Grupa IV | 12.04.2019 | 15:30
Hala MCS Wrocław, Wrocław, Ul. Parkowa 14/16
Komisarz: Zdzisława Wojtczak

MKS MOS Deichmann Wrocław

Trener: Ingrida Ryng. Asystent: Marian Czajkowski

Trener: Ingrida Ryng. Asystent: Marian Czajkowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Justyna Łukasik 9 15:50 4/8 50.0   0.0 4/8 50.0 1/2 50.0 1 3 4   1 2 3       5 5
2 Hanna Baran 6 12:12 3/8 37.5   0.0 3/8 37.5   0.0 1   1   3   4 1   2 -1 8
4 Karolina Szarszaniewicz 8 14:48 3/5 60.0   0.0 3/5 60.0 2/3 66.7 1 1 2   1 2 2       5 12
6 Klaudia Łepska 4 20:22 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7   0.0 2 7 9 2 2 2 6 4     12 5
7 Adrianna Ryng 6 16:12 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3 4/6 66.7   3 3   2 3 2 1     4 12
11 Julia Niżyńska 9 22:47 4/7 57.1 0/1 0.0 4/8 50.0 1/2 50.0 1 4 5 2 4 2 3 4     12 3
12 Karolina Nowak 12 23:13 3/5 60.0 1/1 100.0 4/6 66.7 3/6 50.0   2 2 1   4 2 2     10 5
15 Łucja Blum 0 07:20 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0       1   1         -1 -2
17 Natalia Borsuk 4 09:50 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3 2/4 50.0         2 2       1 0 9
23 Maja Strugarek 0 16:30 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0 0/2 0.0 1   1 1 3 1       1 -1 7
25 Katarzyna Zieniewicz 0 18:23 0/4 0.0   0.0 0/4 0.0   0.0 2   2 2 1 1 1 1     0 12
27 Martyna Kapłon 7 22:33 2/2 100.0 1/2 50.0 3/4 75.0   0.0   5 5 2 2 3 4 2     11 9
  Drużynowe                     3 3 6       1          
  Suma 65 200:00 23/51 45.1 2/4 50.0 25/55 45.5 13/25 52.0 9 25 34 11 21 23 27 15   4 56  

KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno

Trener: Mariusz Łubiński

Trener: Mariusz Łubiński

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2 Marlena Borowiecka 0 03:42   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 -3
5 Oliwia Łubińska 2 17:59 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3 0/2 0.0 1   1   1 1 3 1     -3 -5
6 Klaudia Białoskórska 0 24:23 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0 0/4 0.0   2 2   3 2   1 1   -2 -5
7 Martyna Królikowska 4 19:05 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7   0.0 1 2 3   1 1 4 2     4 -9
8 Milena Starbała 0 14:04 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0   0.0   2 2   1       1   0 -8
11 Amelia Góral 1 17:13   0.0   0.0   0.0 1/2 50.0   4 4 2 4 1 2       4 -14
13 Julia Jędrzejczak 0 18:41 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 2 1 3   1   1       1 -8
15 Zuzanna Urban 0 11:23   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 2
16 Alicja Sobczyk 5 21:17 1/7 14.3 1/4 25.0 2/11 18.2 0/2 0.0   1 1   1 3 5 3     -7 -9
18 Nadia Zawierucha 1 19:25 0/6 0.0   0.0 0/6 0.0 1/4 25.0 2 3 5 1 4 2 3 1 1   -3 -9
21 Maria Józefowicz 3 21:49 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0 1/2 50.0 5 2 7 3 4 2 1 2     10 -7
99 Nikola Tomasik 32 25:00 9/18 50.0 2/5 40.0 11/23 47.8 8/15 53.3 4 4 8   3 9 6 10 1   26 -7
  Drużynowe                     4 3 7       1          
  Suma 48 214:00 14/46 30.4 3/10 30.0 17/56 30.4 11/31 35.5 15 21 36 6 23 21 25 20 4   30  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
27, M. Kapłon, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
5, O. Łubińska, przegrany rzut sędziowski
09:44:00
2 : 0
27, M. Kapłon, celny z wyskoku za 2
09:36:00
4 : 0
2, H. Baran, celny z wyskoku za 2
09:29:00
6 : 0
12, K. Nowak, celny z wyskoku za 2
09:13:00
 
23, M. Strugarek, faul osobisty
09:13:00
 
5, O. Łubińska, faulowany
09:03:00
 
5, O. Łubińska, niecelny rzut wolny 1z2
09:01:00
 
5, O. Łubińska, niecelny rzut wolny 2z2
08:54:00
 
11, J. Niżyńska, zbiórka w obronie
08:53:00
 
11, J. Niżyńska, strata - złe podanie
08:53:00
 
99, N. Tomasik, przechwyt
08:47:00
 
99, N. Tomasik, niecelny z wyskoku za 2
08:43:00
 
12, K. Nowak, zbiórka w obronie
08:37:00
8 : 0
2, H. Baran, celny z wyskoku za 2
08:37:00
 
27, M. Kapłon, asysta
08:22:00
8 : 2
99, N. Tomasik, celny z wyskoku za 2
06:59:00
 
11, J. Niżyńska, strata - poza boiskiem
06:57:00
 
99, N. Tomasik, niecelny z wysoku za 3
06:52:00
 
5, O. Łubińska, zbiórka w ataku
06:52:00
 
8, M. Starbała, niecelny z wyskoku za 2
06:44:00
 
21, M. Józefowicz, zbiórka w ataku
06:42:00
 
99, N. Tomasik, niecelny z wyskoku za 2
06:39:00
 
27, M. Kapłon, zbiórka w obronie
06:35:00
 
21, M. Józefowicz, faul osobisty
06:35:00
 
27, M. Kapłon, faulowany
06:25:00
 
27, M. Kapłon, zmiana - zejście
06:25:00
 
15, Ł. Blum, zmiana - wejście
06:25:00
 
8, M. Starbała, zmiana - zejście
06:25:00
 
15, Z. Urban, zmiana - wejście
06:24:00
 
2, H. Baran, strata - złe podanie
06:24:00
 
21, M. Józefowicz, przechwyt
06:24:00
 
99, N. Tomasik, strata - złe podanie
06:24:00
 
2, H. Baran, przechwyt
06:24:00
 
2, H. Baran, strata - złe podanie
06:24:00
 
99, N. Tomasik, przechwyt
06:24:00
 
99, N. Tomasik, strata - poza boiskiem
06:03:00
 
11, J. Niżyńska, niecelny z wyskoku za 2
06:00:00
 
6, K. Białoskórska, zbiórka w obronie
05:58:00
 
23, M. Strugarek, faul osobisty
05:58:00
 
99, N. Tomasik, faulowany
05:58:00
 
23, M. Strugarek, zmiana - zejście
05:58:00
 
27, M. Kapłon, zmiana - wejście
05:58:00
 
99, N. Tomasik, niecelny rzut wolny 1z2
05:58:00
8 : 3
99, N. Tomasik, celny rzut wolny 2z2
05:46:00
 
27, M. Kapłon, strata - złe podanie
05:46:00
 
99, N. Tomasik, przechwyt
05:36:00
 
2, H. Baran, faul osobisty
05:36:00
 
6, K. Białoskórska, faulowany
05:36:00
 
6, K. Białoskórska, niecelny rzut wolny 1z2
05:36:00
 
6, K. Białoskórska, niecelny rzut wolny 2z2
05:34:00
 
99, N. Tomasik, zbiórka w ataku
05:30:00
 
21, M. Józefowicz, niecelny z wyskoku za 2
05:22:00
 
27, M. Kapłon, zbiórka w obronie
05:19:00
 
6, K. Białoskórska, faul osobisty
05:19:00
 
12, K. Nowak, faulowany
05:19:00
 
12, K. Nowak, niecelny rzut wolny 1z2
05:19:00
 
12, K. Nowak, niecelny rzut wolny 2z2
05:18:00
 
99, N. Tomasik, zbiórka w obronie
05:15:00
 
99, N. Tomasik, strata - błąd kozłowania
05:15:00
 
11, J. Niżyńska, przechwyt
05:08:00
 
99, N. Tomasik, faul osobisty
05:08:00
 
11, J. Niżyńska, faulowany
05:02:00
 
2, H. Baran, niecelny z wyskoku za 2
05:02:00
 
zbiórka w obronie
05:00:00
 
2, H. Baran, zmiana - zejście
05:00:00
 
7, A. Ryng, zmiana - wejście
05:00:00
 
11, J. Niżyńska, zmiana - zejście
05:00:00
 
4, K. Szarszaniewicz, zmiana - wejście
05:00:00
 
12, K. Nowak, zmiana - zejście
05:00:00
 
6, K. Łepska, zmiana - wejście
05:00:00
 
15, Ł. Blum, zmiana - zejście
05:00:00
 
1, J. Łukasik, zmiana - wejście
05:00:00
 
27, M. Kapłon, zmiana - zejście
05:00:00
 
25, K. Zieniewicz, zmiana - wejście
05:00:00