Grupa I | 10.05.2019 | 17:30
POSiR A, Poznań, ul. Spychalskiego 34
Komisarz: Paweł Podolski Sędziowie: Mikołaj Kozubiński, Edyta Disterheft

UKS Siódemka Sopot

Trener: Joanna Kowalska. Asystent: Marta Cieślicka

Trener: Joanna Kowalska. Asystent: Marta Cieślicka

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Oliwia Szwindowska 8 15:53 3/11 27.3 0/1 0.0 3/12 25.0 2/10 20.0 1 3 4   4 6 4     1 -9 9
6 Dominika Szwindowska 0 18:24 0/4 0.0 0/1 0.0 0/5 0.0   0.0 1   1   4   1       -5 2
9 Marita Gula 6 18:07 3/10 30.0 0/1 0.0 3/11 27.3 0/3 0.0 6 5 11     2 1 2     7 5
11 Marta Groth 4 08:53 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0   0.0 2 1 3   1 1       1 4 14
15 Klara Kujawczyk 4 16:33 2/4 50.0 0/4 0.0 2/8 25.0   0.0 1 3 4   1 2 3 1     0 -2
21 Natalia Rutkowska 5 20:48 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0 1/2 50.0 5 8 13 1 3 2 5   1   12 4
22 Natalia Gruz 7 18:27 3/5 60.0 0/1 0.0 3/6 50.0 1/2 50.0 2 4 6   2 1 2 4   1 11 12
23 Oliwia Lebek 22 22:16 3/6 50.0 4/8 50.0 7/14 50.0 4/16 25.0   4 4 1 2 11 5 4 1   8 10
25 Malwina Pułkotycka 1 17:39 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0 1/6 16.7 2 3 5 1   3 2 2     0 9
27 Weronika Kassin 13 20:13 3/9 33.3 2/4 50.0 5/13 38.5 1/4 25.0 3 3 6   4 2 3 5   1 10 13
67 Natalia Kaczmarek 0 03:08 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 2   2   1   1       0 -2
77 Amelia Aleksandrow 4 19:39 0/2 0.0 0/2 0.0 0/4 0.0 4/8 50.0 1 3 4 2 2 5 2 1   1 1 16
  Drużynowe                     4 5 9                  
  Suma 74 200:00 21/63 33.3 6/22 27.3 27/85 31.8 14/51 27.5 26 37 63 5 24 35 29 19 2 5 39  

UKS Trójka Ełk

Trener: Danuta Tyszkowska

Trener: Danuta Tyszkowska

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Weronika Łopacka 4 07:59 2/2 100.0   0.0 2/2 100.0 0/2 0.0 1   1 1 2 1 4       0 -2
5 Julia Wnorowska 26 25:00 9/27 33.3 1/7 14.3 10/34 29.4 5/8 62.5 8 9 17 1 2 6 7 5 1   16 -6
6 Natalia Kaca 4 09:09 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0 2/2 100.0 1   1   3 1   1     5 -6
9 Julia Kędzierska 0 17:01 0/4 0.0   0.0 0/4 0.0 0/2 0.0 3 1 4   5 1 2 1     -3 0
10 Alicja Rytelewska 2 19:47 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0 2 4 6 1 1   3 1 1 1 6 -15
12 Izabela Danielewicz 0 14:47 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   4 4   5   1   1   3 -10
14 Aleksandra Ejdys 12 21:21 6/13 46.2   0.0 6/13 46.2   0.0   5 5 1 4   7 3     7 -19
15 Martyna Brodowska 2 15:41 0/4 0.0 0/1 0.0 0/5 0.0 2/8 25.0   3 3   5 6 3 1     -8 -14
17 Martyna Radel 5 25:00 2/10 20.0 0/2 0.0 2/12 16.7 1/6 16.7 7 7 14 2 4 6 4   1   3 -6
18 Lena Talaronek 1 11:56 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0 1/4 25.0 3 1 4     2 1       0 -3
19 Aleksandra Stasiełowicz 0 12:06 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0   2 2   3   8 3 1 1 -5 -6
20 Oliwia Matys 0 20:13   0.0   0.0   0.0   0.0   4 4   1 1 1 1     4 -3
  Drużynowe                     4 5 9                  
  Suma 56 200:00 21/70 30.0 1/10 10.0 22/80 27.5 11/32 34.4 25 40 65 6 35 24 41 16 5 2 28