | 60 | 33 | 52 | 50 | 37 | 24 | 3 | 6 | 133 | 6 |
2022/2023 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 34 | 537 | 911:41 | 183 / 407 | 19 / 93 | 202 / 500 | 114 / 196 | 25 | 111 | 136 | 112 | 51 | 155 | 96 | 82 | 10 | 10 | 401 | -28 |
2022/2023 | SKM Zastal Zielona Góra | 10 | 184 | 294:30 | 59 / 124 | 6 / 26 | 65 / 150 | 48 / 72 | 7 | 52 | 59 | 51 | 12 | 57 | 28 | 16 | 3 | 6 | 176 | 77 |
2021/2022 | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 27 | 427 | 721:21 | 146 / 308 | 15 / 87 | 161 / 395 | 90 / 140 | 23 | 65 | 88 | 75 | 49 | 112 | 79 | 56 | 3 | 21 | 286 | -315 |
2021/2022 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 2 | 42 | 55:49 | 17 / 30 | 0 / 6 | 17 / 36 | 8 / 12 | 3 | 7 | 10 | 3 | 3 | 11 | 13 | 8 | 0 | 3 | 27 | -10 |
2020/2021 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 5 | 102 | 135:09 | 35 / 64 | 5 / 16 | 40 / 80 | 17 / 29 | 4 | 18 | 22 | 20 | 11 | 22 | 21 | 14 | 1 | 0 | 86 | 30 |
2020/2021 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 2 | 38 | 57:23 | 10 / 19 | 2 / 7 | 12 / 26 | 12 / 17 | 0 | 8 | 8 | 7 | 6 | 12 | 1 | 2 | 1 | 2 | 36 | -13 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 7 | 61 | 135:21 | 25 / 41 | 3 / 19 | 28 / 60 | 2 / 9 | 1 | 11 | 12 | 18 | 6 | 8 | 16 | 11 | 0 | 1 | 47 | 48 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Lubuskie | 4 | 67 | 92:06 | 29 / 44 | 0 / 5 | 29 / 49 | 9 / 13 | 4 | 4 | 8 | 10 | 7 | 12 | 21 | 18 | 0 | 2 | 58 | -4 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 3 | 50 | 67:07 | 18 / 37 | 1 / 6 | 19 / 43 | 11 / 18 | 1 | 10 | 11 | 11 | 5 | 15 | 15 | 10 | 0 | 0 | 36 | 21 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | GKS Tychy | 41 | 3.4 | 10:33 | 48.2 | 21.9 | 41.0 | 64.3 | 0.30 | 1.20 | 1.50 | 0.8 | 1.30 | 1.20 | 0.9 | 0.60 | 0.10 | 0.10 | 3.2 | 0.1 |
2022/2023 | SKM Zastal Zielona Góra | 10 | 18.4 | 29:27 | 47.6 | 23.1 | 43.3 | 66.7 | 0.70 | 5.20 | 5.90 | 5.1 | 1.20 | 5.70 | 2.8 | 1.60 | 0.30 | 0.60 | 17.6 | 7.7 |
2022/2023 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 34 | 15.8 | 26:48 | 45.0 | 20.4 | 40.4 | 58.2 | 0.70 | 3.30 | 4.00 | 3.3 | 1.50 | 4.60 | 2.8 | 2.40 | 0.30 | 0.30 | 11.8 | -0.8 |
2021/2022 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 2 | 21.0 | 27:54 | 56.7 | 0.0 | 47.2 | 66.7 | 1.50 | 3.50 | 5.00 | 1.5 | 1.50 | 5.50 | 6.5 | 4.00 | 0.00 | 1.50 | 13.5 | -5.0 |
2021/2022 | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 27 | 15.8 | 26:43 | 47.4 | 17.2 | 40.8 | 64.3 | 0.90 | 2.40 | 3.30 | 2.8 | 1.80 | 4.10 | 2.9 | 2.10 | 0.10 | 0.80 | 10.6 | -11.7 |
2020/2021 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 5 | 20.4 | 27:01 | 54.7 | 31.3 | 50.0 | 58.6 | 0.80 | 3.60 | 4.40 | 4.0 | 2.20 | 4.40 | 4.2 | 2.80 | 0.20 | 0.00 | 17.2 | 6.0 |
2020/2021 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 2 | 19.0 | 28:41 | 52.6 | 28.6 | 46.2 | 70.6 | 0.00 | 4.00 | 4.00 | 3.5 | 3.00 | 6.00 | 0.5 | 1.00 | 0.50 | 1.00 | 18.0 | -6.5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 7 | 8.7 | 19:20 | 61.0 | 15.8 | 46.7 | 22.2 | 0.10 | 1.60 | 1.70 | 2.6 | 0.90 | 1.10 | 2.3 | 1.60 | 0.00 | 0.10 | 6.7 | 6.9 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Lubuskie | 4 | 16.8 | 23:01 | 65.9 | 0.0 | 59.2 | 69.2 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 2.5 | 1.80 | 3.00 | 5.3 | 4.50 | 0.00 | 0.50 | 14.5 | -1.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 3 | 16.7 | 22:22 | 48.6 | 16.7 | 44.2 | 61.1 | 0.30 | 3.30 | 3.70 | 3.7 | 1.70 | 5.00 | 5.0 | 3.30 | 0.00 | 0.00 | 12.0 | 7.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
19.04.2023 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (d) | 59 : 93 P | 11 | 22:01 | 4/7 | 57.1 | 1/2 | 50.0 | 5/9 | 55.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12 | -23 | |||||
15.04.2023 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (w) | 86 : 51 P | 6 | 23:52 | 3/8 | 37.5 | 0/3 | 0.0 | 3/11 | 27.3 | 0/2 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | -4 | -33 | |||||
12.04.2023 | Basket Club Obra Kościan (w) | 88 : 80 P | 26 | 30:56 | 8/10 | 80.0 | 2/4 | 50.0 | 10/14 | 71.4 | 4/7 | 57.1 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 4 | 3 | 5 | 0 | 0 | 25 | -2 | |||||
05.04.2023 | Basket Club Obra Kościan (d) | 81 : 63 W | 21 | 37:07 | 5/18 | 27.8 | 3/7 | 42.9 | 8/25 | 32.0 | 2/5 | 40.0 | 1 | 7 | 8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 19 | 23 | |||||
02.04.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 83 : 96 W | 13 | 20:25 | 5/12 | 41.7 | 0/2 | 0.0 | 5/14 | 35.7 | 3/4 | 75.0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 10 | -5 | |||||
25.03.2023 | KS 27 Katowice (d) | 73 : 68 W | 21 | 36:32 | 6/13 | 46.2 | 1/6 | 16.7 | 7/19 | 36.8 | 6/13 | 46.2 | 2 | 6 | 8 | 5 | 2 | 9 | 4 | 2 | 1 | 0 | 14 | 5 | |||||
22.03.2023 | BC Swiss Krono Żary (d) | 104 : 73 W | 26 | 26:08 | 9/14 | 64.3 | 2/4 | 50.0 | 11/18 | 61.1 | 2/5 | 40.0 | 1 | 6 | 7 | 5 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 27 | 23 | |||||
20.03.2023 | Team-Plast KK Oleśnica (w) | 90 : 76 P | 9 | 22:09 | 3/5 | 60.0 | 0/1 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 8 | -6 | |||||
18.03.2023 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (w) | 104 : 101 P | 14 | 16:34 | 4/9 | 44.4 | 1/2 | 50.0 | 5/11 | 45.5 | 3/3 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | 0 | 1 | 1 | 6 | -23 | |||||
15.03.2023 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) | 82 : 42 W | 16 | 23:18 | 7/12 | 58.3 | 0/2 | 0.0 | 7/14 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 2 | 3 | 5 | 4 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 16 | 15 | |||||
12.03.2023 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (d) | 99 : 67 W | 14 | 21:29 | 5/15 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 5/17 | 29.4 | 4/8 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 | 7 | 13 | |||||
08.03.2023 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 98 : 95 P | 19 | 23:40 | 6/15 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 6/16 | 37.5 | 7/8 | 87.5 | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 16 | 4 | |||||
25.02.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 78 : 64 W | 11 | 21:47 | 4/16 | 25.0 | 1/2 | 50.0 | 5/18 | 27.8 | 0/1 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 7 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 8 | |||||
22.02.2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód (d) | 61 : 75 P | 5 | 19:45 | 1/5 | 20.0 | 0/1 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 3/6 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | -7 | |||||
12.02.2023 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 63 : 78 W | 24 | 29:26 | 7/11 | 63.6 | 0/5 | 0.0 | 7/16 | 43.8 | 10/14 | 71.4 | 1 | 5 | 6 | 3 | 4 | 9 | 2 | 7 | 0 | 0 | 25 | 7 | |||||
28.01.2023 | WKK II Wrocław (w) | 85 : 72 P | 16 | 29:34 | 7/13 | 53.8 | 0/2 | 0.0 | 7/15 | 46.7 | 2/4 | 50.0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 6 | 2 | 3 | 0 | 1 | 12 | -13 | |||||
22.01.2023 | Pogoń Prudnik (d) | 70 : 88 P | 17 | 36:05 | 5/13 | 38.5 | 0/2 | 0.0 | 5/15 | 33.3 | 7/10 | 70.0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 3 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | -18 | |||||
14.01.2023 | CM Magnolia KKS Siechnice (w) | 64 : 77 W | 16 | 32:53 | 6/13 | 46.2 | 1/4 | 25.0 | 7/17 | 41.2 | 1/7 | 14.3 | 1 | 6 | 7 | 3 | 1 | 7 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6 | 8 | |||||
07.01.2023 | Basket Club Obra Kościan (d) | 75 : 79 P | 10 | 21:36 | 4/12 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 4/14 | 28.6 | 2/5 | 40.0 | 3 | 2 | 5 | 3 | 1 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 6 | -9 | |||||
18.12.2022 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 69 : 76 P | 21 | 35:01 | 7/17 | 41.2 | 1/4 | 25.0 | 8/21 | 38.1 | 4/7 | 57.1 | 0 | 1 | 1 | 8 | 1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 2 | 13 | 5 | |||||
10.12.2022 | KS 27 Katowice (w) | 89 : 55 P | 5 | 25:25 | 2/6 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 1/1 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | -1 | -24 | |||||
07.12.2022 | BC Swiss Krono Żary (w) | 80 : 71 P | 29 | 37:23 | 10/14 | 71.4 | 1/7 | 14.3 | 11/21 | 52.4 | 6/10 | 60.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 6 | 2 | 3 | 0 | 1 | 22 | -5 | |||||
03.12.2022 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) | 63 : 81 P | 10 | 22:49 | 3/7 | 42.9 | 0/1 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 4/5 | 80.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 | -17 | |||||
26.11.2022 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (w) | 54 : 97 W | 19 | 23:19 | 8/11 | 72.7 | 0/2 | 0.0 | 8/13 | 61.5 | 3/3 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 21 | 22 | |||||
20.11.2022 | Team-Plast KK Oleśnica (d) | 93 : 69 W | 12 | 14:33 | 4/10 | 40.0 | 1/3 | 33.3 | 5/13 | 38.5 | 1/2 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 4 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | -9 | |||||
12.11.2022 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 89 : 96 W | 14 | 31:09 | 6/11 | 54.5 | 0/0 | 0.0 | 6/11 | 54.5 | 2/6 | 33.3 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 11 | 13 | |||||
05.11.2022 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 86 : 61 W | 6 | 22:46 | 3/8 | 37.5 | 0/2 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 19 | |||||
02.11.2022 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (w) | 81 : 74 P | 26 | 31:46 | 7/14 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 9/18 | 50.0 | 6/10 | 60.0 | 1 | 10 | 11 | 3 | 1 | 8 | 4 | 3 | 1 | 1 | 27 | -1 | |||||
29.10.2022 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 89 : 77 W | 10 | 27:31 | 4/10 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 4/11 | 36.4 | 2/5 | 40.0 | 1 | 3 | 4 | 7 | 1 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 13 | 15 | |||||
22.10.2022 | MKS Sokół Marbo Międzychód (w) | 108 : 71 P | 15 | 28:15 | 4/14 | 28.6 | 1/3 | 33.3 | 5/17 | 29.4 | 4/11 | 36.4 | 0 | 7 | 7 | 2 | 1 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | -21 | |||||
15.10.2022 | WKK II Wrocław (d) | 88 : 69 W | 22 | 34:57 | 7/22 | 31.8 | 0/2 | 0.0 | 7/24 | 29.2 | 8/10 | 80.0 | 1 | 3 | 4 | 6 | 1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 1 | 13 | 19 | |||||
08.10.2022 | Pogoń Prudnik (w) | 96 : 74 P | 19 | 26:41 | 6/11 | 54.5 | 0/4 | 0.0 | 6/15 | 40.0 | 7/10 | 70.0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 11 | -14 | |||||
01.10.2022 | CM Magnolia KKS Siechnice (d) | 82 : 70 W | 17 | 32:13 | 6/16 | 37.5 | 1/3 | 33.3 | 7/19 | 36.8 | 2/3 | 66.7 | 1 | 2 | 3 | 5 | 1 | 5 | 2 | 4 | 0 | 2 | 14 | 15 | |||||
24.09.2022 | Basket Club Obra Kościan (w) | 92 : 77 P | 17 | 22:36 | 7/15 | 46.7 | 0/2 | 0.0 | 7/17 | 41.2 | 3/3 | 100.0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11 | -12 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 37:23 | 07.12.2022 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 80 : 71 | celny rzut za 2 | 10 | 07.12.2022 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 80 : 71 | wykonywany rzut za 2 | 22 | 15.10.2022 | 2LM | WKK II Wrocław | 88 : 69 | skuteczność za 2 | 80.0000 | 12.04.2023 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 88 : 80 | celny rzut za 3 | 3 | 05.04.2023 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 81 : 63 | wykonywany rzut za 3 | 7 | 05.04.2023 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 81 : 63 | skuteczność za 3 | 50.0000 | 19.04.2023 | 2LM | Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 59 : 93 | celny rzut z gry | 11 | 22.03.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 104 : 73 | wykonywany rzut za gry | 25 | 05.04.2023 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 81 : 63 | skuteczność z gry | 71.4000 | 12.04.2023 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 88 : 80 | celny rzut wolny | 10 | 12.02.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 63 : 78 | wykonywany rzut wolny | 14 | 12.02.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 63 : 78 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 18.03.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 104 : 101 | punkty | 29 | 07.12.2022 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 80 : 71 | zbiórki w ataku | 3 | 02.04.2023 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 83 : 96 | zbiórki w obronie | 10 | 02.11.2022 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 81 : 74 | zbiórki | 11 | 02.11.2022 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 81 : 74 | asysty | 8 | 05.04.2023 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 81 : 63 | faule | 4 | 12.02.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 63 : 78 | faule wymuszone | 9 | 25.03.2023 | 2LM | KS 27 Katowice | 73 : 68 | straty | 6 | 20.03.2023 | 2LM | Team-Plast KK Oleśnica | 90 : 76 | przechwyty | 7 | 12.02.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 63 : 78 | bloki | 2 | 15.10.2022 | 2LM | WKK II Wrocław | 88 : 69 | bloki otrzymane | 2 | 18.12.2022 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 69 : 76 | asysty/straty | 4.0000 | 05.04.2023 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 81 : 63 | przechwyty/straty | 4.0000 | 12.03.2023 | 2LM | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 99 : 67 | eval | 27 | 22.03.2023 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 104 : 73 | +/- | 23 | 05.04.2023 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 81 : 63 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra | Juniorzy starsi |
2020/2021 | SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra | Juniorzy |
2020/2021 | SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra | 3 liga mężczyzn |
2019/2020 | SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra | Juniorzy starsi |
2019/2020 | SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | Kadeci U16 |
2019/2020 | SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | Juniorzy starsi |
2019/2020 | SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 3 liga mężczyzn |
2018/2019 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2017/2018 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2017/2018 | Lubuskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |