O 5 miejsce | 04.05.2019 | 13:15
Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia, Olimpijska 5/9
Komisarz: Michał Lesiński

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Trener: Piotr Rozwadowski. Asystent: Roman Słowiński

Trener: Piotr Rozwadowski. Asystent: Roman Słowiński

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Bianka Bałwas 0 12:57   0.0   0.0   0.0   0.0       2 5 1 1 1     2 7
6 Katarzyna Szpera 2 08:32 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0       2 2   4       0 -9
7 Klaudia Kozłowska 9 27:04 3/8 37.5 1/6 16.7 4/14 28.6   0.0 2 4 6 2 2 1 1 1   1 7 -2
8 Justyna Kozarska DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
9 Zofia Dąbrowska 4 17:57 1/2 50.0 0/2 0.0 1/4 25.0 2/2 100.0 2 1 3 1   1 1 1     5 -12
10 Patrycja Borawska 2 04:40 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0 2/2 100.0 2   2 1 3 1 1 1     3 5
14 Aleksandra Kozłowska DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
15 Agnieszka Cichocka DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
16 Pola Kaźmierczak 13 36:54 2/7 28.6 3/17 17.6 5/24 20.8   0.0 2 4 6 2 3 2 2 4 1 1 5 -7
17 Aleksandra Pszczolarska 18 37:47 2/9 22.2 3/6 50.0 5/15 33.3 5/8 62.5 6 11 17 1 3 5 6 5 4   26 -6
21 Nicola Obrodzka 3 18:52   0.0 0/2 0.0 0/2 0.0 3/4 75.0 3 1 4 1   5 2       3 2
22 Martyna Janusz 10 35:16 3/6 50.0 1/2 50.0 4/8 50.0 1/2 50.0 2 2 4 3 5 3 3 3   1 12 -8
  Drużynowe                     1 2 3       3          
  Suma 61 200:00 12/35 34.3 8/35 22.9 20/70 28.6 13/18 72.2 19 23 42 15 23 19 21 16 5 3 63  

MUKS Poznań

Trener: Łukasz Ulchurski. Asystent: Maciej Brodziński

Trener: Łukasz Ulchurski. Asystent: Maciej Brodziński

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
3 Julia Karolina Michalik 9 36:11 0/4 0.0 2/3 66.7 2/7 28.6 3/4 75.0   1 1 6 4 3 6 3 1 1 8 4
4 Olga Owczarzak 0 00:14   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 0
6 Justyna Różańska 6 28:16 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 2/4 50.0 1 5 6 1 4 4 7     2 1 -3
7 Zuzanna Kaczmarczyk DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
8 Karolina Laube 4 11:44 2/2 100.0   0.0 2/2 100.0   0.0 2 2 4 1 3     2     11 9
9 Weronika Jójka 0 02:40   0.0   0.0   0.0   0.0   1 1       1       0 1
10 Marta Masłowska 15 30:30 2/3 66.7 2/5 40.0 4/8 50.0 5/5 100.0 3 8 11 2 1 4 3 2     23 4
12 Sandra Kołodziej 0 00:14   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 0
13 Ada Wójcik 0 03:35   0.0   0.0   0.0   0.0         1           0 2
14 Natalia Byczyk 7 29:31 3/8 37.5 0/2 0.0 3/10 30.0 1/2 50.0 1 4 5 1 1 2 1 1 1 2 6 3
16 Karolina Giżyńska 14 26:12 2/4 50.0 2/5 40.0 4/9 44.4 4/6 66.7 3 3 6 1 3 4 3 1 1   13 0
17 Paulina Hantys 12 30:53 1/9 11.1 1/5 20.0 2/14 14.3 7/10 70.0 1 4 5 2 2 6 4       0 10
  Drużynowe                     2 5 7       1          
  Suma 67 200:00 12/35 34.3 7/20 35.0 19/55 34.5 22/31 71.0 11 28 39 14 19 23 25 9 3 5 62  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:57:00
 
17, A. Pszczolarska, wygrany rzut sędziowski
09:57:00
 
6, J. Różańska, przegrany rzut sędziowski
09:48:00
2 : 0
7, K. Kozłowska, celny lay-up z obejściem
09:31:00
 
5, B. Bałwas, faul osobisty
09:31:00
 
17, P. Hantys, faulowany
09:31:00
2 : 1
17, P. Hantys, celny rzut wolny 1z2
09:31:00
2 : 2
17, P. Hantys, celny rzut wolny 2z2
09:24:00
 
7, K. Kozłowska, niecelny lay-up z obejściem
09:20:00
 
17, P. Hantys, zbiórka w obronie
09:04:00
 
6, J. Różańska, niecelny lay-up
09:04:00
 
17, A. Pszczolarska, blok
08:53:00
 
zbiórka w obronie
08:35:00
5 : 2
16, P. Kaźmierczak, celny z wysoku za 3
08:35:00
 
7, K. Kozłowska, asysta
08:15:00
 
5, B. Bałwas, faul osobisty
08:15:00
 
17, P. Hantys, faulowany
08:15:00
 
17, P. Hantys, niecelny rzut wolny 1z2
08:15:00
5 : 3
17, P. Hantys, celny rzut wolny 2z2
08:08:00
 
3, J. Michalik, faul osobisty
08:08:00
 
7, K. Kozłowska, faulowany
08:04:00
 
17, A. Pszczolarska, niecelny z wysoku za 3
08:04:00
 
zbiórka w obronie
07:57:00
 
5, B. Bałwas, faul osobisty
07:57:00
 
17, P. Hantys, faulowany
07:57:00
 
5, B. Bałwas, zmiana - zejście
07:57:00
 
9, Z. Dąbrowska, zmiana - wejście
07:57:00
 
17, P. Hantys, niecelny rzut wolny 1z2
07:57:00
 
17, P. Hantys, niecelny rzut wolny 2z2
07:54:00
 
22, M. Janusz, zbiórka w obronie
07:40:00
 
7, K. Kozłowska, niecelny lay-up z obejściem
07:40:00
 
14, N. Byczyk, blok
07:34:00
 
zbiórka w obronie
07:24:00
5 : 5
17, P. Hantys, celny ACTION_2PT_FLOATINGJUMPSHOT
07:11:00
 
16, P. Kaźmierczak, niecelny z wysoku za 3
07:11:00
 
14, N. Byczyk, zbiórka w obronie
06:59:00
 
14, N. Byczyk, niecelny lay-up z obejściem
06:55:00
 
16, P. Kaźmierczak, zbiórka w obronie
06:51:00
 
16, P. Kaźmierczak, strata - złe podanie
06:51:00
 
14, N. Byczyk, przechwyt
06:47:00
5 : 7
14, N. Byczyk, celny lay-up
06:29:00
 
3, J. Michalik, faul osobisty
06:29:00
 
17, A. Pszczolarska, faulowany
06:29:00
 
17, P. Hantys, zmiana - zejście
06:29:00
 
9, W. Jójka, zmiana - wejście
06:29:00
6 : 7
17, A. Pszczolarska, celny rzut wolny 1z2
06:29:00
7 : 7
17, A. Pszczolarska, celny rzut wolny 2z2
06:08:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - piłka przetrzymana
06:08:00
 
pełna przerwa na żądanie
06:05:00
 
10, M. Masłowska, niecelny z wysoku za 3
06:02:00
 
17, A. Pszczolarska, zbiórka w obronie
05:45:00
 
17, A. Pszczolarska, niecelny z wyskoku za 2
05:42:00
 
14, N. Byczyk, zbiórka w obronie
05:41:00
 
22, M. Janusz, faul osobisty
05:41:00
 
14, N. Byczyk, faulowany
05:41:00
 
14, N. Byczyk, zmiana - zejście
05:41:00
 
16, K. Giżyńska, zmiana - wejście
04:54:00
 
strata - błąd 24 sekund
04:44:00
7 : 10
16, K. Giżyńska, celny z wysoku za 3
04:44:00
 
3, J. Michalik, asysta
04:28:00
 
17, A. Pszczolarska, niecelny z wysoku za 3
04:24:00
 
9, W. Jójka, zbiórka w obronie
04:09:00
 
9, W. Jójka, strata - złe podanie
04:09:00
 
22, M. Janusz, przechwyt
03:54:00
 
pełna przerwa na żądanie
03:53:00
 
strata - błąd 24 sekund
03:49:00
 
9, W. Jójka, zmiana - zejście
03:49:00
 
17, P. Hantys, zmiana - wejście
03:35:00
 
3, J. Michalik, strata - złe podanie
03:35:00
 
17, A. Pszczolarska, przechwyt
03:27:00
 
22, M. Janusz, niecelny z wysoku za 3
03:23:00
 
10, M. Masłowska, zbiórka w obronie
03:22:00
 
17, A. Pszczolarska, faul osobisty
03:22:00
 
10, M. Masłowska, faulowany
03:22:00
 
22, M. Janusz, zmiana - zejście
03:22:00
 
6, K. Szpera, zmiana - wejście
03:22:00
7 : 11
10, M. Masłowska, celny rzut wolny 1z2
03:22:00
7 : 12
10, M. Masłowska, celny rzut wolny 2z2
03:05:00
10 : 12
7, K. Kozłowska, celny z wysoku za 3
03:05:00
 
