Obraz
Grupa IV | 27.04.2019 | 18:15
Hala Szkolna, Komorów, Al. M. Dąbrowskiej 12/20
Komisarz: Robert Szywalski Sędziowie: Bartosz Żółtowski, Sebastian Kotowski

UKS MOSM Bytom

Trener: Aleksander Sędzik. Asystent: Marcin Olczyk

Trener: Aleksander Sędzik. Asystent: Marcin Olczyk

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2 Franciszek Soiński 17 23:32 6/11 54.5 1/6 16.7 7/17 41.2 2/4 50.0   3 3 1 1 2 3       6 -5
5 Adam Przybył 10 24:59 3/10 30.0   0.0 3/10 30.0 4/7 57.1 3 9 12 1 1 4 4     3 9 -6
6 Witold Czerenkiewicz 15 24:26 7/13 53.8   0.0 7/13 53.8 1/2 50.0 1 13 14 3 1 5 6 1 2 2 22 7
8 Wojciech Bywalec 8 16:26 3/4 75.0   0.0 3/4 75.0 2/3 66.7 1 2 3 1 4 2 3 1     8 3
9 Mateusz Mazur 4 15:01 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7 0/1 0.0 2 2 4 1 1 1         7 4
11 Krzysztof Jaroń 17 23:48 6/11 54.5 1/2 50.0 7/13 53.8 2/4 50.0 1 6 7 5 5 3 4 2     19 8
13 Jakub Cisowski 1 24:59 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0 1/2 50.0 2 3 5 1 4 4 1 1 3   6 -6
14 Bartosz Studniarski 0 06:37 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 1   1   4           0 -4
15 Bartosz Ptak 0 01:15   0.0   0.0   0.0   0.0             1       -1 -3
16 Maksymilian Pleszczyński 5 12:29 2/2 100.0   0.0 2/2 100.0 1/1 100.0 1 3 4 1   1 1       9 -3
18 Krzysztof Tomala 1 11:29   0.0   0.0   0.0 1/2 50.0         1 1         0 2
19 Bartosz Dziekański 6 14:59 2/3 66.7 0/1 0.0 2/4 50.0 2/4 50.0   1 1   1 2 2       1 -7
  Drużynowe                     2 2 4                  
  Suma 84 200:00 31/60 51.7 2/10 20.0 33/70 47.1 16/30 53.3 12 42 54 14 23 25 25 5 5 5 86  

Exact Systems Śląsk Wrocław

Trener: Jacek Kolis

Trener: Jacek Kolis

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Borys Baran 2 12:52 1/1 100.0 0/1 0.0 1/2 50.0   0.0 1 1 2 2 3   1 1     5 -2
1 Filip Kucharski 19 24:05 7/20 35.0 1/1 100.0 8/21 38.1 2/9 22.2 4 5 9 3 3 6 1 4 1 1 15 -2
2 Bartosz Dobrzyński 4 19:26 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0 2/2 100.0 2 2 4 1 2 1 2 1   1 7 -2
5 Rafał Waluk 5 25:01 1/5 20.0 0/2 0.0 1/7 14.3 3/4 75.0   1 1 1 3 4 3 1   1 -2 -5
11 Mateusz Kaźmierczak 3 15:38 0/2 0.0 1/3 33.3 1/5 20.0   0.0   1 1 1 1 2         1 -8
12 Bartosz Sasiak 0 07:15   0.0   0.0   0.0   0.0       1 1     1     2 14
15 Bartosz Tomczyk 9 17:02 3/4 75.0 1/3 33.3 4/7 57.1   0.0 1 4 5   1     1     12 7
17 Damian Stanisławski 0 05:27 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   1 1   2 1 2 2     0 7
22 Kacper Jaworski 25 24:59 10/18 55.6 0/2 0.0 10/20 50.0 5/8 62.5 7 9 16 3 1 7 3 2 4 1 34 6
23 Filip Ferens 10 16:34 2/8 25.0 2/6 33.3 4/14 28.6 0/1 0.0   1 1   3 1         0 -8
29 Goodnews Odunayo 6 12:41 3/7 42.9   0.0 3/7 42.9   0.0   3 3 1 4 1   1     7 0
45 Aleksander Ilnicki 3 19:00 0/2 0.0 1/2 50.0 1/4 25.0   0.0   3 3 2 1         1 5 3
  Drużynowe                     3 2 5                  
  Suma 86 200:00 28/70 40.0 6/20 30.0 34/90 37.8 12/24 50.0 15 31 46 15 25 23 12 14 5 5 86  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
14, B. Studniarski, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
22, K. Jaworski, przegrany rzut sędziowski