Grupa VIII | 14.04.2019 | 12:30
Hala Sportowa Gimnazjum nr 2, Wodzisław Śląski, 26 Marca 66
Komisarz: Sławomir Benek

UKS Huragan Wołomin

Trener: Sławomir Bujniak

Trener: Sławomir Bujniak

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2 Natalia Pidgaynyi 0 16:23 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0   1 1             1 -1 -8
8 Natalia Kuchta 2 22:18 1/7 14.3 0/2 0.0 1/9 11.1 0/2 0.0 1 8 9 1 2 3 4 4 1 1 3 -23
10 Zuzanna Grabowska 2 22:11 1/5 20.0 0/3 0.0 1/8 12.5   0.0 1 2 3 1 1 1 3       -4 -10
12 Otylia Suchocka 4 20:50 2/6 33.3   0.0 2/6 33.3   0.0 6 5 11   2 1 4 1     8 -19
13 Maja Groszyk 4 08:40 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0 2/4 50.0 5 1 6 1 1 2 2       4 -3
14 Aleksandra Stepnowska 8 22:41 4/16 25.0   0.0 4/16 25.0 0/1 0.0 1 2 3 1 1 2 3 1     -3 -14
15 Oliwia Kołodziej 0 12:13 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   2 2   2   4 1     -2 -7
19 Paulina Rudnik 3 13:43 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0 1/2 50.0 3 3 6     1   1     8 -11
23 Maja Malinowska 11 23:02 2/7 28.6 2/5 40.0 4/12 33.3 1/2 50.0   2 2 2 2 3 4 5     7 -20
25 Natalia Bajerska 4 19:52 2/7 28.6 0/1 0.0 2/8 25.0   0.0 1 5 6 1   1 7 1 1   0 -19
32 Klaudia Lipka 0 02:47 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0             2 1     -4 -8
33 Nikola Dziedzic 2 15:20 1/7 14.3 0/2 0.0 1/9 11.1   0.0   2 2         1     -3 -13
  Drużynowe                     5 5 10       1          
  Suma 40 200:00 15/66 22.7 2/14 14.3 17/80 21.3 4/11 36.4 18 33 51 7 11 14 33 16 2 2 13  

Olimpia Wodzisław Śląski

Trener: Damian Hnida

Trener: Damian Hnida

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Weronika Szewczyk 0 01:51 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0                     -1 0
6 Laura Brawańska 0 19:44 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0 1 3 4 1 1     1     4 24
9 Anna Juszczyk 8 20:24 4/9 44.4 0/1 0.0 4/10 40.0   0.0 3 3 6 5 2   7 5     11 21
11 Laura Stukator 8 18:25 4/8 50.0 0/2 0.0 4/10 40.0   0.0 4 3 7 1 1   2     1 8 7
12 Agata Bąk 12 20:36 5/10 50.0 0/2 0.0 5/12 41.7 2/3 66.7   3 3 1 2 3 3 3     8 14
13 Aleksandra Jazłowiecka-Świstek 1 03:13   0.0   0.0   0.0 1/2 50.0 1 1 2     1         2 2
14 Natalia Franczyk 4 17:45 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0   0.0 1 4 5 9     2 2 1   17 10
15 Majka Stefaniak 10 23:09 5/14 35.7 0/4 0.0 5/18 27.8   0.0 3 6 9 2 2 2 1 3 1 1 11 26
16 Vanessa Turek 9 18:02 4/7 57.1 0/1 0.0 4/8 50.0 1/1 100.0   4 4 2 3 1 2 2     11 5
17 Wiktoria Pawlus 6 16:51 3/10 30.0 0/1 0.0 3/11 27.3   0.0 2 3 5 2 1   4 1     2 15
19 Magda Bernacka 2 16:51 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0 1 3 4 1 2     1     6 5
20 Dominika Bednarek 11 23:09 4/9 44.4   0.0 4/9 44.4 3/5 60.0 5 5 10 3   4 2 5     20 26
  Drużynowe                       8 8       1          
  Suma 71 200:00 32/77 41.6 0/11 0.0 32/88 36.4 7/11 63.6 21 38 59 27 14 11 23 23 2 2 99  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
15, M. Stefaniak, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
12, O. Suchocka, przegrany rzut sędziowski
09:54:00
 
17, W. Pawlus, strata - złe podanie
09:54:00
 
8, N. Kuchta, przechwyt
09:48:00
 
12, O. Suchocka, strata - błąd kozłowania
09:48:00
 
15, M. Stefaniak, przechwyt
09:40:00
 
15, O. Kołodziej, faul osobisty
09:40:00
 
20, D. Bednarek, faulowany
09:40:00
0 : 1
20, D. Bednarek, celny rzut wolny 1z2
09:40:00
 
17, W. Pawlus, asysta
09:40:00
 
20, D. Bednarek, niecelny rzut wolny 2z2
09:39:00
 
15, M. Stefaniak, zbiórka w ataku
09:37:00
 
15, M. Stefaniak, niecelny z wyskoku za 2
09:37:00
 
zbiórka w obronie
09:15:00
 
33, N. Dziedzic, niecelny z wysoku za 3
09:11:00
 
12, O. Suchocka, zbiórka w ataku
09:10:00
2 : 1
8, N. Kuchta, celny z wyskoku za 2
08:56:00
 
15, M. Stefaniak, niecelny lay-up
08:53:00
 
33, N. Dziedzic, zbiórka w obronie
08:49:00
 
25, N. Bajerska, strata - złe podanie
08:49:00
 
20, D. Bednarek, przechwyt
08:44:00
 
20, D. Bednarek, strata - błąd kozłowania
08:44:00
 
12, O. Suchocka, przechwyt
08:37:00
 
25, N. Bajerska, niecelny lay-up
08:33:00
 
12, O. Suchocka, zbiórka w ataku
08:33:00
4 : 1
12, O. Suchocka, celny lay-up
08:24:00
 
15, M. Stefaniak, niecelny z wysoku za 3
08:19:00
 
17, W. Pawlus, zbiórka w ataku
08:18:00
 
17, W. Pawlus, niecelny lay-up
08:12:00
 
15, O. Kołodziej, zbiórka w obronie
08:11:00
 
12, O. Suchocka, niecelny z wyskoku za 2
08:11:00
 
zbiórka w obronie
07:59:00
 
9, A. Juszczyk, niecelny z wysoku za 3
07:54:00
 
12, O. Suchocka, zbiórka w obronie
07:52:00
 
33, N. Dziedzic, niecelny z wyskoku za 2
07:49:00
 
8, N. Kuchta, zbiórka w ataku
07:45:00