Obraz
Grupa IV | 12.05.2019 | 12:30
SP 5, Piaseczno, ul. Szkolna 14
Komisarz: Robert Szywalski Sędziowie: Robert Włodarczyk, Lena Rusiniak

MUKS Piaseczno

Trener: Magdalena Lewandowska

Trener: Magdalena Lewandowska

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Patrycja Dybowska 0 10:15 0/4 0.0 0/1 0.0 0/5 0.0   0.0   2 2 1 3   3   1   -4 1
5 Natalia Iszczuk 0 17:47 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0       2     2 4 1   2 16
7 Daria Bączyk 9 23:49 4/9 44.4 0/1 0.0 4/10 40.0 1/2 50.0 4 2 6 1 3 1 2 1     8 3
8 Weronika Kobza 2 08:10 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0   0.0 1 4 5 1 5   2       3 10
12 Zofia Maciejko 0 09:14 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   2 2   1   2       -1 -10
13 Zuzanna Uszyńska 13 20:09 5/6 83.3 0/1 0.0 5/7 71.4 3/4 75.0 2 1 3   3 4 1   1   13 17
15 Gabriela Zaron 33 23:49 15/28 53.6 0/1 0.0 15/29 51.7 3/4 75.0 9 12 21 4 4 7   1 2   46 28
26 Kamila Berus 3 18:41 1/7 14.3   0.0 1/7 14.3 1/2 50.0 4 3 7 1 1 1     2   6 -3
28 Marta Jodełka 0 09:33 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0 1   1         1     0 10
29 Rozalia Jaworowska 12 17:14 6/7 85.7   0.0 6/7 85.7   0.0 3 1 4   1   2       13 3
35 Natalia Żak 3 19:30 1/3 33.3 0/4 0.0 1/7 14.3 1/2 50.0 1   1   3 3 2 1     -4 17
36 Natalia Chrzanowska 9 21:49 4/9 44.4 0/1 0.0 4/10 40.0 1/3 33.3 3 3 6 4 1 2         11 3
  Drużynowe                     7 5 12       3          
  Suma 84 200:00 37/82 45.1 0/10 0.0 37/92 40.2 10/17 58.8 28 30 58 14 25 18 16 8 7   93  

MKS Polkowice

Trener: Anna Ulatowska. Asystent: Sebastian Rudnicki

Trener: Anna Ulatowska. Asystent: Sebastian Rudnicki

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Julia Górska 0 01:11   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 2
6 Julia Zaraza 16 23:49 4/8 50.0 2/3 66.7 6/11 54.5 2/2 100.0   1 1 1 2 1   1   1 14 -3
7 Julia Jeziorna 15 25:00 5/17 29.4 0/2 0.0 5/19 26.3 5/12 41.7 3 3 6 1 2 9 2 1   2 0 -26
8 Martyna Kuriata 8 23:49 3/6 50.0 0/3 0.0 3/9 33.3 2/6 33.3   1 1 1 1 4 2 2   1 0 -3
9 Lidia Guścin 3 15:00 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0 1/2 50.0 1 3 4 1 1 1 2       4 -18
10 Magdalena Kapusta 4 22:26 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0 0/2 0.0 2 1 3   1 1       1 3 3
11 Katarzyna Bajus 7 15:20 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0 3/4 75.0 1 2 3   1 4 2       5 3
12 Zuzanna Stępień 0 16:11 0/3 0.0 0/2 0.0 0/5 0.0 0/2 0.0   1 1   2 1 2 1     -7 -16
13 Oliwia Młodzik 6 22:26 2/6 33.3   0.0 2/6 33.3 2/2 100.0 5 2 7 2 3 2 1     1 10 -22
18 Dobrochna Bogus 4 13:27 1/6 16.7 0/1 0.0 1/7 14.3 2/3 66.7 2 2 4   4 2 2 1   1 0 -14
22 Julia Wadas 2 17:34 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0 2 3 5 2 1   1 2     9 3
99 Wiktoria Sobczyk 0 03:47   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 -4
  Drużynowe                     4 2 6                  
  Suma 65 200:00 21/58 36.2 2/11 18.2 23/69 33.3 17/35 48.6 16 19 35 8 18 25 14 8   7 38  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
15, G. Zaron, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
13, O. Młodzik, przegrany rzut sędziowski
09:55:00
2 : 0
15, G. Zaron, celny lay-up z obejściem
09:40:00
 
12, Z. Stępień, niecelny lay-up z obejściem
09:37:00
 
8, W. Kobza, zbiórka w obronie
09:32:00
 
9, L. Guścin, faul osobisty
09:32:00
 
35, N. Żak, faulowany
09:22:00
 
13, Z. Uszyńska, niecelny z wyskoku za 2
09:18:00
 
15, G. Zaron, zbiórka w ataku
09:18:00
 
15, G. Zaron, niecelny lay-up
09:18:00
 
35, N. Żak, zbiórka w ataku
09:18:00
 
18, D. Bogus, faul osobisty
09:18:00
 
35, N. Żak, faulowany
09:14:00
 
35, N. Żak, niecelny z wysoku za 3
09:11:00
 
7, J. Jeziorna, zbiórka w obronie
09:07:00
2 : 2
9, L. Guścin, celny lay-up z obejściem
09:07:00
 
7, J. Jeziorna, asysta
08:53:00
 
12, Z. Stępień, faul osobisty
08:53:00
 
13, Z. Uszyńska, faulowany
08:53:00
 
13, Z. Uszyńska, niecelny rzut wolny 1z2
08:53:00
3 : 2
13, Z. Uszyńska, celny rzut wolny 2z2
08:42:00
 
8, W. Kobza, faul osobisty
08:42:00
 
7, J. Jeziorna, faulowany
08:42:00
3 : 3
7, J. Jeziorna, celny rzut wolny 1z2
08:42:00
 
7, J. Jeziorna, niecelny rzut wolny 2z2
08:42:00
 
zbiórka w ataku
08:36:00
 
18, D. Bogus, niecelny lay-up z obejściem
08:33:00
 
18, D. Bogus, zbiórka w ataku
08:32:00
 
9, L. Guścin, strata - błąd kozłowania
08:32:00
 
15, G. Zaron, przechwyt
08:14:00
 
8, W. Kobza, strata - błąd kroków
08:03:00
 
8, W. Kobza, faul osobisty
08:03:00
 
7, J. Jeziorna, faulowany
08:03:00
 
7, J. Jeziorna, niecelny rzut wolny 1z2
08:03:00
3 : 4
7, J. Jeziorna, celny rzut wolny 2z2
07:55:00
 
5, N. Iszczuk, strata - złe podanie
07:55:00
 
7, J. Jeziorna, przechwyt
07:55:00
 
8, W. Kobza, faul osobisty
07:55:00
 
7, J. Jeziorna, faulowany