Grupa III | 10.05.2019 | 16:00
Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski, 26 Marca 66
Komisarz: Jan Gandor Sędziowie: Radosław Myśliński, RC Sędzia

PTK OrtoMedSport Pabianice

Trener: Marzena Głaszcz

Trener: Marzena Głaszcz

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Anna Kamieniak 6 21:17 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 2/4 50.0 2 5 7 3 1 2 1 3     13 2
7 Amelia Kuper 18 20:26 6/13 46.2 1/2 50.0 7/15 46.7 3/5 60.0   4 4 1 3 4 2 12     23 31
9 Joanna Krawczyk 9 18:31 4/8 50.0   0.0 4/8 50.0 1/2 50.0   2 2 1 2 1 3       4 1
10 Sandra Pędziwiatr 4 12:05 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0   0.0 1 3 4 2   1         8 10
11 Helena Lisiecka 0 12:37 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0 0/2 0.0 1   1   3 1 3 2     -3 3
12 Laura Banaszczyk 8 20:26 4/12 33.3 0/1 0.0 4/13 30.8 0/4 0.0   2 2   2 2 2 1 1   -3 0
13 Barbara Lisiecka 0 08:48 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0       1 1   2       -2 0
14 Zuzanna Prochuń 2 16:52 1/5 20.0 0/1 0.0 1/6 16.7   0.0 3 1 4 4 2 1 2 9   1 12 -3
15 Wiktoria Jakubiec 7 19:21 3/9 33.3   0.0 3/9 33.3 1/2 50.0 2 1 3 1 1 4 4 3   1 3 29
16 Eliza Adamczewska 0 09:37   0.0   0.0   0.0   0.0   2 2 1             3 24
21 Wiktoria Stasiak 20 22:52 9/15 60.0 0/2 0.0 9/17 52.9 2/6 33.3 3 7 10 3 2 6 3 4 2 1 24 33
22 Wiktoria Uławska 0 17:08 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0 2 2 4 1 1   1 2     3 30
  Drużynowe                     2 6 8       1          
  Suma 74 200:00 31/76 40.8 1/6 16.7 32/82 39.0 9/25 36.0 14 29 43 18 18 22 23 36 3 3 85  

KK Młode Lwice Gdańsk

Trener: Adam Idziak. Asystent: Dominik Wąsowski

Trener: Adam Idziak. Asystent: Dominik Wąsowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Martyna Gnerowicz 0 12:00   0.0 0/2 0.0 0/2 0.0   0.0 1 6 7     1 5 1     1 -19
4 Wiktoria Jabłońska 2 17:06 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0   2 2     1 2 1     1 -3
5 Karolina Barc 8 21:44 2/7 28.6   0.0 2/7 28.6 4/9 44.4 6 6 12   3 5 8 1 1 1 4 -31
7 Oliwia Jankowska 6 22:51 2/6 33.3   0.0 2/6 33.3 2/7 28.6   1 1   5 4 5 2     -5 -34
9 Karolina Konieczna 0 08:33 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0   1 1   1   2       -4 -9
10 Joanna Walkowska 0 19:21 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0 0/2 0.0 1 5 6   1 1 3 1     0 3
18 Dominika Linda 9 20:08 3/4 75.0 1/5 20.0 4/9 44.4   0.0   3 3   3   6       1 1
20 Lena Bielawa 15 22:13 7/16 43.8 0/3 0.0 7/19 36.8 1/5 20.0 3 8 11 2 3 4 2 2 2 2 14 -1
50 Milena Raczyńska 0 19:05 0/2 0.0 0/3 0.0 0/5 0.0 0/2 0.0   2 2 1 1 1 4       -8 -31
70 Julia Żurawska 0 17:08 0/4 0.0 0/1 0.0 0/5 0.0   0.0 4 2 6   2   3 1     -1 -3
77 Katarzyna Bukowska 2 19:52 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0   2 2   3 1 10 2     -4 -33
  Drużynowe                     5 3 8       2          
  Suma 42 200:00 16/48 33.3 1/14 7.1 17/62 27.4 7/25 28.0 15 38 53 3 22 18 50 11 3 3 -1  

Akcja po akcji