Grupa I | 12.04.2019 | 18:15
Hala Sportowa MOSiR, Pabianice, Grota Roweckiego 3
Komisarz: Bartłomiej Włodarczyk Sędziowie: Szymon Giza, Patryk Szafran

MKS MOS Katowice

Trener: Dawid Hącia

Trener: Dawid Hącia

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Karolina Guzik 0 08:32 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0 0/2 0.0       3   1 3       -3 6
5 Amelia Ziajska 4 23:55 2/9 22.2   0.0 2/9 22.2 0/2 0.0 1 3 4   1 3 4 2   2 -3 -12
7 Urszula Słupska 6 13:37 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 2/5 40.0   1 1 2 1 5 4 6   1 5 3
9 Martyna Klimas 0 12:57 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0             2       -5 -11
11 Zofia Owczarczyk 0 02:27   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 -6
12 Julia Gęsiarz 4 13:20 2/2 100.0 0/1 0.0 2/3 66.7   0.0 1 3 4 2 3   7 2     4 11
13 Maja Wołkowycka 2 19:07 1/6 16.7   0.0 1/6 16.7   0.0 4 3 7 1     3     1 2 -11
14 Katarzyna Mazur 6 14:36 3/4 75.0   0.0 3/4 75.0   0.0 3 2 5     1     1   11 9
15 Maja Pyrdoł 6 20:36 2/7 28.6   0.0 2/7 28.6 2/8 25.0   5 5 1 2 4 7 2     -4 -10
16 Katarzyna Piorun 4 22:55 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7 0/2 0.0 1 1 2 2   2 4 5 1 1 7 -13
17 Natalia Kwiecień 17 24:36 5/8 62.5 1/4 25.0 6/12 50.0 4/5 80.0 2 8 10 5 2 4 2 7 1   31 16
18 Hanna Wójcik 4 23:22 2/5 40.0 0/2 0.0 2/7 28.6   0.0 1 4 5   1   4 1     1 13
  Drużynowe                     2 4 6       3          
  Suma 53 200:00 21/53 39.6 1/7 14.3 22/60 36.7 8/24 33.3 13 30 43 16 10 20 40 25 3 5 46  

UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.

Trener: Iwona Walas

Trener: Iwona Walas

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Vanessa Rachuta 2 13:43 1/4 25.0 0/1 0.0 1/5 20.0   0.0 3 2 5 1 3   3 4     5 18
4 Wiktoria Szych 11 22:09 5/12 41.7 0/1 0.0 5/13 38.5 1/1 100.0 3 2 5 1 4 3 10 1     0 -13
5 Natalia Pozdrowicz 7 19:52 2/8 25.0 1/4 25.0 3/12 25.0   0.0 4 2 6 4 3   4 4     8 12
6 Karolina Leśniak 0 02:27   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 -3
7 Iga Klimańska 8 20:38 4/8 50.0 0/1 0.0 4/9 44.4   0.0 2 3 5 1 1   5   1   5 14
8 Wiktoria Klupś 8 20:36 4/6 66.7 0/3 0.0 4/9 44.4   0.0 1 3 4 1 1 1 6 2     4 9
9 Natalia Mokras 0 17:42   0.0   0.0   0.0   0.0 1 2 3 1 3   2 4     6 -6
10 Oliwia Płóciennik 0 14:36 0/4 0.0   0.0 0/4 0.0   0.0 3 4 7 2 1 1 2       3 -9
11 Zuzanna Pypowska 1 13:05 0/5 0.0   0.0 0/5 0.0 1/2 50.0 2 1 3   1 1 1 1     -2 -6
13 Weronika Płonka 5 24:36 1/11 9.1 1/2 50.0 2/13 15.4 0/2 0.0 2   2 2 1 2 5 4 1 2 -4 -16
15 Zofia Motyl 2 05:12 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0 2   2               4 -5
20 Zuzanna Andrzejak 10 25:24 4/13 30.8   0.0 4/13 30.8 2/2 100.0 5 10 15 2 2 2 1 1 3 1 21 10
  Drużynowe                       1 1       1          
  Suma 54 200:00 22/72 30.6 2/12 16.7 24/84 28.6 4/7 57.1 28 29 57 15 20 10 39 21 5 3 50  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:57:00
 
10, O. Płóciennik, wygrany rzut sędziowski
09:57:00
 
17, N. Kwiecień, przegrany rzut sędziowski
09:54:00
 
4, W. Szych, strata - poza boiskiem
09:37:00
2 : 0
17, N. Kwiecień, celny z obrotu za 2
09:22:00
 
13, W. Płonka, strata - poza boiskiem
09:04:00
 
12, J. Gęsiarz, strata - złe podanie
09:04:00
 
13, W. Płonka, przechwyt
08:57:00
 
13, W. Płonka, niecelny hakiem za 2
08:52:00
 
18, H. Wójcik, zbiórka w obronie
08:45:00
 
12, J. Gęsiarz, strata - złe podanie
08:45:00
 
13, W. Płonka, przechwyt
08:39:00
 
4, W. Szych, niecelny lay-up
08:34:00
 
17, N. Kwiecień, zbiórka w obronie
08:34:00
 
9, N. Mokras, faul osobisty
08:34:00
 
17, N. Kwiecień, faulowany
08:24:00
 
18, H. Wójcik, strata - błąd kroków
08:08:00
 
11, Z. Pypowska, niecelny z wyskoku za 2
08:04:00
 
12, J. Gęsiarz, zbiórka w obronie
08:03:00
 
12, J. Gęsiarz, strata - złe podanie
08:03:00
 
9, N. Mokras, przechwyt
07:59:00
 
13, W. Płonka, strata - poza boiskiem
07:44:00
 
17, N. Kwiecień, niecelny z wysoku za 3
07:40:00
 
14, K. Mazur, zbiórka w ataku
07:36:00
 
strata - błąd 24 sekund
07:29:00
 
10, O. Płóciennik, niecelny z wyskoku za 2
07:25:00
 
18, H. Wójcik, zbiórka w obronie
07:20:00
 
4, K. Guzik, niecelny lay-up z obejściem
07:15:00
 
10, O. Płóciennik, zbiórka w obronie
07:11:00
 
11, Z. Pypowska, niecelny z wyskoku za 2
07:03:00
 
10, O. Płóciennik, zbiórka w ataku
07:02:00
 
13, W. Płonka, niecelny z wyskoku za 2
07:00:00
 
10, O. Płóciennik, zbiórka w ataku
06:54:00
 
11, Z. Pypowska, niecelny z wyskoku za 2
06:47:00
 
12, J. Gęsiarz, zbiórka w obronie
06:46:00
 
12, J. Gęsiarz, strata - poza boiskiem
06:42:00
 
17, N. Kwiecień, faul osobisty
06:42:00
 
10, O. Płóciennik, faulowany
06:38:00
 
4, W. Szych, strata - błąd kozłowania
06:38:00
 
17, N. Kwiecień, przechwyt
06:33:00
 
17, N. Kwiecień, strata - złe podanie
06:33:00
 
13, W. Płonka, przechwyt
06:29:00
 
12, J. Gęsiarz, faul osobisty
06:29:00
 
13, W. Płonka, faulowany
06:16:00
 
13, W. Płonka, niecelny z obrotu za 2
06:13:00
 
13, W. Płonka, zbiórka w ataku
06:12:00
 
13, W. Płonka, strata - poza boiskiem
06:02:00
 
4, K. Guzik, strata - poza boiskiem
06:02:00
 
12, J. Gęsiarz, zmiana - zejście
06:02:00
 
7, U. Słupska, zmiana - wejście
05:49:00
2 : 2
4, W. Szych, celny z wyskoku za 2
05:42:00
 
18, H. Wójcik, strata - złe podanie
05:42:00
 
4, W. Szych, przechwyt
05:30:00
2 : 4
13, W. Płonka, celny z obrotu za 2
05:30:00
 
10, O. Płóciennik, asysta
05:21:00
4 : 4
17, N. Kwiecień, celny ACTION_2PT_FLOATINGJUMPSHOT
05:21:00
 
4, K. Guzik, asysta
05:02:00
 
11, Z. Pypowska, niecelny z wyskoku za 2
04:56:00
 
17, N. Kwiecień, zbiórka w obronie
04:56:00
 
9, N. Mokras, faul osobisty
04:56:00
 
14, K. Mazur, faulowany
04:55:00
 
7, U. Słupska, niecelny z wyskoku za 2
04:55:00
 
13, W. Płonka, blok
04:47:00
 
zbiórka w ataku
04:46:00
 
4, K. Guzik, zmiana - zejście
04:46:00
 
15, M. Pyrdoł, zmiana - wejście
04:46:00