Grupa VII | 12.04.2019 | 19:00
Zespół Szkół w Straszynie, Straszyn, Starogardzka 48
Komisarz: Mateusz Kreft

GTS Straszyn

Trener: Marcin Szczukowski. Asystent: Marek Sadłowski

Trener: Marcin Szczukowski. Asystent: Marek Sadłowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
9 Marzena Zarach 4 13:55 2/6 33.3   0.0 2/6 33.3   0.0 3   3 2   1 2 1   2 4 2
10 Marta Marschk 0 15:27 0/4 0.0   0.0 0/4 0.0   0.0 3 6 9 4 2   2 3   1 10 26
21 Magdalena Gajek 7 17:28 2/6 33.3 1/3 33.3 3/9 33.3 0/2 0.0 3 2 5 4 2 1 3 4   1 9 26
23 Ada Kownacka 7 17:56 3/9 33.3   0.0 3/9 33.3 1/2 50.0 2 3 5 2 2 1 3 2   2 6 9
24 Laila El Kady 2 09:32 1/3 33.3 0/1 0.0 1/4 25.0   0.0 1 1 2 1   1 3 1   1 0 5
30 Łucja Grządziela 22 20:07 9/15 60.0 1/3 33.3 10/18 55.6 1/3 33.3 2 7 9 5 2 4 4 6   1 28 33
33 Martyna Antkiewicz 10 19:53 5/12 41.7   0.0 5/12 41.7   0.0 5 1 6       1 2   1 10 9
35 Lidia Kownacka 1 10:56 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0 1/2 50.0 2   2 1 2 1 3 1     0 17
37 Nela Charynek 6 18:16 3/8 37.5   0.0 3/8 37.5 0/1 0.0 5   5 3   1 2 3   1 9 11
40 Karolina Klim 4 17:29 2/7 28.6   0.0 2/7 28.6   0.0 2 2 4     1 2 3     4 32
44 Dominika Ullmann 18 19:53 4/11 36.4 2/5 40.0 6/16 37.5 4/5 80.0 1 2 3 4   2 4 6   1 16 9
91 Pola Nilsson 9 19:08 4/12 33.3 0/1 0.0 4/13 30.8 1/2 50.0 1   1   1 1 2       -2 31
  Drużynowe                     7 8 15       1          
  Suma 90 200:00 35/94 37.2 4/13 30.8 39/107 36.4 8/17 47.1 30 24 54 26 11 14 31 32   11 94  

UKS Trójka Ełk

Trener: Danuta Tyszkowska

Trener: Danuta Tyszkowska

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Julia Wnorowska 12 24:00 4/7 57.1 1/2 50.0 5/9 55.6 1/2 50.0   7 7 7 2 2 9   7   19 -10
6 Natalia Kaca 1 03:44   0.0   0.0   0.0 1/2 50.0           1 2       -2 4
7 Wiktoria Głębocka 0 14:14 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0   0.0   3 3       2       -2 -21
9 Julia Kędzierska 4 16:47 2/6 33.3   0.0 2/6 33.3   0.0   1 1     1 3       -2 -15
10 Alicja Rytelewska 4 10:17 2/6 33.3   0.0 2/6 33.3   0.0   2 2     1 2 1     1 -20
12 Izabela Danielewicz 0 15:45 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 4 2 6   2   8       -3 -30
14 Aleksandra Ejdys 1 07:24 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0 1/2 50.0 1   1   4 1         -1 -23
15 Martyna Brodowska 2 24:00 1/5 20.0 0/3 0.0 1/8 12.5   0.0 3 2 5 1 4 1 6 4 2   1 -30
17 Martyna Radel 20 23:13 10/12 83.3 0/2 0.0 10/14 71.4   0.0 1 2 3 2 1 1 7 3 1   18 -10
18 Lena Talaronek 0 15:41 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0   1 1               -1 -18
19 Aleksandra Stasiełowicz 4 20:40 2/8 25.0   0.0 2/8 25.0 0/2 0.0 2 4 6 3   2 10 5     0 -25
20 Oliwia Matys 0 24:15 0/3 0.0 0/3 0.0 0/6 0.0   0.0 1 5 6 2 1 1 2 5 1   6 -12
  Drużynowe                     1 6 7       1          
  Suma 48 200:00 21/54 38.9 1/11 9.1 22/65 33.8 3/8 37.5 12 29 41 15 14 11 51 18 11   34