Grupa III | 12.05.2019 | 10:00
Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski, 26 Marca 66
Komisarz: Jan Gandor

Olimpia Wodzisław Śląski

Trener: Damian Hnida. Asystent: Daniel Szuszkowski

Trener: Damian Hnida. Asystent: Daniel Szuszkowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
6 Laura Brawańska 0 16:03   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0 1 4 5 3 1   2 1     6 -4
9 Anna Juszczyk 4 20:32 1/6 16.7   0.0 1/6 16.7 2/2 100.0 1 2 3   2 4 11 1     -8 -21
11 Laura Stukator 9 18:18 2/4 50.0 1/2 50.0 3/6 50.0 2/2 100.0 1 3 4   4 1 2 2 1   11 -9
12 Agata Bąk 5 19:40 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 1/2 50.0 1 6 7 2   2 1 1     10 -4
13 Aleksandra Jazłowiecka-Świstek 0 01:50   0.0   0.0   0.0   0.0             1       -1 -6
14 Natalia Franczyk 0 22:10 0/5 0.0 0/2 0.0 0/7 0.0 0/2 0.0 1 5 6 4 3 2 6     1 -5 -7
15 Majka Stefaniak 11 22:29 3/8 37.5 0/2 0.0 3/10 30.0 5/7 71.4 2 7 9   4 5 5   3   9 -18
16 Vanessa Turek 10 16:29 4/7 57.1 0/1 0.0 4/8 50.0 2/2 100.0 1   1 2 2 1 1     1 8 -6
17 Wiktoria Pawlus 1 13:38 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0 1/2 50.0 1 3 4     1 1       0 0
18 Martyna Gozdek 2 04:51 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0   1 1 1 1   2       2 4
19 Magda Bernacka 2 19:00 1/4 25.0 0/1 0.0 1/5 20.0   0.0 4 1 5 1 1     1     5 -5
20 Dominika Bednarek 2 25:00 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0 0/2 0.0 1 4 5 3 1 1 4 1 1 1 3 -24
  Drużynowe                     2 2 4       2          
  Suma 46 200:00 15/46 32.6 1/10 10.0 16/56 28.6 13/21 61.9 16 38 54 16 19 17 38 7 5 3 40  

PTK OrtoMedSport Pabianice

Trener: Marzena Głaszcz

Trener: Marzena Głaszcz

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Anna Kamieniak 3 17:06 1/3 33.3 0/1 0.0 1/4 25.0 1/2 50.0   3 3 1 2 1   1     4 -3
7 Amelia Kuper 6 25:00 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 2/4 50.0 2 1 3 2 3 4   5     11 24
9 Joanna Krawczyk 3 11:31 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0 1/1 100.0 1 1 2   1 1 2   1   1 3
10 Sandra Pędziwiatr 0 15:00 0/4 0.0 0/2 0.0 0/6 0.0   0.0 1 2 3 2 1   2 1   3 -2 4
12 Laura Banaszczyk 4 18:46 1/6 16.7   0.0 1/6 16.7 2/4 50.0 2 3 5     3 1     1 1 -1
14 Zuzanna Prochuń 2 22:54 1/9 11.1 0/2 0.0 1/11 9.1   0.0 1 4 5 4 1 1 3 3     1 15
15 Wiktoria Jakubiec 8 21:14 4/10 40.0   0.0 4/10 40.0   0.0 2 1 3 2 3   5 6     8 21
16 Eliza Adamczewska 0 13:29 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0 1 1 2               -1 -11
18 Daria Uławska 0 05:00   0.0   0.0   0.0 0/2 0.0           1 1       -3 6
20 Klaudia Olczyk 2 05:00 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0         1   1       1 -10
21 Wiktoria Stasiak 25 25:00 9/11 81.8 0/3 0.0 9/14 64.3 7/8 87.5 4 9 13 5 3 4   9     46 24
22 Wiktoria Uławska 13 20:00 4/12 33.3   0.0 4/12 33.3 5/8 62.5 4 1 5   2 4 1   2 1 8 28
  Drużynowe                     1   1       3          
  Suma 66 200:00 24/68 35.3 0/8 0.0 24/76 31.6 18/29 62.1 19 26 45 16 17 19 19 25 3 5 75  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
21, W. Stasiak, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
15, M. Stefaniak, przegrany rzut sędziowski
09:54:00
 
7, A. Kuper, niecelny lay-up
09:51:00
 
17, W. Pawlus, zbiórka w obronie
09:48:00
 
17, W. Pawlus, strata - błąd kozłowania
09:48:00
 
15, W. Jakubiec, przechwyt
09:43:00
0 : 2
21, W. Stasiak, celny lay-up
09:26:00
 
15, M. Stefaniak, niecelny z wyskoku za 2
09:22:00
 
20, D. Bednarek, zbiórka w ataku
09:22:00
2 : 2
20, D. Bednarek, celny lay-up
09:05:00
2 : 4
22, W. Uławska, celny z wyskoku za 2
09:05:00
 
21, W. Stasiak, asysta
08:52:00
 
9, A. Juszczyk, strata - złe podanie
08:52:00
 
21, W. Stasiak, przechwyt
08:43:00
 
15, W. Jakubiec, niecelny lay-up
08:39:00
 
21, W. Stasiak, zbiórka w ataku
08:39:00
 
21, W. Stasiak, niecelny lay-up
08:37:00
 
17, W. Pawlus, zbiórka w obronie
08:17:00
 
9, A. Juszczyk, strata - błąd kozłowania
08:17:00
 
21, W. Stasiak, przechwyt
08:09:00
 
10, S. Pędziwiatr, niecelny lay-up
08:09:00
 
20, D. Bednarek, blok
08:04:00
 
20, D. Bednarek, zbiórka w obronie
07:59:00
 
9, A. Juszczyk, niecelny z wyskoku za 2
07:56:00
 
10, S. Pędziwiatr, zbiórka w obronie
07:53:00
 
10, S. Pędziwiatr, strata - złe podanie
07:53:00
 
6, L. Brawańska, przechwyt
07:45:00
4 : 4
15, M. Stefaniak, celny lay-up
07:45:00
 
6, L. Brawańska, asysta
07:27:00
 
15, W. Jakubiec, niecelny z wyskoku za 2
07:25:00
 
10, S. Pędziwiatr, zbiórka w ataku
07:22:00
 
7, A. Kuper, niecelny lay-up
07:19:00
 
20, D. Bednarek, zbiórka w obronie
07:17:00
 
9, A. Juszczyk, strata - błąd kozłowania
07:17:00
 
21, W. Stasiak, przechwyt
07:09:00
4 : 6
15, W. Jakubiec, celny lay-up
07:09:00
 
21, W. Stasiak, asysta
07:06:00
 
pełna przerwa na żądanie
06:55:00
 
9, A. Juszczyk, strata - powrót piłki na pole obrony
06:41:00
 
22, W. Uławska, niecelny z wyskoku za 2
06:41:00
 
zbiórka w ataku
06:35:00
 
15, W. Jakubiec, niecelny z wyskoku za 2
06:32:00
 
6, L. Brawańska, zbiórka w obronie
06:29:00
 
17, W. Pawlus, niecelny z wyskoku za 2
06:25:00
 
10, S. Pędziwiatr, zbiórka w obronie
06:20:00
 
strata - błąd 8 sekund
06:15:00
 
9, A. Juszczyk, strata - złe podanie
06:15:00
 
15, W. Jakubiec, przechwyt
06:10:00
 
15, W. Jakubiec, strata - błąd kozłowania
06:10:00
 
20, D. Bednarek, przechwyt
06:06:00
6 : 6
9, A. Juszczyk, celny lay-up
06:06:00
 
20, D. Bednarek, asysta
05:55:00
 
10, S. Pędziwiatr, niecelny z wyskoku za 2
05:53:00
 
6, L. Brawańska, zbiórka w obronie
05:47:00
 
20, D. Bednarek, strata - poza boiskiem
05:47:00
 
pełna przerwa na żądanie
05:27:00
6 : 8
21, W. Stasiak, celny z wyskoku za 2
05:27:00
 
10, S. Pędziwiatr, asysta
05:15:00
 
6, L. Brawańska, niecelny z wysoku za 3
05:13:00
 
21, W. Stasiak, zbiórka w obronie
05:03:00
 
10, S. Pędziwiatr, niecelny z wyskoku za 2
05:03:00
 
15, M. Stefaniak, blok
05:03:00
 
15, M. Stefaniak, zbiórka w obronie
05:00:00
 
6, L. Brawańska, zmiana - zejście
05:00:00
 
16, V. Turek , zmiana - wejście
05:00:00
 
9, A. Juszczyk, zmiana - zejście
05:00:00
 
11, L. Stukator, zmiana - wejście
05:00:00
 
15, M. Stefaniak, zmiana - zejście
05:00:00
 
12, A. Bąk, zmiana - wejście
05:00:00
 
17, W. Pawlus, zmiana - zejście
05:00:00
 
14, N. Franczyk, zmiana - wejście
05:00:00
 
20, D. Bednarek, zmiana - zejście
05:00:00
 
19, M. Bernacka, zmiana - wejście
05:00:00
 
7, A. Kuper, zmiana - zejście
05:00:00
 
5, A. Kamieniak, zmiana - wejście
05:00:00
 
10, S. Pędziwiatr, zmiana - zejście
05:00:00
 
9, J. Krawczyk, zmiana - wejście
05:00:00