Zwycięzcy grup w komplecie awansowali do najlepszej ósemki 2 Ligi Mężczyzn. Ostatnim zespołem, który tego dokonał jest BS Polonia Bytom, która nie bez kłopotu wyeliminowała Lubliniankę KUL Basketball. O wyniku rywalizacji przesądziło trzecie spotkanie, rozstrzygnięte przez zespół Mariusza Bacika w samej końcówce. Na ekipę z Górnego Śląska w 1/4 finału czeka już KSK Ciech Noteć Inowrocław.
24
Jarosław Giżyński
ŁKS Coolpack Łódź
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | BS Polonia Bytom | 37 | 512 | 925:17 | 117 / 166 | 66 / 152 | 183 / 318 | 80 / 107 | 38 | 133 | 171 | 43 | 99 | 100 | 42 | 27 | 8 | 5 | 557 | 579 |
2022/2023 | ŁKS Coolpack Łódź | 37 | 420 | 914:23 | 114 / 180 | 39 / 109 | 153 / 289 | 75 / 98 | 72 | 148 | 220 | 38 | 76 | 96 | 35 | 26 | 5 | 19 | 515 | 712 |
2021/2022 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 33 | 479 | 816:55 | 165 / 254 | 14 / 47 | 179 / 301 | 107 / 134 | 65 | 138 | 203 | 25 | 102 | 119 | 58 | 26 | 5 | 26 | 531 | 280 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | KK UR Bozza Kraków | 24 | 333 | 673:13 | 98 / 152 | 26 / 96 | 124 / 248 | 59 / 79 | 22 | 107 | 129 | 36 | 77 | 82 | 38 | 23 | 6 | 10 | 345 | -92 |
2019/2020 | Biofarm Basket II Poznań | 11 | 125 | 287:26 | 30 / 56 | 10 / 23 | 40 / 79 | 35 / 56 | 14 | 43 | 57 | 5 | 37 | 43 | 19 | 5 | 6 | 7 | 119 | -148 |
2018/2019 | Biofarm Basket II Suchy Las | 22 | 177 | 567:17 | 61 / 103 | 6 / 27 | 67 / 130 | 37 / 53 | 27 | 79 | 106 | 23 | 65 | 44 | 39 | 14 | 13 | 8 | 215 | -58 |
2017/2018 | Biofarm Basket Suchy Las | 25 | 167 | 546:21 | 55 / 111 | 6 / 21 | 61 / 132 | 39 / 56 | 40 | 60 | 100 | 27 | 72 | 55 | 38 | 21 | 5 | 12 | 194 | -17 |
2016/2017 | Biofarm Basket Suchy Las | 21 | 79 | 379:21 | 27 / 45 | 6 / 17 | 33 / 62 | 7 / 14 | 14 | 43 | 57 | 19 | 50 | 18 | 26 | 12 | 7 | 2 | 112 | -103 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Biofarm Basket Poznań | 7 | 13 | 24:34 | 5 / 5 | 0 / 2 | 5 / 7 | 3 / 5 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13 | 5 |
2018/2019 | Biofarm Basket Poznań | 1 | 3 | 04:27 | 1 / 1 | 0 / 1 | 1 / 2 | 1 / 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
2017/2018 | Biofarm Basket Poznań | 1 | 2 | 01:26 | 1 / 1 | 0 / 0 | 1 / 1 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Biofarm Basket Junior Poznań | 3 | 42 | 82:15 | 16 / 25 | 1 / 1 | 17 / 26 | 7 / 13 | 4 | 8 | 12 | 1 | 9 | 10 | 6 | 2 | 2 | 2 | 38 | 20 |
2017/2018 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 67 | 168:20 | 23 / 33 | 2 / 7 | 25 / 40 | 15 / 21 | 14 | 22 | 36 | 11 | 12 | 16 | 10 | 5 | 4 | 3 | 92 | 68 |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | 4 | 6 | 35:18 | 2 / 3 | 0 / 0 | 2 / 3 | 2 / 2 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | 9 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 2 | 0 | 11:50 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 1 | 0 / 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | -2 | 6 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 62 | 170:05 | 18 / 37 | 4 / 15 | 22 / 52 | 14 / 18 | 12 | 19 | 31 | 5 | 14 | 15 | 8 | 3 | 8 | 7 | 67 | 37 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 6 | 16 | 120:06 | 7 / 15 | 0 / 0 | 7 / 15 | 2 / 3 | 6 | 18 | 24 | 3 | 10 | 5 | 6 | 3 | 1 | 2 | 32 | 14 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | Warmińsko-Mazurskie | 3 | 9 | 62:47 | 3 / 6 | 0 / 1 | 3 / 7 | 3 / 4 | 3 | 4 | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | -87 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | BS Polonia Bytom | 37 | 13.8 | 25:00 | 70.5 | 43.4 | 57.5 | 74.8 | 1.00 | 3.60 | 4.60 | 1.2 | 2.70 | 2.70 | 1.1 | 0.70 | 0.20 | 0.10 | 15.1 | 15.6 |
2022/2023 | ŁKS Coolpack Łódź | 37 | 11.4 | 24:42 | 63.3 | 35.8 | 52.9 | 76.5 | 1.90 | 4.00 | 5.90 | 1.0 | 2.10 | 2.60 | 0.9 | 0.70 | 0.10 | 0.50 | 13.9 | 19.2 |
2021/2022 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 33 | 14.5 | 24:45 | 65.0 | 29.8 | 59.5 | 79.9 | 2.00 | 4.20 | 6.20 | 0.8 | 3.10 | 3.60 | 1.8 | 0.80 | 0.20 | 0.80 | 16.1 | 8.5 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | KK UR Bozza Kraków | 24 | 13.9 | 28:03 | 64.5 | 27.1 | 50.0 | 74.7 | 0.90 | 4.50 | 5.40 | 1.5 | 3.20 | 3.40 | 1.6 | 1.00 | 0.30 | 0.40 | 14.4 | -3.8 |
2019/2020 | Biofarm Basket II Poznań | 11 | 11.4 | 26:07 | 53.6 | 43.5 | 50.6 | 62.5 | 1.30 | 3.90 | 5.20 | 0.5 | 3.40 | 3.90 | 1.7 | 0.50 | 0.50 | 0.60 | 10.8 | -13.5 |
2018/2019 | Biofarm Basket II Suchy Las | 22 | 8.0 | 25:47 | 59.2 | 22.2 | 51.5 | 69.8 | 1.20 | 3.60 | 4.80 | 1.0 | 3.00 | 2.00 | 1.8 | 0.60 | 0.60 | 0.40 | 9.8 | -2.6 |
2017/2018 | Biofarm Basket Suchy Las | 25 | 6.7 | 21:51 | 49.5 | 28.6 | 46.2 | 69.6 | 1.60 | 2.40 | 4.00 | 1.1 | 2.90 | 2.20 | 1.5 | 0.80 | 0.20 | 0.50 | 7.8 | -0.7 |
2016/2017 | Biofarm Basket Suchy Las | 21 | 3.8 | 18:03 | 60.0 | 35.3 | 53.2 | 50.0 | 0.70 | 2.00 | 2.70 | 0.9 | 2.40 | 0.90 | 1.2 | 0.60 | 0.30 | 0.10 | 5.3 | -4.9 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Biofarm Basket Poznań | 7 | 1.9 | 03:30 | 100.0 | 0.0 | 71.4 | 60.0 | 0.10 | 0.40 | 0.60 | 0.1 | 0.30 | 0.60 | 0.1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.9 | 0.7 |
2018/2019 | Biofarm Basket Poznań | 1 | 3.0 | 04:27 | 100.0 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 1.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | 0.0 |
2017/2018 | Biofarm Basket Poznań | 1 | 2.0 | 01:26 | 100.0 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 1.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.0 | 3.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Biofarm Basket Junior Poznań | 3 | 14.0 | 27:25 | 64.0 | 100.0 | 65.4 | 53.8 | 1.30 | 2.70 | 4.00 | 0.3 | 3.00 | 3.30 | 2.0 | 0.70 | 0.70 | 0.70 | 12.7 | 6.7 |
2017/2018 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 9.6 | 24:02 | 69.7 | 28.6 | 62.5 | 71.4 | 2.00 | 3.10 | 5.10 | 1.6 | 1.70 | 2.30 | 1.4 | 0.70 | 0.60 | 0.40 | 13.1 | 9.7 |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | 4 | 1.5 | 08:49 | 66.7 | 0.0 | 66.7 | 100.0 | 0.30 | 0.30 | 0.50 | 1.0 | 0.50 | 0.30 | 0.3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.5 | 2.3 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 2 | 0.0 | 05:55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.50 | 0.50 | 1.00 | 0.0 | 0.50 | 0.00 | 1.5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -1.0 | 3.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 8.9 | 24:17 | 48.6 | 26.7 | 42.3 | 77.8 | 1.70 | 2.70 | 4.40 | 0.7 | 2.00 | 2.10 | 1.1 | 0.40 | 1.10 | 1.00 | 9.6 | 5.3 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 6 | 2.7 | 20:01 | 46.7 | 0.0 | 46.7 | 66.7 | 1.00 | 3.00 | 4.00 | 0.5 | 1.70 | 0.80 | 1.0 | 0.50 | 0.20 | 0.30 | 5.3 | 2.3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | Warmińsko-Mazurskie | 3 | 3.0 | 20:55 | 50.0 | 0.0 | 42.9 | 75.0 | 1.00 | 1.30 | 2.30 | 0.3 | 0.70 | 1.30 | 1.3 | 1.30 | 0.00 | 0.00 | 4.0 | -29.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ŁKS Coolpack Łódź (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód (d) | 95 : 102 P | 5 | 19:48 | 1/3 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 4 | 1 | 5 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | -5 | |||||
