Obraz
Grupa V | 13.04.2019 | 16:00
AQUA, Żyrardów, ul. Pileckiego 25/27
Komisarz: Robert Szywalski Sędziowie: Błażej Rymarczyk, Bartosz Żółtowski

UKS Trójka Żyrardów

Trener: Piotr Wacławek. Asystent: Robert Janiszewski

Trener: Piotr Wacławek. Asystent: Robert Janiszewski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2 Daria Łapińska 8 19:31 4/15 26.7 0/1 0.0 4/16 25.0   0.0 7   7 3 4   2 7     11 30
4 Oliwia Wojtasik 13 20:31 6/12 50.0   0.0 6/12 50.0 1/2 50.0 5 2 7 2   2   5   1 20 32
6 Zuzanna Dropińska 10 17:10 5/6 83.3   0.0 5/6 83.3   0.0 1 1 2 2 2   1 1     13 22
7 Oliwia Stawczyk 10 18:58 4/12 33.3   0.0 4/12 33.3 2/4 50.0 2 1 3 1 1 2   1     5 28
10 Oliwia Sokołowska 6 16:33 3/8 37.5 0/1 0.0 3/9 33.3   0.0 4 2 6 6   1 2 1   1 11 37
11 Milena Jarkiewicz 23 19:20 10/18 55.6 0/3 0.0 10/21 47.6 3/4 75.0 2 1 3 2 2 1 4 9     21 38
12 Katarzyna Grzywna 17 17:55 7/13 53.8 0/2 0.0 7/15 46.7 3/4 75.0 5 1 6 4 1 4 2 7     23 32
14 Zuzanna Gacka 2 07:50 0/4 0.0   0.0 0/4 0.0 2/4 50.0 1 1 2 1 1 2 1 2     0 5
15 Wiktoria Kaczmarek 2 12:28 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0 2/2 100.0 1 1 2 1 2 1   1     5 13
17 Weronika Owczarek 5 19:34 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0 3/6 50.0 2 2 4   4 3 3 1   1 1 34
23 Julia Sieczka 1 10:30 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0 1/2 50.0 1   1   2 1 1       -1 0
25 Karolina Ułan 14 19:40 5/7 71.4 1/1 100.0 6/8 75.0 1/6 16.7 2 7 9 4 3 3 4   2   18 29
  Drużynowe                     6 4 10                  
  Suma 111 200:00 45/101 44.6 1/8 12.5 46/109 42.2 18/34 52.9 33 19 52 26 22 20 20 35 2 3 127  

Wisła CanPack Kraków

Trener: Szymon Czepiec

Trener: Szymon Czepiec

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2 Natalia Otfinowska 2 15:14 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0   0.0   2 2 1 5   3       -1 -29
3 Nadia Mayer 2 14:31 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0   2 2 1 1   3       0 -23
4 Kinga Bursa 13 20:40 3/3 100.0 0/1 0.0 3/4 75.0 7/10 70.0 2 8 10 2 1 7 7 1 2   17 -41
5 Klaudia Góral 3 17:02 0/5 0.0 1/1 100.0 1/6 16.7   0.0   4 4 3 1 1 6 1     0 -24
6 Natalia Orlicka 3 21:01   0.0 1/3 33.3 1/3 33.3   0.0   2 2 1   3 7       -3 -39
7 Katarzyna Skrzyniarz 9 21:45 3/4 75.0   0.0 3/4 75.0 3/4 75.0         1 3 6 2     3 -37
8 Izabela Fałowska 0 04:51 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0             1       -2 -18
10 Martyna Gajda 7 17:55 3/7 42.9   0.0 3/7 42.9 1/2 50.0 1 2 3   5 2 6 2   2 1 -32
11 Emilia Nocoń 8 16:40 4/6 66.7 0/1 0.0 4/7 57.1   0.0       1 1 4 1       5 -12
12 Julia Kowalska 4 18:41 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0   0.0 1 3 4 3 4   4 1     6 -21
13 Gabriela Pabian 0 09:21 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   3 3     1 1 1     2 -4
14 Martyna Kwoka 0 22:19 0/3 0.0 0/1 0.0 0/4 0.0   0.0 1 3 4   1 1 4 2 1   -1 -20
  Drużynowe                     4 4 8       2          
  Suma 51 200:00 17/41 41.5 2/7 28.6 19/48 39.6 11/16 68.8 5 29 34 12 20 22 49 10 3 2 27