Grupa VII | 14.04.2019 | 10:00
Zespół Szkół w Straszynie, Straszyn, Starogardzka 48
Komisarz: Mateusz Kreft

SPZ WJM Gmina Krasne

Trener: Artur Szymański. Asystent: Wiesław Syzdek

Trener: Artur Szymański. Asystent: Wiesław Syzdek

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Hanna Izydorek 0 15:03 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0   0.0 2 2 4   2         1 1 -38
6 Gabriela Zaborowska 5 25:03 1/6 16.7 1/2 50.0 2/8 25.0   0.0   3 3 3 1 2 5 4 1 1 5 -42
7 Monika Kawa 0 14:57   0.0   0.0   0.0   0.0         1           0 -13
8 Emilia Konieczny 5 25:03 1/13 7.7 0/1 0.0 1/14 7.1 3/6 50.0 3 2 5 1   3 5 1 1 2 -8 -42
9 Aleksandra Wilk 9 24:57 3/7 42.9 1/11 9.1 4/18 22.2   0.0   8 8 2 2 1 6 3     2 -17
15 Wiktoria Synoś 0 15:03   0.0   0.0   0.0   0.0 1   1   1   1       0 -38
18 Aleksandra Urban 6 24:57 3/9 33.3   0.0 3/9 33.3   0.0 2 3 5 1 2 1 7 2     1 -17
20 Urszula Wilk 0 10:03 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0                   2 -2 -24
27 Julia Chuchla 10 24:57 5/11 45.5 0/1 0.0 5/12 41.7   0.0 6 3 9   1   6 3 1   10 -17
46 Daria Jakubczyk 0 05:00   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 -14
50 Maja Sakra 0 05:00   0.0   0.0   0.0   0.0             1       -1 -2
90 Daria Słaby 0 09:57   0.0   0.0   0.0   0.0   2 2       1       1 -11
  Drużynowe                     2   2       5          
  Suma 35 200:00 13/50 26.0 2/16 12.5 15/66 22.7 3/6 50.0 14 23 37 7 10 7 32 13 3 6 9  

UKS Trójka Ełk

Trener: Danuta Tyszkowska

Trener: Danuta Tyszkowska

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Julia Wnorowska 21 24:13 8/15 53.3 1/4 25.0 9/19 47.4 2/2 100.0 7 6 13 4 1 1 6 6 2   30 40
6 Natalia Kaca 4 10:35 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0   0.0 1 1 2 1   1         5 18
7 Wiktoria Głębocka 4 08:20 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7   0.0 2 2 4 1       1     9 23
9 Julia Kędzierska 2 18:47 1/8 12.5   0.0 1/8 12.5   0.0 2   2 1 2         1 -2 34
10 Alicja Rytelewska 6 17:24 3/8 37.5   0.0 3/8 37.5   0.0 2 3 5 1 1 2   1     8 18
12 Izabela Danielewicz 4 14:57 2/6 33.3   0.0 2/6 33.3   0.0 1   1 3     3 1     2 13
14 Aleksandra Ejdys 4 11:08 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 0/1 0.0 3 3 6 2   1 2 1     7 5
15 Martyna Brodowska 8 15:47 4/8 50.0 0/1 0.0 4/9 44.4 0/3 0.0 1   1 2   2 2 2     3 15
17 Martyna Radel 12 22:36 6/16 37.5   0.0 6/16 37.5 0/1 0.0 10 6 16 7 1 1 2 6 1   29 37
18 Lena Talaronek 2 11:00 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0       1     1 1     1 16
19 Aleksandra Stasiełowicz 12 20:59 6/10 60.0   0.0 6/10 60.0   0.0 3 3 6 5 2   4 5     20 16
20 Oliwia Matys 11 24:13 5/7 71.4   0.0 5/7 71.4 1/3 33.3 2 5 7 2   2 4   3 2 15 40
  Drużynowe                     4 7 11                  
  Suma 90 200:00 42/93 45.2 1/5 20.0 43/98 43.9 3/10 30.0 34 29 63 30 7 10 24 24 6 3 127  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
8, E. Konieczny, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
5, J. Wnorowska, przegrany rzut sędziowski
09:45:00
 
8, E. Konieczny, niecelny z wyskoku za 2
09:43:00
 
5, J. Wnorowska, zbiórka w obronie
09:38:00
 
18, L. Talaronek, niecelny lay-up
09:33:00
 
17, M. Radel, zbiórka w ataku
09:33:00
 
17, M. Radel, niecelny lay-up
09:33:00
 
4, H. Izydorek, zbiórka w obronie
09:19:00
 
8, E. Konieczny, strata - złe podanie
09:19:00
 
17, M. Radel, przechwyt
09:05:00
 
17, M. Radel, niecelny z wyskoku za 2
09:03:00
 
17, M. Radel, zbiórka w ataku
08:56:00
 
17, M. Radel, niecelny z wyskoku za 2
08:54:00
 
9, J. Kędzierska, zbiórka w ataku
08:54:00
 
9, J. Kędzierska, niecelny z wyskoku za 2
08:51:00
 
17, M. Radel, zbiórka w ataku
08:50:00
 
5, J. Wnorowska, strata - błąd kroków
08:38:00
 
8, E. Konieczny, niecelny lay-up
08:38:00
 
20, O. Matys, blok
08:34:00
 
20, O. Matys, zbiórka w obronie
08:33:00
 
18, L. Talaronek, strata - złe podanie
08:33:00
 
6, G. Zaborowska, przechwyt
08:30:00
 
6, G. Zaborowska, strata - błąd kozłowania
08:30:00
 
5, J. Wnorowska, przechwyt
08:27:00
 
5, J. Wnorowska, niecelny lay-up
08:23:00
 
5, J. Wnorowska, zbiórka w ataku
08:23:00
0 : 2
5, J. Wnorowska, celny lay-up
08:11:00
 
9, J. Kędzierska, faul osobisty
08:11:00
 
6, G. Zaborowska, faulowany
08:03:00
 
8, E. Konieczny, strata - błąd kozłowania
08:03:00
 
5, J. Wnorowska, przechwyt
07:56:00
 
17, M. Radel, niecelny lay-up
07:53:00
 
4, H. Izydorek, zbiórka w obronie
07:49:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - piłka przetrzymana
07:49:00
 
8, E. Konieczny, strata - błąd kozłowania
07:49:00
 
17, M. Radel, przechwyt
07:42:00
0 : 4
20, O. Matys, celny lay-up
07:42:00
 
5, J. Wnorowska, asysta
07:18:00
 
6, G. Zaborowska, niecelny hakiem za 2
07:16:00
 
5, J. Wnorowska, zbiórka w obronie
07:12:00
0 : 6
17, M. Radel, celny lay-up
07:12:00
 
18, L. Talaronek, asysta
07:12:00
 
4, H. Izydorek, faul osobisty
07:12:00
 
17, M. Radel, faulowany
07:12:00
 
17, M. Radel, niecelny rzut wolny 1z1
07:11:00
 
5, J. Wnorowska, zbiórka w ataku
07:07:00
0 : 8
5, J. Wnorowska, celny z odskoku za 2
06:45:00
 
6, G. Zaborowska, niecelny z wyskoku za 2
06:42:00
 
17, M. Radel, zbiórka w obronie
06:38:00
0 : 10
18, L. Talaronek, celny lay-up
06:38:00
 