6, K. Szpera, asysta
02:40:00
 
16, K. Giżyńska, niecelny z wysoku za 3
02:37:00
 
9, Z. Dąbrowska, zbiórka w obronie
02:28:00
 
16, P. Kaźmierczak, niecelny z wysoku za 3
02:24:00
 
6, J. Różańska, zbiórka w obronie
02:04:00
 
17, P. Hantys, niecelny ACTION_2PT_FLOATINGJUMPSHOT
01:58:00
 
16, K. Giżyńska, zbiórka w ataku
01:58:00
 
16, P. Kaźmierczak, faul osobisty
01:58:00
 
3, J. Michalik, faulowany
01:58:00
 
10, M. Masłowska, zmiana - zejście
01:58:00
 
14, N. Byczyk, zmiana - wejście
01:58:00
 
16, P. Kaźmierczak, zmiana - zejście
01:58:00
 
21, N. Obrodzka, zmiana - wejście
01:58:00
10 : 13
3, J. Michalik, celny rzut wolny 1z2
01:58:00
10 : 14
3, J. Michalik, celny rzut wolny 2z2
01:54:00
 
9, Z. Dąbrowska, strata - błąd kroków
01:46:00
 
14, N. Byczyk, niecelny z wysoku za 3
01:40:00
 
17, A. Pszczolarska, zbiórka w obronie
01:39:00
 
7, K. Kozłowska, niecelny z wyskoku za 2
01:39:00
 
21, N. Obrodzka, zbiórka w ataku
01:39:00
 
16, K. Giżyńska, faul osobisty
01:39:00
 
21, N. Obrodzka, faulowany
01:39:00
 
3, J. Michalik, zmiana - zejście
01:39:00
 
13, A. Wójcik, zmiana - wejście
01:30:00
 
6, J. Różańska, faul osobisty
01:30:00
 
17, A. Pszczolarska, faulowany
01:24:00
 
21, N. Obrodzka, strata - błąd kozłowania
01:24:00
 
16, K. Giżyńska, przechwyt
01:24:00
 
16, K. Giżyńska, niecelny z wyskoku za 2
01:24:00
 
17, A. Pszczolarska, zbiórka w obronie
01:16:00
 
6, K. Szpera, strata - złe podanie
00:41:40
 
6, J. Różańska, strata - błąd 3 sekund
00:29:60
 
strata - błąd 8 sekund
00:22:40
 
6, J. Różańska, niecelny ACTION_2PT_FLOATINGJUMPSHOT
00:22:40
 
17, A. Pszczolarska, blok
00:17:30
 
17, A. Pszczolarska, zbiórka w obronie
00:10:40
 
16, K. Giżyńska, faul osobisty
00:10:40
 
21, N. Obrodzka, faulowany
00:10:40
11 : 14
21, N. Obrodzka, celny rzut wolny 1z2
00:10:40
 
21, N. Obrodzka, niecelny rzut wolny 2z2
00:08:80
 
17, P. Hantys, zbiórka w obronie
00:03:60
 
17, P. Hantys, strata - złe podanie
00:00:00
 
koniec części gry
Kwarta 2
10:00:00
 
13, A. Wójcik, zmiana - zejście
10:00:00
 
3, J. Michalik, zmiana - wejście
10:00:00
 
16, K. Giżyńska, zmiana - zejście
10:00:00
 
10, M. Masłowska, zmiana - wejście
10:00:00
 
start części gry
09:55:00
13 : 14
6, K. Szpera, celny lay-up z obejściem
09:55:00
 
17, A. Pszczolarska, asysta
09:44:00
13 : 16
6, J. Różańska, celny lay-up
09:44:00
 
3, J. Michalik, asysta
09:36:00
 
6, K. Szpera, strata - złe podanie
09:36:00
 
3, J. Michalik, przechwyt
09:33:00
 
14, N. Byczyk, strata - błąd kroków
09:31:00
 
6, K. Szpera, strata - złe podanie
09:31:00
 
10, M. Masłowska, przechwyt
09:27:00
 
3, J. Michalik, niecelny z wyskoku za 2
09:19:00
 
10, M. Masłowska, zbiórka w ataku
09:17:00
 
3, J. Michalik, niecelny lay-up
09:17:00
 
17, A. Pszczolarska, blok
09:13:00
 
17, A. Pszczolarska, zbiórka w obronie
09:04:00
15 : 16
7, K. Kozłowska, celny ACTION_2PT_FLOATINGJUMPSHOT
08:52:00
 
17, A. Pszczolarska, zmiana - zejście
08:52:00
 
16, P. Kaźmierczak, zmiana - wejście
08:52:00
 
6, K. Szpera, zmiana - zejście
08:52:00
 
22, M. Janusz, zmiana - wejście
08:45:00
 
6, J. Różańska, strata - poza boiskiem
08:23:00
17 : 16
9, Z. Dąbrowska, celny z wyskoku za 2
08:23:00
 
22, M. Janusz, asysta
08:07:00
17 : 18
6, J. Różańska, celny z wyskoku za 2
08:07:00
 
14, N. Byczyk, asysta
07:40:00
 
7, K. Kozłowska, niecelny z wysoku za 3
07:36:00
 
9, Z. Dąbrowska, zbiórka w ataku
07:29:00
 
21, N. Obrodzka, niecelny z wysoku za 3
07:25:00
 
zbiórka w ataku
07:22:00
 
7, K. Kozłowska, niecelny z wysoku za 3
07:19:00
 
14, N. Byczyk, zbiórka w obronie
07:13:00
 
3, J. Michalik, niecelny ACTION_2PT_FLOATINGJUMPSHOT
07:09:00
 
22, M. Janusz, zbiórka w obronie
06:58:00
 
9, Z. Dąbrowska, niecelny z wysoku za 3
06:54:00
 
21, N. Obrodzka, zbiórka w ataku
06:53:00
 
6, J. Różańska, faul osobisty
06:53:00
 
21, N. Obrodzka, faulowany
06:53:00
 
14, N. Byczyk, zmiana - zejście
06:53:00
 
16, K. Giżyńska, zmiana - wejście
06:47:00
 
21, N. Obrodzka, strata - poza boiskiem
06:39:00
 
6, J. Różańska, faul w ataku
06:39:00
 
6, J. Różańska, strata w ataku
06:39:00
 
16, P. Kaźmierczak, faulowany
06:39:00
 
21, N. Obrodzka, zmiana - zejście
06:39:00
 
17, A. Pszczolarska, zmiana - wejście
06:39:00
 
6, J. Różańska, zmiana - zejście
06:39:00
 
8, K. Laube, zmiana - wejście
06:26:00
 
17, A. Pszczolarska, niecelny hakiem za 2
06:22:00
 
17, A. Pszczolarska, zbiórka w ataku
06:21:00
 
17, P. Hantys, faul osobisty
06:21:00
 
17, A. Pszczolarska, faulowany
06:21:00
 
17, A. Pszczolarska, niecelny rzut wolny 1z2
06:21:00
18 : 18
17, A. Pszczolarska, celny rzut wolny 2z2
06:06:00
 
17, P. Hantys, niecelny z wysoku za 3
06:02:00
 
7, K. Kozłowska, zbiórka w obronie
05:58:00
20 : 18
22, M. Janusz, celny lay-up
05:58:00
 
9, Z. Dąbrowska, asysta
05:53:00
 
8, K. Laube, faul osobisty
05:53:00
 
22, M. Janusz, faulowany
05:53:00
 
22, M. Janusz, niecelny rzut wolny 1z1
05:49:00
 
16, K. Giżyńska, zbiórka w obronie
05:42:00
 
17, P. Hantys, strata - złe podanie
05:42:00
 
7, K. Kozłowska, przechwyt
05:36:00
 
3, J. Michalik, faul osobisty
05:36:00
 
9, Z. Dąbrowska, faulowany
05:36:00
21 : 18
9, Z. Dąbrowska, celny rzut wolny 1z2
05:36:00
 
7, K. Kozłowska, asysta
05:36:00
22 : 18
9, Z. Dąbrowska, celny rzut wolny 2z2
05:28:00
 
7, K. Kozłowska, faul osobisty
05:28:00
 
16, K. Giżyńska, faulowany
05:28:00
22 : 19
16, K. Giżyńska, celny rzut wolny 1z2
05:28:00
 
10, M. Masłowska, asysta
05:28:00
22 : 20
16, K. Giżyńska, celny rzut wolny 2z2
05:22:00
 
pełna przerwa na żądanie
05:20:00