Grupa VII | 13.04.2019 | 19:00
Zespół Szkół w Straszynie, Straszyn, Starogardzka 48
Komisarz: Mateusz Kreft

GTS Straszyn

Trener: Marcin Szczukowski. Asystent: Marek Sadłowski

Trener: Marcin Szczukowski. Asystent: Marek Sadłowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
8 Patrycja Wełna 0 12:32 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0   1 1 1 1           0 8
9 Marzena Zarach 10 16:25 5/8 62.5 0/1 0.0 5/9 55.6 0/1 0.0 3 2 5 4 1 1   3     17 26
10 Marta Marschk 6 19:03 3/9 33.3 0/1 0.0 3/10 30.0   0.0 3 2 5 4     4 2     6 27
21 Magdalena Gajek 3 16:29 0/1 0.0 1/3 33.3 1/4 25.0 0/2 0.0 2 4 6 2 2 1 3 5 1 1 9 31
23 Ada Kownacka 2 14:54 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0   0.0 5 2 7 3   1 4   1   6 36
24 Laila El Kady 6 10:07 3/4 75.0   0.0 3/4 75.0   0.0   2 2 2       2     11 14
30 Łucja Grządziela 27 20:35 11/19 57.9 1/2 50.0 12/21 57.1 2/3 66.7 9   9 2 2 2   9     37 31
33 Martyna Antkiewicz 4 16:45 2/10 20.0   0.0 2/10 20.0   0.0 5 2 7       3 2   2 2 31
37 Nela Charynek 11 16:46 5/11 45.5 0/1 0.0 5/12 41.7 1/2 50.0 3 2 5 2 1 2   3   1 13 31
40 Karolina Klim 6 19:09 2/7 28.6   0.0 2/7 28.6 2/2 100.0 2 2 4 1   1         6 29
44 Dominika Ullmann 16 16:08 8/11 72.7 0/2 0.0 8/13 61.5 0/1 0.0 3 1 4 4   1   2     20 27
91 Pola Nilsson 8 21:07 4/8 50.0 0/5 0.0 4/13 30.8   0.0 1 5 6   2   3 2 3   7 29
  Drużynowe                     1 5 6                  
  Suma 99 200:00 44/94 46.8 2/15 13.3 46/109 42.2 5/11 45.5 36 25 61 25 9 9 17 30 5 4 134  

SPZ WJM Gmina Krasne

Trener: Artur Szymański. Asystent: Wiesław Syzdek

Trener: Artur Szymański. Asystent: Wiesław Syzdek

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Hanna Izydorek 2 15:05 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0   0.0         3           -1 -34
6 Gabriela Zaborowska 3 18:21 1/7 14.3 0/1 0.0 1/8 12.5 1/1 100.0   2 2 4 1 1 8 1     -5 -38
7 Monika Kawa 0 14:55   0.0   0.0   0.0   0.0   4 4       2 1     3 -31
8 Emilia Konieczny 11 25:05 4/8 50.0 1/3 33.3 5/11 45.5   0.0 1 5 6 2   1 5 3 3 1 14 -33
9 Aleksandra Wilk 8 24:55 4/6 66.7 0/5 0.0 4/11 36.4 0/1 0.0   8 8 2 1 4 11 1 1   1 -30
15 Wiktoria Synoś 0 08:32   0.0   0.0   0.0   0.0         1   1 1     0 -19
18 Aleksandra Urban 3 24:55 1/5 20.0   0.0 1/5 20.0 1/2 50.0 1 1 2 1 2 2 5 1   1 -3 -30
20 Urszula Wilk 0 10:05   0.0   0.0   0.0   0.0             2       -2 -26
27 Julia Chuchla 6 24:55 2/10 20.0 0/1 0.0 2/11 18.2 2/2 100.0 2 3 5   1 1 4 2   3 0 -30
46 Daria Jakubczyk 2 11:33 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0             1 1     2 -23
50 Maja Sakra 0 14:55 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0             1       -2 -31
90 Daria Słaby 0 06:44   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 5
  Drużynowe                     4 6 10       5          
  Suma 35 200:00 14/42 33.3 1/10 10.0 15/52 28.8 4/6 66.7 4 23 27 9 9 9 40 11 4 5 7  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:56:00
 
91, P. Nilsson, wygrany rzut sędziowski
09:56:00
 
27, J. Chuchla, przegrany rzut sędziowski
09:54:00
2 : 0
10, M. Marschk, celny lay-up
09:34:00
 
9, A. Wilk, strata - błąd kroków
09:24:00
4 : 0
30, Ł. Grządziela, celny z wyskoku za 2
09:24:00
 
10, M. Marschk, asysta
08:57:00
 
9, A. Wilk, niecelny z wysoku za 3
08:54:00
 
10, M. Marschk, zbiórka w obronie
08:51:00
6 : 0
91, P. Nilsson, celny lay-up
08:51:00
 
10, M. Marschk, asysta
08:38:00
 
27, J. Chuchla, niecelny z wyskoku za 2
08:35:00
 
40, K. Klim, zbiórka w obronie
08:32:00
 
18, A. Urban, faul osobisty
08:32:00
 
40, K. Klim, faulowany
08:32:00
7 : 0
40, K. Klim, celny rzut wolny 1z2
08:32:00
8 : 0
40, K. Klim, celny rzut wolny 2z2
08:26:00
 
18, A. Urban, strata - błąd kozłowania
08:26:00
 
30, Ł. Grządziela, przechwyt
08:22:00
10 : 0
30, Ł. Grządziela, celny lay-up
08:15:00
 
9, A. Wilk, strata - błąd kozłowania
08:15:00
 
30, Ł. Grządziela, przechwyt
08:09:00
12 : 0
30, Ł. Grządziela, celny lay-up
08:07:00
 
9, A. Wilk, strata - poza boiskiem
07:53:00
 
10, M. Marschk, niecelny z wyskoku za 2
07:50:00
 
9, A. Wilk, zbiórka w obronie
07:48:00
12 : 2
9, A. Wilk, celny lay-up
07:48:00
 
91, P. Nilsson, faul osobisty
07:48:00
 
9, A. Wilk, faulowany
07:48:00
 
9, A. Wilk, niecelny rzut wolny 1z1
07:46:00
 
91, P. Nilsson, zbiórka w obronie
07:31:00
 
21, M. Gajek, niecelny z wysoku za 3
07:29:00
 
30, Ł. Grządziela, zbiórka w ataku
07:28:00
 
30, Ł. Grządziela, niecelny z wyskoku za 2
07:25:00
 
30, Ł. Grządziela, zbiórka w ataku
07:24:00
 
40, K. Klim, niecelny lay-up
07:21:00
 
30, Ł. Grządziela, zbiórka w ataku
07:20:00
 
10, M. Marschk, niecelny z wyskoku za 2
07:16:00
 
30, Ł. Grządziela, zbiórka w ataku
07:14:00
 
40, K. Klim, niecelny z wyskoku za 2
07:10:00
 
40, K. Klim, zbiórka w ataku
07:08:00
 
10, M. Marschk, niecelny z wyskoku za 2
07:05:00
 
9, A. Wilk, zbiórka w obronie
06:43:00
 
9, A. Wilk, niecelny z wysoku za 3
06:40:00
 
21, M. Gajek, zbiórka w obronie
06:36:00
 
10, M. Marschk, strata - błąd kroków
06:36:00
 
10, M. Marschk, zmiana - zejście
06:36:00
 
8, P. Wełna, zmiana - wejście
06:26:00
 
9, A. Wilk, strata - złe podanie
06:26:00
 
30, Ł. Grządziela, przechwyt
06:22:00
14 : 2
30, Ł. Grządziela, celny lay-up
06:22:00
 
21, M. Gajek, asysta
06:11:00
 
9, A. Wilk, strata - złe podanie
06:11:00
 
91, P. Nilsson, przechwyt
06:06:00
 
40, K. Klim, niecelny lay-up
06:03:00
 
21, M. Gajek, zbiórka w ataku
06:01:00
 
91, P. Nilsson, niecelny z wyskoku za 2
05:58:00
 
9, A. Wilk, zbiórka w obronie
05:43:00
 
18, A. Urban, strata - błąd kozłowania
05:43:00
 
21, M. Gajek, przechwyt
05:38:00
16 : 2
40, K. Klim, celny lay-up
05:38:00
 
30, Ł. Grządziela, asysta
05:21:00
 
21, M. Gajek, faul osobisty
05:21:00
 
9, A. Wilk, faulowany
05:21:00
 
21, M. Gajek, zmiana - zejście
05:21:00
 
10, M. Marschk, zmiana - wejście
05:14:00
 
27, J. Chuchla, niecelny z wysoku za 3
05:10:00
 
8, P. Wełna, zbiórka w obronie
05:06:00
 
91, P. Nilsson, niecelny z wyskoku za 2
05:04:00
 
zbiórka w ataku
05:04:00
 
pełna przerwa na żądanie
05:02:00
 
10, M. Marschk, strata - złe podanie
05:02:00
 
7, M. Kawa, przechwyt
05:00:00
 
8, P. Wełna, zmiana - zejście
05:00:00
 
33, M. Antkiewicz, zmiana - wejście
05:00:00
 
10, M. Marschk, zmiana - zejście
05:00:00
 
44, D. Ullmann, zmiana - wejście
05:00:00
 
30, Ł. Grządziela, zmiana - zejście
05:00:00
 
23, A. Kownacka, zmiana - wejście
05:00:00
 
40, K. Klim, zmiana - zejście
05:00:00
 
37, N. Charynek, zmiana - wejście
05:00:00
 
91, P. Nilsson, zmiana - zejście
05:00:00
 
9, M. Zarach, zmiana - wejście
05:00:00
 
7, M. Kawa, zmiana - zejście
05:00:00
 
4, H. Izydorek, zmiana - wejście
05:00:00
 
9, A. Wilk, zmiana - zejście
05:00:00
 
6, G. Zaborowska, zmiana - wejście
05:00:00
 
18, A. Urban, zmiana - zejście
05:00:00
 
8, E. Konieczny, zmiana - wejście
05:00:00
 
27, J. Chuchla, zmiana - zejście
05:00:00
 
15, W. Synoś, zmiana - wejście
05:00:00
 
50, M. Sakra, zmiana - zejście
05:00:00
 
46, D. Jakubczyk, zmiana - wejście
04:38:00
 
6, G. Zaborowska, niecelny hakiem za 2
04:38:00
 
zbiórka w obronie
04:30:00
 
33, M. Antkiewicz, niecelny z wyskoku za 2
04:30:00
 
8, E. Konieczny, blok
04:25:00
 
23, A. Kownacka, zbiórka w ataku
04:20:00
18 : 2
33, M. Antkiewicz, celny z wyskoku za 2
04:20:00
 
44, D. Ullmann, asysta
04:12:00
 
8, E. Konieczny, strata - błąd 5 sekund
04:06:00
 
23, A. Kownacka, strata - złe podanie