PGE GiEK Turów Zgorzelec na finiszu rundy zasadniczej wygrało zmagania w grupie D 2 Ligi Mężczyzn. W bardzo wyrównanym głosowaniu trenerów na MVP ostatecznie triumfował koszykarz klubu z przygranicznego miasta Kamil Zywert. Wśród szkoleniowców bezkonkurencyjny okazał się Rafał Niesobski, opiekun PGE GiEK Turowa.
15
Maciej Leszczyński
BC Swiss Krono Żary
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | ŁKS Coolpack Łódź | 36 | 308 | 722:57 | 67 / 129 | 38 / 148 | 105 / 277 | 60 / 81 | 17 | 138 | 155 | 154 | 56 | 74 | 77 | 54 | 7 | 13 | 408 | 497 |
2022/2023 | BC Swiss Krono Żary | 31 | 601 | 1064:43 | 107 / 201 | 95 / 268 | 202 / 469 | 102 / 149 | 35 | 181 | 216 | 250 | 58 | 138 | 126 | 61 | 4 | 10 | 692 | 28 |
2021/2022 | BC Swiss Krono Żary | 30 | 518 | 1024:00 | 94 / 182 | 83 / 262 | 177 / 444 | 81 / 107 | 23 | 178 | 201 | 173 | 66 | 104 | 88 | 73 | 9 | 8 | 593 | 15 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | KS Księżak Łowicz | 17 | 127 | 358:41 | 29 / 46 | 19 / 49 | 48 / 95 | 12 / 17 | 5 | 36 | 41 | 61 | 37 | 22 | 32 | 11 | 1 | 4 | 157 | 57 |
2019/2020 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 22 | 120 | 299:08 | 33 / 50 | 8 / 33 | 41 / 83 | 30 / 43 | 13 | 26 | 39 | 44 | 33 | 44 | 26 | 11 | 2 | 4 | 135 | -35 |
2016/2017 | Biofarm Basket Poznań | 3 | 11 | 37:25 | 1 / 5 | 3 / 6 | 4 / 11 | 0 / 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 |
2015/2016 | Biofarm Basket Poznań | 1 | 0 | 01:28 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Arka AMW II Gdynia | 11 | 156 | 316:59 | 32 / 50 | 21 / 71 | 53 / 121 | 29 / 41 | 5 | 48 | 53 | 60 | 27 | 41 | 25 | 18 | 3 | 4 | 185 | 33 |
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 18 | 170 | 364:35 | 51 / 81 | 11 / 47 | 62 / 128 | 35 / 48 | 12 | 58 | 70 | 46 | 34 | 46 | 28 | 20 | 3 | 2 | 202 | 88 |
2016/2017 | Biofarm Basket Suchy Las | 21 | 264 | 618:42 | 81 / 161 | 18 / 65 | 99 / 226 | 48 / 67 | 20 | 78 | 98 | 67 | 41 | 74 | 59 | 40 | 4 | 11 | 268 | -99 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | 8 | 114 | 212:26 | 25 / 55 | 16 / 48 | 41 / 103 | 16 / 23 | 8 | 34 | 42 | 36 | 10 | 29 | 11 | 17 | 3 | 3 | 132 | 136 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 6 | 100 | 160:28 | 28 / 55 | 9 / 34 | 37 / 89 | 17 / 26 | 6 | 35 | 41 | 16 | 14 | 27 | 14 | 14 | 2 | 3 | 98 | 73 |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | 8 | 29 | 105:33 | 8 / 16 | 1 / 7 | 9 / 23 | 10 / 17 | 2 | 9 | 11 | 12 | 10 | 16 | 13 | 11 | 2 | 1 | 31 | 13 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 39 | 96:17 | 13 / 22 | 3 / 13 | 16 / 35 | 4 / 6 | 6 | 11 | 17 | 9 | 9 | 10 | 14 | 10 | 0 | 2 | 40 | -2 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Arka Gdynia | 5 | 7 | 26:21 | 0 / 2 | 1 / 5 | 1 / 7 | 4 / 8 | 0 | 4 | 4 | 2 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -9 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 4 | 4 | 05:41 | 1 / 1 | 0 / 0 | 1 / 1 | 2 / 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | -7 |
