terminarz
Grupa A | Gospodarz: MCKiS Jaworzno | |
MKS Skawa Wadowice | 61 : 92 | Speed sport Wołomin |
31.03.2023 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum) | ||
MCKiS Jaworzno | 81 : 63 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
31.03.2023 19:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum) | ||
Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 74 : 80 | Speed sport Wołomin |
01.04.2023 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum) | ||
MCKiS Jaworzno | 59 : 54 | MKS Skawa Wadowice |
01.04.2023 18:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum) | ||
MKS Skawa Wadowice | 56 : 87 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
02.04.2023 11:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum) | ||
Speed sport Wołomin | 67 : 44 | MCKiS Jaworzno |
02.04.2023 13:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum) |
Grupa B | Gospodarz: KS Kosz Kompaktowy Pleszew | |
Enea Astoria Bydgoszcz | 89 : 84 | Grupa Strategia Gim92 Warszawa |
31.03.2023 16:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew | ||
KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 82 : 63 | ZKS Stal Stalowa Wola |
31.03.2023 19:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew | ||
Grupa Strategia Gim92 Warszawa | 76 : 69 | ZKS Stal Stalowa Wola |
01.04.2023 14:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew | ||
Enea Astoria Bydgoszcz | 73 : 93 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew |
01.04.2023 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 67 : 92 | Enea Astoria Bydgoszcz |
02.04.2023 11:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew | ||
KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 92 : 83 | Grupa Strategia Gim92 Warszawa |
02.04.2023 14:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew |
Grupa C | Gospodarz: Chrobry XXI Kłodzko | |
Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów | 89 : 96 | PGE Spójnia Stargard |
31.03.2023 16:30 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
SKS Wilki Ełk | 49 : 81 | Chrobry XXI Kłodzko |
31.03.2023 18:45 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
PGE Spójnia Stargard | 78 : 90 | Chrobry XXI Kłodzko |
01.04.2023 17:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów | 113 : 57 | SKS Wilki Ełk |
01.04.2023 19:15 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
SKS Wilki Ełk | 62 : 81 | PGE Spójnia Stargard |
02.04.2023 11:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko | ||
Chrobry XXI Kłodzko | 79 : 68 | Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów |
02.04.2023 13:15 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |
Grupa D | Gospodarz: MUKS Piaseczno | |
KS Basket Legnica | 74 : 81 | KTK JS Invest Knurów |
31.03.2023 17:00 | SP 5, Piaseczno | ||
MUKS Piaseczno | 65 : 86 | Wiara Lecha Poznań |
31.03.2023 19:30 | SP 5, Piaseczno | ||
KTK JS Invest Knurów | 59 : 91 | Wiara Lecha Poznań |
01.04.2023 14:00 | SP 5, Piaseczno | ||
KS Basket Legnica | 68 : 89 | MUKS Piaseczno |
01.04.2023 16:30 | SP 5, Piaseczno | ||
MUKS Piaseczno | 87 : 82 | KTK JS Invest Knurów |
02.04.2023 09:30 | SP 5, Piaseczno | ||
Wiara Lecha Poznań | 85 : 78 | KS Basket Legnica |
02.04.2023 12:00 | SP 5, Piaseczno |
Grupa E | Gospodarz: Niedźwiadki Chemart Przemyśl | |
MUKS Sari Żory | 62 : 60 | Basket 2010 Kruszwica |
31.03.2023 15:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 114 : 55 | UKS Regis Wieliczka |
31.03.2023 17:30 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
UKS Regis Wieliczka | 54 : 75 | Basket 2010 Kruszwica |
01.04.2023 12:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 95 : 58 | MUKS Sari Żory |
01.04.2023 14:30 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
Basket 2010 Kruszwica | 57 : 100 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl |
02.04.2023 09:30 | POSiR Przemyśl, Przemyśl | ||
MUKS Sari Żory | 65 : 52 | UKS Regis Wieliczka |
02.04.2023 12:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
Grupa F | Gospodarz: KS Basketball Elbląg | |
KS Basketball Elbląg | 99 : 93 | UKS Gimbasket Wrocław |
31.03.2023 17:30 | Zespół Szkół i Placówek Sportowych, Elbląg | ||
Pogoń Mogilno | 73 : 119 | Enea Basket Junior Poznań |
31.03.2023 20:00 | Zespół Szkół i Placówek Sportowych, Elbląg | ||
UKS Gimbasket Wrocław | 59 : 117 | Enea Basket Junior Poznań |
01.04.2023 15:00 | Zespół Szkół i Placówek Sportowych, Elbląg | ||
KS Basketball Elbląg | 111 : 75 | Pogoń Mogilno |
01.04.2023 17:30 | Zespół Szkół i Placówek Sportowych, Elbląg | ||
Pogoń Mogilno | 103 : 76 | UKS Gimbasket Wrocław |
02.04.2023 10:00 | Zespół Szkół i Placówek Sportowych, Elbląg | ||
Enea Basket Junior Poznań | 86 : 74 | KS Basketball Elbląg |
02.04.2023 12:30 | Zespół Szkół i Placówek Sportowych, Elbląg |