Grupa B | 27.02.2019 | 17:30
AGH, Kraków, ul. Piastowska 26 A
Komisarz: Krzysztof Kołoszewski Sędziowie: Paweł Pacek, Jakub Adameczek, Mateusz Kryśko

Asseco Arka Gdynia

Trener: Miloš Mitrović. Asystent: Mateusz Żołnierewicz

Trener: Miloš Mitrović. Asystent: Mateusz Żołnierewicz

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Damian Romanowski 4 10:19 2/2 100.0   0.0 2/2 100.0   0.0   2 2 1 3     3     10 4
6 Maciej Marcinkowski 11 24:31 5/7 71.4 0/8 0.0 5/15 33.3 1/1 100.0   4 4 4   2 1 3     11 13
7 Mateusz Kaszowski 3 18:28 0/2 0.0 1/2 50.0 1/4 25.0 0/2 0.0 3 2 5 1 3 1 2     1 2 5
8 Miłosz Korolczuk 3 11:17   0.0 1/1 100.0 1/1 100.0   0.0       2 1   1 2     6 31
9 Filip Stryjewski 10 22:16 3/6 50.0 0/2 0.0 3/8 37.5 4/5 80.0 2 2 4 3 3 3 2 1     10 19
10 Maciej Leszczyński 16 25:50 5/5 100.0 2/5 40.0 7/10 70.0   0.0 1 5 6 4   1 1 4     26 40
11 Grzegorz Kamiński 20 29:36 5/10 50.0 3/4 75.0 8/14 57.1 1/3 33.3 2 2 4 2 2 3 2 4     20 23
12 Konrad Dawdo 2 14:50 1/5 20.0 0/1 0.0 1/6 16.7   0.0   2 2 1 3         1 0 19
13 Mateusz Stańczuk 5 17:43 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7 1/2 50.0 3   3 2   1   1     9 25
14 Marcin Stasiak 7 06:37 3/4 75.0   0.0 3/4 75.0 1/2 50.0   4 4   1 1         9 4
15 Marcin Kowalczyk 0 02:53   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0               1     0 6
16 Kacper Burczyk 11 15:40 4/6 66.7   0.0 4/6 66.7 3/4 75.0 3 2 5 2 2 2 1 2 1   17 11
  Drużynowe                     3 2 5       1          
  Suma 92 200:00 30/50 60.0 7/24 29.2 37/74 50.0 11/19 57.9 14 25 39 22 18 14 10 21 1 2 120  

Trefl Sopot

Trener: Michael Łydkowski. Asystent: Janusz Kociołek

Trener: Michael Łydkowski. Asystent: Janusz Kociołek

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Benjamin Didier-Urbaniak 8 20:28 1/2 50.0 2/5 40.0 3/7 42.9   0.0   2 2 1 1   1       6 -26
2 Wiktor Rajewicz 6 23:58 0/2 0.0 1/2 50.0 1/4 25.0 3/6 50.0   3 3 4   7 6       1 -27
3 Michał Lis 0 01:59 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0             1       -3 -7
5 Dominik Groth 0 05:05   0.0   0.0   0.0   0.0   2 2               2 -8
9 Sebastian Rompa 6 23:41 3/6 50.0   0.0 3/6 50.0   0.0 1 5 6 2 2 1 1 1 2   13 -27
10 Mateusz Zozuń 2 25:11 1/3 33.3 0/3 0.0 1/6 16.7   0.0   3 3   1   3 2     -1 -25
11 Patryk Pułkotycki 5 19:11 1/1 100.0 1/3 33.3 2/4 50.0   0.0 1 3 4 1 2 2 7       1 -28
12 Daniel Ziółkowski 2 07:40 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0 1 1 2   1         1 2 0
13 Piotr Lis 5 16:02 1/1 100.0 1/3 33.3 2/4 50.0   0.0       2 3 1 1       4 -13
14 Szymon Zapała 7 18:15 3/5 60.0   0.0 3/5 60.0 1/3 33.3 3 1 4   1 2 2 1     6 -28
17 Mateusz Kowalski 6 18:11 3/4 75.0   0.0 3/4 75.0   0.0 1 4 5   2 1 2       8 -1
35 Łukasz Klawa 5 20:19 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 1/5 20.0       1 1 4 1 1     -1 -10
  Drużynowe                       3 3                  
  Suma 52 200:00 16/33 48.5 5/17 29.4 21/50 42.0 5/14 35.7 7 24 31 11 14 18 25 5 2 1 38  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:56:00
 
12, K. Dawdo, wygrany rzut sędziowski
09:56:00
 
9, S. Rompa, przegrany rzut sędziowski
09:42:00
 
12, K. Dawdo, niecelny z wysoku za 3
09:35:00
 
zbiórka w ataku
09:29:00
 
12, K. Dawdo, niecelny z wyskoku za 2
09:23:00
 
10, M. Zozuń, zbiórka w obronie
09:18:00
0 : 2
17, M. Kowalski, celny z wyskoku za 2
09:18:00
 
2, W. Rajewicz, asysta
08:58:00
 
10, M. Leszczyński, niecelny z wysoku za 3
08:57:00
 
zbiórka w ataku
08:56:00
 
11, G. Kamiński, niecelny z wyskoku za 2
08:52:00
 
10, M. Zozuń, zbiórka w obronie
08:47:00
 
5, D. Romanowski, faul osobisty
08:47:00
 
2, W. Rajewicz, faulowany
08:37:00
0 : 4
9, S. Rompa, celny z wyskoku za 2
08:37:00
 
11, P. Pułkotycki, asysta
08:21:00
 
12, K. Dawdo, niecelny z wyskoku za 2
08:21:00
 
9, S. Rompa, blok
08:16:00
 
9, S. Rompa, zbiórka w obronie
08:04:00
 
9, S. Rompa, niecelny z wyskoku za 2
07:59:00
 
zbiórka w obronie
07:46:00
3 : 4
10, M. Leszczyński, celny z wysoku za 3
07:46:00
 
13, M. Stańczuk, asysta
07:31:00
 
11, P. Pułkotycki, niecelny z wysoku za 3
07:31:00
 
9, S. Rompa, zbiórka w ataku
07:31:00
 
10, M. Zozuń, niecelny z wysoku za 3
07:31:00
 
11, P. Pułkotycki, zbiórka w ataku
07:04:00
 
11, P. Pułkotycki, niecelny z wysoku za 3
07:01:00
 
17, M. Kowalski, zbiórka w ataku
06:55:00
3 : 6
11, P. Pułkotycki, celny lay-up
06:36:00
 
11, P. Pułkotycki, faul osobisty
06:36:00
 
10, M. Leszczyński, faulowany
06:36:00
 
12, K. Dawdo, zmiana - zejście
06:36:00
 
6, M. Marcinkowski, zmiana - wejście
06:36:00
 
17, M. Kowalski, zmiana - zejście
06:36:00
 
35, Ł. Klawa, zmiana - wejście
06:36:00
 
6, M. Marcinkowski, niecelny z wysoku za 3
06:36:00
 
2, W. Rajewicz, zbiórka w obronie
06:00:00
 
2, W. Rajewicz, niecelny z wyskoku za 2
05:57:00
 
10, M. Leszczyński, zbiórka w obronie
05:40:00
 
11, G. Kamiński, strata - złe podanie
05:40:00
 
5, D. Romanowski, zmiana - zejście
05:40:00
 
7, M. Kaszowski, zmiana - wejście
05:26:00
 
9, S. Rompa, niecelny z wyskoku za 2
05:22:00
 
6, M. Marcinkowski, zbiórka w obronie
05:20:00
 
6, M. Marcinkowski, strata - złe podanie
05:20:00
 
9, S. Rompa, przechwyt
05:16:00
3 : 8
9, S. Rompa, celny z wyskoku za 2
05:01:00
 
11, G. Kamiński, niecelny z wysoku za 3
04:57:00
 
11, P. Pułkotycki, zbiórka w obronie
04:42:00
 
35, Ł. Klawa, niecelny lay-up
04:39:00
 
7, M. Kaszowski, zbiórka w obronie
04:31:00
5 : 8
6, M. Marcinkowski, celny z wyskoku za 2
04:31:00
 
13, M. Stańczuk, asysta
Asseco Arka Gdynia   Kwarta 1   Trefl Sopot
start meczu   10:00:00   start meczu
start części gry   10:00:00   start części gry
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry   10:00:00   sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
12, K. Dawdo, wygrany rzut sędziowski   09:56:00  
  09:56:00   9, S. Rompa, przegrany rzut sędziowski
12, K. Dawdo, niecelny z wysoku za 3   09:42:00  
zbiórka w ataku   09:35:00  
12, K. Dawdo, niecelny z wyskoku za 2   09:29:00  
  09:23:00   10, M. Zozuń, zbiórka w obronie
0 09:18:00 2 17, M. Kowalski, celny z wyskoku za 2
  09:18:00   2, W. Rajewicz, asysta
10, M. Leszczyński, niecelny z wysoku za 3   08:58:00  
zbiórka w ataku   08:57:00  
11, G. Kamiński, niecelny z wyskoku za 2   08:56:00  
  08:52:00   10, M. Zozuń, zbiórka w obronie
5, D. Romanowski, faul osobisty   08:47:00  
  08:47:00   2, W. Rajewicz, faulowany
0 08:37:00 4 9, S. Rompa, celny z wyskoku za 2
  08:37:00   11, P. Pułkotycki, asysta
12, K. Dawdo, niecelny z wyskoku za 2   08:21:00  
  08:21:00   9, S. Rompa, blok
  08:16:00   9, S. Rompa, zbiórka w obronie
  08:04:00   9, S. Rompa, niecelny z wyskoku za 2
zbiórka w obronie   07:59:00  
10, M. Leszczyński, celny z wysoku za 3 3 07:46:00 4
13, M. Stańczuk, asysta   07:46:00  
  07:31:00   11, P. Pułkotycki, niecelny z wysoku za 3
  07:31:00   9, S. Rompa, zbiórka w ataku
  07:31:00   10, M. Zozuń, niecelny z wysoku za 3
  07:31:00   11, P. Pułkotycki, zbiórka w ataku
  07:04:00   11, P. Pułkotycki, niecelny z wysoku za 3
  07:01:00   17, M. Kowalski, zbiórka w ataku
3 06:55:00 6 11, P. Pułkotycki, celny lay-up
  06:36:00   11, P. Pułkotycki, faul osobisty
10, M. Leszczyński, faulowany   06:36:00  
12, K. Dawdo, zmiana - zejście   06:36:00  
6, M. Marcinkowski, zmiana - wejście   06:36:00  
  06:36:00   17, M. Kowalski, zmiana - zejście
  06:36:00   35, Ł. Klawa, zmiana - wejście
6, M. Marcinkowski, niecelny z wysoku za 3   06:36:00  
  06:36:00   2, W. Rajewicz, zbiórka w obronie
  06:00:00   2, W. Rajewicz, niecelny z wyskoku za 2
10, M. Leszczyński, zbiórka w obronie   05:57:00  
11, G. Kamiński, strata - złe podanie   05:40:00  
5, D. Romanowski, zmiana - zejście   05:40:00  
7, M. Kaszowski, zmiana - wejście   05:40:00  
  05:26:00   9, S. Rompa, niecelny z wyskoku za 2
6, M. Marcinkowski, zbiórka w obronie   05:22:00  
6, M. Marcinkowski, strata - złe podanie   05:20:00  
  05:20:00   9, S. Rompa, przechwyt
3 05:16:00 8 9, S. Rompa, celny z wyskoku za 2
11, G. Kamiński, niecelny z wysoku za 3   05:01:00  
  04:57:00   11, P. Pułkotycki, zbiórka w obronie
  04:42:00   35, Ł. Klawa, niecelny lay-up
7, M. Kaszowski, zbiórka w obronie   04:39:00  
6, M. Marcinkowski, celny z wyskoku za 2 5 04:31:00 8
13, M. Stańczuk, asysta   04:31:00  

Pozostałe mecze

Asseco Arka Gdynia 92 52 Trefl Sopot 27.02.2019 17:30
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 58 88 KS AGH Korona Oknoplast Kraków 27.02.2019 20:00
Asseco Arka Gdynia 72 41 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 28.02.2019 16:00
Trefl Sopot 73 89 KS AGH Korona Oknoplast Kraków 28.02.2019 18:30
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 72 67 Trefl Sopot 01.03.2019 16:00
KS AGH Korona Oknoplast Kraków 66 78 Asseco Arka Gdynia 01.03.2019 18:30
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 Asseco Arka Gdynia 6 3 3 - 0 2 - 0 1 - 0 242 - 159 +83 1.5220
2 KS AGH Korona Oknoplast Kraków 5 3 2 - 1 0 - 1 2 - 0 243 - 209 +34 1.1627
3 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 4 3 1 - 2 1 - 1 0 - 1 171 - 227 -56 0.7533
4 Trefl Sopot 3 3 0 - 3 0 - 1 0 - 2 192 - 253 -61 0.7589
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę