Grupa I | 12.05.2019 | 13:00
POSiR A, Poznań, ul. Spychalskiego 34
Komisarz: Paweł Podolski

UKS Trójka Ełk

Trener: Danuta Tyszkowska

Trener: Danuta Tyszkowska

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Weronika Łopacka 3 15:00 0/2 0.0 1/1 100.0 1/3 33.3   0.0 1 1 2   3   3       0 -16
5 Julia Wnorowska 12 25:00 4/10 40.0 1/5 20.0 5/15 33.3 1/2 50.0   6 6   2 2 7 3 1   4 -22
6 Natalia Kaca 0 12:22 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0 1   1   1   1 1   1 -2 -18
9 Julia Kędzierska 9 25:00 3/9 33.3 1/1 100.0 4/10 40.0   0.0 2 1 3 1 2   1 1     7 -23
10 Alicja Rytelewska 0 11:56 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0 1   1   1   1 1     -1 -7
12 Izabela Danielewicz 0 12:38   0.0   0.0   0.0   0.0       1     1       0 -13
14 Aleksandra Ejdys 4 14:05 2/4 50.0 0/1 0.0 2/5 40.0   0.0 2 2 4       2 1     4 -16
15 Martyna Brodowska 4 18:59 2/6 33.3   0.0 2/6 33.3 0/2 0.0 1 6 7 1 5 3 9     1 -3 -19
17 Martyna Radel 4 25:00 2/6 33.3   0.0 2/6 33.3   0.0 3 7 10 4 1   6 2 1   11 -22
18 Lena Talaronek 6 15:00 3/6 50.0 0/1 0.0 3/7 42.9   0.0 2 3 5   1           7 -16
19 Aleksandra Stasiełowicz 2 25:00 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0   0.0   8 8 2 2 1 13 5     1 -23
20 Oliwia Matys DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
  Drużynowe                     2 5 7       1          
  Suma 44 200:00 17/52 32.7 3/9 33.3 20/61 32.8 1/4 25.0 13 34 47 9 18 6 44 14 2 2 28  

MUKS Poznań

Trener: Aleksandra Semmler. Asystent: Tomasz Semmler

Trener: Aleksandra Semmler. Asystent: Tomasz Semmler

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Michalina Jałocha 3 13:05 1/5 20.0 0/1 0.0 1/6 16.7 1/3 33.3 1 3 4 1   2 2 6     5 14
6 Anastazja Owczarzak 8 13:46 4/9 44.4 0/2 0.0 4/11 36.4 0/2 0.0 4 1 5 2 1 3   1 1   8 18
8 Weronika Bladocha 5 10:10 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7 1/4 25.0   2 2   1 3         3 15
9 Michelle Chura Quispe 10 16:57 2/5 40.0 2/4 50.0 4/9 44.4   0.0 3   3 2   1 4 5     11 20
10 Zofia Przybylska 4 09:36 2/5 40.0 0/5 0.0 2/10 20.0   0.0 2 1 3 1     6 4     -2 11
11 Kornelia Kasztelan 12 19:18 6/14 42.9 0/2 0.0 6/16 37.5   0.0 5 1 6 2 1 2 4 1     7 14
12 Kornelia Ignerska 8 15:05 2/9 22.2 1/3 33.3 3/12 25.0 1/2 50.0   1 1 2 1 1 1 2   2 2 12
13 Paulina Kuffel 2 17:40 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0   0.0 3 2 5 1 1 1   2     7 16
14 Bianka Napierała 12 22:48 4/7 57.1 1/4 25.0 5/11 45.5 1/1 100.0 2 4 6 3   1 1       14 13
16 Maria Pyrzowska 7 21:39 2/6 33.3 1/3 33.3 3/9 33.3   0.0 3 2 5 1     3 1     5 17
17 Maja Sitek 5 17:36 2/7 28.6 0/3 0.0 2/10 20.0 1/2 50.0 9 3 12   1 1 1 3     10 22
18 Agata Tomczak 7 22:20 2/7 28.6 0/1 0.0 2/8 25.0 3/5 60.0 6 6 12 2   3 2 2 1   14 23
  Drużynowe                     5 1 6       1          
  Suma 83 200:00 30/81 37.0 5/28 17.9 35/109 32.1 8/19 42.1 38 26 64 17 6 18 24 27 2 2 84  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:56:00
 
5, J. Wnorowska, wygrany rzut sędziowski
09:56:00
 
18, A. Tomczak, przegrany rzut sędziowski
09:56:00
 
4, W. Łopacka, strata - poza boiskiem
09:45:00
 
14, B. Napierała, niecelny z wysoku za 3
09:43:00
 
9, M. Chura Quispe, zbiórka w ataku
09:42:00
 
9, M. Chura Quispe, strata - złe podanie
09:42:00
 
6, N. Kaca, przechwyt
09:37:00
 
17, M. Radel, strata - błąd kozłowania
09:37:00
 
9, M. Chura Quispe, przechwyt
09:24:00
 
18, L. Talaronek, faul osobisty
09:24:00
 
12, K. Ignerska, faulowany
09:24:00
 
12, K. Ignerska, niecelny rzut wolny 1z2
09:24:00
0 : 1
12, K. Ignerska, celny rzut wolny 2z2
09:09:00
 
5, J. Wnorowska, niecelny z wyskoku za 2
09:07:00
 
17, M. Radel, zbiórka w ataku
09:06:00
2 : 1
17, M. Radel, celny z wyskoku za 2
08:52:00
2 : 4
16, M. Pyrzowska, celny z wysoku za 3
08:52:00
 
14, B. Napierała, asysta
08:44:00
4 : 4
17, M. Radel, celny z wyskoku za 2
08:29:00
 
12, K. Ignerska, niecelny z wysoku za 3
08:27:00
 
18, A. Tomczak, zbiórka w ataku
08:23:00
4 : 6
16, M. Pyrzowska, celny z wyskoku za 2
08:23:00
 
12, K. Ignerska, asysta
08:11:00
 
18, L. Talaronek, niecelny z wysoku za 3
08:09:00
 
14, B. Napierała, zbiórka w obronie
07:50:00
 
12, K. Ignerska, niecelny z wyskoku za 2
07:50:00
 
17, M. Radel, blok
07:46:00
 
17, M. Radel, zbiórka w obronie
07:43:00
 
6, N. Kaca, niecelny z wyskoku za 2
07:41:00
 
18, L. Talaronek, zbiórka w ataku
07:40:00
6 : 6
18, L. Talaronek, celny z wyskoku za 2
07:23:00
 
16, M. Pyrzowska, niecelny z wyskoku za 2
07:21:00
 
9, M. Chura Quispe, zbiórka w ataku
07:20:00
 
9, M. Chura Quispe, zmiana - zejście
07:20:00
 
8, W. Bladocha, zmiana - wejście
07:16:00
 
14, B. Napierała, niecelny z wyskoku za 2
07:14:00
 
18, L. Talaronek, zbiórka w obronie
07:12:00
 
5, J. Wnorowska, strata - złe podanie
07:12:00
 
12, K. Ignerska, przechwyt
07:02:00
 
4, W. Łopacka, faul osobisty
07:02:00
 
8, W. Bladocha, faulowany
07:02:00
 
8, W. Bladocha, niecelny rzut wolny 1z2
07:02:00
 
8, W. Bladocha, niecelny rzut wolny 2z2
07:01:00
 
16, M. Pyrzowska, zbiórka w ataku
06:59:00
 
16, M. Pyrzowska, strata - złe podanie
06:59:00
 
17, M. Radel, przechwyt
06:53:00
9 : 6
4, W. Łopacka, celny z wysoku za 3
06:53:00
 
17, M. Radel, asysta
06:30:00
 
18, A. Tomczak, niecelny z wysoku za 3
06:28:00
 
5, J. Wnorowska, zbiórka w obronie
06:22:00
 
5, J. Wnorowska, niecelny z wyskoku za 2
06:20:00
 
4, W. Łopacka, zbiórka w ataku
06:19:00
 
6, N. Kaca, niecelny z wyskoku za 2
06:16:00
 
18, A. Tomczak, zbiórka w obronie