Puchar Polski Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Asseco Gdynia | 1 | 2 | 00:47 | 1 / 1 | 0 / 1 | 1 / 2 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 95 | 213:29 | 27 / 67 | 11 / 35 | 38 / 102 | 8 / 13 | 8 | 50 | 58 | 31 | 12 | 20 | 28 | 12 | 3 | 4 | 102 | 44 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 63 | 196:12 | 13 / 41 | 8 / 33 | 21 / 74 | 13 / 24 | 6 | 24 | 30 | 28 | 16 | 23 | 23 | 16 | 1 | 2 | 51 | 69 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | UKS Chromik Żary | 7 | 125 | 221:14 | 39 / 73 | 8 / 20 | 47 / 93 | 23 / 32 | 6 | 32 | 38 | 45 | 17 | 37 | 24 | 17 | 2 | 4 | 148 | 210 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | Lubuskie | 8 | 94 | 204:58 | 29 / 50 | 5 / 26 | 34 / 76 | 21 / 31 | 10 | 26 | 36 | 28 | 17 | 29 | 24 | 21 | 3 | 3 | 106 | 112 |
2012/2013 | Lubuskie | 3 | 8 | 38:32 | 4 / 5 | 0 / 1 | 4 / 6 | 0 / 0 | 0 | 4 | 4 | 3 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 22 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | UKS Chromik Żary | 11 | 233 | 280:49 | 75 / 135 | 4 / 13 | 79 / 148 | 71 / 89 | 20 | 55 | 75 | 39 | 22 | 69 | 29 | 30 | 4 | 17 | 265 | 204 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | ŁKS Coolpack Łódź | 36 | 8.6 | 20:04 | 51.9 | 25.7 | 37.9 | 74.1 | 0.50 | 3.80 | 4.30 | 4.3 | 1.60 | 2.10 | 2.1 | 1.50 | 0.20 | 0.40 | 11.3 | 13.8 |
2022/2023 | BC Swiss Krono Żary | 31 | 19.4 | 34:20 | 53.2 | 35.4 | 43.1 | 68.5 | 1.10 | 5.80 | 7.00 | 8.1 | 1.90 | 4.50 | 4.1 | 2.00 | 0.10 | 0.30 | 22.3 | 0.9 |
2021/2022 | BC Swiss Krono Żary | 30 | 17.3 | 34:08 | 51.6 | 31.7 | 39.9 | 75.7 | 0.80 | 5.90 | 6.70 | 5.8 | 2.20 | 3.50 | 2.9 | 2.40 | 0.30 | 0.30 | 19.8 | 0.5 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | KS Księżak Łowicz | 17 | 7.5 | 21:05 | 63.0 | 38.8 | 50.5 | 70.6 | 0.30 | 2.10 | 2.40 | 3.6 | 2.20 | 1.30 | 1.9 | 0.60 | 0.10 | 0.20 | 9.2 | 3.4 |
2019/2020 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 22 | 5.5 | 13:35 | 66.0 | 24.2 | 49.4 | 69.8 | 0.60 | 1.20 | 1.80 | 2.0 | 1.50 | 2.00 | 1.2 | 0.50 | 0.10 | 0.20 | 6.1 | -1.6 |
2016/2017 | Biofarm Basket Poznań | 3 | 3.7 | 12:28 | 20.0 | 50.0 | 36.4 | 0.0 | 0.30 | 0.70 | 1.00 | 1.0 | 1.00 | 0.70 | 2.0 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 1.7 | 0.0 |
2015/2016 | Biofarm Basket Poznań | 1 | 0.0 | 01:28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | -4.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | 8 | 14.3 | 26:33 | 45.5 | 33.3 | 39.8 | 69.6 | 1.00 | 4.30 | 5.30 | 4.5 | 1.30 | 3.60 | 1.4 | 2.10 | 0.40 | 0.40 | 16.5 | 17.0 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 6 | 16.7 | 26:44 | 50.9 | 26.5 | 41.6 | 65.4 | 1.00 | 5.80 | 6.80 | 2.7 | 2.30 | 4.50 | 2.3 | 2.30 | 0.30 | 0.50 | 16.3 | 12.2 |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | 8 | 3.6 | 13:11 | 50.0 | 14.3 | 39.1 | 58.8 | 0.30 | 1.10 | 1.40 | 1.5 | 1.30 | 2.00 | 1.6 | 1.40 | 0.30 | 0.10 | 3.9 | 1.6 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 5.6 | 13:45 | 59.1 | 23.1 | 45.7 | 66.7 | 0.90 | 1.60 | 2.40 | 1.3 | 1.30 | 1.40 | 2.0 | 1.40 | 0.00 | 0.30 | 5.7 | -0.3 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Arka AMW II Gdynia | 11 | 14.2 | 28:49 | 64.0 | 29.6 | 43.8 | 70.7 | 0.50 | 4.40 | 4.80 | 5.5 | 2.50 | 3.70 | 2.3 | 1.60 | 0.30 | 0.40 | 16.8 | 3.0 |
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 18 | 9.4 | 20:15 | 63.0 | 23.4 | 48.4 | 72.9 | 0.70 | 3.20 | 3.90 | 2.6 | 1.90 | 2.60 | 1.6 | 1.10 | 0.20 | 0.10 | 11.2 | 4.9 |
2016/2017 | Biofarm Basket Suchy Las | 21 | 12.6 | 29:27 | 50.3 | 27.7 | 43.8 | 71.6 | 1.00 | 3.70 | 4.70 | 3.2 | 2.00 | 3.50 | 2.8 | 1.90 | 0.20 | 0.50 | 12.8 | -4.7 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Arka Gdynia | 5 | 1.4 | 05:16 | 0.0 | 20.0 | 14.3 | 50.0 | 0.00 | 0.80 | 0.80 | 0.4 | 0.60 | 1.20 | 0.4 | 0.00 | 0.00 | 0.20 | 0.2 | -1.8 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 4 | 1.0 | 01:25 | 100.0 | 0.0 | 100.0 | 100.0 | 0.00 | 0.30 | 0.30 | 0.3 | 0.00 | 0.30 | 0.3 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 1.5 | -1.8 |
Puchar Polski Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Asseco Gdynia | 1 | 2.0 | 00:47 | 100.0 | 0.0 | 50.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | -3.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 13.6 | 30:29 | 40.3 | 31.4 | 37.3 | 61.5 | 1.10 | 7.10 | 8.30 | 4.4 | 1.70 | 2.90 | 4.0 | 1.70 | 0.40 | 0.60 | 14.6 | 6.3 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | 7 | 9.0 | 28:01 | 31.7 | 24.2 | 28.4 | 54.2 | 0.90 | 3.40 | 4.30 | 4.0 | 2.30 | 3.30 | 3.3 | 2.30 | 0.10 | 0.30 | 7.3 | 9.9 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | UKS Chromik Żary | 7 | 17.9 | 31:36 | 53.4 | 40.0 | 50.5 | 71.9 | 0.90 | 4.60 | 5.40 | 6.4 | 2.40 | 5.30 | 3.4 | 2.40 | 0.30 | 0.60 | 21.1 | 30.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | Lubuskie | 8 | 11.8 | 25:37 | 58.0 | 19.2 | 44.7 | 67.7 | 1.30 | 3.30 | 4.50 | 3.5 | 2.10 | 3.60 | 3.0 | 2.60 | 0.40 | 0.40 | 13.3 | 14.0 |
2012/2013 | Lubuskie | 3 | 2.7 | 12:50 | 80.0 | 0.0 | 66.7 | 0.0 | 0.00 | 1.30 | 1.30 | 1.0 | 0.70 | 0.00 | 1.3 | 1.00 | 0.30 | 0.00 | 4.3 | 7.3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | UKS Chromik Żary | 11 | 21.2 | 25:31 | 55.6 | 30.8 | 53.4 | 79.8 | 1.80 | 5.00 | 6.80 | 3.5 | 2.00 | 6.30 | 2.6 | 2.70 | 0.40 | 1.50 | 24.1 | 18.5 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BC Swiss Krono Żary (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
12.04.2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód (w) | 95 : 70 P | 20 | 21:03 | 3/4 | 75.0 | 4/9 | 44.4 | 7/13 | 53.8 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 6 | 1 | 1 | 0 | 14 | -11 | |||||
05.04.2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód (d) | 79 : 110 P | 16 | 37:22 | 4/5 | 80.0 | 2/6 | 33.3 | 6/11 | 54.5 | 2/2 | 100.0 | 0 | 10 | 10 | 10 | 2 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 28 | -29 | |||||
25.03.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 94 : 69 W | 21 | 38:11 | 0/0 | 0.0 | 5/11 | 45.5 | 5/11 | 45.5 | 6/6 | 100.0 | 1 | 11 | 12 | 18 | 1 | 4 | 6 | 1 | 0 | 0 | 40 | 22 | |||||
22.03.2023 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (w) | 104 : 73 P | 22 | 34:16 | 2/6 | 33.3 | 5/11 | 45.5 | 7/17 | 41.2 | 3/5 | 60.0 | 1 | 10 | 11 | 13 | 2 | 6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 26 | -13 | |||||
19.03.2023 | KS 27 Katowice (d) | 71 : 100 P | 17 | 36:11 | 0/3 | 0.0 | 2/9 | 22.2 | 2/12 | 16.7 | 11/16 | 68.8 | 2 | 3 | 5 | 12 | 1 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | -25 | |||||
10.03.2023 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) | 83 : 71 W | 31 | 33:10 | 2/5 | 40.0 | 8/13 | 61.5 | 10/18 | 55.6 | 3/4 | 75.0 | 0 | 10 | 10 | 12 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 41 | 19 | |||||
05.03.2023 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (w) | 86 : 94 W | 17 | 38:06 | 3/5 | 60.0 | 2/6 | 33.3 | 5/11 | 45.5 | 5/7 | 71.4 | 1 | 5 | 6 | 10 | 0 | 4 | 7 | 3 | 0 | 1 | 21 | 13 | |||||
25.02.2023 | Team-Plast KK Oleśnica (d) | 87 : 72 W | 13 | 36:40 | 3/4 | 75.0 | 1/7 | 14.3 | 4/11 | 36.4 | 4/5 | 80.0 | 4 | 9 | 13 | 15 | 3 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 30 | 17 | |||||
18.02.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 74 : 84 W | 19 | 39:12 | 1/5 | 20.0 | 5/11 | 45.5 | 6/16 | 37.5 | 2/2 | 100.0 | 0 | 7 | 7 | 10 | 3 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 22 | 12 | |||||
15.02.2023 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 85 : 87 P | 26 | 35:54 | 4/8 | 50.0 | 6/11 | 54.5 | 10/19 | 52.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 8 | 8 | 14 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 39 | 1 | |||||
11.02.2023 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (w) | 107 : 80 P | 24 | 37:07 | 6/18 | 33.3 | 3/9 | 33.3 | 9/27 | 33.3 | 3/4 | 75.0 | 7 | 2 | 9 | 10 | 4 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 22 | -19 | |||||
05.02.2023 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 78 : 57 W | 21 | 37:11 | 3/3 | 100.0 | 2/8 | 25.0 | 5/11 | 45.5 | 9/11 | 81.8 | 0 | 17 | 17 | 12 | 2 | 8 | 4 | 7 | 0 | 0 | 45 | 18 | |||||
27.01.2023 | MKS Sokół Marbo Międzychód (d) | 89 : 95 P | 20 | 40:00 | 3/4 | 75.0 | 4/12 | 33.3 | 7/16 | 43.8 | 2/5 | 40.0 | 0 | 5 | 5 | 9 | 2 | 1 | 6 | 3 | 0 | 0 | 19 | -6 | |||||
22.01.2023 | WKK II Wrocław (w) | 96 : 63 P | 12 | 25:15 | 5/10 | 50.0 | 0/5 | 0.0 | 5/15 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 1 | 1 | 2 | 6 | 5 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | -25 | |||||
14.01.2023 | Pogoń Prudnik (w) | 88 : 78 P | 27 | 33:58 | 5/7 | 71.4 | 4/12 | 33.3 | 9/19 | 47.4 | 5/7 | 71.4 | 0 | 10 | 10 | 11 | 1 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 32 | -14 | |||||
07.01.2023 | CM Magnolia KKS Siechnice (d) | 92 : 69 W | 25 | 30:29 | 6/7 | 85.7 | 3/7 | 42.9 | 9/14 | 64.3 | 4/4 | 100.0 | 0 | 4 | 4 | 11 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 36 | 16 | |||||
17.12.2022 | Basket Club Obra Kościan (d) | 78 : 108 P | 9 | 28:08 | 3/9 | 33.3 | 1/6 | 16.7 | 4/15 | 26.7 | 0/4 | 0.0 | 1 | 5 | 6 | 7 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | -25 | |||||
10.12.2022 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 85 : 72 P | 23 | 37:53 | 4/7 | 57.1 | 3/9 | 33.3 | 7/16 | 43.8 | 6/8 | 75.0 | 0 | 6 | 6 | 1 | 1 | 8 | 6 | 4 | 0 | 1 | 17 | -15 | |||||
07.12.2022 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (d) | 80 : 71 W | 19 | 38:19 | 2/4 | 50.0 | 5/12 | 41.7 | 7/16 | 43.8 | 0/2 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 9 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 21 | 8 | |||||
04.12.2022 | KS 27 Katowice (w) | 94 : 83 P | 15 | 38:44 | 3/9 | 33.3 | 2/6 | 33.3 | 5/15 | 33.3 | 3/4 | 75.0 | 2 | 2 | 4 | 5 | 1 | 6 | 5 | 2 | 0 | 1 | 10 | -11 | |||||
26.11.2022 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (w) | 84 : 78 P | 15 | 40:00 | 2/8 | 25.0 | 3/11 | 27.3 | 5/19 | 26.3 | 2/2 | 100.0 | 0 | 8 | 8 | 4 | 3 | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 8 | -6 | |||||
19.11.2022 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (d) | 97 : 61 W | 17 | 33:48 | 2/3 | 66.7 | 3/6 | 50.0 | 5/9 | 55.6 | 4/5 | 80.0 | 0 | 5 | 5 | 5 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 22 | 43 | |||||
12.11.2022 | Team-Plast KK Oleśnica (w) | 88 : 96 W | 26 | 32:27 | 7/8 | 87.5 | 3/7 | 42.9 | 10/15 | 66.7 | 3/5 | 60.0 | 1 | 8 | 9 | 3 | 4 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 26 | 1 | |||||
05.11.2022 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 80 : 73 W | 17 | 35:58 | 3/4 | 75.0 | 2/7 | 28.6 | 5/11 | 45.5 | 5/8 | 62.5 | 1 | 1 | 2 | 7 | 2 | 4 | 2 | 4 | 1 | 0 | 20 | 6 | |||||
02.11.2022 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 61 : 70 W | 22 | 37:49 | 5/10 | 50.0 | 3/7 | 42.9 | 8/17 | 47.1 | 3/5 | 60.0 | 2 | 2 | 4 | 4 | 2 | 7 | 2 | 2 | 1 | 1 | 20 | 5 | |||||
29.10.2022 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) | 77 : 52 W | 16 | 31:21 | 2/3 | 66.7 | 4/7 | 57.1 | 6/10 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 10 | 10 | 6 | 2 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 27 | 20 | |||||
23.10.2022 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 75 : 77 W | 15 | 34:35 | 5/10 | 50.0 | 1/8 | 12.5 | 6/18 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 2 | 3 | 5 | 7 | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 15 | 3 | |||||
15.10.2022 | MKS Sokół Marbo Międzychód (w) | 88 : 74 P | 6 | 33:42 | 1/5 | 20.0 | 1/7 | 14.3 | 2/12 | 16.7 | 1/2 | 50.0 | 1 | 6 | 7 | 4 | 2 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | -7 | |||||
09.10.2022 | WKK II Wrocław (d) | 77 : 81 P | 25 | 32:53 | 9/14 | 64.3 | 2/9 | 22.2 | 11/23 | 47.8 | 1/2 | 50.0 | 4 | 1 | 5 | 7 | 3 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | 23 | 6 | |||||
01.10.2022 | Pogoń Prudnik (d) | 67 : 81 P | 14 | 29:04 | 2/4 | 50.0 | 2/10 | 20.0 | 4/14 | 28.6 | 4/8 | 50.0 | 1 | 5 | 6 | 4 | 0 | 8 | 2 | 2 | 0 | 1 | 10 | -11 | |||||
24.09.2022 | CM Magnolia KKS Siechnice (w) | 84 : 112 W | 31 | 25:57 | 7/9 | 77.8 | 4/9 | 44.4 | 11/18 | 61.1 | 5/7 | 71.4 | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 27 | 35 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 40:00 | 27.01.2023 | 2LM | MKS Sokół Marbo Międzychód | 89 : 95 | celny rzut za 2 | 9 | 09.10.2022 | 2LM | WKK II Wrocław | 77 : 81 | wykonywany rzut za 2 | 18 | 11.02.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 107 : 80 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 05.02.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 78 : 57 | celny rzut za 3 | 8 | 10.03.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 83 : 71 | wykonywany rzut za 3 | 13 | 10.03.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 83 : 71 | skuteczność za 3 | 61.5000 | 10.03.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 83 : 71 | celny rzut z gry | 11 | 09.10.2022 | 2LM | WKK II Wrocław | 77 : 81 | wykonywany rzut za gry | 27 | 11.02.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 107 : 80 | skuteczność z gry | 66.7000 | 12.11.2022 | 2LM | Team-Plast KK Oleśnica | 88 : 96 | celny rzut wolny | 11 | 19.03.2023 | 2LM | KS 27 Katowice | 71 : 100 | wykonywany rzut wolny | 16 | 19.03.2023 | 2LM | KS 27 Katowice | 71 : 100 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 12.04.2023 | 2LM | MKS Sokół Marbo Międzychód | 95 : 70 | punkty | 31 | 10.03.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 83 : 71 | zbiórki w ataku | 7 | 11.02.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 107 : 80 | zbiórki w obronie | 17 | 05.02.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 78 : 57 | zbiórki | 17 | 05.02.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 78 : 57 | asysty | 18 | 25.03.2023 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 94 : 69 | faule | 5 | 22.01.2023 | 2LM | WKK II Wrocław | 96 : 63 | faule wymuszone | 10 | 19.03.2023 | 2LM | KS 27 Katowice | 71 : 100 | straty | 8 | 22.03.2023 | 2LM | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 104 : 73 | przechwyty | 7 | 05.02.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 78 : 57 | bloki | 1 | 12.04.2023 | 2LM | MKS Sokół Marbo Międzychód | 95 : 70 | bloki otrzymane | 1 | 10.03.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 83 : 71 | asysty/straty | 11.0000 | 07.01.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 92 : 69 | przechwyty/straty | 2.0000 | 05.11.2022 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 80 : 73 | eval | 45 | 05.02.2023 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 78 : 57 | +/- | 43 | 19.11.2022 | 2LM | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal | 97 : 61 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | KS Księżak Łowicz | 1 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 1 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2018/2019 | Arka Gdynia | Puchar Polski Mężczyzn |
2018/2019 | Arka Gdynia | Energa Basket Liga |
2018/2019 | Arka AMW II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Puchar Polski Mężczyzn |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Energa Basket Liga |
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2016/2017 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2016/2017 | Biofarm Basket Suchy Las | 2 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | Biofarm Basket Poznań | 1 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2015/2016 | Biofarm Basket Junior Poznań | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2015/2016 | Biofarm Basket Poznań | 1 Liga Mężczyzn |
2014/2015 | UKS Chromik Żary | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2013/2014 | Lubuskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2012/2013 | Lubuskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2012/2013 | UKS Chromik Żary | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |