Grupa IV | 13.04.2019 | 18:30
Hala MCS Wrocław, Wrocław, Ul. Parkowa 14/16
Komisarz: Zdzisława Wojtczak

MKS MOS Deichmann Wrocław

Trener: Ingrida Ryng. Asystent: Marian Czajkowski

Trener: Ingrida Ryng. Asystent: Marian Czajkowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Justyna Łukasik 2 11:40 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0 1 2 3 1 1 1         5 11
2 Hanna Baran 2 07:44 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0 0/2 0.0 1   1   1 2 1       -3 5
4 Karolina Szarszaniewicz 7 18:57 3/9 33.3   0.0 3/9 33.3 1/4 25.0 1   1   3 2 2       -3 7
6 Klaudia Łepska 6 25:00 2/8 25.0   0.0 2/8 25.0 2/3 66.7 1 3 4 4 1 2 1 4     10 9
7 Adrianna Ryng 5 19:19 1/7 14.3   0.0 1/7 14.3 3/8 37.5 3 2 5 1 4 5 3 4     1 10
11 Julia Niżyńska 6 10:50 2/5 40.0 0/2 0.0 2/7 28.6 2/3 66.7   2 2 1 5 3   1 1   5 4
12 Karolina Nowak 1 21:48 0/6 0.0   0.0 0/6 0.0 1/2 50.0 1 1 2 1 1 3 4 1 1 1 -5 -3
15 Łucja Blum 2 14:32 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0         2 1 1       1 0
17 Natalia Borsuk 2 05:22 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0 1   1               3 -1
23 Maja Strugarek 6 20:40 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0 4/6 66.7 3 10 13 1 2 3 1 2 1   19 -1
25 Katarzyna Zieniewicz 8 19:08 2/2 100.0   0.0 2/2 100.0 4/6 66.7 1 2 3     3 2   1   8 10
27 Martyna Kapłon 14 25:00 4/5 80.0 1/3 33.3 5/8 62.5 3/4 75.0 2 2 4 2 1 2 5 2     13 -6
  Drużynowe                     1 13 14       1          
  Suma 61 200:00 19/52 36.5 1/5 20.0 20/57 35.1 20/38 52.6 15 24 39 11 21 27 20 14 4 1 54  

MUKS Piaseczno

Trener: Bartosz Słomiński

Trener: Bartosz Słomiński

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Patrycja Dybowska 0 12:03 0/5 0.0 0/1 0.0 0/6 0.0   0.0 1 1 2   4   1     1 -5 -12
7 Daria Bączyk 0 17:39 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 2 2 4   2   2 2     3 -11
8 Weronika Kobza 3 20:29 1/7 14.3 0/2 0.0 1/9 11.1 1/1 100.0 2 1 3   5 1 1 2   1 -1 1
10 Natalia Żak 1 14:08 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0 1/2 50.0         2 1 1     1 -4 0
12 Zofia Maciejko 0 15:00   0.0   0.0   0.0   0.0   1 1   4   2 1     0 0
13 Zuzanna Uszyńska 0 19:51 0/6 0.0 0/1 0.0 0/7 0.0   0.0 3 2 5       4     1 -6 1
15 Gabriela Zaron 32 23:41 10/21 47.6 1/2 50.0 11/23 47.8 9/11 81.8 5 7 12   1 10 1 3 1   33 6
19 Rozalia Jaworowska 2 25:00 1/7 14.3 0/2 0.0 1/9 11.1   0.0 2 4 6   3   3 1     -2 -9
20 Natalia Iszczuk 0 08:27 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   1 1               0 6
26 Kamila Berus 7 15:49 3/6 50.0 0/1 0.0 3/7 42.9 1/10 10.0 2   2   5 5 4       -8 -14
36 Natalia Chrzanowska 7 23:15 2/7 28.6 0/1 0.0 2/8 25.0 3/8 37.5 2 2 4   1 4 2       -2 -10
45 Marta Jodełka 0 04:38   0.0   0.0   0.0   0.0         1   1       -1 -3
  Drużynowe                     10 6 16   1              
  Suma 52 200:00 17/63 27.0 1/11 9.1 18/74 24.3 15/32 46.9 19 21 40 0 28 21 22 9 1 4 7  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:56:00
 
23, M. Strugarek, wygrany rzut sędziowski
09:56:00
 
15, G. Zaron, przegrany rzut sędziowski
09:42:00
3 : 0
27, M. Kapłon, celny z wysoku za 3
09:42:00
 
11, J. Niżyńska, asysta
09:15:00
 
15, G. Zaron, niecelny z wyskoku za 2
09:09:00
 
23, M. Strugarek, zbiórka w obronie
09:08:00
 
12, K. Nowak, strata - błąd kozłowania
09:08:00
 
12, Z. Maciejko, przechwyt
09:07:00
 
13, Z. Uszyńska, niecelny lay-up
09:07:00
 
12, K. Nowak, blok
09:01:00
 
zbiórka w ataku
09:00:00
 
13, Z. Uszyńska, niecelny z wyskoku za 2
09:00:00
 
23, M. Strugarek, zbiórka w obronie
09:00:00