terminarz
Grupa I | Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec | |
TKM Włocławek | 73 : 64 | KK Wilki Morskie Szczecin |
25.05.2018 17:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
Energa Góra Lodowa Słupsk | 89 : 79 | PGE Turów Zgorzelec |
25.05.2018 19:15 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
Energa Góra Lodowa Słupsk | 91 : 89 | TKM Włocławek |
26.05.2018 14:30 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
PGE Turów Zgorzelec | 66 : 62 | KK Wilki Morskie Szczecin |
26.05.2018 17:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
KK Wilki Morskie Szczecin | 86 : 55 | Energa Góra Lodowa Słupsk |
27.05.2018 11:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
TKM Włocławek | 101 : 76 | PGE Turów Zgorzelec |
27.05.2018 13:30 | PGE Turów Arena, Zgorzelec |
Grupa II | Gospodarz: MKS Piotrówka Radom | |
MKS Piotrówka Radom | 95 : 38 | Exact Systems Śląsk Wrocław |
25.05.2018 17:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
MKS Start SA Lublin | 60 : 43 | TSK Roś Pisz |
25.05.2018 19:15 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
MKS Piotrówka Radom | 71 : 53 | MKS Start SA Lublin |
26.05.2018 17:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
Exact Systems Śląsk Wrocław | 67 : 50 | TSK Roś Pisz |
26.05.2018 19:15 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
MKS Start SA Lublin | 61 : 43 | Exact Systems Śląsk Wrocław |
27.05.2018 10:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom | ||
TSK Roś Pisz | 59 : 92 | MKS Piotrówka Radom |
27.05.2018 12:15 | Hala Sportowa ZSB, Radom |
Grupa III | Gospodarz: Twarde Pierniki Toruń | |
Niedźwiadki Hensfort Przemyśl | 56 : 72 | MOSM Tychy |
25.05.2018 16:00 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
WKK Wrocław | 68 : 55 | Twarde Pierniki Toruń |
25.05.2018 18:15 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
Twarde Pierniki Toruń | 53 : 58 | MOSM Tychy |
26.05.2018 16:00 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
WKK Wrocław | 72 : 44 | Niedźwiadki Hensfort Przemyśl |
26.05.2018 18:15 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
MOSM Tychy | 58 : 54 | WKK Wrocław |
27.05.2018 10:00 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
Niedźwiadki Hensfort Przemyśl | 68 : 63 | Twarde Pierniki Toruń |
27.05.2018 12:15 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń |
Grupa IV | Gospodarz: Basketball Club Sieraków | |
KS Korona Kraków | 83 : 53 | UKS MOSM Bytom |
25.05.2018 14:00 | OSiR Pniewy, Pniewy | ||
Basketball Club Sieraków | 115 : 53 | UKS Białołęka |
25.05.2018 17:00 | OSiR Pniewy, Pniewy | ||
UKS Białołęka | 82 : 75 | UKS MOSM Bytom |
26.05.2018 10:00 | OSiR Pniewy, Pniewy | ||
Basketball Club Sieraków | 95 : 62 | KS Korona Kraków |
26.05.2018 12:30 | OSiR Pniewy, Pniewy | ||
KS Korona Kraków | 78 : 54 | UKS Białołęka |
27.05.2018 10:00 | OSiR Pniewy, Pniewy | ||
UKS MOSM Bytom | 66 : 100 | Basketball Club Sieraków |
27.05.2018 12:30 | OSiR Pniewy, Pniewy |