Drużyna Basket Team Suchy Las najlepsza wśród młodzików w sezonie 2018/2019. W finale podopieczni Jacka Łukomskiego pokonali UKS Akademia Koszykówki Komorów 85:60, a 33 punkty dla zwycięskiej drużyny rzucił Jan Nowicki. Brąz dla koszykarzy BC Swiss Krono Żary, którzy w meczu o 3. miejsce pokonali Twarde Pierniki Toruń.
8
Franciszek Szular
Akademia Koszykówki Komorów
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Isetia Białołęka Warszawa | 14 | 59 | 274:13 | 19 / 38 | 5 / 17 | 24 / 55 | 6 / 14 | 7 | 37 | 44 | 28 | 37 | 15 | 19 | 22 | 5 | 0 | 100 | -5 |
2023/2024 | GKK Grodzisk Mazowiecki | 6 | 23 | 109:50 | 9 / 20 | 1 / 8 | 10 / 28 | 2 / 5 | 4 | 12 | 16 | 10 | 9 | 5 | 9 | 10 | 0 | 2 | 29 | 41 |
2022/2023 | Dziki Warszawa | 8 | 3 | 14:40 | 0 / 1 | 1 / 2 | 1 / 3 | 0 / 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 |
2021/2022 | Akademia Koszykówki Komorów | 9 | 38 | 239:36 | 13 / 22 | 3 / 9 | 16 / 31 | 3 / 8 | 17 | 32 | 49 | 32 | 33 | 9 | 27 | 22 | 4 | 1 | 98 | -7 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 2 | 10 | 56:47 | 4 / 8 | 0 / 0 | 4 / 8 | 2 / 5 | 0 | 6 | 6 | 4 | 8 | 3 | 10 | 8 | 0 | 0 | 11 | -96 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 2 | 4 | 45:45 | 2 / 6 | 0 / 4 | 2 / 10 | 0 / 0 | 6 | 7 | 13 | 5 | 6 | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 13 | -22 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS AK Komorów | 11 | 52 | 262:44 | 14 / 38 | 3 / 17 | 17 / 55 | 15 / 28 | 18 | 30 | 48 | 43 | 21 | 21 | 33 | 33 | 0 | 4 | 92 | 58 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Mazowieckie | 3 | 0 | 33:06 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 1 | 0 / 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 4 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | -29 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Isetia Białołęka Warszawa | 14 | 4.2 | 19:35 | 50.0 | 29.4 | 43.6 | 42.9 | 0.50 | 2.60 | 3.10 | 2.0 | 2.60 | 1.10 | 1.4 | 1.60 | 0.40 | 0.00 | 7.1 | -0.4 |
2023/2024 | GKK Grodzisk Mazowiecki | 6 | 3.8 | 18:18 | 45.0 | 12.5 | 35.7 | 40.0 | 0.70 | 2.00 | 2.70 | 1.7 | 1.50 | 0.80 | 1.5 | 1.70 | 0.00 | 0.30 | 4.8 | 6.8 |
2022/2023 | Dziki Warszawa | 8 | 0.4 | 01:50 | 0.0 | 50.0 | 33.3 | 0.0 | 0.10 | 0.00 | 0.10 | 0.3 | 0.80 | 0.00 | 0.1 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 0.5 | -0.9 |
2021/2022 | Akademia Koszykówki Komorów | 9 | 4.2 | 26:37 | 59.1 | 33.3 | 51.6 | 37.5 | 1.90 | 3.60 | 5.40 | 3.6 | 3.70 | 1.00 | 3.0 | 2.40 | 0.40 | 0.10 | 10.9 | -0.8 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 2 | 5.0 | 28:23 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 40.0 | 0.00 | 3.00 | 3.00 | 2.0 | 4.00 | 1.50 | 5.0 | 4.00 | 0.00 | 0.00 | 5.5 | -48.0 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 2 | 2.0 | 22:52 | 33.3 | 0.0 | 20.0 | 0.0 | 3.00 | 3.50 | 6.50 | 2.5 | 3.00 | 1.00 | 2.5 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 6.5 | -11.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS AK Komorów | 11 | 4.7 | 23:53 | 36.8 | 17.6 | 30.9 | 53.6 | 1.60 | 2.70 | 4.40 | 3.9 | 1.90 | 1.90 | 3.0 | 3.00 | 0.00 | 0.40 | 8.4 | 5.3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Mazowieckie | 3 | 0.0 | 11:02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.30 | 0.70 | 1.00 | 1.0 | 0.30 | 1.30 | 2.0 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | -9.7 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
UKS AK Komorów (2018/2019) | |||||||||||||||||||||||||||||
09.06.2019 | Basket Team Suchy Las (d) | 60 : 85 P | 10 | 23:11 | 2/10 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 2/10 | 20.0 | 6/10 | 60.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | -21 | |||||
08.06.2019 | BC Swiss Krono Żary (w) | 47 : 52 W | 2 | 25:00 | 0/4 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/8 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | -5 | -9 | |||||
07.06.2019 | UKS SP 27 Katowice (d) | 71 : 75 P | 0 | 22:58 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -19 | |||||
