Grupa IV | 26.04.2019 | 16:15
Hala Szkolna, Komorów, Al. M. Dąbrowskiej 12/20
Komisarz: Robert Szywalski Sędziowie: Waldemar Kusza, Katarzyna Zuchowicz

BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów

Trener: Mariusz Michalczyk. Asystent: Piotr Miś

Trener: Mariusz Michalczyk. Asystent: Piotr Miś

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Mateusz Rajchert 2 15:52 1/6 16.7 0/3 0.0 1/9 11.1 0/1 0.0 2   2     3 3     1 -8 -40
6 Filip Duda 11 20:49 4/8 50.0 1/4 25.0 5/12 41.7   0.0 2 4 6   2   3 2   1 9 2
7 Gabriel Skrent 0 06:16 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0             1       -2 -9
8 Michał Janczura 4 18:13 1/8 12.5   0.0 1/8 12.5 2/4 50.0 2 2 4 2 2 2 3 1     -1 4
9 Julian Simka 12 18:13 3/7 42.9 1/1 100.0 4/8 50.0 3/4 75.0 1 5 6 1 1 2 1 2 2 1 17 -6
10 Tymoteusz Gruca 8 19:05 2/8 25.0 1/4 25.0 3/12 25.0 1/4 25.0 1 3 4 1 1 5 1 2 1 2 3 -11
12 Jakub Chamielec 2 17:40 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0 1 4 5 1 2 1       1 6 -14
13 Filip Tyrakowski 2 18:11 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0   1 1   5   1 1     3 -35
14 Seweryn Szmuc 2 07:34 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0   1 1       2       1 -18
15 Maksymilian Rokosz 3 19:16 1/6 16.7 0/1 0.0 1/7 14.3 1/2 50.0 1 6 7   3 2 3 1   2 1 -32
16 Daniel Federkiewicz 6 18:02 3/7 42.9   0.0 3/7 42.9   0.0 2 4 6   2   3     1 5 -9
17 Filip Miś 4 20:49 0/5 0.0 1/4 25.0 1/9 11.1 1/2 50.0 1 3 4 1 2 1 4 1   1 -3 -27
  Drużynowe                     3 3 6       2          
  Suma 56 200:00 18/61 29.5 4/17 23.5 22/78 28.2 8/17 47.1 13 33 46 6 20 16 25 10 3 10 31  

Exact Systems Śląsk Wrocław

Trener: Jacek Kolis

Trener: Jacek Kolis

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Borys Baran 6 17:18 1/4 25.0 1/2 50.0 2/6 33.3 1/2 50.0   4 4 2 2 1 1   1   7 20
1 Filip Kucharski 18 11:16 7/11 63.6 0/1 0.0 7/12 58.3 4/6 66.7 2 3 5 1 3 4 1 2 1   19 20
2 Bartosz Dobrzyński 11 17:16 4/8 50.0 0/1 0.0 4/9 44.4 3/5 60.0 1 1 2   4 3 2       4 23
5 Rafał Waluk 4 21:47 2/3 66.7 0/3 0.0 2/6 33.3   0.0 1 4 5 3   1 1 4 1   12 24
10 Jędrzej Musiał 4 17:02 1/5 20.0 0/2 0.0 1/7 14.3 2/2 100.0   2 2 2   1 2 2   2 2 8
11 Mateusz Kaźmierczak 8 11:26 4/5 80.0 0/2 0.0 4/7 57.1 0/2 0.0 2 2 4 1 1 2 1       7 19
13 Kajetan Krawczyk 0 16:19 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0 2   2       2 1     -1 14
15 Bartosz Tomczyk 4 20:49 2/7 28.6 0/2 0.0 2/9 22.2   0.0 4 5 9       2 1   1 5 8
17 Damian Stanisławski 3 13:49 0/1 0.0 1/3 33.3 1/4 25.0 0/2 0.0   3 3   1 1   1     2 -5
22 Kacper Jaworski 19 15:00 7/12 58.3   0.0 7/12 58.3 5/7 71.4 7 13 20 3 1 4 4 4 4   39 21
23 Filip Ferens 12 17:58 6/10 60.0 0/3 0.0 6/13 46.2   0.0 1 1 2   1 2 2   2   7 14
45 Aleksander Ilnicki 6 20:00 1/1 100.0 1/2 50.0 2/3 66.7 1/1 100.0   2 2 3 3 1   2 1   13 29
  Drużynowe                     4 4 8       1          
  Suma 95 200:00 35/68 51.5 3/22 13.6 38/90 42.2 16/27 59.3 20 40 60 15 16 20 18 17 10 3 116  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
15, B. Tomczyk, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
8, M. Janczura, przegrany rzut sędziowski
09:50:00
 
15, B. Tomczyk, niecelny z wyskoku za 2
09:50:00
 
9, J. Simka , blok
09:43:00
 
15, B. Tomczyk, zbiórka w ataku
09:43:00
0 : 2
15, B. Tomczyk, celny lay-up
09:41:00
 
1, F. Kucharski, faul osobisty
09:41:00
 
9, J. Simka , faulowany
09:41:00
1 : 2
9, J. Simka , celny rzut wolny 1z2
09:41:00
2 : 2
9, J. Simka , celny rzut wolny 2z2
09:33:00
2 : 4
1, F. Kucharski, celny lay-up z obejściem
09:13:00
 
8, M. Janczura, niecelny lay-up z obejściem
09:10:00
 
15, B. Tomczyk, zbiórka w obronie
09:01:00
2 : 7
17, D. Stanisławski, celny z wysoku za 3
09:01:00
 
10, J. Musiał, asysta
08:47:00