17, M. Radel, asysta
06:24:00
 
8, E. Konieczny, niecelny z wyskoku za 2
06:20:00
 
4, H. Izydorek, zbiórka w ataku
06:17:00
 
8, E. Konieczny, niecelny z wyskoku za 2
06:13:00
 
5, J. Wnorowska, zbiórka w obronie
06:09:00
 
9, J. Kędzierska, niecelny z wyskoku za 2
06:05:00
 
17, M. Radel, zbiórka w ataku
06:05:00
 
17, M. Radel, niecelny lay-up
06:04:00
 
5, J. Wnorowska, zbiórka w ataku
06:02:00
 
18, L. Talaronek, niecelny z wyskoku za 2
05:59:00
 
17, M. Radel, zbiórka w ataku
05:58:00
 
17, M. Radel, niecelny z wyskoku za 2
05:55:00
 
6, G. Zaborowska, zbiórka w obronie
05:55:00
 
5, J. Wnorowska, faul osobisty
05:55:00
 
6, G. Zaborowska, faulowany
05:50:00
 
8, E. Konieczny, niecelny z wyskoku za 2
05:48:00
 
8, E. Konieczny, zbiórka w ataku
05:46:00
 
8, E. Konieczny, niecelny z wyskoku za 2
05:46:00
 
zbiórka w obronie
05:32:00
0 : 13
5, J. Wnorowska, celny z wysoku za 3
05:21:00
 
9, J. Kędzierska, faul osobisty
05:21:00
 
8, E. Konieczny, faulowany
05:21:00
1 : 13
8, E. Konieczny, celny rzut wolny 1z2
05:21:00
 
8, E. Konieczny, niecelny rzut wolny 2z2
05:19:00
 
17, M. Radel, zbiórka w obronie
05:14:00
1 : 15
17, M. Radel, celny lay-up
05:02:00
 
6, G. Zaborowska, niecelny z wysoku za 3
04:58:00
 
8, E. Konieczny, zbiórka w ataku
04:58:00
 
8, E. Konieczny, niecelny lay-up
04:57:00
 
8, E. Konieczny, zbiórka w ataku
04:57:00
 
4, H. Izydorek, zmiana - zejście
04:57:00
 
9, A. Wilk, zmiana - wejście
04:57:00
 
6, G. Zaborowska, zmiana - zejście
04:57:00
 
90, D. Słaby, zmiana - wejście
04:57:00
 
8, E. Konieczny, zmiana - zejście
04:57:00
 
18, A. Urban, zmiana - wejście
04:57:00
 
15, W. Synoś, zmiana - zejście
04:57:00
 
27, J. Chuchla, zmiana - wejście
04:57:00
 
20, U. Wilk, zmiana - zejście
04:57:00
 
7, M. Kawa, zmiana - wejście
04:57:00
 
5, J. Wnorowska, zmiana - zejście
04:57:00
 
12, I. Danielewicz, zmiana - wejście
04:57:00
 
9, J. Kędzierska, zmiana - zejście
04:57:00
 
15, M. Brodowska, zmiana - wejście
04:57:00
 
17, M. Radel, zmiana - zejście
04:57:00
 
19, A. Stasiełowicz, zmiana - wejście
04:57:00
 
18, L. Talaronek, zmiana - zejście
04:57:00
 
14, A. Ejdys, zmiana - wejście
04:57:00
 
20, O. Matys, zmiana - zejście
04:57:00
 
10, A. Rytelewska, zmiana - wejście
04:49:00
 
18, A. Urban, niecelny lay-up
04:45:00
 
27, J. Chuchla, zbiórka w ataku
04:45:00
 
27, J. Chuchla, niecelny lay-up
04:44:00
 
19, A. Stasiełowicz, zbiórka w obronie
04:37:00
 
12, I. Danielewicz, niecelny z wyskoku za 2
04:34:00
 
9, A. Wilk, zbiórka w obronie
04:24:00
 
18, A. Urban, niecelny z wyskoku za 2
04:22:00
 
14, A. Ejdys, zbiórka w obronie
04:13:00
1 : 17
19, A. Stasiełowicz, celny z wyskoku za 2
04:13:00
 
14, A. Ejdys, asysta
04:02:00
 
9, A. Wilk, niecelny z odskoku za 2
03:59:00
 
19, A. Stasiełowicz, zbiórka w obronie
03:53:00
 
12, I. Danielewicz, niecelny z wyskoku za 2
03:50:00
 
10, A. Rytelewska, zbiórka w ataku
03:50:00
 
10, A. Rytelewska, niecelny lay-up
03:49:00
 
18, A. Urban, zbiórka w obronie
03:28:00
3 : 17
9, A. Wilk, celny z wyskoku za 2
03:12:00
 
12, I. Danielewicz, strata - poza boiskiem
02:57:00
5 : 17
27, J. Chuchla, celny z wyskoku za 2
02:57:00
 
18, A. Urban, asysta
02:45:00
5 : 19
19, A. Stasiełowicz, celny z wyskoku za 2
02:27:00