Grupa IV | 13.04.2019 | 16:00
Hala MCS Wrocław, Wrocław, Ul. Parkowa 14/16
Komisarz: Zdzisława Wojtczak

KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno

Trener: Mariusz Łubiński

Trener: Mariusz Łubiński

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Oliwia Łubińska 0 15:54 0/4 0.0   0.0 0/4 0.0 0/2 0.0         2 2   2   3 -4 -10
6 Klaudia Białoskórska 2 18:22 1/6 16.7   0.0 1/6 16.7   0.0 2 3 5   1   1 1     2 -9
7 Martyna Królikowska 4 19:31 2/7 28.6 0/2 0.0 2/9 22.2   0.0   1 1     1 1 1     -2 -14
8 Milena Starbała 0 19:32 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0   3 3   2   3 2 1   1 -7
10 Oliwia Dajer 0 04:12 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0             1       -3 -8
11 Amelia Góral 0 14:49 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0 2 1 3   3   1     1 0 -12
13 Julia Jędrzejczak 0 20:29 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   2 2 3 1   2 3     5 -11
16 Alicja Sobczyk 3 17:19 0/8 0.0 1/1 100.0 1/9 11.1   0.0   3 3   5 2 2 1     -3 -19
18 Nadia Zawierucha 5 20:41 2/6 33.3   0.0 2/6 33.3 1/2 50.0   1 1 1 3 1 1 3 1   5 -14
20 Julia Rojewska 0 02:12 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   1 1     1         0 3
21 Maria Józefowicz 6 22:28 2/7 28.6   0.0 2/7 28.6 2/4 50.0 3   3 1 4 3 3       0 -8
99 Nikola Tomasik 19 24:30 8/23 34.8 1/6 16.7 9/29 31.0 0/4 0.0 4 3 7   5 6 3 5     4 -6
  Drużynowe                     9 6 15                  
  Suma 39 200:00 15/68 22.1 2/10 20.0 17/78 21.8 3/12 25.0 20 24 44 5 26 16 18 18 2 4 5  

Basket 25 Bydgoszcz

Trener: Rafał Markiewicz. Asystent: Marcin Grocki

Trener: Rafał Markiewicz. Asystent: Marcin Grocki

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Natalia Rosińska 0 14:13   0.0   0.0   0.0   0.0         1 1 2       -2 19
6 Marta Piątkowska 3 17:24 1/3 33.3 0/1 0.0 1/4 25.0 1/4 25.0 2 2 4 2   2 1 2     4 6
7 Liliia Kolbun 17 22:36 6/12 50.0 1/1 100.0 7/13 53.8 2/7 28.6   5 5 2 2 6 6 3   1 10 17
8 Weronika Brzycka 13 22:19 5/12 41.7 0/1 0.0 5/13 38.5 3/4 75.0   6 6 3 1 5 4 2     11 7
10 Martyna Ussorowska 11 21:38 2/8 25.0   0.0 2/8 25.0 7/11 63.6 8 5 13 1 3 6 3 1 1 1 14 14
11 Martyna Banach 0 04:42   0.0   0.0   0.0   0.0   2 2   1           2 -2
12 Amelia Pawlikowska 2 19:19 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0   5 5 1 2 1 4   2   5 9
13 Kinga Kotewicz 4 20:09 1/6 16.7   0.0 1/6 16.7 2/2 100.0 3 7 10   2 1 2 1 1   9 8
14 Zuzanna Woźniak 4 20:41 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0   0.0 1 2 3 1   1 1       5 14
15 Laura Weber 8 17:08 4/8 50.0   0.0 4/8 50.0   0.0 4 1 5   3 1 4 1     6 8
16 Oliwia Krężel 0 03:34   0.0   0.0   0.0   0.0   1 1               1 -1
18 Zuzanna Chraplewska 0 16:17 0/5 0.0 0/1 0.0 0/6 0.0 0/4 0.0 1 6 7   1 2 1 1     -3 16
  Drużynowe                     5 3 8   1   2          
  Suma 62 200:00 22/60 36.7 1/4 25.0 23/64 35.9 15/32 46.9 24 45 69 10 17 26 30 11 4 2 62  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:56:00
 
13, K. Kotewicz, wygrany rzut sędziowski
09:56:00
 
18, N. Zawierucha, przegrany rzut sędziowski
09:39:00
 
15, L. Weber, niecelny z wyskoku za 2
09:36:00
 
6, K. Białoskórska, zbiórka w obronie
09:33:00
 
6, K. Białoskórska, niecelny z wyskoku za 2
09:25:00
 
zbiórka w obronie
09:13:00
 
12, A. Pawlikowska, strata - poza boiskiem
09:11:00
 
99, N. Tomasik, strata - błąd kozłowania
09:11:00
 
8, W. Brzycka, przechwyt
09:11:00
 
99, N. Tomasik, faul osobisty
09:11:00
 
8, W. Brzycka, faulowany
09:00:00
 
6, M. Piątkowska, niecelny z wyskoku za 2
08:57:00
 
zbiórka w obronie
08:51:00
 
8, W. Brzycka, faul osobisty
08:51:00
 
5, O. Łubińska, faulowany
08:51:00
 
5, O. Łubińska, niecelny rzut wolny 1z2
08:51:00
 
5, O. Łubińska, niecelny rzut wolny 2z2
08:49:00
 
zbiórka w ataku
08:39:00
2 : 0
99, N. Tomasik, celny lay-up
08:20:00
 
13, K. Kotewicz, niecelny z wyskoku za 2
08:18:00
 
15, L. Weber, zbiórka w ataku
08:17:00
2 : 2
15, L. Weber, celny z wyskoku za 2
08:01:00
 
8, M. Starbała, strata - poza boiskiem
07:41:00
 
8, M. Starbała, faul osobisty
07:41:00
 
13, K. Kotewicz, faulowany
07:41:00
2 : 3
13, K. Kotewicz, celny rzut wolny 1z2
07:41:00
2 : 4
13, K. Kotewicz, celny rzut wolny 2z2
07:29:00
 
8, M. Starbała, niecelny z wysoku za 3
07:21:00
 
99, N. Tomasik, zbiórka w ataku
07:21:00
4 : 4
99, N. Tomasik, celny z wyskoku za 2
07:13:00
 
8, W. Brzycka, niecelny z wyskoku za 2
07:08:00
 
99, N. Tomasik, zbiórka w obronie
07:03:00
 
8, M. Starbała, niecelny z wyskoku za 2
07:03:00
 
zbiórka w ataku
07:00:00
 
6, K. Białoskórska, niecelny z wyskoku za 2
06:54:00
 
12, A. Pawlikowska, zbiórka w obronie
06:49:00
 
12, A. Pawlikowska, strata - złe podanie
06:49:00
 
5, O. Łubińska, przechwyt
06:46:00
 
5, O. Łubińska, niecelny lay-up
06:46:00
 
12, A. Pawlikowska, blok
06:46:00
 
zbiórka w ataku
06:46:00
 
99, N. Tomasik, niecelny z wyskoku za 2
06:41:00
 
zbiórka w ataku
06:33:00
 
6, K. Białoskórska, niecelny z wyskoku za 2
06:29:00
 
8, W. Brzycka, zbiórka w obronie