Półfinał | 01.06.2019 | 16:30
AQUA, Żyrardów, ul. Pileckiego 25/27
Komisarz: Andrzej Protasiewicz Sędziowie: Bartosz Koralewski, Robert Włodarczyk

GTS Straszyn

Trener: Marcin Szczukowski. Asystent: Marek Sadłowski

Trener: Marcin Szczukowski. Asystent: Marek Sadłowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
8 Patrycja Wełna 0 01:00   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 0
9 Marzena Zarach 4 19:06 2/3 66.7 0/2 0.0 2/5 40.0   0.0       1 1   2 1     1 10
10 Marta Marschk 2 15:18 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0 0/2 0.0 1 1 2   5 2 5 2     -1 3
21 Magdalena Gajek 0 10:50 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 1 4 5 1 1   1   1   5 -1
23 Ada Kownacka 0 14:34 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   2 2   3   1       0 -5
30 Łucja Grządziela 8 20:50 4/15 26.7 0/3 0.0 4/18 22.2 0/6 0.0 1 4 5 3 2 4 5 7 1   -1 9
33 Martyna Antkiewicz 11 26:28 5/9 55.6   0.0 5/9 55.6 1/2 50.0 4 4 8   3 2 1 5 1   19 7
35 Lidia Kownacka 0 10:12   0.0   0.0   0.0   0.0         2           0 3
37 Nela Charynek 12 29:10 5/7 71.4   0.0 5/7 71.4 2/4 50.0 2   2 1   2 1 1     11 11
40 Karolina Klim 4 09:50 2/4 50.0 0/1 0.0 2/5 40.0   0.0 3   3   2   1       3 -1
44 Dominika Ullmann 26 29:10 6/13 46.2 3/7 42.9 9/20 45.0 5/7 71.4   5 5 6 4 5 2 5 1   28 11
91 Pola Nilsson 6 13:32 1/5 20.0 0/2 0.0 1/7 14.3 4/8 50.0 3 2 5   4 4 4     2 -3 3
  Drużynowe                     2 7 9                  
  Suma 73 200:00 26/59 44.1 3/15 20.0 29/74 39.2 12/29 41.4 15 22 37 12 27 19 23 21 4 2 62  

UKS Trójka Żyrardów

Trener: Piotr Wacławek. Asystent: Robert Janiszewski

Trener: Piotr Wacławek. Asystent: Robert Janiszewski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Oliwia Wojtasik 2 14:12 1/6 16.7   0.0 1/6 16.7   0.0 2 3 5   2 1 3     1 -1 -7
6 Zuzanna Dropińska 2 20:07 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0 2/2 100.0   1 1     1 1     1 0 2
7 Oliwia Stawczyk 4 24:47 2/2 100.0   0.0 2/2 100.0 0/2 0.0       1   2 2       1 -7
8 Weronika Wiśniewska DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
9 Patrycja Depciuch DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
10 Oliwia Sokołowska 5 27:33 1/4 25.0 1/1 100.0 2/5 40.0 0/2 0.0   3 3   2 2 4       -1 -10
11 Milena Jarkiewicz 12 26:16 5/13 38.5   0.0 5/13 38.5 2/6 33.3 5 7 12 4 4 4 8 1     9 -11
12 Katarzyna Grzywna 11 19:32 3/7 42.9 1/3 33.3 4/10 40.0 2/3 66.7 1 1 2   5 3 5 4   1 5 -11
15 Wiktoria Kaczmarek 3 15:23 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0 3/4 75.0   1 1   3 2 3 1     -2 2
17 Weronika Owczarek 14 22:52 5/11 45.5   0.0 5/11 45.5 4/5 80.0 2 2 4   2 5 4 1   1 8 -5
23 Julia Sieczka 2 12:08 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0 2/2 100.0 1 2 3 2   2 2 1     3 3
25 Karolina Ułan 8 17:10 1/4 25.0 0/1 0.0 1/5 20.0 6/7 85.7 4 9 13 1 1 5 5 2 2   16 -6
  Drużynowe                     4 6 10       1          
  Suma 63 200:00 18/54 33.3 2/6 33.3 20/60 33.3 21/33 63.6 15 29 44 8 19 27 37 10 2 4 38  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
11, M. Jarkiewicz, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
33, M. Antkiewicz, przegrany rzut sędziowski
09:50:00
 
35, L. Kownacka, zmiana - zejście
09:50:00
 
23, A. Kownacka, zmiana - wejście
09:46:00
 
7, O. Stawczyk, strata - błąd kroków
09:41:00
 
33, M. Antkiewicz, niecelny z wyskoku za 2
09:37:00
 
11, M. Jarkiewicz, zbiórka w obronie
09:27:00
 
17, W. Owczarek, niecelny z wyskoku za 2
09:27:00
 
33, M. Antkiewicz, blok
09:23:00
 
33, M. Antkiewicz, zbiórka w obronie
09:18:00
 
9, M. Zarach, niecelny z wyskoku za 2
09:15:00
 
33, M. Antkiewicz, zbiórka w ataku
09:06:00
 
11, M. Jarkiewicz, faul osobisty
09:06:00
 
44, D. Ullmann, faulowany
08:55:00
2 : 0
33, M. Antkiewicz, celny z wyskoku za 2
08:55:00
 
44, D. Ullmann, asysta
08:45:00
 
17, W. Owczarek, strata - poza boiskiem
08:39:00
5 : 0
44, D. Ullmann, celny z wysoku za 3
08:39:00
 
9, M. Zarach, asysta
08:15:00
 
11, M. Jarkiewicz, strata - złe podanie
08:15:00
 
44, D. Ullmann, przechwyt
08:02:00
 
33, M. Antkiewicz, niecelny z wyskoku za 2
08:00:00
 
11, M. Jarkiewicz, zbiórka w obronie
07:44:00
 
11, M. Jarkiewicz, niecelny z wyskoku za 2
07:40:00
 
23, A. Kownacka, zbiórka w obronie
07:39:00
 
23, A. Kownacka, strata - poza boiskiem
07:39:00
 
23, A. Kownacka, zmiana - zejście
07:39:00
 
35, L. Kownacka, zmiana - wejście
07:39:00
 
6, Z. Dropińska , niecelny z wyskoku za 2
07:39:00
 
44, D. Ullmann, zbiórka w obronie
07:39:00
 
37, N. Charynek, strata - poza boiskiem
07:24:00
5 : 2
11, M. Jarkiewicz, celny lay-up
07:08:00
 
44, D. Ullmann, niecelny z wyskoku za 2