29.04.2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód (w) | 98 : 90 P | 5 | 25:48 | 1/5 | 20.0 | 1/4 | 25.0 | 2/9 | 22.2 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 4 | 1 | |||||
26.04.2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód (d) | 104 : 57 W | 6 | 22:04 | 3/3 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 22 | |||||
19.04.2023 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (w) | 83 : 87 W | 16 | 35:49 | 2/4 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 5/10 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 | -2 | |||||
15.04.2023 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (d) | 93 : 75 W | 11 | 19:49 | 1/2 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9 | 13 | |||||
12.04.2023 | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań (d) | 98 : 69 W | 6 | 31:50 | 3/5 | 60.0 | 0/3 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 0/2 | 0.0 | 3 | 3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7 | 22 | |||||
05.04.2023 | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań (w) | 84 : 88 W | 12 | 28:58 | 3/6 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 6/8 | 75.0 | 3 | 4 | 7 | 0 | 3 | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 12 | 0 | |||||
02.04.2023 | TKM Włocławek (w) | 53 : 121 W | 13 | 15:21 | 4/6 | 66.7 | 1/1 | 100.0 | 5/7 | 71.4 | 2/2 | 100.0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 18 | 28 | |||||
25.03.2023 | ŁKS Politechnika Łódzka (d) | 110 : 56 W | 10 | 13:04 | 2/3 | 66.7 | 1/1 | 100.0 | 3/4 | 75.0 | 3/3 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 16 | |||||
22.03.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 97 : 100 W | 5 | 20:14 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | |||||
18.03.2023 | MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz (d) | 105 : 71 W | 14 | 27:42 | 5/6 | 83.3 | 0/1 | 0.0 | 5/7 | 71.4 | 4/4 | 100.0 | 1 | 5 | 6 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 19 | 27 | |||||
11.03.2023 | Trefl II Sopot (w) | 65 : 105 W | 10 | 18:53 | 4/6 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 2/2 | 100.0 | 4 | 1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 14 | 21 | |||||
04.03.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 95 : 69 W | 19 | 26:21 | 4/4 | 100.0 | 2/4 | 50.0 | 6/8 | 75.0 | 5/7 | 71.4 | 2 | 5 | 7 | 1 | 3 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 24 | 23 | |||||
25.02.2023 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 74 : 94 W | 14 | 24:11 | 4/4 | 100.0 | 1/5 | 20.0 | 5/9 | 55.6 | 3/5 | 60.0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 1 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 14 | 27 | |||||
22.02.2023 | GAK Gdynia (d) | 118 : 50 W | 16 | 16:05 | 6/6 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 6/7 | 85.7 | 4/6 | 66.7 | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 22 | 36 | |||||
15.02.2023 | Profi Sunbud PKK 99 Pabianice (w) | 76 : 108 W | 10 | 23:54 | 4/6 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 4/6 | 66.7 | 2/2 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 11 | |||||
11.02.2023 | KS Księżak Łowicz (w) | 55 : 100 W | 10 | 30:42 | 5/6 | 83.3 | 0/2 | 0.0 | 5/8 | 62.5 | 0/0 | 0.0 | 2 | 5 | 7 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 18 | 32 | |||||
05.02.2023 | AMW Flota Gdynia (w) | 64 : 115 W | 7 | 22:01 | 3/6 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 1/3 | 33.3 | 4 | 7 | 11 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 14 | 29 | |||||
28.01.2023 | AZS UMK Transbruk Toruń (w) | 83 : 103 W | 8 | 20:33 | 3/5 | 60.0 | 0/1 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 6 | 7 | 2 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 15 | 20 | |||||
21.01.2023 | Ogniwo Szczecin (d) | 118 : 61 W | 5 | 14:03 | 1/1 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 29 | |||||
14.01.2023 | SMS PZKosz Władysławowo (w) | 73 : 93 W | 18 | 33:12 | 1/1 | 100.0 | 5/8 | 62.5 | 6/9 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 16 | |||||
07.01.2023 | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań (d) | 102 : 73 W | 3 | 31:19 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/4 | 25.0 | 1 | 7 | 8 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 19 | |||||
17.12.2022 | TKM Włocławek (d) | 142 : 51 W | 17 | 16:06 | 5/7 | 71.4 | 1/4 | 25.0 | 6/11 | 54.5 | 4/4 | 100.0 | 3 | 4 | 7 | 3 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 22 | 43 | |||||
10.12.2022 | ŁKS Politechnika Łódzka (w) | 90 : 129 W | 7 | 15:58 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/5 | 20.0 | 4/6 | 66.7 | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 9 | 30 | |||||
07.12.2022 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 78 : 64 W | 6 | 37:00 | 2/7 | 28.6 | 0/1 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 2/2 | 100.0 | 4 | 9 | 13 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 14 | 7 | |||||
03.12.2022 | MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz (w) | 66 : 105 W | 14 | 27:59 | 1/1 | 100.0 | 4/6 | 66.7 | 5/7 | 71.4 | 0/0 | 0.0 | 3 | 3 | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | 27 | |||||
26.11.2022 | Trefl II Sopot (d) | 111 : 55 W | 11 | 16:32 | 2/3 | 66.7 | 1/1 | 100.0 | 3/4 | 75.0 | 4/4 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 10 | 29 | |||||
19.11.2022 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) | 79 : 74 P | 18 | 35:27 | 3/9 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 5/13 | 38.5 | 6/7 | 85.7 | 1 | 4 | 5 | 1 | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 14 | 0 | |||||
12.11.2022 | Sklep Polski MKK Gniezno (d) | 94 : 74 W | 8 | 26:59 | 3/4 | 75.0 | 0/2 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 6 | 7 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 14 | 22 | |||||
06.11.2022 | GAK Gdynia (w) | 45 : 116 W | 11 | 14:05 | 4/6 | 66.7 | 1/1 | 100.0 | 5/7 | 71.4 | 0/0 | 0.0 | 5 | 8 | 13 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 22 | 40 | |||||
02.11.2022 | Profi Sunbud PKK 99 Pabianice (d) | 98 : 76 W | 7 | 22:05 | 2/5 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 4 | 4 | 8 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 12 | 15 | |||||
29.10.2022 | KS Księżak Łowicz (d) | 98 : 95 W | 13 | 34:02 | 5/11 | 45.5 | 0/3 | 0.0 | 5/14 | 35.7 | 3/3 | 100.0 | 2 | 6 | 8 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10 | -1 | |||||
22.10.2022 | AMW Flota Gdynia (d) | 86 : 67 W | 18 | 37:00 | 8/8 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 8/11 | 72.7 | 2/2 | 100.0 | 3 | 7 | 10 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 29 | 16 | |||||
15.10.2022 | AZS UMK Transbruk Toruń (d) | 95 : 67 W | 7 | 23:32 | 2/5 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 2 | 7 | 9 | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 14 | 14 | |||||
09.10.2022 | Ogniwo Szczecin (w) | 63 : 86 W | 21 | 32:12 | 2/4 | 50.0 | 4/6 | 66.7 | 6/10 | 60.0 | 5/6 | 83.3 | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 24 | |||||
01.10.2022 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 96 : 62 W | 20 | 24:11 | 6/7 | 85.7 | 2/4 | 50.0 | 8/11 | 72.7 | 2/2 | 100.0 | 2 | 5 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 24 | 35 | |||||
24.09.2022 | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań (w) | 85 : 104 W | 19 | 29:34 | 6/7 | 85.7 | 2/8 | 25.0 | 8/15 | 53.3 | 1/2 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 23 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 37:00 | 07.12.2022 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 78 : 64 | celny rzut za 2 | 8 | 22.10.2022 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 86 : 67 | wykonywany rzut za 2 | 11 | 29.10.2022 | 2LM | KS Księżak Łowicz | 98 : 95 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 26.04.2023 | 2LM | MKS Sokół Marbo Międzychód | 104 : 57 | celny rzut za 3 | 5 | 14.01.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 73 : 93 | wykonywany rzut za 3 | 8 | 14.01.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 73 : 93 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 02.04.2023 | 2LM | TKM Włocławek | 53 : 121 | celny rzut z gry | 8 | 22.10.2022 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 86 : 67 | wykonywany rzut za gry | 15 | 24.09.2022 | 2LM | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań | 85 : 104 | skuteczność z gry | 85.7000 | 22.02.2023 | 2LM | GAK Gdynia | 118 : 50 | celny rzut wolny | 6 | 05.04.2023 | 2LM | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań | 84 : 88 | wykonywany rzut wolny | 8 | 05.04.2023 | 2LM | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań | 84 : 88 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 02.04.2023 | 2LM | TKM Włocławek | 53 : 121 | punkty | 21 | 09.10.2022 | 2LM | Ogniwo Szczecin | 63 : 86 | zbiórki w ataku | 5 | 06.11.2022 | 2LM | GAK Gdynia | 45 : 116 | zbiórki w obronie | 9 | 07.12.2022 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 78 : 64 | zbiórki | 13 | 07.12.2022 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 78 : 64 | asysty | 3 | 12.04.2023 | 2LM | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań | 98 : 69 | faule | 5 | 28.01.2023 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 83 : 103 | faule wymuszone | 7 | 05.04.2023 | 2LM | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań | 84 : 88 | straty | 3 | 25.03.2023 | 2LM | ŁKS Politechnika Łódzka | 110 : 56 | przechwyty | 3 | 22.02.2023 | 2LM | GAK Gdynia | 118 : 50 | bloki | 2 | 05.02.2023 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 64 : 115 | bloki otrzymane | 3 | 29.04.2023 | 2LM | MKS Sokół Marbo Międzychód | 98 : 90 | asysty/straty | 3.0000 | 12.04.2023 | 2LM | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań | 98 : 69 | przechwyty/straty | 3.0000 | 22.10.2022 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 86 : 67 | eval | 29 | 22.10.2022 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 86 : 67 | +/- | 43 | 17.12.2022 | 2LM | TKM Włocławek | 142 : 51 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | KK UR Bozza Kraków | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Biofarm Basket Poznań | 1 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Biofarm Basket II Poznań | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2018/2019 | Biofarm Basket II Suchy Las | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Biofarm Basket Poznań | 1 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2017/2018 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2017/2018 | Biofarm Basket Suchy Las | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | Biofarm Basket Poznań | 1 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2016/2017 | Biofarm Basket Suchy Las | 2 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2013/2014 | Warmińsko-Mazurskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |