Drużyna Basket Team Suchy Las najlepsza wśród młodzików w sezonie 2018/2019. W finale podopieczni Jacka Łukomskiego pokonali UKS Akademia Koszykówki Komorów 85:60, a 33 punkty dla zwycięskiej drużyny rzucił Jan Nowicki. Brąz dla koszykarzy BC Swiss Krono Żary, którzy w meczu o 3. miejsce pokonali Twarde Pierniki Toruń.
24
Piotr Szczęsny
Enea Basket Junior Poznań
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Basket Team Suchy Las | 3 | 13 | 70:33 | 2 / 5 | 1 / 15 | 3 / 20 | 6 / 13 | 0 | 11 | 11 | 8 | 3 | 10 | 6 | 3 | 0 | 0 | 5 | -14 |
2022/2023 | Enea Basket Junior Poznań | 5 | 33 | 66:19 | 3 / 7 | 9 / 19 | 12 / 26 | 0 / 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 36 | 52 |
2022/2023 | Enea Basket Junior Poznań | 9 | 30 | 89:09 | 0 / 3 | 10 / 25 | 10 / 28 | 0 / 0 | 1 | 4 | 5 | 19 | 6 | 2 | 14 | 8 | 0 | 0 | 30 | 39 |
2021/2022 | Enea Basket Junior Poznań | 3 | 30 | 88:53 | 3 / 8 | 7 / 20 | 10 / 28 | 3 / 4 | 0 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 2 | 0 | 2 | 15 | -4 |
2021/2022 | Enea Basket Junior Poznań | 8 | 29 | 153:28 | 1 / 8 | 9 / 37 | 10 / 45 | 0 / 1 | 1 | 10 | 11 | 14 | 8 | 3 | 11 | 4 | 0 | 1 | 11 | -19 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Basket Team Suchy Las | 11 | 113 | 256:52 | 14 / 40 | 24 / 73 | 38 / 113 | 13 / 23 | 6 | 34 | 40 | 14 | 20 | 16 | 44 | 19 | 0 | 2 | 57 | 126 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Wielkopolskie | 8 | 13 | 103:13 | 2 / 8 | 3 / 8 | 5 / 16 | 0 / 2 | 3 | 10 | 13 | 10 | 9 | 3 | 9 | 4 | 0 | 0 | 18 | 53 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Basket Team Suchy Las | 3 | 4.3 | 23:31 | 40.0 | 6.7 | 15.0 | 46.2 | 0.00 | 3.70 | 3.70 | 2.7 | 1.00 | 3.30 | 2.0 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.7 | -4.7 |
2022/2023 | Enea Basket Junior Poznań | 5 | 6.6 | 13:15 | 42.9 | 47.4 | 46.2 | 0.0 | 0.20 | 0.60 | 0.80 | 1.8 | 0.40 | 0.20 | 0.0 | 0.80 | 0.00 | 0.00 | 7.2 | 10.4 |
2022/2023 | Enea Basket Junior Poznań | 9 | 3.3 | 09:54 | 0.0 | 40.0 | 35.7 | 0.0 | 0.10 | 0.40 | 0.60 | 2.1 | 0.70 | 0.20 | 1.6 | 0.90 | 0.00 | 0.00 | 3.3 | 4.3 |
2021/2022 | Enea Basket Junior Poznań | 3 | 10.0 | 29:37 | 37.5 | 35.0 | 35.7 | 75.0 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 1.3 | 1.30 | 1.70 | 1.7 | 0.70 | 0.00 | 0.70 | 5.0 | -1.3 |
2021/2022 | Enea Basket Junior Poznań | 8 | 3.6 | 19:11 | 12.5 | 24.3 | 22.2 | 0.0 | 0.10 | 1.30 | 1.40 | 1.8 | 1.00 | 0.40 | 1.4 | 0.50 | 0.00 | 0.10 | 1.4 | -2.4 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Basket Team Suchy Las | 11 | 10.3 | 23:21 | 35.0 | 32.9 | 33.6 | 56.5 | 0.50 | 3.10 | 3.60 | 1.3 | 1.80 | 1.50 | 4.0 | 1.70 | 0.00 | 0.20 | 5.2 | 11.5 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Wielkopolskie | 8 | 1.6 | 12:54 | 25.0 | 37.5 | 31.3 | 0.0 | 0.40 | 1.30 | 1.60 | 1.3 | 1.10 | 0.40 | 1.1 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 2.3 | 6.6 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enea Basket Junior Poznań (2022/2023) | |||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2023 | Trefl 1LO Sopot (d) | 76 : 51 W | 0 | 00:58 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||
03.03.2023 | WKK Wrocław (d) | 75 : 89 P | 3 | 06:14 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 | |||||
02.03.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 56 : 83 W | 3 | 01:40 | 0/1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | |||||
01.03.2023 | Profbud Legia Warszawa (d) | 99 : 62 W | 3 | 07:06 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | |||||
19.02.2023 | Trefl 1LO Sopot (d) | 58 : 77 P | 0 | 12:29 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | -12 | |||||
18.02.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 94 : 67 P | 0 | 16:26 | 0/0 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | -3 | -13 | |||||
05.02.2023 | ALMS Start Lublin (d) | 87 : 51 W | 6 | 12:57 | 0/0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 14 | |||||
04.02.2023 | SKM Zastal Zielona Góra (w) | 85 : 71 P | 3 | 10:02 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | |||||
03.02.2023 | Energa MJMS Słupsk (d) | 117 : 42 W | 12 | 21:17 | 0/0 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 10 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 19 | 46 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 21:17 | 03.02.2023 | U19M | Energa MJMS Słupsk | 117 : 42 | celny rzut za 2 | 0 | 05.03.2023 | U19M | WKK Wrocław | 72 : 83 | wykonywany rzut za 2 | 2 | 19.02.2023 | U19M | Trefl 1LO Sopot | 58 : 77 | skuteczność za 2 | 0.0000 | 02.03.2023 | U19M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 56 : 83 | celny rzut za 3 | 4 | 03.02.2023 | U19M | Energa MJMS Słupsk | 117 : 42 | wykonywany rzut za 3 | 7 | 03.02.2023 | U19M | Energa MJMS Słupsk | 117 : 42 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 02.03.2023 | U19M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 56 : 83 | celny rzut z gry | 4 | 03.02.2023 | U19M | Energa MJMS Słupsk | 117 : 42 | wykonywany rzut za gry | 7 | 03.02.2023 | U19M | Energa MJMS Słupsk | 117 : 42 | skuteczność z gry | 57.1000 | 03.02.2023 | U19M | Energa MJMS Słupsk | 117 : 42 | celny rzut wolny | 0 | 05.03.2023 | U19M | WKK Wrocław | 72 : 83 | wykonywany rzut wolny | 0 | 05.03.2023 | U19M | WKK Wrocław | 72 : 83 | skuteczność za 1 | 0 | : | punkty | 12 | 03.02.2023 | U19M | Energa MJMS Słupsk | 117 : 42 | zbiórki w ataku | 1 | 18.02.2023 | U19M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 94 : 67 | zbiórki w obronie | 2 | 03.02.2023 | U19M | Energa MJMS Słupsk | 117 : 42 | zbiórki | 2 | 18.02.2023 | U19M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 94 : 67 | asysty | 10 | 03.02.2023 | U19M | Energa MJMS Słupsk | 117 : 42 | faule | 2 | 03.03.2023 | U19M | WKK Wrocław | 75 : 89 | faule wymuszone | 2 | 04.02.2023 | U19M | SKM Zastal Zielona Góra | 85 : 71 | straty | 5 | 18.02.2023 | U19M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 94 : 67 | przechwyty | 2 | 19.02.2023 | U19M | Trefl 1LO Sopot | 58 : 77 | bloki | 0 | 05.03.2023 | U19M | WKK Wrocław | 72 : 83 | bloki otrzymane | 0 | 05.03.2023 | U19M | WKK Wrocław | 72 : 83 | asysty/straty | 5.0000 | 03.02.2023 | U19M | Energa MJMS Słupsk | 117 : 42 | przechwyty/straty | 2.0000 | 19.02.2023 | U19M | Trefl 1LO Sopot | 58 : 77 | eval | 19 | 03.02.2023 | U19M | Energa MJMS Słupsk | 117 : 42 | +/- | 46 | 03.02.2023 | U19M | Energa MJMS Słupsk | 117 : 42 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2018/2019 | Basket Team Suchy Las | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2018/2019 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2018/2019 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |