Grupa II | 14.04.2019 | 09:00
POSiR A, Poznań, ul. Spychalskiego 34
Komisarz: Katarzyna Tomczak Sędziowie: Jan Kowalewicz, Adam Andrzejewski

MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Trener: Rafał Haponik

Trener: Rafał Haponik

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Klaudia Jagiełło 0 15:56 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0   1 1 1 4 1 2 2     -1 -21
6 Dominika Mazurek 6 23:19 1/6 16.7 1/1 100.0 2/7 28.6 1/1 100.0 3 5 8   5 5 9 3   1 3 -24
7 Zuzanna Frandt 2 18:09 0/4 0.0   0.0 0/4 0.0 2/2 100.0   1 1 1   4 4 1   1 -3 -25
8 Gabriela Jenerałek 2 19:14 1/3 33.3 0/1 0.0 1/4 25.0   0.0         2 1 3 1     -3 -24
10 Emilia Jurczak 5 20:08 2/6 33.3   0.0 2/6 33.3 1/2 50.0 2 3 5 2 4 2 1 5     11 -10
11 Olga Prokopińska 3 17:20 1/8 12.5 0/1 0.0 1/9 11.1 1/4 25.0 2 1 3   3 2 3 2     -6 -16
12 Patrycja Nowakowska 3 13:29 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3 1/2 50.0           1 3       -3 -7
13 Wiktoria Kobylińska 10 23:43 4/5 80.0   0.0 4/5 80.0 2/2 100.0 2 2 4 1 1 1 8 5     11 -15
14 Julia Zduniak 5 18:54 2/7 28.6   0.0 2/7 28.6 1/2 50.0 1 3 4 1   1 5 1   1 0 -10
15 Natalia Wróblewska 5 25:04 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3 3/4 75.0 1 3 4   3 2 3       3 -23
16 Alicja Tomczuk 0 04:44   0.0   0.0   0.0   0.0   1 1   1   1       0 -10
17 Daria Borys DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
  Drużynowe                     7 5 12                  
  Suma 41 200:00 13/48 27.1 1/3 33.3 14/51 27.5 12/19 63.2 11 20 31 6 23 20 42 20   3 12  

MUKS Poznań

Trener: Aleksandra Semmler. Asystent: Tomasz Semmler

Trener: Aleksandra Semmler. Asystent: Tomasz Semmler

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Michalina Jałocha 6 16:18 2/3 66.7 0/1 0.0 2/4 50.0 2/4 50.0 1 1 2 1 1 2 2 1     4 8
6 Anastazja Owczarzak 12 19:23 4/6 66.7 1/2 50.0 5/8 62.5 1/2 50.0 1 4 5     1 3 1     11 9
7 Martyna Kupczyk 1 08:06 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0 1/4 25.0   3 3 1 2 2 2       -1 18
9 Michelle Chura Quispe 2 05:26 1/2 50.0 0/2 0.0 1/4 25.0   0.0 1   1   3 1 4 2     -2 6
10 Zofia Przybylska 6 16:18 3/8 37.5 0/2 0.0 3/10 30.0   0.0 1 1 2 5 1 1 2 5 1   10 8
11 Kornelia Kasztelan 2 12:43 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0         1   4       -3 -5
12 Kornelia Ignerska 10 18:33 4/5 80.0 0/3 0.0 4/8 50.0 2/2 100.0   1 1 4 2 3   1     12 26
14 Bianka Napierała 11 21:06 5/8 62.5 0/2 0.0 5/10 50.0 1/1 100.0 2 1 3 1 1 4 4 2     8 27
15 Aleksandra Burzyńska 9 20:20 2/6 33.3 1/3 33.3 3/9 33.3 2/4 50.0 4   4 1 3 3 1 2     7 25
16 Maria Pyrzowska 4 21:47 2/4 50.0 0/1 0.0 2/5 40.0   0.0 1 1 2   1   4 2 1   2 26
17 Maja Sitek 8 19:23 3/3 100.0 0/2 0.0 3/5 60.0 2/4 50.0 4 5 9 2 2 3 2 6 1   20 9
18 Agata Tomczak 7 20:37 2/8 25.0 0/1 0.0 2/9 22.2 3/3 100.0 7 3 10 3 3 4 1 3     15 28
  Drużynowe                     4 3 7       2          
  Suma 78 200:00 29/56 51.8 2/19 10.5 31/75 41.3 14/24 58.3 22 20 42 18 20 24 29 25 3   83  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
18, A. Tomczak, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
15, N. Wróblewska, przegrany rzut sędziowski
09:32:00
 
strata - błąd 24 sekund
09:19:00
 
6, D. Mazurek, strata - złe podanie
09:19:00
 
14, B. Napierała, przechwyt
09:02:00
 
18, A. Tomczak, niecelny z wyskoku za 2
08:57:00
 
18, A. Tomczak, zbiórka w ataku
08:55:00
 
12, K. Ignerska, niecelny z wysoku za 3
08:45:00
 
15, A. Burzyńska, zbiórka w ataku
08:38:00
0 : 3
15, A. Burzyńska, celny z wysoku za 3
08:38:00
 
12, K. Ignerska, asysta
08:27:00
 
pełna przerwa na żądanie
08:11:00
 
15, N. Wróblewska, strata - złe podanie
08:11:00
 
12, K. Ignerska, przechwyt
08:04:00
0 : 5
14, B. Napierała, celny z wyskoku za 2
08:04:00
 
12, K. Ignerska, asysta
07:59:00
 
14, B. Napierała, faul osobisty
07:59:00
 
5, K. Jagiełło, faulowany
07:39:00
 
5, K. Jagiełło, strata - złe podanie
07:39:00
 
15, A. Burzyńska, przechwyt
07:20:00
0 : 7
18, A. Tomczak, celny z wyskoku za 2
07:13:00
 
15, N. Wróblewska, faul osobisty
07:13:00
 
18, A. Tomczak, faulowany
07:00:00
0 : 8
18, A. Tomczak, celny rzut wolny 1z1
06:47:00
 
6, D. Mazurek, niecelny alley-oop
06:47:00
 
16, M. Pyrzowska, blok
06:34:00
 
zbiórka w obronie
06:20:00
0 : 10
12, K. Ignerska, celny z wyskoku za 2
06:20:00
 
18, A. Tomczak, asysta
05:59:00
 
18, A. Tomczak, niecelny z wyskoku za 2
05:59:00
 
6, D. Mazurek, zbiórka w obronie
05:59:00
 
6, D. Mazurek, strata - złe podanie
05:59:00
 
15, A. Burzyńska, przechwyt
05:45:00
0 : 12
14, B. Napierała, celny z wyskoku za 2
05:45:00
 
12, K. Ignerska, asysta
05:39:00
 
6, D. Mazurek, strata - złe podanie
05:39:00
 
15, A. Burzyńska, zmiana - zejście
05:39:00
 
9, M. Chura Quispe, zmiana - wejście
05:39:00
 
16, M. Pyrzowska, strata - złe podanie
05:39:00
 
5, K. Jagiełło, przechwyt
05:26:00
 
8, G. Jenerałek, niecelny z wysoku za 3
05:20:00
 
6, D. Mazurek, zbiórka w ataku
05:13:00
 
12, K. Ignerska, faul osobisty
05:13:00