06.06.2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo (w) | 45 : 73 W | 9 | 22:44 | 3/3 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 4/5 | 80.0 | 0/1 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 | 18 | |||||
05.06.2019 | Twarde Pierniki Toruń (d) | 68 : 67 W | 9 | 30:00 | 2/2 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 2/2 | 100.0 | 3 | 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 6 | 3 | 0 | 0 | 17 | 1 | |||||
19.05.2019 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź (w) | 81 : 97 W | 0 | 25:00 | 0/3 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 29 | |||||
18.05.2019 | Basket Team Suchy Las (d) | 88 : 77 W | 6 | 25:00 | 1/3 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 3 | 0 | 3 | 11 | 2 | 3 | 6 | 7 | 0 | 1 | 17 | 0 | |||||
17.05.2019 | MKKS Rybnik (d) | 95 : 65 W | 2 | 18:46 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 4 | 4 | 8 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 12 | 9 | |||||
28.04.2019 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 59 : 92 W | 4 | 22:02 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 6 | 21 | |||||
27.04.2019 | BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów (d) | 99 : 57 W | 2 | 23:03 | 1/3 | 33.3 | 0/3 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 7 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 14 | |||||
26.04.2019 | UKS MOSM Bytom (d) | 79 : 56 W | 8 | 25:00 | 4/7 | 57.1 | 0/2 | 0.0 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 2 | 4 | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 19 | 15 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 30:00 | 05.06.2019 | U14M | Twarde Pierniki Toruń | 68 : 67 | celny rzut za 2 | 4 | 26.04.2019 | U14M | UKS MOSM Bytom | 79 : 56 | wykonywany rzut za 2 | 10 | 09.06.2019 | U14M | Basket Team Suchy Las | 60 : 85 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 06.06.2019 | U14M | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 45 : 73 | celny rzut za 3 | 1 | 06.06.2019 | U14M | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 45 : 73 | wykonywany rzut za 3 | 4 | 08.06.2019 | U14M | BC Swiss Krono Żary | 47 : 52 | skuteczność za 3 | 50.0000 | 06.06.2019 | U14M | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 45 : 73 | celny rzut z gry | 4 | 06.06.2019 | U14M | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 45 : 73 | wykonywany rzut za gry | 10 | 09.06.2019 | U14M | Basket Team Suchy Las | 60 : 85 | skuteczność z gry | 80.0000 | 06.06.2019 | U14M | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 45 : 73 | celny rzut wolny | 6 | 09.06.2019 | U14M | Basket Team Suchy Las | 60 : 85 | wykonywany rzut wolny | 10 | 09.06.2019 | U14M | Basket Team Suchy Las | 60 : 85 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 05.06.2019 | U14M | Twarde Pierniki Toruń | 68 : 67 | punkty | 10 | 09.06.2019 | U14M | Basket Team Suchy Las | 60 : 85 | zbiórki w ataku | 4 | 17.05.2019 | U14M | MKKS Rybnik | 95 : 65 | zbiórki w obronie | 5 | 05.06.2019 | U14M | Twarde Pierniki Toruń | 68 : 67 | zbiórki | 8 | 05.06.2019 | U14M | Twarde Pierniki Toruń | 68 : 67 | asysty | 11 | 18.05.2019 | U14M | Basket Team Suchy Las | 88 : 77 | faule | 3 | 05.06.2019 | U14M | Twarde Pierniki Toruń | 68 : 67 | faule wymuszone | 7 | 09.06.2019 | U14M | Basket Team Suchy Las | 60 : 85 | straty | 6 | 08.06.2019 | U14M | BC Swiss Krono Żary | 47 : 52 | przechwyty | 7 | 18.05.2019 | U14M | Basket Team Suchy Las | 88 : 77 | bloki | 0 | 09.06.2019 | U14M | Basket Team Suchy Las | 60 : 85 | bloki otrzymane | 2 | 09.06.2019 | U14M | Basket Team Suchy Las | 60 : 85 | asysty/straty | 4.0000 | 19.05.2019 | U14M | ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 81 : 97 | przechwyty/straty | 2.0000 | 17.05.2019 | U14M | MKKS Rybnik | 95 : 65 | eval | 19 | 26.04.2019 | U14M | UKS MOSM Bytom | 79 : 56 | +/- | 29 | 19.05.2019 | U14M | ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 81 : 97 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2018/2019 | UKS AK Komorów | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2018/2019 | Mazowieckie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |