terminarz
Grupa I | Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra | |
TKM Włocławek | 68 : 57 | KS Sudety Jelenia Góra |
05.04.2019 16:00 | Sala Sportowa MOS Jelenia Góra im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa | 90 : 76 | MKS Dąbrowa Górnicza |
05.04.2019 18:30 | Sala Sportowa MOS Jelenia Góra im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
KS Sudety Jelenia Góra | 88 : 100 | MKS Dąbrowa Górnicza |
06.04.2019 14:00 | Sala Sportowa MOS Jelenia Góra im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
TKM Włocławek | 63 : 74 | UKS Gim 92 Ursynów Warszawa |
06.04.2019 16:15 | Sala Sportowa MOS Jelenia Góra im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa | 118 : 76 | KS Sudety Jelenia Góra |
07.04.2019 10:00 | Sala Sportowa MOS Jelenia Góra im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra | ||
MKS Dąbrowa Górnicza | 72 : 81 | TKM Włocławek |
07.04.2019 12:30 | Sala Sportowa MOS Jelenia Góra im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra |
Grupa II | Gospodarz: UKS MOSM Bytom | |
UKS MOSM Bytom | 119 : 51 | Decka Pelplin |
05.04.2019 16:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
Kuźnia SMS Stalowa Wola | 23 : 66 | MKK Basket Gorzów Wielkopolski |
05.04.2019 18:30 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
UKS MOSM Bytom | 87 : 70 | Kuźnia SMS Stalowa Wola |
06.04.2019 12:30 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
Decka Pelplin | 64 : 85 | MKK Basket Gorzów Wielkopolski |
06.04.2019 15:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
Kuźnia SMS Stalowa Wola | 82 : 64 | Decka Pelplin |
07.04.2019 10:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
MKK Basket Gorzów Wielkopolski | 42 : 78 | UKS MOSM Bytom |
07.04.2019 12:30 | Hala Na Skarpie, Bytom |
Grupa III | Gospodarz: ŁKS AZS UŁ SG Łódź | |
MKS Start SA Lublin | 82 : 69 | KS Rosa Sport Radom |
05.04.2019 17:45 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 82 : 44 | MKK Basket Koszalin |
05.04.2019 20:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
KS Rosa Sport Radom | 57 : 60 | MKK Basket Koszalin |
06.04.2019 16:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
MKS Start SA Lublin | 80 : 65 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź |
06.04.2019 18:15 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
MKK Basket Koszalin | 74 : 47 | MKS Start SA Lublin |
07.04.2019 11:00 | MOSiR Łódź, Łódź | ||
ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 91 : 58 | KS Rosa Sport Radom |
07.04.2019 13:15 | MOSiR Łódź, Łódź |
Grupa IV | Gospodarz: Energa MJMS Słupsk | |
Biofarm Basket Junior Poznań | 91 : 44 | BSK Kadet Biała Podlaska |
05.04.2019 17:00 | Hala Gryfia, Słupsk | ||
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków | 77 : 75 | Energa MJMS Słupsk |
05.04.2019 19:15 | Hala Gryfia, Słupsk | ||
Biofarm Basket Junior Poznań | 86 : 50 | Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków |
06.04.2019 11:45 | Hala Gryfia, Słupsk | ||
BSK Kadet Biała Podlaska | 53 : 70 | Energa MJMS Słupsk |
06.04.2019 14:00 | Hala Gryfia, Słupsk | ||
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków | 79 : 45 | BSK Kadet Biała Podlaska |
07.04.2019 11:45 | Hala Gryfia, Słupsk | ||
Energa MJMS Słupsk | 59 : 86 | Biofarm Basket Junior Poznań |
07.04.2019 14:00 | Hala Gryfia, Słupsk |
Grupa V | Gospodarz: KS Korona Kraków | |
MKKS Rybnik | 90 : 66 | MKS Grójec |
05.04.2019 17:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
KS Korona Kraków | 58 : 109 | Basket Team w Opalenicy |
05.04.2019 19:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
Basket Team w Opalenicy | 124 : 80 | MKS Grójec |
06.04.2019 15:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
KS Korona Kraków | 76 : 71 | MKKS Rybnik |
06.04.2019 17:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
MKKS Rybnik | 70 : 87 | Basket Team w Opalenicy |
07.04.2019 10:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków | ||
MKS Grójec | 56 : 74 | KS Korona Kraków |
07.04.2019 12:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków |
Grupa VI | Gospodarz: WKK Wrocław | |
WKK Wrocław | 77 : 56 | Twarde Pierniki Toruń |
05.04.2019 16:00 | WKK Sport Center, Wrocław | ||
GAK Gdynia | 81 : 69 | UKS Regis Wieliczka |
05.04.2019 18:15 | WKK Sport Center, Wrocław | ||
GAK Gdynia | 37 : 89 | WKK Wrocław |
06.04.2019 13:00 | WKK Sport Center, Wrocław | ||
UKS Regis Wieliczka | 62 : 81 | Twarde Pierniki Toruń |
06.04.2019 15:15 | WKK Sport Center, Wrocław | ||
Twarde Pierniki Toruń | 74 : 63 | GAK Gdynia |
07.04.2019 11:00 | WKK Sport Center, Wrocław | ||
WKK Wrocław | 122 : 35 | UKS Regis Wieliczka |
07.04.2019 13:15 | WKK Sport Center, Wrocław |