Grupa III | 14.04.2019 | 15:30
Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego, Sokołów Podlaski, ul. Skłodowskiej-Curie 24
Komisarz: Tadeusz Pszczoła

MUKS Poznań

Trener: Łukasz Ulchurski. Asystent: Maciej Brodziński

Trener: Łukasz Ulchurski. Asystent: Maciej Brodziński

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
3 Julia Karolina Michalik 15 22:39 1/4 25.0 3/6 50.0 4/10 40.0 4/7 57.1 1 5 6 3 1 6 5 1 1   12 18
6 Justyna Różańska 13 25:57 5/6 83.3 1/2 50.0 6/8 75.0 0/1 0.0 4 2 6 4 4 2 2 3     21 14
7 Zuzanna Kaczmarczyk DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
8 Karolina Laube 4 14:03 2/5 40.0 0/1 0.0 2/6 33.3   0.0 4 6 10 1 2     1     12 14
9 Weronika Jójka 0 06:20   0.0   0.0   0.0   0.0 1 1 2 1     1       2 2
10 Marta Masłowska 15 30:27 6/9 66.7 1/3 33.3 7/12 58.3   0.0 1 3 4 4 3 2 6 2 1   15 24
11 Jagoda Wieczorek 1 04:23 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0 1/2 50.0   1 1     1   1 1   2 0
13 Ada Wójcik 4 03:58 2/2 100.0   0.0 2/2 100.0   0.0   2 2       2       4 -3
14 Natalia Byczyk 16 26:34 7/11 63.6   0.0 7/11 63.6 2/4 50.0 3 8 11 1 4 3 2 1     21 13
15 Weronika Krajewska 4 17:21 2/3 66.7 0/1 0.0 2/4 50.0   0.0       2 4 1 4 2     2 10
16 Karolina Giżyńska 13 24:41 5/6 83.3 1/6 16.7 6/12 50.0   0.0 1 8 9 2     4 2 1   17 26
17 Paulina Hantys 7 23:38 3/5 60.0 0/4 0.0 3/9 33.3 1/2 50.0 2 3 5 6 3 2 4 2     9 22
  Drużynowe                     1 5 6                  
  Suma 92 200:00 33/52 63.5 6/23 26.1 39/75 52.0 8/16 50.0 17 39 56 24 21 17 30 15 4   117  

Basket 25 Bydgoszcz

Trener: Piotr Kulpeksza

Trener: Piotr Kulpeksza

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Agata Świątkowska 8 24:13 3/5 60.0 0/4 0.0 3/9 33.3 2/4 50.0       1   2 2 2   1 1 -1
2 Daria Nogal 3 15:01   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0 3/4 75.0   2 2 1 1 3 1 2     5 -13
4 Zuzanna Piwkowska 9 22:18 3/7 42.9 0/2 0.0 3/9 33.3 3/4 75.0   2 2 1 3 5 2 3   2 6 -13
6 Aneta Rola 9 26:31 3/10 30.0   0.0 3/10 30.0 3/5 60.0   7 7   4 4 3 5     9 2
8 Julia Misko 0 02:39 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0 1   1       1       -2 -10
9 Wiktoria Krzykowska 0 10:12   0.0   0.0   0.0   0.0         1   3       -3 -10
10 Wiktoria Sobiech 13 18:25 5/7 71.4 0/1 0.0 5/8 62.5 3/4 75.0   3 3 1 4 1 4 2     11 -6
11 Wiktoria Dąbrowska 8 16:51 1/2 50.0 2/4 50.0 3/6 50.0 0/2 0.0 2 1 3   1 1   1     7 -31
13 Wiktoria Zasada 3 28:17 0/4 0.0 1/4 25.0 1/8 12.5   0.0 1 3 4 1 1 2 3 2     0 -13
14 Klaudia Giełeta 3 08:42 1/5 20.0   0.0 1/5 20.0 1/2 50.0 2   2 1   2   2   1 3 -11
15 Martyna Finc 3 08:51   0.0 1/5 20.0 1/5 20.0   0.0   2 2       1       0 -15
16 Roksana Sobiech 5 18:00 1/1 100.0 1/4 25.0 2/5 40.0   0.0         2 1 3       -1 -19
  Drużynowe                     2 1 3                  
  Suma 64 200:00 17/43 39.5 5/25 20.0 22/68 32.4 15/25 60.0 6 20 26 6 17 21 23 19   4 36  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
6, J. Różańska, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
6, A. Rola, przegrany rzut sędziowski
09:54:00
 
10, M. Masłowska, strata - błąd kozłowania
09:54:00
 
6, A. Rola, przechwyt
09:46:00
0 : 2
4, Z. Piwkowska , celny z wyskoku za 2
09:37:00
 
3, J. Michalik, niecelny z wyskoku za 2
09:34:00
 
13, W. Zasada, zbiórka w obronie
09:26:00
 
10, W. Sobiech, niecelny z wysoku za 3
09:22:00
 
3, J. Michalik, zbiórka w obronie
09:22:00
 
6, A. Rola, faul osobisty
09:22:00
 
6, J. Różańska, faulowany
09:22:00
 
6, J. Różańska, faul osobisty
09:22:00
 
4, Z. Piwkowska , faulowany
09:14:00
 
10, M. Masłowska, faul osobisty
09:14:00
 
10, W. Sobiech, faulowany
09:14:00
 
10, W. Sobiech, niecelny rzut wolny 1z2
09:14:00
0 : 3
10, W. Sobiech, celny rzut wolny 2z2
09:09:00
 
14, N. Byczyk, niecelny z wyskoku za 2
09:06:00
 
6, J. Różańska, zbiórka w ataku
09:05:00
2 : 3
6, J. Różańska, celny z wyskoku za 2
09:01:00
 
4, Z. Piwkowska , faul osobisty
09:01:00
 
6, J. Różańska, faulowany
09:01:00
 
6, J. Różańska, niecelny rzut wolny 1z1
09:00:00
 
10, W. Sobiech, zbiórka w obronie
08:53:00
 
4, Z. Piwkowska , niecelny z wyskoku za 2
08:50:00
 
6, J. Różańska, zbiórka w obronie
08:45:00
4 : 3
14, N. Byczyk, celny z wyskoku za 2
08:45:00
 
6, J. Różańska, asysta
08:33:00
4 : 5
1, A. Świątkowska, celny z wyskoku za 2
08:14:00
 
3, J. Michalik, niecelny z wysoku za 3
08:12:00
 
6, J. Różańska, zbiórka w ataku
08:05:00
 
3, J. Michalik, niecelny z wyskoku za 2
08:02:00
 
4, Z. Piwkowska , zbiórka w obronie
07:57:00
 
10, W. Sobiech, niecelny z wyskoku za 2
07:55:00
 
10, M. Masłowska, zbiórka w obronie
07:43:00
 
6, J. Różańska, niecelny z wysoku za 3
07:43:00
 
zbiórka w ataku
07:43:00
 
6, J. Różańska, strata - złe podanie
07:43:00
 
6, A. Rola, przechwyt
07:43:00
 
6, A. Rola, strata - błąd kroków
07:43:00
 
4, Z. Piwkowska , zmiana - zejście
07:43:00
 
9, W. Krzykowska, zmiana - wejście
07:43:00
6 : 5
17, P. Hantys, celny z wyskoku za 2
07:43:00
6 : 7
6, A. Rola, celny z wyskoku za 2
07:36:00
 
17, P. Hantys, niecelny z wysoku za 3
07:33:00
 
10, W. Sobiech, zbiórka w obronie
07:23:00
6 : 10
13, W. Zasada, celny z wysoku za 3
07:23:00
 
1, A. Świątkowska, asysta
07:14:00
8 : 10
6, J. Różańska, celny z wyskoku za 2
07:14:00
 
3, J. Michalik, asysta
07:02:00
 
10, W. Sobiech, niecelny z wyskoku za 2
06:59:00
 
6, J. Różańska, zbiórka w obronie
06:51:00
 
10, W. Sobiech, faul osobisty
06:51:00
 
3, J. Michalik, faulowany
06:51:00
 
14, N. Byczyk, zmiana - zejście
06:51:00
 
16, K. Giżyńska, zmiana - wejście
06:51:00
 
13, W. Zasada, zmiana - zejście
06:51:00
 
11, W. Dąbrowska, zmiana - wejście
06:39:00
 
17, P. Hantys, niecelny z wyskoku za 2
06:37:00
 
6, A. Rola, zbiórka w obronie
06:29:00
 
9, W. Krzykowska, faul osobisty
06:29:00
 
3, J. Michalik, faulowany
06:15:00
 
3, J. Michalik, niecelny rzut wolny 1z2
06:15:00
 
3, J. Michalik, niecelny rzut wolny 2z2
06:11:00
 
11, W. Dąbrowska, zbiórka w obronie
05:50:00
 
6, A. Rola, niecelny z wyskoku za 2
05:45:00
 
3, J. Michalik, zbiórka w obronie
05:45:00
 
3, J. Michalik, strata - złe podanie
05:45:00
 
1, A. Świątkowska, przechwyt
05:35:00
8 : 12
11, W. Dąbrowska, celny z wyskoku za 2
05:35:00
 
10, W. Sobiech, asysta
05:23:00
 
17, P. Hantys, strata - złe podanie
05:23:00
 
10, W. Sobiech, przechwyt
05:17:00
 
1, A. Świątkowska, strata - błąd kroków
05:12:00
 
1, A. Świątkowska, zmiana - zejście
05:12:00
 
16, R. Sobiech, zmiana - wejście
05:04:00
 
6, A. Rola, faul osobisty
05:04:00
 
3, J. Michalik, faulowany
05:04:00
9 : 12
3, J. Michalik, celny rzut wolny 1z2
05:04:00
10 : 12
3, J. Michalik, celny rzut wolny 2z2
04:57:00
 
16, R. Sobiech, strata - złe podanie
04:57:00
 
17, P. Hantys, przechwyt
04:47:00
12 : 12
10, M. Masłowska, celny z wyskoku za 2
04:41:00
 
9, W. Krzykowska, strata - złe podanie
04:41:00
 
17, P. Hantys, przechwyt
04:36:00
14 : 12
10, M. Masłowska, celny z wyskoku za 2
04:36:00
 
17, P. Hantys, asysta
04:28:00
 
pełna przerwa na żądanie
04:28:00
 
pełna przerwa na żądanie
04:28:00
 
9, W. Krzykowska, zmiana - zejście
04:28:00
 
4, Z. Piwkowska , zmiana - wejście
04:28:00
 
6, A. Rola, zmiana - zejście
04:28:00
 
13, W. Zasada, zmiana - wejście
04:17:00
17 : 12
3, J. Michalik, celny z wysoku za 3
04:17:00
 
17, P. Hantys, asysta
04:02:00
 
11, W. Dąbrowska, zmiana - zejście
04:02:00
 
15, M. Finc, zmiana - wejście
03:55:00
 
16, R. Sobiech, strata - poza boiskiem
03:51:00
 
16, R. Sobiech, zmiana - zejście
03:51:00
 
14, K. Giełeta, zmiana - wejście
03:36:00
 
17, P. Hantys, niecelny z wysoku za 3
03:36:00
 
6, J. Różańska, zbiórka w ataku
03:30:00
 
3, J. Michalik, strata - złe podanie
03:30:00
 
14, K. Giełeta, przechwyt
03:22:00
 
14, K. Giełeta